Gå til indhold

Svært tilgængelige mærker i én butik

Mærker, der er svære at finde i dit land – samlet i én butik

Hjælp og kontakt
  • Danmark (DKK kr.)
Medpak
Konto Indkøbskurv
  • Vitaminer & Kosttilskud
    • Vitaminer & Kosttilskud
    • Aminosyrer
      • L-Arginin
      • L-Carnitin
      • L-Carnosin
      • L-Citrulin
      • L-Glutathion
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl Cystein (NAC)
    • Antioxidanter
      • Alfa-liponsyre
      • Astaxanthin
      • Coenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein og zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Urter
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Katteklo (Una de Gato)
      • Curcumin og gurkemeje
      • Malkebotterod
      • Djavleklo
      • Echinacea
      • Hvidlog
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Dvargpalme
      • Rodklover
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraler
      • Krom
      • Calcium
      • Jod
      • Jern
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Silica
      • Zink
    • Vitaminer
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskeolie og omega-fedtsyrer (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Grønne fødevarer og superfoods
  • Sundhedsmål
    • Sundhedsmål
    • Hjerne og kognitiv funktion
    • Knogler, led og brusk
    • Hjerte og kredsløb
    • Detox og udrensning
    • Fordøjelsessystemet
    • Energi
    • Øjne og syn
    • Hår, hud og negle
    • Immunsystemet
    • Nyrer og urinveje
    • Luftveje
    • Søvn
    • Vægttab
    • Mænds sundhed
    • Kvinders sundhed
    Alle Sundhedsmål →
  • Sport
    • Sport
    • Kulhydrater

      Kulhydrater

      Alle Kulhydrater →
      • Carbo
      • Energigels
      • Isotoniske drikkevarer
    • Kreatin

      Kreatin

      Alle Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pra-workout

      Pra-workout

      Alle Pra-workout →
      • Pra-workout stimulanter
      • Pra-workout pump
      • Pra-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alle Proteinpulver →
      • Vegetabilsk protein
      • Valleproteinblandinger
      • Valleproteinkoncentrat (WPC)
      • Valleproteinisolat (WPI)
    • Vagtogning

      Vagtogning

      Alle Vagtogning →
      • Gainere
    • Fedtforbrandere
    • Restitution
    • Testosteronforstarkere
    Alle Sport →
  • Skønhed
    • Skønhed
    • Bad og bruser

      Bad og bruser

      Alle Bad og bruser →
      • Badetilbehor
      • Badebomber og salte
      • Kropsskrub
      • Brusegels
      • Saber
    • Kropskosmetik

      Kropskosmetik

      Alle Kropskosmetik →
      • Deodoranter og antiperspiranter
      • Bodylotion, smor, cremer og kropsolier
    • Ansigtskosmetik

      Ansigtskosmetik

      Alle Ansigtskosmetik →
      • Ojencremer
      • Ansigtscreme
      • Ansigtsyrer, olier og serums
      • Ansigtsrengoring
      • Hydrolater, tager og tonics
      • Masker og ler
    • Hander og fodder

      Hander og fodder

      Alle Hander og fodder →
      • Behandling af ligtorne, hard hud og halluks
      • Fodpleje
      • Handpleje
    • Harkosmetik

      Harkosmetik

      Alle Harkosmetik →
      • Balsam
      • Harfarvning
      • Harmasker
      • Harolier, serums og sprays
      • Shampoo
    • Intimhygiejne

      Intimhygiejne

      Alle Intimhygiejne →
      • Gels og saber
      • Bind, trusseindlag, tamponer
    • Mundpleje

      Mundpleje

      Alle Mundpleje →
      • Mundskyl
      • Tandbørster
      • Tandpasta
      • Erstatningsbørstehoveder
    • Solbeskyttelse

      Solbeskyttelse

      Alle Solbeskyttelse →
      • Solcremer, lotioner
    Alle Skønhed →
  • Makeup
    • Makeup
    • Ansigtsmakeup

      Ansigtsmakeup

      Alle Ansigtsmakeup →
      • BB- og CC-cremer
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Anden ansigtsmakeup
    • Læbemakeup

      Læbemakeup

      Alle Læbemakeup →
      • Læbestifter
      • Læbefarver og -gloss
      • Læbepleje
    • Øjenmakeup

      Øjenmakeup

      Alle Øjenmakeup →
      • Mascara
    • Makeupværktøjer og tilbehør
    Alle Makeup →
  • Mor og baby
    • Mor og baby
    • Graviditet og moderskab

