Gå til indhold

Svært tilgængelige mærker i én butik

Mærker, der er svære at finde i dit land – samlet i én butik

Hjælp og kontakt
  • Danmark (DKK kr.)
Medpak
Konto Indkøbskurv
  • Vitaminer & Kosttilskud
    • Vitaminer & Kosttilskud
    • Aminosyrer
      • L-Arginin
      • L-Carnitin
      • L-Carnosin
      • L-Citrulin
      • L-Glutathion
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl Cystein (NAC)
    • Antioxidanter
      • Alfa-liponsyre
      • Astaxanthin
      • Coenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein og zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Urter
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Katteklo (Una de Gato)
      • Curcumin og gurkemeje
      • Malkebotterod
      • Djavleklo
      • Echinacea
      • Hvidlog
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Dvargpalme
      • Rodklover
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraler
      • Krom
      • Calcium
      • Jod
      • Jern
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Silica
      • Zink
    • Vitaminer
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskeolie og omega-fedtsyrer (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Grønne fødevarer og superfoods
  • Sundhedsmål
    • Sundhedsmål
    • Hjerne og kognitiv funktion
    • Knogler, led og brusk
    • Hjerte og kredsløb
    • Detox og udrensning
    • Fordøjelsessystemet
    • Energi
    • Øjne og syn
    • Hår, hud og negle
    • Immunsystemet
    • Nyrer og urinveje
    • Luftveje
    • Søvn
    • Vægttab
    • Mænds sundhed
    • Kvinders sundhed
    Alle Sundhedsmål →
  • Sport
    • Sport
    • Kulhydrater

      Kulhydrater

      Alle Kulhydrater →
      • Carbo
      • Energigels
      • Isotoniske drikkevarer
    • Kreatin

      Kreatin

      Alle Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pra-workout

      Pra-workout

      Alle Pra-workout →
      • Pra-workout stimulanter
      • Pra-workout pump
      • Pra-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alle Proteinpulver →
      • Vegetabilsk protein
      • Valleproteinblandinger
      • Valleproteinkoncentrat (WPC)
      • Valleproteinisolat (WPI)
    • Vagtogning

      Vagtogning

      Alle Vagtogning →
      • Gainere
    • Fedtforbrandere
    • Restitution
    • Testosteronforstarkere
    Alle Sport →
  • Skønhed
    • Skønhed
    • Bad og bruser

      Bad og bruser

      Alle Bad og bruser →
      • Badetilbehor
      • Badebomber og salte
      • Kropsskrub
      • Brusegels
      • Saber
    • Kropskosmetik

      Kropskosmetik

      Alle Kropskosmetik →
      • Deodoranter og antiperspiranter
      • Bodylotion, smor, cremer og kropsolier
    • Ansigtskosmetik

      Ansigtskosmetik

      Alle Ansigtskosmetik →
      • Ojencremer
      • Ansigtscreme
      • Ansigtsyrer, olier og serums
      • Ansigtsrengoring
      • Hydrolater, tager og tonics
      • Masker og ler
    • Hander og fodder

      Hander og fodder

      Alle Hander og fodder →
      • Behandling af ligtorne, hard hud og halluks
      • Fodpleje
      • Handpleje
    • Harkosmetik

      Harkosmetik

      Alle Harkosmetik →
      • Balsam
      • Harfarvning
      • Harmasker
      • Harolier, serums og sprays
      • Shampoo
    • Intimhygiejne

      Intimhygiejne

      Alle Intimhygiejne →
      • Gels og saber
      • Bind, trusseindlag, tamponer
    • Mundpleje

      Mundpleje

      Alle Mundpleje →
      • Mundskyl
      • Tandbørster
      • Tandpasta
      • Erstatningsbørstehoveder
    • Solbeskyttelse

      Solbeskyttelse

      Alle Solbeskyttelse →
      • Solcremer, lotioner
    Alle Skønhed →
  • Makeup
    • Makeup
    • Ansigtsmakeup

      Ansigtsmakeup

      Alle Ansigtsmakeup →
      • BB- og CC-cremer
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Anden ansigtsmakeup
    • Læbemakeup

      Læbemakeup

      Alle Læbemakeup →
      • Læbestifter
      • Læbefarver og -gloss
      • Læbepleje
    • Øjenmakeup

