Gå til indhold

Svært tilgængelige mærker i én butik

Mærker, der er svære at finde i dit land – samlet i én butik

Hjælp og kontakt
  • Danmark (DKK kr.)
Medpak
Konto Indkøbskurv
  • Vitaminer & Kosttilskud
    • Vitaminer & Kosttilskud
    • Aminosyrer
      • L-Arginin
      • L-Carnitin
      • L-Carnosin
      • L-Citrulin
      • L-Glutathion
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl Cystein (NAC)
    • Antioxidanter
      • Alfa-liponsyre
      • Astaxanthin
      • Coenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein og zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Urter
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Katteklo (Una de Gato)
      • Curcumin og gurkemeje
      • Malkebotterod
      • Djavleklo
      • Echinacea
      • Hvidlog
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Dvargpalme
      • Rodklover
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraler
      • Krom
      • Calcium
      • Jod
      • Jern
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Silica
      • Zink
    • Vitaminer
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskeolie og omega-fedtsyrer (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Grønne fødevarer og superfoods
  • Sundhedsmål
    • Sundhedsmål
    • Hjerne og kognitiv funktion
    • Knogler, led og brusk
    • Hjerte og kredsløb
    • Detox og udrensning
    • Fordøjelsessystemet
    • Energi
    • Øjne og syn
    • Hår, hud og negle
    • Immunsystemet
    • Nyrer og urinveje
    • Luftveje
    • Søvn
    • Vægttab
    • Mænds sundhed
    • Kvinders sundhed
    Alle Sundhedsmål →
  • Sport
    • Sport
    • Kulhydrater

      Kulhydrater

      Alle Kulhydrater →
      • Carbo
      • Energigels
      • Isotoniske drikkevarer
    • Kreatin

      Kreatin

      Alle Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pra-workout

      Pra-workout

      Alle Pra-workout →
      • Pra-workout stimulanter
      • Pra-workout pump
      • Pra-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alle Proteinpulver →
      • Vegetabilsk protein
      • Valleproteinblandinger
      • Valleproteinkoncentrat (WPC)
      • Valleproteinisolat (WPI)
    • Vagtogning

      Vagtogning

      Alle Vagtogning →
      • Gainere
    • Fedtforbrandere
    • Restitution
    • Testosteronforstarkere
    Alle Sport →
  • Skønhed
    • Skønhed
    • Bad og bruser

      Bad og bruser

      Alle Bad og bruser →
      • Badetilbehor
      • Badebomber og salte
      • Kropsskrub
      • Brusegels
      • Saber
    • Kropskosmetik

      Kropskosmetik

      Alle Kropskosmetik →
      • Deodoranter og antiperspiranter
      • Bodylotion, smor, cremer og kropsolier
    • Ansigtskosmetik

      Ansigtskosmetik

      Alle Ansigtskosmetik →
      • Ojencremer
      • Ansigtscreme
      • Ansigtsyrer, olier og serums
      • Ansigtsrengoring
      • Hydrolater, tager og tonics
      • Masker og ler
    • Hander og fodder

      Hander og fodder

      Alle Hander og fodder →
      • Behandling af ligtorne, hard hud og halluks
      • Fodpleje
      • Handpleje
    • Harkosmetik

      Harkosmetik

      Alle Harkosmetik →
      • Balsam
      • Harfarvning
      • Harmasker
      • Harolier, serums og sprays
      • Shampoo
    • Intimhygiejne

      Intimhygiejne

      Alle Intimhygiejne →
      • Gels og saber
      • Bind, trusseindlag, tamponer
    • Mundpleje

      Mundpleje

      Alle Mundpleje →
      • Mundskyl
      • Tandbørster
      • Tandpasta
      • Erstatningsbørstehoveder
    • Solbeskyttelse

      Solbeskyttelse

      Alle Solbeskyttelse →
      • Solcremer, lotioner
    Alle Skønhed →
  • Makeup
    • Makeup
    • Ansigtsmakeup

      Ansigtsmakeup

      Alle Ansigtsmakeup →
      • BB- og CC-cremer
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Anden ansigtsmakeup
    • Læbemakeup

      Læbemakeup

      Alle Læbemakeup →
      • Læbestifter
      • Læbefarver og -gloss
      • Læbepleje
    • Øjenmakeup

