Gå til indhold

Svært tilgængelige mærker i én butik

Mærker, der er svære at finde i dit land – samlet i én butik

Hjælp og kontakt
  • Danmark (DKK kr.)
Medpak
Konto Indkøbskurv
  • Vitaminer & Kosttilskud
    • Vitaminer & Kosttilskud
    • Aminosyrer
      • L-Arginin
      • L-Carnitin
      • L-Carnosin
      • L-Citrulin
      • L-Glutathion
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl Cystein (NAC)
    • Antioxidanter
      • Alfa-liponsyre
      • Astaxanthin
      • Coenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein og zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Urter
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Katteklo (Una de Gato)
      • Curcumin og gurkemeje
      • Malkebotterod
      • Djavleklo
      • Echinacea
      • Hvidlog
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Dvargpalme
      • Rodklover
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraler
      • Krom
      • Calcium
      • Jod
      • Jern
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Silica
      • Zink
    • Vitaminer
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskeolie og omega-fedtsyrer (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Grønne fødevarer og superfoods
  • Sundhedsmål
    • Sundhedsmål
    • Hjerne og kognitiv funktion
    • Knogler, led og brusk
    • Hjerte og kredsløb
    • Detox og udrensning
    • Fordøjelsessystemet
    • Energi
    • Øjne og syn
    • Hår, hud og negle
    • Immunsystemet
    • Nyrer og urinveje
    • Luftveje
    • Søvn
    • Vægttab
    • Mænds sundhed
    • Kvinders sundhed
    Alle Sundhedsmål →
  • Sport
    • Sport
    • Kulhydrater

      Kulhydrater

      Alle Kulhydrater →
      • Carbo
      • Energigels
      • Isotoniske drikkevarer
    • Kreatin

      Kreatin

      Alle Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pra-workout

      Pra-workout

      Alle Pra-workout →
      • Pra-workout stimulanter
      • Pra-workout pump
      • Pra-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alle Proteinpulver →
      • Vegetabilsk protein
      • Valleproteinblandinger
      • Valleproteinkoncentrat (WPC)
      • Valleproteinisolat (WPI)
    • Vagtogning

      Vagtogning

      Alle Vagtogning →
      • Gainere
    • Fedtforbrandere
    • Restitution
    • Testosteronforstarkere
    Alle Sport →
  • Skønhed
    • Skønhed
    • Bad og bruser

      Bad og bruser

      Alle Bad og bruser →
      • Badetilbehor
      • Badebomber og salte
      • Kropsskrub
      • Brusegels
      • Saber
    • Kropskosmetik

      Kropskosmetik

      Alle Kropskosmetik →
      • Deodoranter og antiperspiranter
      • Bodylotion, smor, cremer og kropsolier
    • Ansigtskosmetik

      Ansigtskosmetik

      Alle Ansigtskosmetik →
      • Ojencremer
      • Ansigtscreme
      • Ansigtsyrer, olier og serums
      • Ansigtsrengoring
      • Hydrolater, tager og tonics
      • Masker og ler
    • Hander og fodder

      Hander og fodder

      Alle Hander og fodder →
      • Behandling af ligtorne, hard hud og halluks
      • Fodpleje
      • Handpleje
    • Harkosmetik

      Harkosmetik

      Alle Harkosmetik →
      • Balsam
      • Harfarvning
      • Harmasker
      • Harolier, serums og sprays
      • Shampoo
    • Intimhygiejne

      Intimhygiejne

      Alle Intimhygiejne →
      • Gels og saber
      • Bind, trusseindlag, tamponer
    • Mundpleje

      Mundpleje

      Alle Mundpleje →
      • Mundskyl
      • Tandbørster
      • Tandpasta
      • Erstatningsbørstehoveder
    • Solbeskyttelse

      Solbeskyttelse

      Alle Solbeskyttelse →
      • Solcremer, lotioner
    Alle Skønhed →
  • Makeup
    • Makeup
    • Ansigtsmakeup

      Ansigtsmakeup

      Alle Ansigtsmakeup →
      • BB- og CC-cremer
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Anden ansigtsmakeup
    • Læbemakeup

      Læbemakeup

      Alle Læbemakeup →
      • Læbestifter
      • Læbefarver og -gloss
      • Læbepleje
    • Øjenmakeup

