
iAI
Billederne i denne sektion er genereret med AI
Immunitet-sæsonen: vitaminer, mineraler, probiotika og hudpleje til efteråret
— Sæsonens basale produkter —
C-vitamin, D3-vitamin (også med K2), zink og selen i kapsler, tabletter og dråber. C-vitamin, D-vitamin, zink og selen bidrager hver især til immunsystemets normale funktion.
-
Dr. Jacob's
Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 , Dråber - 20 ml
15 reviewsVejledende pris 166,59 krEnhedspris832,95 kr /100ml -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin D3 4000 IE, Dråber - 30 ml
No reviewsTilbudspris 36,08 kr Vejledende pris 48,19 krEnhedspris12,03 kr /10ml -
Formeds
Formeds Bicaps Zink 25 mg - 60 kapsler
9 reviewsVejledende pris 93,79 krEnhedspris1,56 kr pr. stk. -
Aliness
Aliness D3-vitamin FORTE olie 100 mcg - 120 kapsler
4 reviewsVejledende pris 77,09 krEnhedspris0,64 kr pr. stk. -
Dr. Jacob's
Dr. Jacob's D3-vitamin+K2 FORTE, dråber - 20 ml
36 reviewsVejledende pris 224,49 krEnhedspris1.122,45 kr /100ml -
Solgar
Solgar D3-vitamin 125 mcg (5000 IE) - 100 bløde kapsler
6 reviewsVejledende pris 162,19 krEnhedspris1,62 kr pr. stk. -
Osavi
Osavi D3-vitamin + K2,4000 IE + 150 mcg - 120 kapsler
4 reviewsVejledende pris 158,69 krEnhedspris1,32 kr pr. stk. -
Aura Herbals
Aura Herbals D3-vitamin 4000 IE + K2, MCT, dråber - 50 ml
16 reviewsVejledende pris 129,69 krEnhedspris259,38 kr /100ml -
Solgar
Solgar Vitamin D3 55 mcg (2200 IU) – 50 vegetabilske kapsler
No reviewsVejledende pris 120,99 krEnhedspris2,42 kr pr. stk. -
Healthy Origins
Healthy Origins D3-vitamin 10000 IE - 120 softgels
9 reviewsVejledende pris 107,89 krEnhedspris0,90 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin D3 16000 IE - 120 tabletter
No reviewsVejledende pris 104,39 krEnhedspris0,87 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Omega - 3 norsk torskelevertran, Myntesmag 1200 mg - 250 ml
10 reviewsTilbudspris 67,54 kr Vejledende pris 90,09 krEnhedspris270,16 kr /l -
Vitaler's
Vitaler's C-vitamin 1000 mg - 120 kapsler
10 reviewsVejledende pris 56,99 krEnhedspris0,47 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Zinkpikolinat 15 mg - 120 kapsler
2 reviewsVejledende pris 34,99 krEnhedspris0,29 kr pr. stk. -
Swanson
Swanson D3-vitamin 4000 IE (100 mcg) - 90 kapsler
1 reviewVejledende pris 37,69 krEnhedspris0,42 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin D3 4000 IE + K2 MK-7 100 mcg - 120 tabletter
3 reviewsVejledende pris 63,09 krEnhedspris0,53 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Økologisk selen 200 mcg - 120 kapsler
8 reviewsVejledende pris 48,19 krEnhedspris0,40 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Zink 15 mg + Selen 200 mcg - 120 kapsler
25 reviewsVejledende pris 56,99 krEnhedspris0,47 kr pr. stk. -
Swanson
Swanson Zinkpikolinat 22 mg - 60 kapsler
10 reviewsVejledende pris 31,49 krEnhedspris0,52 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Calciumcitrat 1200 mg + D3-vitamin 2000 IE - 60 kapsler
2 reviewsVejledende pris 58,69 krEnhedspris0,98 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's C-vitamin med hyben 1000 mg - 60 kapsler
7 reviewsVejledende pris 39,49 krEnhedspris0,66 kr pr. stk. -
Wellbear
Wellbear D3-vitamin 4000 IE - 120 bløde kapsler
2 reviewsVejledende pris 38,49 krEnhedspris0,32 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin D3 8000 IE - 120 tabletter
No reviewsTilbudspris 50,84 kr Vejledende pris 56,99 krEnhedspris0,42 kr pr. stk. -
Aliness
Aliness C-vitamin 1000 mg - 100 vegetabilske kapsler
15 reviewsTilbudspris 78,53 kr Vejledende pris 98,19 krEnhedspris0,79 kr pr. stk. -
Now Foods
Now Foods Vitamin D-3 & K-2 - 120 kapsler
7 reviewsVejledende pris 91,19 krEnhedspris0,76 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's D3-vitamin Forte 2000 IE, dråber - 30 ml
No reviewsTilbudspris 39,42 kr Vejledende pris 52,59 krEnhedspris11,63 kr /ml -
Vitaler's
Vitaler's D3-vitamin 2000 IE K2-MK7 75 mcg, dråber - 30 ml
1 reviewTilbudspris 61,05 kr Vejledende pris 81,49 krEnhedspris20,35 kr /10ml -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin D3 4000 IE - 240 tabletter
No reviewsVejledende pris 61,29 krEnhedspris1,02 kr pr. stk. -
Swanson
Swanson D3-vitamin 2000 IE (50 mcg) - 250 kapsler
11 reviewsVejledende pris 61,29 krEnhedspris0,25 kr pr. stk. -
Ostrovit
Ostrovit D3-vitamin + K2 - 90 tabletter
34 reviewsTilbudspris 24,37 kr Vejledende pris 27,09 krEnhedspris0,27 kr pr. stk.