      Øjenmakeup

      Alle Øjenmakeup →
      • Mascara
    • Makeupværktøjer og tilbehør
    Alle Makeup →
  • Mor og baby
    • Mor og baby
    • Graviditet og moderskab

      Graviditet og moderskab

      Alle Graviditet og moderskab →
      • Graviditetsplanlægning og tests
      • Pleje under graviditeten
      • Sundhed under graviditeten
      • Amning
      • Hud- og kropspleje
    • Madning af børn

      Madning af børn

      Alle Madning af børn →
      • Flaskesutter
      • Sutteflasker
      • Kopper
      • Tilbehør til madning
      • Opbevaring af mad
    • Børns sundhed
    • Børnehygiejne
    • Børneernæring
    • Sutter
    Alle Mor og baby →
  • Hjem
    • Hjem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alle Aromaterapi →
      • Diffusere og forstovere
      • Ateriske oliesat
      • Enkelte ateriske olier
      • Duftolie
      • Rogelsespinde
    • Horevarn

      Horevarn

      Alle Horevarn →
      • Orepropper mod stoj
      • Oreprop tilbehor
      • Orepropper
    • Hjemmeplejeog rengoring

      Hjemmeplejeog rengoring

      Alle Hjemmeplejeog rengoring →
      • Badevarelsesrengoringsmidler
      • Eco Zone 🍃
      • Kokkenrengoringsmidler
      • Vaskemidler
      • Universelle rengoringsmidler
      • Lugtfjernere
    • Insekt- og flatbeskyttelse

      Insekt- og flatbeskyttelse

      Alle Insekt- og flatbeskyttelse →
      • Elektroniske flatafskrakkere
      • Insektmidler
    • Kaledyr

      Kaledyr

      Alle Kaledyr →
      • Kaledyrstilbehor
      • Kaledyrsmad og godbidder
      • Kaledyrspleje og hygiejne
      • Kosttilskud til kaledyr
      • Flat- og loppebeskyttelse
    • Saunatilbehor

      Saunatilbehor

      Alle Saunatilbehor →
      • Sauna aterisk olie
      • Saunavarktoj og udstyr
    • Vandfiltrering og flasker

      Vandfiltrering og flasker

      Alle Vandfiltrering og flasker →
      • Vandflasker
      • Vandfiltre
    Alle Hjem →
  • Sundhed
    • Sundhed
    • Sund mad & ernæring

      Sund mad & ernæring

      Alle Sund mad & ernæring →
      • Drikkevarer & drikkemiks
      • Morgenmad & kornprodukter
      • Kaffe & te
      • Madolie & eddike
      • Sunde drikke & juice
      • Sunde snacks
      • Urter & krydderier
      • Marmelade, honning & søde pålegg
      • Nøddesmør
      • Pasta & nudler
      • Saucer & krydderier
      • Sportsernæring
      • Sukkererstatninger
      • Alle Sund mad & ernæring →
    • Intimsundhed

      Intimsundhed

      Alle Intimsundhed →
      • Kondomer
      • Glidecreme & intim pleje
      • Voksenprodukter
    • Medicinske forsyninger & tests
    Alle Sundhed →
  • Mærker
    • Mærker
    • Vores marker
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top marker
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nye marker
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alle Mærker →

    Mærker

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Udsalg
  • Immunsæsonen
  1. Forside
  2. Nanga

Nanga

(60 produkter)
  • Mest relevante
  • Bestsellere
  • Alfabetisk, A-Å
  • Alfabetisk, Å-A
  • Pris, lav til høj
  • Pris, høj til lav
  • Dato, ældre til nyere
  • Dato, nyere til ældre
Vis som

  • vitaminer, mineraler, probiotika og hudpleje til efteråret



    Se nu
  • Nanga Magnesium Glycinate 850 mg - 100 Capsules

    Nanga

    Nanga Magnesium Glycinate 850 mg - 100 kapsler

    6 reviews
    Vejledende pris 78,09 kr
    Enhedspris0,78 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Nanga Chelated Magnesium Glycinate Powder - 100 g

    Nanga

    Nanga chelateret magnesiumglycinatpulver - 100 g

    9 reviews
    Vejledende pris 65,89 kr
    Enhedspris
    Se detaljer
  • Nanga Zeolite - Clinoptilolite - 1000 g