      Øjenmakeup

      Alle Øjenmakeup →
      • Mascara
    • Makeupværktøjer og tilbehør
    Alle Makeup →
  • Mor og baby
    • Mor og baby
    • Graviditet og moderskab

      Graviditet og moderskab

      Alle Graviditet og moderskab →
      • Graviditetsplanlægning og tests
      • Pleje under graviditeten
      • Sundhed under graviditeten
      • Amning
      • Hud- og kropspleje
    • Madning af børn

      Madning af børn

      Alle Madning af børn →
      • Flaskesutter
      • Sutteflasker
      • Kopper
      • Tilbehør til madning
      • Opbevaring af mad
    • Børns sundhed
    • Børnehygiejne
    • Børneernæring
    • Sutter
    Alle Mor og baby →
  • Hjem
    • Hjem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alle Aromaterapi →
      • Diffusere og forstovere
      • Ateriske oliesat
      • Enkelte ateriske olier
      • Duftolie
      • Rogelsespinde
    • Horevarn

      Horevarn

      Alle Horevarn →
      • Orepropper mod stoj
      • Oreprop tilbehor
      • Orepropper
    • Hjemmeplejeog rengoring

      Hjemmeplejeog rengoring

      Alle Hjemmeplejeog rengoring →
      • Badevarelsesrengoringsmidler
      • Eco Zone 🍃
      • Kokkenrengoringsmidler
      • Vaskemidler
      • Universelle rengoringsmidler
      • Lugtfjernere
    • Insekt- og flatbeskyttelse

      Insekt- og flatbeskyttelse

      Alle Insekt- og flatbeskyttelse →
      • Elektroniske flatafskrakkere
      • Insektmidler
    • Kaledyr

      Kaledyr

      Alle Kaledyr →
      • Kaledyrstilbehor
      • Kaledyrsmad og godbidder
      • Kaledyrspleje og hygiejne
      • Kosttilskud til kaledyr
      • Flat- og loppebeskyttelse
    • Saunatilbehor

      Saunatilbehor

      Alle Saunatilbehor →
      • Sauna aterisk olie
      • Saunavarktoj og udstyr
    • Vandfiltrering og flasker

      Vandfiltrering og flasker

      Alle Vandfiltrering og flasker →
      • Vandflasker
      • Vandfiltre
    Alle Hjem →
  • Sundhed
    • Sundhed
    • Sund mad & ernæring

      Sund mad & ernæring

      Alle Sund mad & ernæring →
      • Drikkevarer & drikkemiks
      • Morgenmad & kornprodukter
      • Kaffe & te
      • Madolie & eddike
      • Sunde drikke & juice
      • Sunde snacks
      • Urter & krydderier
      • Marmelade, honning & søde pålegg
      • Nøddesmør
      • Pasta & nudler
      • Saucer & krydderier
      • Sportsernæring
      • Sukkererstatninger
      • Alle Sund mad & ernæring →
    • Intimsundhed

      Intimsundhed

      Alle Intimsundhed →
      • Kondomer
      • Glidecreme & intim pleje
      • Voksenprodukter
    • Medicinske forsyninger & tests
    Alle Sundhed →
  • Mærker
    • Mærker
    • Vores marker
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top marker
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nye marker
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alle Mærker →

    Mærker

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Udsalg
  • Immunsæsonen
  1. Forside
  2. Skønhed
  3. Bad og bruser

Bad og bruser

(182 produkter)
  • Badetilbehor
  • Badebomber og salte
  • Kropsskrub
  • Brusegels
  • Saber
  • Mest relevante
  • Bestsellere
  • Alfabetisk, A-Å
  • Alfabetisk, Å-A
  • Pris, lav til høj
  • Pris, høj til lav
  • Dato, ældre til nyere
  • Dato, nyere til ældre
Vis som

  • vitaminer, mineraler, probiotika og hudpleje til efteråret



    Se nu
  • Rose of Bulgaria Soap with Natural Rose Water - 100 g Rose of Bulgaria Soap with Natural Rose Water - 100 g Rose of Bulgaria Soap with Natural Rose Water - 100 g Rose of Bulgaria Soap with Natural Rose Water - 100 g

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Sæbe med naturligt rosenvand - 100 g