      Øjenmakeup

      Alle Øjenmakeup →
      • Mascara
    • Makeupværktøjer og tilbehør
    Alle Makeup →
  • Mor og baby
    • Mor og baby
    • Graviditet og moderskab

      Graviditet og moderskab

      Alle Graviditet og moderskab →
      • Graviditetsplanlægning og tests
      • Pleje under graviditeten
      • Sundhed under graviditeten
      • Amning
      • Hud- og kropspleje
    • Madning af børn

      Madning af børn

      Alle Madning af børn →
      • Flaskesutter
      • Sutteflasker
      • Kopper
      • Tilbehør til madning
      • Opbevaring af mad
    • Børns sundhed
    • Børnehygiejne
    • Børneernæring
    • Sutter
    Alle Mor og baby →
  • Hjem
    • Hjem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alle Aromaterapi →
      • Diffusere og forstovere
      • Ateriske oliesat
      • Enkelte ateriske olier
      • Duftolie
      • Rogelsespinde
    • Horevarn

      Horevarn

      Alle Horevarn →
      • Orepropper mod stoj
      • Oreprop tilbehor
      • Orepropper
    • Hjemmeplejeog rengoring

      Hjemmeplejeog rengoring

      Alle Hjemmeplejeog rengoring →
      • Badevarelsesrengoringsmidler
      • Eco Zone 🍃
      • Kokkenrengoringsmidler
      • Vaskemidler
      • Universelle rengoringsmidler
      • Lugtfjernere
    • Insekt- og flatbeskyttelse

      Insekt- og flatbeskyttelse

      Alle Insekt- og flatbeskyttelse →
      • Elektroniske flatafskrakkere
      • Insektmidler
    • Kaledyr

      Kaledyr

      Alle Kaledyr →
      • Kaledyrstilbehor
      • Kaledyrsmad og godbidder
      • Kaledyrspleje og hygiejne
      • Kosttilskud til kaledyr
      • Flat- og loppebeskyttelse
    • Saunatilbehor

      Saunatilbehor

      Alle Saunatilbehor →
      • Sauna aterisk olie
      • Saunavarktoj og udstyr
    • Vandfiltrering og flasker

      Vandfiltrering og flasker

      Alle Vandfiltrering og flasker →
      • Vandflasker
      • Vandfiltre
    Alle Hjem →
  • Sundhed
    • Sundhed
    • Sund mad & ernæring

      Sund mad & ernæring

      Alle Sund mad & ernæring →
      • Drikkevarer & drikkemiks
      • Morgenmad & kornprodukter
      • Kaffe & te
      • Madolie & eddike
      • Sunde drikke & juice
      • Sunde snacks
      • Urter & krydderier
      • Marmelade, honning & søde pålegg
      • Nøddesmør
      • Pasta & nudler
      • Saucer & krydderier
      • Sportsernæring
      • Sukkererstatninger
      • Alle Sund mad & ernæring →
    • Intimsundhed

      Intimsundhed

      Alle Intimsundhed →
      • Kondomer
      • Glidecreme & intim pleje
      • Voksenprodukter
    • Medicinske forsyninger & tests
    Alle Sundhed →
  • Mærker
    • Mærker
    • Vores marker
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top marker
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nye marker
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alle Mærker →

    Mærker

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Udsalg
  • Immunsæsonen
  1. Forside
  2. Skønhed

Skønhed

(2583 produkter)
  • Bad og bruser
  • Kropskosmetik
  • Ansigtskosmetik
  • Hander og fodder
  • Harkosmetik
  • Intimhygiejne
  • Mundpleje
  • Solbeskyttelse
  • Mest relevante
  • Bestsellere
  • Alfabetisk, A-Å
  • Alfabetisk, Å-A
  • Pris, lav til høj
  • Pris, høj til lav
  • Dato, ældre til nyere
  • Dato, nyere til ældre
Vis som

  • Beauty of Joseon Sun Protection Duo – Relief Sun + Matte Sun Stick Beauty of Joseon Sun Protection Duo – Relief Sun + Matte Sun Stick Beauty of Joseon Sun Protection Duo – Relief Sun + Matte Sun Stick Beauty of Joseon Sun Protection Duo – Relief Sun + Matte Sun Stick
    Udsolgt
    11% rabat