    Nanga

    Nanga Zeolite - Clinoptilolite - 1000 g

    8 reviews
    Vejledende pris 106,39 kr
    Enhedspris106,39 kr /kg
    Se detaljer
  • Nanga Tincture Protocol by Buhner Lyme Disease - 7 x 50 ml

    Nanga

    Nanga Tincture Protocol af Buhner Lyme Disease - 7 x 50 ml

    14 reviews
    Vejledende pris 357,89 kr
    Enhedspris7.157,80 kr /l
    Se detaljer
  • Nanga Cryptolepis Herb Extract 1:1 - 50 ml

    Nanga

    Nanga Cryptolepis urteekstrakt 1:1 - 50 ml

    5 reviews
    Vejledende pris 76,29 kr
    Enhedspris152,58 kr /100ml
    Se detaljer
  • Nanga Magnesium Citrate 700 mg - 100 Capsules

    Nanga

    Nanga Magnesium Citrate 700 mg - 100 kapsler

    3 reviews
    Vejledende pris 74,59 kr
    Enhedspris0,75 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Nanga High Molecular Weight Hyaluronic Acid 200 mg - 100 Capsules
    Udsolgt

    Nanga

    Nanga højmolekylær hyaluronsyre 200 mg - 100 kapsler

    3 reviews
    Vejledende pris 78,99 kr
    Enhedspris0,79 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Nanga Cat's Claw Tincture (Vilcacora) - 50 ml

    Nanga

    Nanga Cat's Claw Tincture (Vilcacora) - 50 ml

    1 review
    Vejledende pris 56,29 kr
    Enhedspris1.125,80 kr /l
    Se detaljer
  • Nanga Wormwood Wild Cut Herb - 250 g
    Udsolgt

    Nanga

    Nanga malurt, vildtvoksende krydderurt - 250 g

    2 reviews
    Vejledende pris 52,29 kr
    Enhedspris209,16 kr /kg
    Se detaljer
  • Nanga Ashwagandha Herbal Extract 1:1 - 100 ml

    Nanga

    Nanga Ashwagandha urteekstrakt 1:1 - 100 ml

    No reviews
    Vejledende pris 81,69 kr
    Enhedspris816,90 kr /l
    Se detaljer
  • Nanga Wormwood Wild Cut Herb - 100 g

    Nanga

    Nanga Malurt Vildtplukket urt - 100 g

    2 reviews
    Vejledende pris 25,29 kr
    Enhedspris252,90 kr /kg
    Se detaljer
  • Nanga Tansy Herb, Cut - 100 g Nanga Tansy Herb, Cut - 100 g

    Nanga

    Nanga Tansy Herb, Cut - 100 g

    2 reviews
    Vejledende pris 24,29 kr
    Enhedspris242,90 kr /kg
    Se detaljer
  • Nanga Knotweed Tincture - 50 ml

    Nanga

    Nanga Knotweed Tincture - 50 ml

    5 reviews
    Vejledende pris 70,89 kr
    Enhedspris1.417,80 kr /l
    Se detaljer
  • Nanga Andrographis Paniculata Tincture - 50 ml

    Nanga

    Nanga Andrographis Paniculata Tinktur - 50 ml

    2 reviews
    Vejledende pris 65,49 kr
    Enhedspris1.309,80 kr /l
    Se detaljer
  • Nanga Celandine Herbal Extract 1:1 - 50 ml
    Udsolgt

    Nanga

    Nanga Celandine urteekstrakt 1:1 - 50 ml

    No reviews
    Vejledende pris 50,09 kr
    Enhedspris100,18 kr /100ml
    Se detaljer
  • Nanga Sida Acuta Herbal Extract 1:1 - 50 ml

    Nanga

    Nanga Sida Acuta urteekstrakt 1:1 - 50 ml

    1 review
    Vejledende pris 80,99 kr
    Enhedspris161,98 kr /100ml
    Se detaljer
  • Nanga Magnesium Malate 700 mg - 100 Capsules

    Nanga

    Nanga Magnesium Malate 700 mg - 100 kapsler

    No reviews
    Vejledende pris 66,69 kr
    Enhedspris0,67 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Nanga Magnesium Taurinate 850 mg - 100 Capsules

    Nanga

    Nanga Magnesium Taurinate 850 mg - 100 kapsler

    No reviews
    Vejledende pris 96,59 kr
    Enhedspris0,97 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Nanga African Geranium Herbal Extract 1:1 - 50 ml

