
iAI
Billederne i denne sektion er genereret med AI
Om Bilovit
Vi tror på, at de bedste ting for vores daglige velvære kommer direkte fra naturen. Derfor blev Bilovit skabt — et mærke grundlagt af entusiaster, der ønsker at dele gennemprøvede, naturlige produkter baseret på kraften fra planter fra hele verden.
Hvert produkt, der kommer med i vores sortiment, skal opfylde flere grundlæggende principper:
-
· 100 % naturligt ·
___________________ingen kompromiser og ingen kunstige tilsætningsstoffer.
-
· Rene ingredienser ·
___________________du ved præcis, hvad du vælger.
-
· Topkvalitet ·
___________________bekræftet ved GC/MS-test for hvert parti.
-
· God værdi for pengene ·
___________________fordi kvalitet ikke bør være et privilegium.
iAI
Billederne i denne sektion er genereret med AI
-
Bilovit
Bilovit Æterisk olie af tetræ - 10 ml
4 reviewsVejledende pris 15,39 krEnhedspris15,39 kr /10ml -
Bilovit
Bilovit Æterisk Lavendelolie - 10 ml
4 reviewsVejledende pris 17,69 krEnhedspris17,69 kr /10ml -
Bilovit
Bilovit Geranium æterisk olie - 10 ml
4 reviewsVejledende pris 34,69 krEnhedspris34,69 kr /10ml -
Bilovit
Bilovit Bergamot æterisk olie - 10 ml
6 reviewsVejledende pris 16,89 krEnhedspris16,89 kr /10ml -
Bilovit
Bilovit æterisk appelsinolie - 10 ml
2 reviewsVejledende pris 14,69 krEnhedspris14,69 kr /10ml -
Bilovit
Bilovit Æterisk kardemommeolie - 10 ml
No reviewsVejledende pris 93,29 krEnhedspris93,29 kr /10ml -
Bilovit
Bilovit æterisk citrongræsolie - 10 ml
2 reviewsVejledende pris 13,89 krEnhedspris13,89 kr /10ml -
Bilovit
Bilovit Æterisk citronolie - 10 ml
No reviewsVejledende pris 13,39 krEnhedspris13,39 kr /10ml -
Bilovit
Bilovit Æterisk kamferolie - 10 ml
No reviewsVejledende pris 17,69 krEnhedspris17,69 kr /10ml -
Bilovit
Bilovit Æterisk olie af fyrretræ - 10 ml
No reviewsVejledende pris 16,89 krEnhedspris168,90 kr /100ml
-
Bilovit
Bilovit Naturlig Røgelse - Salvie Hvid
2 reviewsVejledende pris 20,09 krEnhedspris57,40 kr /100g -
Bilovit
Bilovit røgelses-sæt: Hvid salvie + cedertræ + drageblod
2 reviewsVejledende pris 89,39 krEnhedspris -
Bilovit
Bilovit naturlige aromatiske røgelsespinde Lotos - 40 g
1 reviewTilbudspris 21,31 kr Vejledende pris 28,49 krEnhedspris5,33 kr /10g -
Bilovit
Bilovit Naturlig Palo Santo Røgelse - 1000 g
2 reviewsVejledende pris 308,49 krEnhedspris308,49 kr /kg -
Bilovit
Bilovit Naturlig Røgelse - Drageblod
No reviewsVejledende pris 23,09 krEnhedspris769,67 kr /kg -
Bilovit
Bilovit sæt med 8 naturlige røgelsespinde
No reviewsTilbudspris 155,81 kr Vejledende pris 173,49 krEnhedspris -
Bilovit
Bilovit naturlige aromatiske røgelsespinde Jasmin - 40 g
No reviewsTilbudspris 21,31 kr Vejledende pris 28,49 krEnhedspris5,33 kr /10g -
Bilovit
Bilovit Naturlig Røgelse - Yerba Santa
No reviewsVejledende pris 23,09 krEnhedspris923,60 kr /kg -
Bilovit
Bilovit Sage White, blade - 100 g
No reviewsVejledende pris 55,49 krEnhedspris554,90 kr /kg -
Bilovit
Bilovit Natural Aromatic røgelsespinde Herbal - 40 g
No reviewsTilbudspris 21,31 kr Vejledende pris 28,49 krEnhedspris5,33 kr /10g
Ud over æteriske olier tilbyder vi også:
iAI
Billederne i denne sektion er genereret med AI
-
Bilovit
Bilovit Nebulizer Set + Essential Oil Set Begyndelsen på eventyret"
1 reviewVejledende pris 417,99 krEnhedspris -
Bilovit
Bilovit Essential Oil Set - Begyndelsen på et eventyr
No reviewsVejledende pris 98,69 krEnhedspris164,48 kr /100ml -
Bilovit
Bilovit sæt med æteriske olier til beroligelse - 3 dele
7 reviewsVejledende pris 81,69 krEnhedspris272,30 kr /100ml -
Bilovit
Bilovit forstøversæt til æteriske olier + 5 æteriske olier
18 reviewsVejledende pris 435,79 krEnhedspris -
Bilovit
Bilovit sæt med æteriske olier - Power of Citrus
1 reviewVejledende pris 96,29 krEnhedspris160,48 kr /100ml -
Bilovit
Bilovit sæt med æteriske olier - Aromas of Passion
No reviewsTilbudspris 120,28 kr Vejledende pris 160,39 krEnhedspris200,47 kr /100ml



iAI
Billederne i denne sektion er genereret med AI