    Beauty of Joseon

    Beauty of Joseon solbeskyttelsesduo – Relief Sun + Matte Sun Stick

    15 reviews
    Tilbudspris 225,00 kr Vejledende pris 252,00 kr
    Enhedspris
    Se detaljer
  • Missha Airy Fit Sheet Mask Mix Set – 10 Face Masks Missha Airy Fit Sheet Mask Mix Set – 10 Face Masks
    Udsolgt
    5% rabat

    Missha

    Missha Airy Fit Sheet Mask Mix Set – 10 ansigtsmasker

    9 reviews
    Tilbudspris 71,00 kr Vejledende pris 75,00 kr
    Enhedspris
    Se detaljer
  • Missha Airy Fit Sheet Mask Mix Set – 5 Face Masks Missha Airy Fit Sheet Mask Mix Set – 5 Face Masks
    Udsolgt
    5% rabat

    Missha

    Missha Airy Fit Sheet Mask Mix Set – 5 ansigtsmasker

    7 reviews
    Tilbudspris 36,00 kr Vejledende pris 38,00 kr
    Enhedspris
    Se detaljer
  • COSRX Master Spot Patch X-Large - 10 Pieces COSRX Master Spot Patch X-Large - 10 Pieces

    COSRX

    COSRX Master Spot Patch X-Large - 10 stk.

    No reviews
    Vejledende pris 137,09 kr
    Enhedspris13,71 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Collagen & Radiance –Anti-Ageing K-Beauty Set Collagen & Radiance –Anti-Ageing K-Beauty Set
    5% rabat

    Medpak

    Kollagen & udstråling – Anti-aging K-Beauty-sæt

    18 reviews
    Tilbudspris 554,00 kr Vejledende pris 583,00 kr
    Enhedspris
    Se detaljer
  • Rose of Bulgaria Set - Rose Skincare Rose of Bulgaria Set - Rose Skincare
    6% rabat

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Sæt - Rose Skincare

    57 reviews
    Tilbudspris 137,00 kr Vejledende pris 145,00 kr
    Enhedspris
    Se detaljer
  • Herbaria Banfi Nettle Shampoo for Dry Hair – 250 ml
    16% rabat

    Herbaria

    Herbaria Banfi Nettle Shampoo til tørt hår – 250 ml

    No reviews
    Tilbudspris 58,50 kr Vejledende pris 69,29 kr
    Enhedspris234,00 kr /l
    Se detaljer
  • Rose of Bulgaria Set - Face Care Rose of Bulgaria Set - Face Care Rose of Bulgaria Set - Face Care Rose of Bulgaria Set - Face Care Rose of Bulgaria Set - Face Care
    5% rabat

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Sæt - Ansigtspleje

    34 reviews
    Tilbudspris 114,00 kr Vejledende pris 120,00 kr
    Enhedspris
    Se detaljer
  • Rose of Bulgaria Set - Rose Ritual Rose of Bulgaria Set - Rose Ritual Rose of Bulgaria Set - Rose Ritual
    4% rabat

    BioFresh

    Rose of Bulgaria-sæt – Rose Ritual

    60 reviews
    Tilbudspris 47,00 kr Vejledende pris 49,00 kr
    Enhedspris
    Se detaljer
  • Numbuzin No.3 Blue Bio-Retinol Pore Refining Serum - 30 ml Numbuzin No.3 Blue Bio-Retinol Pore Refining Serum - 30 ml Numbuzin No.3 Blue Bio-Retinol Pore Refining Serum - 30 ml
    20% rabat

    Numbuzin

    Numbuzin No.3 Blue Bio-Retinol Pore Refining Serum - 30 ml

    No reviews
    Tilbudspris 144,80 kr Vejledende pris 181,79 kr
    Enhedspris482,67 kr /100ml
    Se detaljer
  • Petitfee Revitalising Eye Patches with Beta-Glucan and Adenosine – 60 Pieces Petitfee Revitalising Eye Patches with Beta-Glucan and Adenosine – 60 Pieces Petitfee Revitalising Eye Patches with Beta-Glucan and Adenosine – 60 Pieces

    Petitfee

    Petitfee Revitaliserende øjenplastre med beta-glukan og adenosin – 60 stk.