      Graviditet og moderskab

      Alle Graviditet og moderskab →
      • Graviditetsplanlægning og tests
      • Pleje under graviditeten
      • Sundhed under graviditeten
      • Amning
      • Hud- og kropspleje
    • Madning af børn

      Madning af børn

      Alle Madning af børn →
      • Flaskesutter
      • Sutteflasker
      • Kopper
      • Tilbehør til madning
      • Opbevaring af mad
    • Børns sundhed
    • Børnehygiejne
    • Børneernæring
    • Sutter
    Alle Mor og baby →
  • Hjem
    • Hjem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alle Aromaterapi →
      • Diffusere og forstovere
      • Ateriske oliesat
      • Enkelte ateriske olier
      • Duftolie
      • Rogelsespinde
    • Horevarn

      Horevarn

      Alle Horevarn →
      • Orepropper mod stoj
      • Oreprop tilbehor
      • Orepropper
    • Hjemmeplejeog rengoring

      Hjemmeplejeog rengoring

      Alle Hjemmeplejeog rengoring →
      • Badevarelsesrengoringsmidler
      • Eco Zone 🍃
      • Kokkenrengoringsmidler
      • Vaskemidler
      • Universelle rengoringsmidler
      • Lugtfjernere
    • Insekt- og flatbeskyttelse

      Insekt- og flatbeskyttelse

      Alle Insekt- og flatbeskyttelse →
      • Elektroniske flatafskrakkere
      • Insektmidler
    • Kaledyr

      Kaledyr

      Alle Kaledyr →
      • Kaledyrstilbehor
      • Kaledyrsmad og godbidder
      • Kaledyrspleje og hygiejne
      • Kosttilskud til kaledyr
      • Flat- og loppebeskyttelse
    • Saunatilbehor

      Saunatilbehor

      Alle Saunatilbehor →
      • Sauna aterisk olie
      • Saunavarktoj og udstyr
    • Vandfiltrering og flasker

      Vandfiltrering og flasker

      Alle Vandfiltrering og flasker →
      • Vandflasker
      • Vandfiltre
    Alle Hjem →
  • Sundhed
    • Sundhed
    • Sund mad & ernæring

      Sund mad & ernæring

      Alle Sund mad & ernæring →
      • Drikkevarer & drikkemiks
      • Morgenmad & kornprodukter
      • Kaffe & te
      • Madolie & eddike
      • Sunde drikke & juice
      • Sunde snacks
      • Urter & krydderier
      • Marmelade, honning & søde pålegg
      • Nøddesmør
      • Pasta & nudler
      • Saucer & krydderier
      • Sportsernæring
      • Sukkererstatninger
      • Alle Sund mad & ernæring →
    • Intimsundhed

      Intimsundhed

      Alle Intimsundhed →
      • Kondomer
      • Glidecreme & intim pleje
      • Voksenprodukter
    • Medicinske forsyninger & tests
    Alle Sundhed →
  • Mærker
    • Mærker
    • Vores marker
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top marker
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nye marker
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alle Mærker →

    Mærker

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Udsalg
  • Immunsæsonen
  1. Forside
  2. Skønhed

Skønhed

(2583 produkter)
  • Bad og bruser
  • Kropskosmetik
  • Ansigtskosmetik
  • Hander og fodder
  • Harkosmetik
  • Intimhygiejne
  • Mundpleje
  • Solbeskyttelse
  • Mest relevante
  • Bestsellere
  • Alfabetisk, A-Å
  • Alfabetisk, Å-A
  • Pris, lav til høj
  • Pris, høj til lav
  • Dato, ældre til nyere
  • Dato, nyere til ældre
Vis som

  • Skinfood Rice Brightening Cream - 60 ml Skinfood Rice Brightening Cream - 60 ml
    20% rabat

    SkinFood

    Skinfood Rice Brightening Cream - 60 ml

    No reviews
    Tilbudspris 98,54 kr Vejledende pris 123,19 kr
    Enhedspris164,23 kr /100ml
    Se detaljer
  • Esfolio Pure Skin Volcanic Ash Pore Cleansing Sheet Mask - 10 Pieces Esfolio Pure Skin Volcanic Ash Pore Cleansing Sheet Mask - 10 Pieces

    Esfolio

    Esfolio Pure Skin Volcanic Ash Pore Cleansing Sheet Mask - 10 stk.