    16 reviews
    Vejledende pris 14,59 kr
    Enhedspris14,59 kr /100g
    Se detaljer
  • Beaute Marrakech Natural Black Olive Soap Savon Noir - 200 g

    Beaute Marrakech

    Beaute Marrakech Naturlig sort olivensæbe Savon Noir - 200 g

    6 reviews
    Vejledende pris 44,69 kr
    Enhedspris22,35 kr /100g
    Se detaljer
  • Mg12 Epsom Salt (100% Kieserite) Renewal - 1 kg Mg12 Epsom Salt (100% Kieserite) Renewal - 1 kg

    M12 Partners

    Mg12 Epsom-salt (100% kieserit) Fornyelse - 1 kg

    2 reviews
    Vejledende pris 42,29 kr
    Enhedspris42,29 kr /kg
    Se detaljer
  • Rose of Bulgaria Soap - 100 g Rose of Bulgaria Soap - 100 g Rose of Bulgaria Soap - 100 g Rose of Bulgaria Soap - 100 g

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Sæbe - 100 g

    11 reviews
    Vejledende pris 16,89 kr
    Enhedspris16,89 kr /100g
    Se detaljer
  • Rose of Bulgaria Shower Gel with Natural Rose Water - 330 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Shower Gel med naturligt rosenvand - 330 ml

    9 reviews
    Vejledende pris 29,99 kr
    Enhedspris90,88 kr /l
    Se detaljer
  • Dudu-Osun Natural African Black Soap - 150 g Dudu-Osun Natural African Black Soap - 150 g

    Tropical Naturals

    Dudu-Osun Naturlig afrikansk sort sæbe - 150 g

    4 reviews
    Vejledende pris 13,89 kr
    Enhedspris92,60 kr /kg
    Se detaljer
  • Shiseido Fino Premium Touch Shampoo - 550 ml Shiseido Fino Premium Touch Shampoo - 550 ml Shiseido Fino Premium Touch Shampoo - 550 ml
    Udsolgt

    Shiseido

    Shiseido Fino Premium Touch Shampoo - 550 ml

    4 reviews
    Vejledende pris 130,89 kr
    Enhedspris237,98 kr /l
    Se detaljer
  • Saryane Aleppo Soap 55% - 200 g
    Udsolgt

    Saryane

    Saryane Aleppo-sæbe 55% - 200 g

    6 reviews
    Vejledende pris 53,89 kr
    Enhedspris269,45 kr /kg
    Se detaljer
  • Rose of Bulgaria Bulgarian Rose Cosmetic Kit

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Kosmetiksæt med bulgarsk rose

    9 reviews
    Vejledende pris 50,09 kr
    Enhedspris
    Se detaljer
  • Shiseido Fino Premium Touch Conditioner - 550 ml Shiseido Fino Premium Touch Conditioner - 550 ml

    Shiseido

    Shiseido Fino Premium Touch Conditioner - 550 ml

    No reviews
    Vejledende pris 122,49 kr
    Enhedspris222,71 kr /l
    Se detaljer
  • Hermz Healpsorin Organic Soap - 100 g Hermz Healpsorin Organic Soap - 100 g Hermz Healpsorin Organic Soap - 100 g Hermz Healpsorin Organic Soap - 100 g
    5% rabat

    Hermz

    Hermz Healpsorin økologisk sæbe - 100 g

    2 reviews
    Tilbudspris 39,98 kr Vejledende pris 42,29 kr
    Enhedspris39,98 kr /100g
    Se detaljer
  • Rose of Bulgaria Handmade Rose Soap - 80 g

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Håndlavet rosensæbe - 80 g

    4 reviews
    Vejledende pris 17,69 kr
    Enhedspris22,11 kr /100g
    Se detaljer
  • Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Shampoo - 500 ml Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Shampoo - 500 ml Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Shampoo - 500 ml
    Udsolgt

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Shampoo - 500 ml

    1 review
    Vejledende pris 84,79 kr
    Enhedspris169,58 kr /l
    Se detaljer
  • BioFresh Organic Lavender Liquid Soap - 300 ml BioFresh Organic Lavender Liquid Soap - 300 ml BioFresh Organic Lavender Liquid Soap - 300 ml