iAI
Billederne i denne sektion er genereret med AI
— Hudpleje til kolde dage —
Ansigtscremer med ceramider eller centella, håndcremer og kropslotions. Daglig fugt og velvære til huden, når luften bliver kold og tør.
-
Esfolio
Esfolio Pure Skin Moisture Hand Cream med mælkeproteiner - 100 ml
No reviewsVejledende pris 27,69 krEnhedspris276,90 kr /l -
Dear, Klairs
Kære, Klairs Midnight Blue Moisturizing Cream - 60 ml
No reviewsTilbudspris 158,63 kr Vejledende pris 211,79 krEnhedspris264,38 kr /100ml -
Enough
Enough Collagen Hydro Moisture Massage Cream - 300 ml
No reviewsTilbudspris 80,85 kr Vejledende pris 108,59 krEnhedspris269,50 kr /l -
Centellian24
Centellian24 Madeca Cream Time Reverse – 15 ml
1 reviewVejledende pris 68,49 krEnhedspris456,60 kr /100ml -
Dr.Althea
Dr. Althea Melaclear ansigtscreme – 20 g
No reviewsVejledende pris 227,99 krEnhedspris1.139,95 kr /100g -
Medicube
Medicube Hypochlorous Acid Daily Spray - 125 ml
1 reviewVejledende pris 208,69 krEnhedspris1.669,52 kr /l -
Orien
Orien Mugwort Zero Film Soothing Cream med niacinamid - 60 ml
No reviewsVejledende pris 156,39 krEnhedspris260,65 kr /100ml -
ILLIYOON
ILLIYOON Fugtgivende emulsion med ceramider til ansigt og krop - 350 ml
6 reviewsVejledende pris 153,99 krEnhedspris439,97 kr /l -
Purito
Purito Seoul Luminous Ceramide Night Cream - 100 ml
No reviewsVejledende pris 153,99 krEnhedspris1.924,88 kr /l -
Medi-Peel
Medi-Peel Gold Age Tox H8 Cream - 50 ml
No reviewsVejledende pris 145,59 krEnhedspris291,18 kr /100g -
Centellian24
Centellian24 Madeca Cream Time Reverse Zero, anti-rynke ansigtscreme – 15 ml
No reviewsTilbudspris 58,46 kr Vejledende pris 78,49 krEnhedspris389,73 kr /100ml -
Dear, Klairs
Dear Klairs Freshly Juiced Vitamin E Mask - 90 ml
No reviewsVejledende pris 216,39 krEnhedspris1.202,17 kr /kg -
Etude
Etude SoonJung 2X Barrier Intensive Cream - 60 ml
1 reviewVejledende pris 119,29 krEnhedspris198,82 kr /100ml -
COSRX
COSRX OIL-FREE Ultra-Moisturizing Lotion (med birkesaft) - 100 ml
1 reviewVejledende pris 113,19 krEnhedspris113,19 kr /100ml -
Medicube
Medicube PDRN Booster Gel - 300 ml
1 reviewVejledende pris 123,19 krEnhedspris410,63 kr /l -
COSRX
COSRX Advanced Snail 92 All In One Cream Tube - 50 g
No reviewsVejledende pris 65,39 krEnhedspris130,78 kr /100g -
Celimax
Celimax Dual Barrier Skin Wearable Cream - 50 ml
No reviewsVejledende pris 153,99 krEnhedspris307,98 kr /100ml -
Beauty of Joseon
Beauty of Joseon Red Bean Gel Moisturising Cream - 100 ml
1 reviewVejledende pris 114,79 krEnhedspris1.147,90 kr /l -
Isntree
Isntree Hyaluronic Acid Moist Cream - 100 ml
1 reviewVejledende pris 111,59 krEnhedspris1.115,90 kr /l -
Medicube
Medicube PDRN Pink Hyaluronic Moisturizing Cream - 50 ml
1 reviewVejledende pris 139,39 krEnhedspris278,78 kr /100ml -
BioFresh
Rose of Bulgaria Håndcreme med naturligt rosenvand - 75 ml
21 reviewsVejledende pris 14,59 krEnhedspris19,45 kr /100ml -
Palmer's
Palmer's Cocoa Butter Formula Moisturizing Body Oil - 250 ml
No reviewsVejledende pris 62,39 krEnhedspris24,96 kr /100ml -
SKIN1004
SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Moisture Cream - 75 ml
No reviewsVejledende pris 153,99 krEnhedspris205,32 kr /100ml -