    No reviews
    Vejledende pris 138,69 kr
    Enhedspris13,87 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Dr. Jart+ Cicapair Soothing and Calming Face Serum - 30 ml Dr. Jart+ Cicapair Soothing and Calming Face Serum - 30 ml Dr. Jart+ Cicapair Soothing and Calming Face Serum - 30 ml

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Cicapair Beroligende og lindrende ansigtsserum - 30 ml

    No reviews
    Vejledende pris 288,09 kr
    Enhedspris960,30 kr /100ml
    Se detaljer
  • Esfolio Black Pearl Eye Patches - 60 Pieces Esfolio Black Pearl Eye Patches - 60 Pieces Esfolio Black Pearl Eye Patches - 60 Pieces
    Udsolgt

    Esfolio

    Esfolio Black Pearl Eye Patches - 60 stk.

    No reviews
    Vejledende pris 91,89 kr
    Enhedspris1,53 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Cztery Szpaki Christmas Set: The Brave Trio Cztery Szpaki Christmas Set: The Brave Trio
    10% rabat

    Cztery Szpaki

    Cztery Szpaki Julepakke: The Brave Trio

    No reviews
    Tilbudspris 185,75 kr Vejledende pris 206,39 kr
    Enhedspris
    Se detaljer
  • Abib Mild Acidic Ph Gentle Jericho Rose Sheet Mask - 10 Pieces Abib Mild Acidic Ph Gentle Jericho Rose Sheet Mask - 10 Pieces
    10% rabat

    Abib

    Abib Mild Acidic Ph Gentle Jericho Rose Sheet Mask - 10 stk.

    No reviews
    Tilbudspris 124,81 kr Vejledende pris 138,69 kr
    Enhedspris4,16 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Some By Mi AHA BHA PHA 14 Days Spot Treatment Cream for Imperfections - 30 ml Some By Mi AHA BHA PHA 14 Days Spot Treatment Cream for Imperfections - 30 ml Some By Mi AHA BHA PHA 14 Days Spot Treatment Cream for Imperfections - 30 ml Some By Mi AHA BHA PHA 14 Days Spot Treatment Cream for Imperfections - 30 ml

    Some by Mi

    Some by Mi AHA BHA PHA 14 dages spotcreme til urenheder - 30 ml

    No reviews
    Vejledende pris 149,39 kr
    Enhedspris497,97 kr /100ml
    Se detaljer
  • Cztery Szpaki Christmas Set: Sweet Plum Cztery Szpaki Christmas Set: Sweet Plum Cztery Szpaki Christmas Set: Sweet Plum Cztery Szpaki Christmas Set: Sweet Plum Cztery Szpaki Christmas Set: Sweet Plum Cztery Szpaki Christmas Set: Sweet Plum
    10% rabat

    Cztery Szpaki

    Cztery Szpaki Julepakke: Sweet Plum

    No reviews
    Tilbudspris 280,79 kr Vejledende pris 311,99 kr
    Enhedspris
    Se detaljer
  • FarmStay Collagen Water Full Moisturising Eye Serum with Collagen - 25 ml FarmStay Collagen Water Full Moisturising Eye Serum with Collagen - 25 ml FarmStay Collagen Water Full Moisturising Eye Serum with Collagen - 25 ml

    FarmStay

    FarmStay Collagen Water Full Moisturising Eye Serum med kollagen - 25 ml

    No reviews
    Vejledende pris 119,39 kr
    Enhedspris477,56 kr /100ml
    Se detaljer
  • Medi-Peel Retinol Collagen Face Toner with Retinol and Collagen - 150 ml Medi-Peel Retinol Collagen Face Toner with Retinol and Collagen - 150 ml Medi-Peel Retinol Collagen Face Toner with Retinol and Collagen - 150 ml Medi-Peel Retinol Collagen Face Toner with Retinol and Collagen - 150 ml

    Medi-Peel

    Medi-Peel Retinol Collagen Face Toner med retinol og kollagen - 150 ml

    No reviews
    Vejledende pris 159,39 kr
    Enhedspris1.062,60 kr /l
    Se detaljer
  • La'dor Keratin Power Glue - 20x15 g La'dor Keratin Power Glue - 20x15 g
    5% rabat

    La'dor

    La'dor Keratin Power Glue - 20x15 g

    No reviews
    Tilbudspris 263,43 kr Vejledende pris 277,29 kr
    Enhedspris13,17 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • FarmStay Real Essence Sheet Mask with Lychee Extract - 23 ml