    No reviews
    Vejledende pris 192,59 kr
    Enhedspris3,21 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Ongredients Skin Barrier Moisture Deep Cleanser - 120 ml Ongredients Skin Barrier Moisture Deep Cleanser - 120 ml Ongredients Skin Barrier Moisture Deep Cleanser - 120 ml

    Ongredients

    Ongredients Skin Barrier Moisture Deep Cleanser – 120 ml

    No reviews
    Vejledende pris 126,39 kr
    Enhedspris1.053,25 kr /l
    Se detaljer
  • Mediheal Madecassoside Blemish Repair Serum - 40 ml Mediheal Madecassoside Blemish Repair Serum - 40 ml Mediheal Madecassoside Blemish Repair Serum - 40 ml
    Udsolgt

    Mediheal

    Mediheal Madecassoside Blemish Repair Serum - 40 ml

    No reviews
    Vejledende pris 179,89 kr
    Enhedspris449,73 kr /100ml
    Se detaljer
  • Neogen Dermalogy Real Flower Calendula Cleansing Water - 300 ml Neogen Dermalogy Real Flower Calendula Cleansing Water - 300 ml Neogen Dermalogy Real Flower Calendula Cleansing Water - 300 ml
    Udsolgt

    Neogen Dermatology

    Neogen Derma logy Real Flower Calendula Cleansing Water - 300 ml

    No reviews
    Vejledende pris 203,89 kr
    Enhedspris679,63 kr /l
    Se detaljer
  • Mediheal PDRN Lifting Face Pads - 100 Pieces Mediheal PDRN Lifting Face Pads - 100 Pieces Mediheal PDRN Lifting Face Pads - 100 Pieces Mediheal PDRN Lifting Face Pads - 100 Pieces
    Udsolgt

    Mediheal

    Mediheal PDRN Lifting Face Pads - 100 stk.

    No reviews
    Vejledende pris 212,29 kr
    Enhedspris2,12 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Mediheal Phyto-enzyme Peeling Pad Enzymatic Facial Pads - 90 Pieces Mediheal Phyto-enzyme Peeling Pad Enzymatic Facial Pads - 90 Pieces Mediheal Phyto-enzyme Peeling Pad Enzymatic Facial Pads - 90 Pieces
    Udsolgt

    Mediheal

    Mediheal Phyto-enzym peeling-puder Enzymatiske ansigtspuder – 90 stk.

    No reviews
    Vejledende pris 202,59 kr
    Enhedspris2,25 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • VT Cosmetics TX-toning Brightening Cream with Tranexamic Acid - 50 ml
    10% rabat

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics TX-toning Brightening Cream med tranexamsyre - 50 ml

    No reviews
    Tilbudspris 166,22 kr Vejledende pris 184,69 kr
    Enhedspris332,44 kr /100ml
    Se detaljer
  • VT Cosmetics TX-toning Essence 1000 Shot Toning Essence for the Face - 30 ml VT Cosmetics TX-toning Essence 1000 Shot Toning Essence for the Face - 30 ml VT Cosmetics TX-toning Essence 1000 Shot Toning Essence for the Face - 30 ml
    20% rabat

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics TX-toning Essence 1000 Shot Toning Essence til ansigtet - 30 ml

    No reviews
    Tilbudspris 151,49 kr Vejledende pris 189,39 kr
    Enhedspris504,97 kr /100ml
    Se detaljer
  • VT Cosmetics TX-toning Brightening Face Toner with Tranexamic Acid - 200 ml VT Cosmetics TX-toning Brightening Face Toner with Tranexamic Acid - 200 ml
    20% rabat

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics TX-toning Brightening Face Toner med tranexamsyre - 200 ml

    No reviews
    Tilbudspris 124,38 kr Vejledende pris 155,49 kr
    Enhedspris621,90 kr /l
    Se detaljer
  • House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 10 ml Nude Beige House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 10 ml Rose Brown House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 10 ml Peach Coral House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 10 ml Lavender Flush House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 10 ml Cherry Blossom House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 10 ml Deep Plum
    Op til 31% rabat

    House Of Hur

    House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 10 ml

    No reviews
    +2
    TilbudsprisFra 40,79 kr Vejledende pris 59,29 kr
    Enhedspris407,90 kr /100ml
    Se detaljer
  • House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 20 ml Nude Beige House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 20 ml Deep Plum House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 20 ml Rose Brown House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 20 ml Berry Purple House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 20 ml Ruby Red
    Op til 20% rabat