SKIN1004
SKIN1004 Madagascar Centella Probio-Cica Enrich Cream - 50 ml
2 reviewsTilbudspris 123,95 kr Vejledende pris 130,89 krEnhedspris247,90 kr /100ml -
COSRX
COSRX Balancium Comfort Ceramide - 80 g
2 reviewsVejledende pris 127,09 krEnhedspris158,86 kr /100g -
Astron
Astron Live Bone Oil med ensian - 100 ml
10 reviewsVejledende pris 30,69 krEnhedspris30,69 kr /100ml -
Dr. Reju
Dr. Reju All Advanced PDRN Regenerating Cream - 20 ml
No reviewsTilbudspris 224,14 kr Vejledende pris 280,39 krEnhedspris1.120,70 kr /100ml -
Pyunkang Yul
Pyunkang Yul Fugtighedscreme - 100 ml
2 reviewsTilbudspris 159,38 kr Vejledende pris 177,09 krEnhedspris159,38 kr /100ml -
Purito
Purito Luminous Ceramide fugtgivende ansigtscreme med ceramider – 100 ml
No reviewsVejledende pris 136,99 krEnhedspris1.369,90 kr /l -
Dr.Althea
Dr. Althea 345 Relief Cream Regenererende ansigtscreme - 50 ml
1 reviewVejledende pris 180,99 krEnhedspris361,98 kr /100ml
— Til børn —
D3-vitamin-dråber, multivitaminer til børn, torskelevertran og vitamin-slikkepinde i frugtsmag. Nemme at indarbejde i morgenmaden på en skoledag.
-
Nordic Naturals
Nordic Naturals DHA til børn, st RAW bærsmag - 119 ml
2 reviewsVejledende pris 169,19 krEnhedspris1.421,76 kr /l -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin ADEK Junior, dråber - 30 ml
No reviewsTilbudspris 63,12 kr Vejledende pris 84,19 krEnhedspris21,04 kr /10ml -
ChildLife
ChildLife D3-vitamin 500 IE til børn, Bær - 30 ml
1 reviewVejledende pris 77,69 krEnhedspris258,97 kr /100ml -
Vitaler's
Vitaler's D3-vitamin Junior 800 IE, dråber - 30 ml
No reviewsVejledende pris 39,49 krEnhedspris13,16 kr /10ml -
Activlab
Activlab Pharma ProFlora Baby - 5 ml
No reviewsVejledende pris 36,09 krEnhedspris721,80 kr /100ml -
Starpharma
Starpharma Healthy Lollipop med C- og D-vitamin, St RAW berry - 6 g
No reviewsVejledende pris 4,29 krEnhedspris715,00 kr /kg -
Starpharma
Starpharma Healthy Lollipop Throat, Hindbær - 6 g
No reviewsVejledende pris 4,29 krEnhedspris715,00 kr /kg -
Solgar
Solgar Kangavites Multivitamin & Mineral Bouncin' Berry - 120 tabletter
No reviewsVejledende pris 213,99 krEnhedspris1,78 kr pr. stk. -
Biolit
2 reviewsTilbudspris 189,98 kr Vejledende pris 223,59 krEnhedspris1,90 kr pr. stk. -
Nordic Naturals
Nordic Naturals Baby's DHA 1050 mg Omega - 3 + D3-vitamin 300 IE - 60 ml
2 reviewsVejledende pris 157,89 krEnhedspris263,15 kr /100ml -
Starpharma
Starpharma Mniaminki C-vitamin 250 mg, Appelsin – 60 pastiller
No reviewsVejledende pris 37,69 krEnhedspris0,63 kr pr. stk. -
MyVita
MyVita Probiotic - 120 vinsugetabletter
3 reviewsVejledende pris 99,99 krEnhedspris0,83 kr pr. stk. -
Starpharma
Starpharma Mniamki Vitamin D3-pastiller, Ananas – 60 pastiller
No reviewsVejledende pris 37,69 krEnhedspris0,63 kr pr. stk. -
MyVita
MyVita D3-vitamin - 120 vinsugetabletter
1 reviewVejledende pris 87,69 krEnhedspris0,73 kr pr. stk. -
Starpharma
Starpharma Healthy Lollipop med D3- og K2-vitamin, Kakao - 6 g
No reviewsVejledende pris 3,79 krEnhedspris631,67 kr /kg

— Probiotika, svampe og urter —
Probiotiske kulturer fra formuleringer med én stamme til 28 stammer samt reishi- og maitake-svampe, ingefærrod og andrographis.