    FarmStay

    FarmStay Real Essence Sheet Mask med litchi-ekstrakt - 23 ml

    No reviews
    Vejledende pris 21,59 kr
    Enhedspris93,87 kr /100ml
    Se detaljer
  • FarmStay Real Essence Sheet Mask with Coconut Extract - 23 ml
    Udsolgt

    FarmStay

    FarmStay Real Essence Sheet Mask med kokosekstrakt - 23 ml

    No reviews
    Vejledende pris 9,99 kr
    Enhedspris43,43 kr /100ml
    Se detaljer
  • Egyptian Magic All Purpose Skin Cream - 59 ml Egyptian Magic All Purpose Skin Cream - 59 ml Egyptian Magic All Purpose Skin Cream - 59 ml Egyptian Magic All Purpose Skin Cream - 59 ml Egyptian Magic All Purpose Skin Cream - 59 ml
    Udsolgt

    Egyptian Magic

    Egyptian Magic All Purpose Skin Cream - 59 ml

    No reviews
    Vejledende pris 295,09 kr
    Enhedspris500,15 kr /100ml
    Se detaljer
  • TIRTIR Mask Fit Red Cushion Shade 13W, Cream - 18 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion Shade 13W, Cream - 18 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion Shade 13W, Cream - 18 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion Shade 13W, Cream - 18 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion Shade 13W, Cream - 18 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion Shade 13W, Cream - 18 g
    15% rabat

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Red Cushion Shade 13W, Creme - 18 g

    No reviews
    Tilbudspris 131,71 kr Vejledende pris 155,59 kr
    Enhedspris731,72 kr /100g
    Se detaljer
  • Jumiso Waterfull Hyaluronic Acid Cream - 50 ml Jumiso Waterfull Hyaluronic Acid Cream - 50 ml Jumiso Waterfull Hyaluronic Acid Cream - 50 ml Jumiso Waterfull Hyaluronic Acid Cream - 50 ml
    Udsolgt

    Jumiso

    Jumiso Waterfull Hyaluronsyrecreme - 50 ml

    No reviews
    Vejledende pris 144,89 kr
    Enhedspris289,78 kr /100ml
    Se detaljer
  • TIRTIR Mask Fit Red Cushion Shade 10C, Shell - 18 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion Shade 10C, Shell - 18 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion Shade 10C, Shell - 18 g
    Udsolgt

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Red Cushion Shade 10C, Shell - 18 g

    No reviews
    Vejledende pris 202,59 kr
    Enhedspris1.125,50 kr /100g
    Se detaljer
  • Petitfee Agave Cooling Hydrogel Face Mask - 5 Pieces Petitfee Agave Cooling Hydrogel Face Mask - 5 Pieces Petitfee Agave Cooling Hydrogel Face Mask - 5 Pieces Petitfee Agave Cooling Hydrogel Face Mask - 5 Pieces Petitfee Agave Cooling Hydrogel Face Mask - 5 Pieces

    Petitfee

    Petitfee Agave Cooling Hydrogel Face Mask - 5 stk.

    No reviews
    Vejledende pris 95,49 kr
    Enhedspris19,10 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Numbuzin No.3 Tingle-Pore Softening Sheet Mask - 5 Pieces Numbuzin No.3 Tingle-Pore Softening Sheet Mask - 5 Pieces
    30% rabat

    Numbuzin

    Numbuzin No.3 Tingle-Pore Softening Sheet Mask - 5 stk.

    No reviews
    Tilbudspris 127,83 kr Vejledende pris 183,29 kr
    Enhedspris25,57 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • House of Hur Midnight Soothing Makeup Remover Balm - 50 ml House of Hur Midnight Soothing Makeup Remover Balm - 50 ml House of Hur Midnight Soothing Makeup Remover Balm - 50 ml House of Hur Midnight Soothing Makeup Remover Balm - 50 ml

    House Of Hur

    House of Hur Midnight Soothing Makeup Remover Balm - 50 ml

    No reviews
    Vejledende pris 206,39 kr
    Enhedspris412,78 kr /100ml
    Se detaljer
  • Kaine Rosemary Relief Face Wash - 150 ml Kaine Rosemary Relief Face Wash - 150 ml Kaine Rosemary Relief Face Wash - 150 ml