    Nanga

    Nanga African Geranium urteekstrakt 1:5 – 50 ml

    1 review
    Vejledende pris 50,09 kr
    Enhedspris100,18 kr /100ml
    Se detaljer
  • Nanga Thymol - 50 g

    Nanga

    Nanga Thymol - 50 g

    4 reviews
    Vejledende pris 39,29 kr
    Enhedspris785,80 kr /kg
    Se detaljer
  • Nanga Propolis Extract 20% in Drops - 100 ml Nanga Propolis Extract 20% in Drops - 100 ml Nanga Propolis Extract 20% in Drops - 100 ml Nanga Propolis Extract 20% in Drops - 100 ml

    Nanga

    Nanga Propolis-ekstrakt 20% i dråber – 100 ml

    3 reviews
    Vejledende pris 104,09 kr
    Enhedspris1.040,90 kr /l
    Se detaljer
  • Nanga Annual Mugwort Herbal Extract 1:1 - 50 ml
    Udsolgt

    Nanga

    Nanga Årlig malurt urteekstrakt 1:1 - 50 ml

    1 review
    Vejledende pris 69,39 kr
    Enhedspris138,78 kr /100ml
    Se detaljer
  • Nanga Barberry Herbal Extract 1:1 - 50 ml

    Nanga

    Nanga Berberis urteekstrakt 1:1 - 50 ml

    2 reviews
    Vejledende pris 57,79 kr
    Enhedspris115,58 kr /100ml
    Se detaljer
  • Forrige
  • Side 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • Næste

Nanga er et polsk mærke, der har specialiseret sig i urtetinkturer, tørrede urter, og naturlige kosttilskud. Med traditionelle botaniske præparater, herunder Buhner-protokollen til støtte for Lyme, leverer Nanga autentisk urtemedicin til dem, der sætter pris på tidstestede naturlige midler.

Polsk urtetradition

Nanga fokuserer på ægte urtepræparater – koncentrerede tinkturer udvundet af lægeplanter, tørrede urter til traditionel brug, og omhyggeligt udvundne kosttilskud. Mærket henvender sig til dem, der søger naturlige tilgange til sundhed, og leverer botaniske produkter af høj kvalitet, der ærer urtemedicinens rige arv og samtidig opfylder moderne kvalitetsstandarder.

Nanga-produkter hos Medpak

Hos Medpak, tilbyder vi Nangas urtesortiment. Tinkturer omfatter ashwagandha, sibirisk ginseng, kattekløveklo (vilcacora), andrographis, knudeurt, sarsaparilla, polsk skovsyre, og Baikal-skullcap. Det omfattende Buhner Protocol-sæt kombinerer syv tinkturer, der traditionelt bruges til Lyme-støtte. Tørrede urter omfatter malurt, citronmelisse, og rejnfan til traditionelle tilberedninger. Urteblandinger omfatter Sielanna til stressaflastning og Witaliana til vitalitet. Kosttilskud omfatter magnesium i glycinat- og citratform, L-carnosin, og hyaluronsyre med høj molekylvægt. Specialprodukterne omfatter zeolit clinoptilolit til støtte for afgiftning, thymol og Healthy Gut Blend. Hvorfor vælge Nanga? Nanga leverer polsk urteekspertise med autentiske tinkturer og traditionelle botaniske præparater. Mærkets fokus på ægte urtemedicin henvender sig til dem, der søger naturlige sundhedsmetoder. For dem, der værdsætter traditionel urtemedicin og kvalitetsplantepræparater, er Nanga det autentiske valg.

Medpak

Oplev Medpak – din pålidelige destination for premium sundheds- og wellnessprodukter siden 2014. Vi tilbyder nøje udvalgte kosttilskud, fitnesstilbehør og kosmetik fra Krakow, Polen til kunder i hele Europa.


  • Facebook
  • Instagram
  • Danmark (DKK kr.)

Information

  • Privatlivspolitik
  • Returpolitik
  • Servicevilkar
  • Fortrydelse
  • Foreslå et produkt

Kundeservice

  • Om os
  • Betalingsinfo
  • Forsendelsesinfo
  • Returneringer og ombytninger
  • Kolofon
  • Blog
  • Vores engrosside
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Man–fre: 08:00-16:00

Kontakt os nu

© 2026 Medpak.
Accepterede betalingsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vælg varianter

Varen er lagt i din indkøbskurv.

Se indkøbskurv