    House Of Hur

    House Of Hur Moist Ampoule Liquid Blusher - 20 ml

    No reviews
    +1
    TilbudsprisFra 76,93 kr Vejledende pris 96,19 kr
    Enhedspris384,65 kr /100ml
    Se detaljer
  • Biodance First Synergy Moisturising Face Toner - 150 ml Biodance First Synergy Moisturising Face Toner - 150 ml Biodance First Synergy Moisturising Face Toner - 150 ml
    10% rabat

    Biodance

    Biodance First Synergy Moisturising Face Toner - 150 ml

    No reviews
    Tilbudspris 155,56 kr Vejledende pris 173,29 kr
    Enhedspris1.037,07 kr /l
    Se detaljer
  • Mediheal Heartleaf Soothing Sheet Mask - 10 Pieces Mediheal Heartleaf Soothing Sheet Mask - 10 Pieces Mediheal Heartleaf Soothing Sheet Mask - 10 Pieces Mediheal Heartleaf Soothing Sheet Mask - 10 Pieces Mediheal Heartleaf Soothing Sheet Mask - 10 Pieces
    Udsolgt

    Mediheal

    Mediheal Heartleaf beroligende sheet mask - 10 stk.

    No reviews
    Vejledende pris 153,99 kr
    Enhedspris15,40 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • K-SECRET Seoul 1988 Serum Niacinamide 15% + Yuja - 30 ml K-SECRET Seoul 1988 Serum Niacinamide 15% + Yuja - 30 ml K-SECRET Seoul 1988 Serum Niacinamide 15% + Yuja - 30 ml

    K-SECRET

    K-SECRET Seoul 1988 Serum Niacinamid 15 % + Yuja – 30 ml

    No reviews
    Vejledende pris 130,89 kr
    Enhedspris436,30 kr /100ml
    Se detaljer
  • Forrige
  • Side 103 / 108
  • 1
  • …
  • 101
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • …
  • 108
  • Næste

Opdag det perfekte sortiment af førsteklasses produkter til personlig pleje og skønhed, så du kan blive ved med at se fantastisk ud og føle dig godt tilpas. Vores udvalg af personlig pleje og skønhedsprodukter indeholder et omfattende udvalg af produkter til alle aspekter af din egenomsorgsrutine, fra badning og hudpleje til mundhygiejne og intimpleje.

Forfriskende

Løft din egenomsorg med førsteklasses personlig pleje og skønhedsprodukter

Hos Medpak, tilbyder vi et omfattende udvalg af førsteklasses personlig pleje og skønhedsprodukter, der er designet til at forbedre din daglige rutine. Vores nøje udvalgte udvalg dækker alle aspekter af egenomsorg, og sikrer, at du ser godt ud og har det godt fra top til tå.

Luksuriøse produkter til bad og brusebad

Forvandl din badeoplevelse med vores førsteklasses produkter til bad og brusebad. Vælg mellem en række blide sæber, forfriskende kropsvask, og beroligende badesalt. Vores produkter har milde ingredienser, der forhindrer hudirritation og tørhed, og fås i en række forskellige dufte, der passer til dit humør.

Nærende kropsplejeløsninger

Hold din hud sund og strålende med vores omfattende kropsplejeserie. Vores sortiment omfatter:

  • Fugtgivende lotions og kropsolier
  • Eksfolierende scrubs til glat hud
  • Målrettede cellulitecremer

Tilsat økologiske ingredienser som kokosolie, sheasmør, og E-vitamin, giver vores produkter varig hydrering og forbedret hudelasticitet.

Advanced Facial Skincare

Opnå en strålende teint med vores avancerede hudplejeserie til ansigtet. Vores produkter er skræddersyet til forskellige hudtyper og bekymringer, inklusive:

  • Blide rensemidler til alle hudtyper
  • Balancerende tonere
  • Målrettede serummer til specifikke hudproblemer
  • Nærende fugtighedscremer

Uanset om du har fedtet, tør, eller følsom hud, leverer vores omhyggeligt formulerede produkter effektive resultater uden at gå på kompromis med hudens sundhed.

Specialiseret pleje til hænder og fødder

Giv dine ekstremiteter den opmærksomhed, de fortjener, med vores specialiserede hånd- og fodplejeprodukter . Vores udvalg omfatter nærende håndcremer, foryngende fodscrubs, og effektive callusfjernere, der holder dine hænder og fødder bløde og glatte.