    Kaine

    Kaine Rosemary Relief Face Wash - 150 ml

    No reviews
    Vejledende pris 106,99 kr
    Enhedspris713,27 kr /l
    Se detaljer
  • A'pieu Pure Block Tone Up Makeup Base with SPF50+ - 50 ml A'pieu Pure Block Tone Up Makeup Base with SPF50+ - 50 ml
    Udsolgt

    A'Pieu

    A'pieu Pure Block Tone Up Makeup Base med SPF50+ - 50 ml

    No reviews
    Vejledende pris 100,09 kr
    Enhedspris200,18 kr /100ml
    Se detaljer
  • Eqqualberry Purple Rice Purifying Paste with Clays – 130 g Eqqualberry Purple Rice Purifying Paste with Clays – 130 g Eqqualberry Purple Rice Purifying Paste with Clays – 130 g

    EQQUALBERRY

    Eqqualberry Purple Rice Purifying Paste with Clays – 130 g

    No reviews
    Vejledende pris 181,79 kr
    Enhedspris1.398,38 kr /kg
    Se detaljer
  • Axis-Y Cera-Heart My Type Duo Cream to Zone T and U with a 6+1+1 Complex - 60 ml Axis-Y Cera-Heart My Type Duo Cream to Zone T and U with a 6+1+1 Complex - 60 ml Axis-Y Cera-Heart My Type Duo Cream to Zone T and U with a 6+1+1 Complex - 60 ml Axis-Y Cera-Heart My Type Duo Cream to Zone T and U with a 6+1+1 Complex - 60 ml

    Axis-Y

    Axis-Y Cera-Heart My Type Duo Cream til zone T og U med et 6+1+1-kompleks - 60 ml

    No reviews
    Vejledende pris 173,29 kr
    Enhedspris288,82 kr /100ml
    Se detaljer
  • Forrige
  • Side 105 / 108
  • 1
  • …
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • 107
  • 108
  • Næste

Opdag det perfekte sortiment af førsteklasses produkter til personlig pleje og skønhed, så du kan blive ved med at se fantastisk ud og føle dig godt tilpas. Vores udvalg af personlig pleje og skønhedsprodukter indeholder et omfattende udvalg af produkter til alle aspekter af din egenomsorgsrutine, fra badning og hudpleje til mundhygiejne og intimpleje.

Forfriskende

Løft din egenomsorg med førsteklasses personlig pleje og skønhedsprodukter

Hos Medpak, tilbyder vi et omfattende udvalg af førsteklasses personlig pleje og skønhedsprodukter, der er designet til at forbedre din daglige rutine. Vores nøje udvalgte udvalg dækker alle aspekter af egenomsorg, og sikrer, at du ser godt ud og har det godt fra top til tå.

Luksuriøse produkter til bad og brusebad

Forvandl din badeoplevelse med vores førsteklasses produkter til bad og brusebad. Vælg mellem en række blide sæber, forfriskende kropsvask, og beroligende badesalt. Vores produkter har milde ingredienser, der forhindrer hudirritation og tørhed, og fås i en række forskellige dufte, der passer til dit humør.

Nærende kropsplejeløsninger

Hold din hud sund og strålende med vores omfattende kropsplejeserie. Vores sortiment omfatter:

  • Fugtgivende lotions og kropsolier
  • Eksfolierende scrubs til glat hud
  • Målrettede cellulitecremer

Tilsat økologiske ingredienser som kokosolie, sheasmør, og E-vitamin, giver vores produkter varig hydrering og forbedret hudelasticitet.

Advanced Facial Skincare

Opnå en strålende teint med vores avancerede hudplejeserie til ansigtet. Vores produkter er skræddersyet til forskellige hudtyper og bekymringer, inklusive:

  • Blide rensemidler til alle hudtyper
  • Balancerende tonere
  • Målrettede serummer til specifikke hudproblemer
  • Nærende fugtighedscremer

Uanset om du har fedtet, tør, eller følsom hud, leverer vores omhyggeligt formulerede produkter effektive resultater uden at gå på kompromis med hudens sundhed.

Specialiseret pleje til hænder og fødder

Giv dine ekstremiteter den opmærksomhed, de fortjener, med vores specialiserede hånd- og fodplejeprodukter . Vores udvalg omfatter nærende håndcremer, foryngende fodscrubs, og effektive callusfjernere, der holder dine hænder og fødder bløde og glatte.