    BioFresh

    BioFresh økologisk flydende lavendelsæbe - 300 ml

    2 reviews
    Vejledende pris 25,39 kr
    Enhedspris84,63 kr /l
    Se detaljer
  • Invex Remedies Monojonic Silver Ag Soap - 100 g Invex Remedies Monojonic Silver Ag Soap - 100 g Invex Remedies Monojonic Silver Ag Soap - 100 g Invex Remedies Monojonic Silver Ag Soap - 100 g
    Udsolgt

    Invex Remedies

    Invex Remedies Monojonic Silver Ag Soap - 100 g

    1 review
    Vejledende pris 34,59 kr
    Enhedspris34,59 kr /100g
    Se detaljer
  • Dudu-Osun Natural African Black Soap Fresh - 150 g Dudu-Osun Natural African Black Soap Fresh - 150 g Dudu-Osun Natural African Black Soap Fresh - 150 g
    Udsolgt

    Tropical Naturals

    Dudu-Osun Natural African Black Soap Fresh - 150 g

    3 reviews
    Vejledende pris 15,39 kr
    Enhedspris102,60 kr /kg
    Se detaljer
  • Mg12 Regenerating Magnesium Bath Flakes Renewal - 1 kg Mg12 Regenerating Magnesium Bath Flakes Renewal - 1 kg

    M12 Partners

    Mg12 Regenerating Magnesium Bath Flakes Renewal - 1 kg

    1 review
    Vejledende pris 46,19 kr
    Enhedspris46,19 kr /kg
    Se detaljer
  • Mg12 Epsom Salt (100% Kieserite) Renewal - 4 kg Mg12 Epsom Salt (100% Kieserite) Renewal - 4 kg
    Udsolgt

    M12 Partners

    Mg12 Epsom-salt (100% kieserit) Fornyelse - 4 kg

    4 reviews
    Vejledende pris 177,19 kr
    Enhedspris44,30 kr /kg
    Se detaljer
  • BioFresh Organic Lavender Bar Soap - 100 g BioFresh Organic Lavender Bar Soap - 100 g BioFresh Organic Lavender Bar Soap - 100 g BioFresh Organic Lavender Bar Soap - 100 g BioFresh Organic Lavender Bar Soap - 100 g

    BioFresh

    BioFresh økologisk lavendelsæbe - 100 g

    1 review
    Vejledende pris 16,89 kr
    Enhedspris16,89 kr /100g
    Se detaljer
  • Rose of Bulgaria Rose Soap Set - 3x30 g Rose of Bulgaria Rose Soap Set - 3x30 g

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Sæbesæt med roser - 3x30 g

    4 reviews
    Vejledende pris 40,79 kr
    Enhedspris45,32 kr /100g
    Se detaljer
  • Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Conditioner - 500 ml Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Conditioner - 500 ml
    Udsolgt

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Conditioner - 500 ml

    No reviews
    Vejledende pris 97,79 kr
    Enhedspris195,58 kr /l
    Se detaljer
  • Mg12 Iodine-Bromine Renewal Salt from Zablocie - 4 kg Mg12 Iodine-Bromine Renewal Salt from Zablocie - 4 kg

    M12 Partners

    Mg12 Jod-brom-fornyelsessalt fra Zablocie - 4 kg

    No reviews
    Vejledende pris 193,39 kr
    Enhedspris48,35 kr /kg
    Se detaljer
  • Mg12 Regenerating Magnesium Bath Flakes Renewal - 4 kg Mg12 Regenerating Magnesium Bath Flakes Renewal - 4 kg
    Udsolgt

    M12 Partners

    Mg12 Regenerating Magnesium Bath Flakes Renewal - 4 kg

    3 reviews
    Vejledende pris 177,19 kr
    Enhedspris44,30 kr /kg
    Se detaljer
  • Forrige
  • Side 1 / 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 8
  • Næste

Løft din bade- og bruseoplevelse med førsteklasses produkter

Hos Medpak, forstår vi, at din bade- og bruserutine er mere end bare en daglig nødvendighed - det er en mulighed for selvpleje og foryngelse. Vores nøje udvalgte udvalg af produkter til bad og brusebad er designet til at forvandle dine hverdagsritualer til luksuriøse, spa-lignende oplevelser, der nærer både din hud og dine sanser.