-
Vitaler's
Vitaler's Lactobacillus Rhamnosus med FOS (Probiotisk) - 60 kapsler
1 reviewVejledende pris 82,39 krEnhedspris1,37 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Shiitake 400 mg - 60 kapsler
1 reviewTilbudspris 45,94 kr Vejledende pris 61,29 krEnhedspris0,77 kr pr. stk. -
Solgar
Solgar Reishi Shiitake Maitake svampeekstrakt - 50 vegetabilske kapsler
3 reviewsVejledende pris 207,89 krEnhedspris4,16 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Saccharomyces Boulardii med FOS (probiotikum) – 60 kapsler
No reviewsVejledende pris 146,39 krEnhedspris2,44 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Probiotisk 28 stammer med FOS - 30 kapsler
4 reviewsVejledende pris 111,39 krEnhedspris3,71 kr pr. stk. -
Swanson
Swanson L.Reuteri Plus - 30 kapsler
24 reviewsVejledende pris 78,89 krEnhedspris2,63 kr pr. stk. -
Activlab
Activlab Pharma SanBiotics Stress - 20 kapsler
1 reviewVejledende pris 50,79 krEnhedspris2,54 kr pr. stk. -
Salvum
Proviterol Multi Probiotikum med 9 stammer – 20 kapsler
No reviewsVejledende pris 55,19 krEnhedspris2,76 kr pr. stk. -
Swanson
Swanson Probiotisk L.Plantarum - 30 kapsler
7 reviewsVejledende pris 49,99 krEnhedspris1,67 kr pr. stk. -
Activlab
Activlab Pharma EnteroBiotix PLUS 250 mg - 20 kapsler
No reviewsVejledende pris 48,19 krEnhedspris2,41 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Probiotisk 18 stammer med FOS - 30 kapsler
No reviewsVejledende pris 63,99 krEnhedspris2,13 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's rejseprobiotikum – 30 kapsler
No reviewsVejledende pris 104,39 krEnhedspris3,48 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Ginger 500 mg – 60 kapsler
No reviewsVejledende pris 58,69 krEnhedspris0,98 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Andrographis 480 mg - 60 kapsler
1 reviewTilbudspris 41,33 kr Vejledende pris 55,19 krEnhedspris0,69 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Vital Mushrooms - 60 kapsler
1 reviewVejledende pris 107,89 krEnhedspris1,80 kr pr. stk. -
Activlab
Activlab Pharma ProbiActiv Synbiotic - 20 kapsler
4 reviewsVejledende pris 10,49 krEnhedspris0,52 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Maitake (Maitake leafworm) 500 mg - 60 kapsler
No reviewsTilbudspris 72,90 kr Vejledende pris 97,29 krEnhedspris1,22 kr pr. stk. -
Now Foods
Now Foods OralBiotic ® - 60 sugetabletter
15 reviewsVejledende pris 134,99 krEnhedspris2,25 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Chaga 500 mg - 60 kapsler
2 reviewsVejledende pris 87,69 krEnhedspris1,46 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Reishi 400 mg - 60 kapsler
No reviewsTilbudspris 52,62 kr Vejledende pris 70,19 krEnhedspris0,88 kr pr. stk. -
Swanson
Swanson Lactobacillus Acidophilus - 100 kapsler
3 reviewsVejledende pris 46,49 krEnhedspris0,46 kr pr. stk. -
Swanson
Swanson Epic Pro 25-strengs probiotika - 30 vegetabilske kapsler
20 reviewsVejledende pris 126,19 krEnhedspris4,21 kr pr. stk. -
Swanson
Swanson Oral probiotisk formel , Jordbær - 30 pastiller
No reviewsVejledende pris 109,59 krEnhedspris3,65 kr pr. stk. -
Activlab
Activlab Pharma SanBiotics Super Formula - 40 kapsler
2 reviewsVejledende pris 60,49 krEnhedspris1,51 kr pr. stk. -
Swanson
Swanson Cordyceps 600 mg - 120 kapsler
27 reviewsVejledende pris 84,99 krEnhedspris0,71 kr pr. stk. -
Wellbear
Wellbear Reishi 400 mg - 60 kapsler
1 reviewTilbudspris 69,51 kr Vejledende pris 106,99 krEnhedspris1,16 kr pr. stk. -
Wellbear
Wellbear Vital Mushrooms - 60 kapsler
1 reviewVejledende pris 86,79 krEnhedspris1,45 kr pr. stk.