Innovative hårplejeløsninger

Opnå sundt, smukt hår med vores innovative hårplejekollektion. Vores sortiment omfatter:

  • Nærende shampoo og balsam
  • Dybdeplejende hårmasker
  • Stylingprodukter til alle hårtyper

Vores ekspertformulerede produkter fremmer stærk hårvækst, reducerer krus, og forbedrer glansen for smukke, sunde lokker.

Gentle Intimate Care

Oprethold optimal intimsundhed med vores diskrete og effektive intimplejeserie. Vores produkter omfatter pH-balancerede vaske, blide klude, og beroligende cremer, der alle er formuleret med milde ingredienser som aloe vera og kamille til sikker og grundig rensning.

Omfattende mundpleje

Opnå fremragende mundhygiejne med vores brede udvalg af mundplejeprodukter. Vores udvalg omfatter:

  • Tandpastaer med naturlige ingredienser
  • Forfriskende mundskyllemidler
  • Effektiv tandtråd

Formuleret med naturlige ingredienser som pebermynteolie og tetræolie, giver vores produkter TiB aktive egenskaber for en ren, sund mund.

Hvorfor vælge Medpak til dine behov for personlig pleje og skønhed?

Hos Medpak, er vi forpligtet til at give dig personlig pleje og skønhedsprodukter af højeste kvalitet. Vores udvalg er:

  • Omhyggeligt udvalgt fra pålidelige mærker
  • Formuleret med naturlige og økologiske ingredienser, hvor det er muligt
  • Velegnet til forskellige hudtyper og -problemer
  • Grundigt testet for kvalitet og effektivitet

Udforsk vores omfattende Personal Care & Beauty-kollektionen og find de perfekte produkter til at forbedre din egenomsorgsrutine. Fra essentielle hudplejeprodukter til hårplejeinnovationer, Medpak har alt, hvad du behøver for at se godt ud og føle dig godt tilpas.

Løft din personlige plejerutine med Medpaks førsteklasses udvalg. Din rejse mod strålende hud, sundt hår, og generelt velvære starter her!

Bade- og bruseoplevelser: Foryng og plej

Løft dit bad eller din brusebadstid med vores førsteklasses kollektion af bade- og brusebadsprodukter. Vores udvalg omfatter sæber, body wash, og badesalt, der er fremstillet med milde ingredienser for at forhindre irritation og tørhed. Vælg mellem et bredt udvalg af dufte, der passer til dit humør, uanset om du søger den beroligende duft af lavendel eller en energigivende citrusaroma.

Essential Body Care: Revitaliser og beskyt din hud

Hold din hud sund og velplejet med vores omfattende kropsplejeserie. Vores produkter omfatter lotions, olier, eksfolierende scrubs, og cellulitecremer, alle tilsat økologiske ingredienser som kokosolie, sheasmør, og vitamin E. Oplev varig hydrering og forbedret hudelasticitet, der efterlader din hud smidig og fløjlsblød.

Advanced Facial Skincare: Opnå strålende, sund hud

Opnå strålende, sund hud med vores avancerede hudplejeserie til ansigtet, med rensemidler, tonere, serummer, og fugtighedscremer. Vores produkter er skræddersyet til at passe til forskellige hudtyper og -problemer, og henvender sig til fedtet, tør, eller følsom hud. Omhyggeligt udvalgte ingredienser sikrer skånsomme, men effektive resultater, så du kan nå dine hudplejemål uden at sætte din huds velbefindende på spil.

Forkælelse af hænder og fødder: Vis dine ekstremiteter lidt kærlighed

Forkæl dine Vis mere

Medpak

Oplev Medpak – din pålidelige destination for premium sundheds- og wellnessprodukter siden 2014. Vi tilbyder nøje udvalgte kosttilskud, fitnesstilbehør og kosmetik fra Krakow, Polen til kunder i hele Europa.


  • Facebook
  • Instagram
  • Danmark (DKK kr.)

Information

  • Privatlivspolitik
  • Returpolitik
  • Servicevilkar
  • Fortrydelse
  • Foreslå et produkt

Kundeservice

  • Om os
  • Betalingsinfo
  • Forsendelsesinfo
  • Returneringer og ombytninger
  • Kolofon
  • Blog
  • Vores engrosside
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Man–fre: 08:00-16:00

Kontakt os nu

© 2026 Medpak.
Accepterede betalingsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vælg varianter

Varen er lagt i din indkøbskurv.

Se indkøbskurv