Gå til indhold

Svært tilgængelige mærker i én butik

Mærker, der er svære at finde i dit land – samlet i én butik

Hjælp og kontakt
  • Danmark (DKK kr.)
Medpak
Konto Indkøbskurv
  • Vitaminer & Kosttilskud
    • Vitaminer & Kosttilskud
    • Aminosyrer
      • L-Arginin
      • L-Carnitin
      • L-Carnosin
      • L-Citrulin
      • L-Glutathion
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl Cystein (NAC)
    • Antioxidanter
      • Alfa-liponsyre
      • Astaxanthin
      • Coenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein og zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Urter
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Katteklo (Una de Gato)
      • Curcumin og gurkemeje
      • Malkebotterod
      • Djavleklo
      • Echinacea
      • Hvidlog
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Dvargpalme
      • Rodklover
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraler
      • Krom
      • Calcium
      • Jod
      • Jern
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Silica
      • Zink
    • Vitaminer
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskeolie og omega-fedtsyrer (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Grønne fødevarer og superfoods
  • Sundhedsmål
    • Sundhedsmål
    • Hjerne og kognitiv funktion
    • Knogler, led og brusk
    • Hjerte og kredsløb
    • Detox og udrensning
    • Fordøjelsessystemet
    • Energi
    • Øjne og syn
    • Hår, hud og negle
    • Immunsystemet
    • Nyrer og urinveje
    • Luftveje
    • Søvn
    • Vægttab
    • Mænds sundhed
    • Kvinders sundhed
    Alle Sundhedsmål →
  • Sport
    • Sport
    • Kulhydrater

      Kulhydrater

      Alle Kulhydrater →
      • Carbo
      • Energigels
      • Isotoniske drikkevarer
    • Kreatin

      Kreatin

      Alle Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pra-workout

      Pra-workout

      Alle Pra-workout →
      • Pra-workout stimulanter
      • Pra-workout pump
      • Pra-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alle Proteinpulver →
      • Vegetabilsk protein
      • Valleproteinblandinger
      • Valleproteinkoncentrat (WPC)
      • Valleproteinisolat (WPI)
    • Vagtogning

      Vagtogning

      Alle Vagtogning →
      • Gainere
    • Fedtforbrandere
    • Restitution
    • Testosteronforstarkere
    Alle Sport →
  • Skønhed
    • Skønhed
    • Bad og bruser

      Bad og bruser

      Alle Bad og bruser →
      • Badetilbehor
      • Badebomber og salte
      • Kropsskrub
      • Brusegels
      • Saber
    • Kropskosmetik

      Kropskosmetik

      Alle Kropskosmetik →
      • Deodoranter og antiperspiranter
      • Bodylotion, smor, cremer og kropsolier
    • Ansigtskosmetik

      Ansigtskosmetik

      Alle Ansigtskosmetik →
      • Ojencremer
      • Ansigtscreme
      • Ansigtsyrer, olier og serums
      • Ansigtsrengoring
      • Hydrolater, tager og tonics
      • Masker og ler
    • Hander og fodder

      Hander og fodder

      Alle Hander og fodder →
      • Behandling af ligtorne, hard hud og halluks
      • Fodpleje
      • Handpleje
    • Harkosmetik

      Harkosmetik

      Alle Harkosmetik →
      • Balsam
      • Harfarvning
      • Harmasker
      • Harolier, serums og sprays
      • Shampoo
    • Intimhygiejne

      Intimhygiejne

      Alle Intimhygiejne →
      • Gels og saber
      • Bind, trusseindlag, tamponer
    • Mundpleje

      Mundpleje

      Alle Mundpleje →
      • Mundskyl
      • Tandbørster
      • Tandpasta
      • Erstatningsbørstehoveder
    • Solbeskyttelse

      Solbeskyttelse

      Alle Solbeskyttelse →
      • Solcremer, lotioner
    Alle Skønhed →
  • Makeup
    • Makeup
    • Ansigtsmakeup

      Ansigtsmakeup

      Alle Ansigtsmakeup →
      • BB- og CC-cremer
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Anden ansigtsmakeup
    • Læbemakeup

      Læbemakeup

      Alle Læbemakeup →
      • Læbestifter
      • Læbefarver og -gloss
      • Læbepleje
    • Øjenmakeup

      Øjenmakeup

      Alle Øjenmakeup →
      • Mascara
    • Makeupværktøjer og tilbehør
    Alle Makeup →
  • Mor og baby
    • Mor og baby
    • Graviditet og moderskab

