Søg
COSRX
COSRX Peptid-kollagen-hydrogel-øjenpatch - 60 stk.
Vejledende pris 130,89 krEnhedspris2,18 kr pr. stk.COSRX
COSRX Peptid-kollagen-glow-hydrogel-sheetmaske – 3 stk.
Vejledende pris 98,59 krEnhedspris32,86 kr pr. stk.Biodance
Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask - 4 stykker
Tilbudspris 109,35 kr Vejledende pris 129,39 krEnhedspris27,34 kr pr. stk.Medicube
Medicube Triple Collagen Cream 4.0 - 50 ml
Vejledende pris 184,09 krEnhedspris368,18 kr /100mlNumbuzin
Numbuzin No.2 Rose PDRN Collagen Firming Serum - 30 ml
Tilbudspris 132,49 kr Vejledende pris 156,39 krEnhedspris441,63 kr /100mlEsfolio
Esfolio Pure Skin Collagen Essence Mask Sheet – 10 ark
Tilbudspris 43,91 kr Vejledende pris 55,49 krEnhedspris4,39 kr pr. stk.Herbamedicus
Herbamedicus Pferdebalsam med kollagen Warming FORTE - 200 ml
Vejledende pris 85,49 krEnhedspris42,75 kr /100mlAbib
Abib PDRN Collagen Firming Gel Mask - 80 ml
Vejledende pris 124,79 krEnhedspris155,99 kr /100mlMediheal
Mediheal Collagen Nude Gel Mask – 1 ark
Vejledende pris 29,19 krEnhedspris29,19 kr pr. stk.Medicube
Medicube Triple Collagen Toner 4.0 - 140 ml
Tilbudspris 109,42 kr Vejledende pris 115,59 krEnhedspris78,16 kr /100mlEnough
Enough Collagen 3in1 Whitening Moisture Foundation Nuance 13 - 100 ml
Vejledende pris 58,49 krEnhedspris58,49 kr /100mlDr. Jart+
Dr. Jart+ Cryo Rubber med opstrammende kollagen
Tilbudspris 87,77 kr Vejledende pris 92,39 krEnhedsprisIt's Skin
It's Skin Collagen Nutrition Toner+ - 150 ml
Vejledende pris 74,69 krEnhedspris49,79 kr /100mlPokusa for Health
Pokusa RAW DietLine Collagen - 200 g
Vejledende pris 189,49 krEnhedspris947,45 kr /kg