Innovative hårplejeløsninger

Opnå sundt, smukt hår med vores innovative hårplejekollektion. Vores sortiment omfatter:

  • Nærende shampoo og balsam
  • Dybdeplejende hårmasker
  • Stylingprodukter til alle hårtyper

Vores ekspertformulerede produkter fremmer stærk hårvækst, reducerer krus, og forbedrer glansen for smukke, sunde lokker.

Gentle Intimate Care

Oprethold optimal intimsundhed med vores diskrete og effektive intimplejeserie. Vores produkter omfatter pH-balancerede vaske, blide klude, og beroligende cremer, der alle er formuleret med milde ingredienser som aloe vera og kamille til sikker og grundig rensning.

Omfattende mundpleje

Opnå fremragende mundhygiejne med vores brede udvalg af mundplejeprodukter. Vores udvalg omfatter:

  • Tandpastaer med naturlige ingredienser
  • Forfriskende mundskyllemidler
  • Effektiv tandtråd

Formuleret med naturlige ingredienser som pebermynteolie og tetræolie, giver vores produkter TiB aktive egenskaber for en ren, sund mund.

Hvorfor vælge Medpak til dine behov for personlig pleje og skønhed?

Hos Medpak, er vi forpligtet til at give dig personlig pleje og skønhedsprodukter af højeste kvalitet. Vores udvalg er:

  • Omhyggeligt udvalgt fra pålidelige mærker
  • Formuleret med naturlige og økologiske ingredienser, hvor det er muligt
  • Velegnet til forskellige hudtyper og -problemer
  • Grundigt testet for kvalitet og effektivitet

Udforsk vores omfattende Personal Care & Beauty-kollektionen og find de perfekte produkter til at forbedre din egenomsorgsrutine. Fra essentielle hudplejeprodukter til hårplejeinnovationer, Medpak har alt, hvad du behøver for at se godt ud og føle dig godt tilpas.

Løft din personlige plejerutine med Medpaks førsteklasses udvalg. Din rejse mod strålende hud, sundt hår, og generelt velvære starter her!

Bade- og bruseoplevelser: Foryng og plej

Løft dit bad eller din brusebadstid med vores førsteklasses kollektion af bade- og brusebadsprodukter. Vores udvalg omfatter sæber, body wash, og badesalt, der er fremstillet med milde ingredienser for at forhindre irritation og tørhed. Vælg mellem et bredt udvalg af dufte, der passer til dit humør, uanset om du søger den beroligende duft af lavendel eller en energigivende citrusaroma.

Essential Body Care: Revitaliser og beskyt din hud

Hold din hud sund og velplejet med vores omfattende kropsplejeserie. Vores produkter omfatter lotions, olier, eksfolierende scrubs, og cellulitecremer, alle tilsat økologiske ingredienser som kokosolie, sheasmør, og vitamin E. Oplev varig hydrering og forbedret hudelasticitet, der efterlader din hud smidig og fløjlsblød.

Advanced Facial Skincare: Opnå strålende, sund hud

Opnå strålende, sund hud med vores avancerede hudplejeserie til ansigtet, med rensemidler, tonere, serummer, og fugtighedscremer. Vores produkter er skræddersyet til at passe til forskellige hudtyper og -problemer, og henvender sig til fedtet, tør, eller følsom hud. Omhyggeligt udvalgte ingredienser sikrer skånsomme, men effektive resultater, så du kan nå dine hudplejemål uden at sætte din huds velbefindende på spil.

Forkælelse af hænder og fødder: Vis dine ekstremiteter lidt kærlighed

Forkæl dine Vis mere

Medpak

Oplev Medpak – din pålidelige destination for premium sundheds- og wellnessprodukter siden 2014. Vi tilbyder nøje udvalgte kosttilskud, fitnesstilbehør og kosmetik fra Krakow, Polen til kunder i hele Europa.


  • Facebook
  • Instagram
  • Danmark (DKK kr.)

Information

  • Privatlivspolitik
  • Returpolitik
  • Servicevilkar
  • Fortrydelse
  • Foreslå et produkt

Kundeservice

  • Om os
  • Betalingsinfo
  • Forsendelsesinfo
  • Returneringer og ombytninger
  • Kolofon
  • Blog
  • Vores engrosside
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Man–fre: 08:00-16:00

Kontakt os nu

© 2026 Medpak.
Accepterede betalingsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vælg varianter

Varen er lagt i din indkøbskurv.

Se indkøbskurv