      Graviditet og moderskab

      Alle Graviditet og moderskab →
      • Graviditetsplanlægning og tests
      • Pleje under graviditeten
      • Sundhed under graviditeten
      • Amning
      • Hud- og kropspleje
    • Madning af børn

      Madning af børn

      Alle Madning af børn →
      • Flaskesutter
      • Sutteflasker
      • Kopper
      • Tilbehør til madning
      • Opbevaring af mad
    • Børns sundhed
    • Børnehygiejne
    • Børneernæring
    • Sutter
    Alle Mor og baby →
  • Hjem
    • Hjem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alle Aromaterapi →
      • Diffusere og forstovere
      • Ateriske oliesat
      • Enkelte ateriske olier
      • Duftolie
      • Rogelsespinde
    • Horevarn

      Horevarn

      Alle Horevarn →
      • Orepropper mod stoj
      • Oreprop tilbehor
      • Orepropper
    • Hjemmeplejeog rengoring

      Hjemmeplejeog rengoring

      Alle Hjemmeplejeog rengoring →
      • Badevarelsesrengoringsmidler
      • Eco Zone 🍃
      • Kokkenrengoringsmidler
      • Vaskemidler
      • Universelle rengoringsmidler
      • Lugtfjernere
    • Insekt- og flatbeskyttelse

      Insekt- og flatbeskyttelse

      Alle Insekt- og flatbeskyttelse →
      • Elektroniske flatafskrakkere
      • Insektmidler
    • Kaledyr

      Kaledyr

      Alle Kaledyr →
      • Kaledyrstilbehor
      • Kaledyrsmad og godbidder
      • Kaledyrspleje og hygiejne
      • Kosttilskud til kaledyr
      • Flat- og loppebeskyttelse
    • Saunatilbehor

      Saunatilbehor

      Alle Saunatilbehor →
      • Sauna aterisk olie
      • Saunavarktoj og udstyr
    • Vandfiltrering og flasker

      Vandfiltrering og flasker

      Alle Vandfiltrering og flasker →
      • Vandflasker
      • Vandfiltre
    Alle Hjem →
  • Sundhed
    • Sundhed
    • Sund mad & ernæring

      Sund mad & ernæring

      Alle Sund mad & ernæring →
      • Drikkevarer & drikkemiks
      • Morgenmad & kornprodukter
      • Kaffe & te
      • Madolie & eddike
      • Sunde drikke & juice
      • Sunde snacks
      • Urter & krydderier
      • Marmelade, honning & søde pålegg
      • Nøddesmør
      • Pasta & nudler
      • Saucer & krydderier
      • Sportsernæring
      • Sukkererstatninger
      • Alle Sund mad & ernæring →
    • Intimsundhed

      Intimsundhed

      Alle Intimsundhed →
      • Kondomer
      • Glidecreme & intim pleje
      • Voksenprodukter
    • Medicinske forsyninger & tests
    Alle Sundhed →
  • Mærker
    • Mærker
    • Vores marker
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top marker
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nye marker
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alle Mærker →

    Mærker

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Udsalg
  • Immunsæsonen
  1. Forside
  2. Round Lab

Round Lab

(28 produkter)
  • Mest relevante
  • Bestsellere
  • Alfabetisk, A-Å
  • Alfabetisk, Å-A
  • Pris, lav til høj
  • Pris, høj til lav
  • Dato, ældre til nyere
  • Dato, nyere til ældre
Vis som

  • vitaminer, mineraler, probiotika og hudpleje til efteråret



    Se nu
  • Round Lab 1025 Dokdo Cleanser - 150 ml

    Round Lab

    Round Lab 1025 Dokdo Cleanser - 150 ml

    3 reviews
    Vejledende pris 81,69 kr
    Enhedspris544,60 kr /l
    Se detaljer
  • Round Lab Birch Juice Moisturizing Sunscreen SPF 50 - 50 ml Round Lab Birch Juice Moisturizing Sunscreen SPF 50 - 50 ml

    Round Lab

    Round Lab Birch Juice Moisturizing S UNS creen SPF 50 - 50 ml

    1 review
    Vejledende pris 123,39 kr
    Enhedspris246,78 kr /100ml
    Se detaljer
  • Round Lab Birch Moisture Tone-Up Sunscreen SPF50+ - 50 ml Round Lab Birch Moisture Tone-Up Sunscreen SPF50+ - 50 ml
    15% rabat