Vigtigheden af kvalitetsprodukter til bad og brusebad

Din hud absorberer ingredienserne i rengøringsmidler og badeprodukter, hvilket gør det afgørende at vælge produkter med den bedst mulige sammensætning. Vores udvalg af essentielle produkter til bad og brusebad er formuleret med hudvenlige ingredienser af høj kvalitet for at sikre, at din daglige renserutine ikke kun renser, men også plejer og beskytter din hud.

Sæber af høj kvalitet til omfattende hudpleje

Grundlaget for enhver effektiv rutine til bad og brusebad er en sæbe af høj kvalitet. Vores kollektion indeholder:

  • Naturlige sæber med enkle, effektive sammensætninger
  • Muligheder for specifikke hudproblemer, herunder følsom og allergisk hud
  • Blide flydende sæber, der renser grundigt og samtidig fugter

Vælg fra vores mangfoldige sortiment for at finde den perfekte sæbe, der imødekommer din huds unikke behov og præferencer.

Skab din personlige aromaterapi-oase

Forvandl dit bad og brusebad til et sanseligt fristed med vores aromatiske produkter. Vores udvalg omfatter:

  • Duftende badebomber til et luksuriøst bad
  • Duftende shower gels til en forfriskende start på dagen
  • Aromaterapiolier til at forbedre din badeoplevelse

Disse smukt duftende produkter renser ikke kun, men giver også en terapeutisk oplevelse, hvilket gør dem perfekte til personlig brug eller som tankevækkende gaver.

Hand Care Essentials

Da hyppig håndvask er en vigtig del af vores daglige rutiner, er det vigtigt at bruge produkter, der renser effektivt uden at forårsage irritation. Vores håndplejesortiment omfatter:

  • Skånsomme flydende sæber, der fjerner bakterier og kim
  • Fugtgivende håndvask, der forhindrer tørhed
  • Nærende håndcremer til brug efter vask

Beskyt og plej dine hænder med vores specialudviklede produkter.

Gør din rutine bedre med tilbehør til bad og brusebad

Fuldend din oplevelse af bad og brusebad med vores udvalg af tilbehør:

  • Bløde badehandsker til skånsom rensning
  • Eksfolierende børster til at forbedre cirkulationen og fjerne døde hudceller
  • Luksuriøse svampe til en forkælende oplevelse

Dette tilbehør strømliner ikke kun din hudplejerutine, men giver også mulighed for en foryngende selvmassage, til fremme af sund, strålende hud.

Hvorfor vælge Medpak til dit bad og brusebad?

Hos Medpak, er vi forpligtet til at give dig bad- og brusebadsprodukter af højeste kvalitet. Vores udvalg er:

  • Nøje udvalgt fra pålidelige mærker
  • Formuleret med naturlige og hudvenlige ingredienser
  • Velegnet til forskellige hudtyper og -problemer
  • Designet til at forvandle din daglige rutine til en luksuriøs oplevelse

Udforsk vores omfattende Bath & Shower collection og opdag de perfekte produkter til at løfte din selvplejerutine. Fra nærende sæber til aromatiske badebomber og vigtigt tilbehør, Medpak har alt, hvad du behøver for at skabe din personlige oase af afslapning og foryngelse.

Forvandl din daglige bade- og brusebadsrutine til et luksuriøst ritual med Medpaks førsteklasses udvalg. Din rejse mod en sundere, mere strålende hud og en mere afslappende selvplejeoplevelse starter her!

Medpak

Oplev Medpak – din pålidelige destination for premium sundheds- og wellnessprodukter siden 2014. Vi tilbyder nøje udvalgte kosttilskud, fitnesstilbehør og kosmetik fra Krakow, Polen til kunder i hele Europa.


  • Facebook
  • Instagram
  • Danmark (DKK kr.)

Information

  • Privatlivspolitik
  • Returpolitik
  • Servicevilkar
  • Fortrydelse
  • Foreslå et produkt

Kundeservice

  • Om os
  • Betalingsinfo
  • Forsendelsesinfo
  • Returneringer og ombytninger
  • Kolofon
  • Blog
  • Vores engrosside
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Man–fre: 08:00-16:00

Kontakt os nu

© 2026 Medpak.
Accepterede betalingsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vælg varianter

Varen er lagt i din indkøbskurv.

Se indkøbskurv