Søg
COSRX
COSRX Peptid-kollagen-hydrogel-øjenpatch - 60 stk.
Vejledende pris 130,89 krEnhedspris2,18 kr pr. stk.Medicube
Medicube PDRN Pink Collagen Toning Pads - 70 stk.
Vejledende pris 181,79 krEnhedspris2,60 kr pr. stk.Formeds
Formeds Bicaps Collagen Fish+ - 60 kapsler
Vejledende pris 174,59 krEnhedspris2,91 kr pr. stk.Anua
Anua Heartleaf 70 Beroligende kollagenmaske - 4 stk.
Vejledende pris 103,99 krEnhedspris26,00 kr pr. stk.FarmStay
FarmStay Collagen Water Full Moisturising Eye Serum med kollagen - 25 ml
Vejledende pris 119,39 krEnhedspris477,56 kr /100mlMedicube
Medicube PDRN Pink Collagen Jelly Gel Mask - 4 stk.
Tilbudspris 138,58 kr Vejledende pris 153,99 krEnhedspris34,65 kr pr. stk.COSRX
COSRX 5 PDRN Collagen Intense Revitalising Collagen Serum - 100 ml
Vejledende pris 176,39 krEnhedspris1.763,90 kr /lReal Pharm
Real Pharm Marine Collagen, Orange - 300 g
Vejledende pris 135,79 krEnhedspris452,63 kr /kgBeKeto
BeKeto Kollagen MCT-pulver, Vild hindbær - 300 g
Tilbudspris 222,75 kr Vejledende pris 248,19 krEnhedspris742,50 kr /kgActivlab
Activlab Collagen 10 , 000 mg , Mango-brombær - 400 g
Vejledende pris 107,89 krEnhedspris269,73 kr /kgArencia
Arencia Fresh Red Smoothie Serum med kollagen - 50 g
Tilbudspris 152,51 kr Vejledende pris 179,49 krEnhedspris305,02 kr /100gVT Cosmetics
VT Cosmetics Collagen Reedle Shot 100 - 50 ml
Vejledende pris 253,99 krEnhedspris507,98 kr /100mlMyVita
MyVita Collagen Beauty+, Citrus - 30 poser
Vejledende pris 245,69 krEnhedspris8,19 kr pr. stk.Enough
Enough Collagen Hydro Moisture Massage Cream - 300 ml
Tilbudspris 80,92 kr Vejledende pris 108,69 krEnhedspris269,73 kr /lMedicube
Medicube PDRN Pink One Day Serum med kollagen og PDRN – 10 ampuller à 1,5 ml
Vejledende pris 140,19 krEnhedspris14,02 kr pr. stk.