    Round Lab

    Round Lab Birch Moisture Tone-Up S UNS creen SPF50+ - 50 ml

    1 review
    Tilbudspris 95,61 kr Vejledende pris 112,59 kr
    Enhedspris191,22 kr /100ml
    Se detaljer
  • Round Lab Birch Juice Moisturizing Cream - 80 ml Round Lab Birch Juice Moisturizing Cream - 80 ml Round Lab Birch Juice Moisturizing Cream - 80 ml

    Round Lab

    Round Lab Birch Juice Moisturizing Cream - 80 ml

    1 review
    Vejledende pris 158,89 kr
    Enhedspris19,86 kr /10ml
    Se detaljer
  • Round Lab Birch Juice Moisturizing Cleanser - 150 ml Round Lab Birch Juice Moisturizing Cleanser - 150 ml

    Round Lab

    Round Lab Birch Juice Moisturizing Cleanser - 150 ml

    No reviews
    Vejledende pris 80,99 kr
    Enhedspris539,93 kr /l
    Se detaljer
  • Round Lab 1025 Dokdo Cream - 80 ml

    Round Lab

    Round Lab 1025 Dokdo Cream - 80 ml

    2 reviews
    Vejledende pris 158,09 kr
    Enhedspris197,61 kr /100ml
    Se detaljer
  • Round Lab 1025 Dokdo Toner - 200 ml

    Round Lab

    Round Lab 1025 Dokdo Toner - 200 ml

    1 review
    Vejledende pris 96,29 kr
    Enhedspris481,45 kr /l
    Se detaljer
  • Round Lab 1025 Dokdo Toner - 100 ml

    Round Lab

    Round Lab 1025 Dokdo Toner - 100 ml

    1 review
    Vejledende pris 61,69 kr
    Enhedspris616,90 kr /l
    Se detaljer
  • Round Lab Birch Juice Moisturizing Toner - 300 ml

    Round Lab

    Round Lab Birch Juice Moisturizing Toner - 300 ml

    1 review
    Vejledende pris 100,19 kr
    Enhedspris333,97 kr /l
    Se detaljer
  • Round Lab 1025 Dokdo Bubble Foam - 150 ml Round Lab 1025 Dokdo Bubble Foam - 150 ml

    Round Lab

    Round Lab 1025 Dokdo Bubble Foam - 150 ml

    No reviews
    Vejledende pris 92,49 kr
    Enhedspris616,60 kr /l
    Se detaljer
  • Round Lab Soybean Nourishing Cream - 80 ml
    15% rabat

    Round Lab

    Round Lab Soybean Nourishing Cream - 80 ml

    No reviews
    Tilbudspris 124,12 kr Vejledende pris 146,49 kr
    Enhedspris15,52 kr /10ml
    Se detaljer
  • Round Lab 1025 Dokdo Lotion - 200 ml Round Lab 1025 Dokdo Lotion - 200 ml
    15% rabat

    Round Lab

    Round Lab 1025 Dokdo Lotion - 200 ml

    No reviews
    Tilbudspris 97,94 kr Vejledende pris 115,69 kr
    Enhedspris489,70 kr /l
    Se detaljer
  • Round Lab Mugwort Calming Cleanser Gel - 150 ml Round Lab Mugwort Calming Cleanser Gel - 150 ml Round Lab Mugwort Calming Cleanser Gel - 150 ml

    Round Lab

    Round Lab Mugwort Calming Cleanser Gel - 150 ml

    1 review
    Vejledende pris 112,59 kr
    Enhedspris750,60 kr /l
    Se detaljer
  • Round Lab Soybean Nourishing Toner - 300 ml
    25% rabat

    Round Lab

    Round Lab Soybean Nourishing Toner - 300 ml

    No reviews
    Tilbudspris 101,03 kr Vejledende pris 134,99 kr
    Enhedspris336,77 kr /l
    Se detaljer
  • Round Lab Mugwort Calming Toner - 300 ml
    20% rabat

    Round Lab

    Round Lab Mugwort Calming Toner - 300 ml

    No reviews
    Tilbudspris 98,70 kr Vejledende pris 123,39 kr
    Enhedspris329,00 kr /l
    Se detaljer
  • Round Lab 1025 Dokdo Cleansing Oil - 200 ml Round Lab 1025 Dokdo Cleansing Oil - 200 ml Round Lab 1025 Dokdo Cleansing Oil - 200 ml
    Udsolgt
    15% rabat

    Round Lab

    Round Lab 1025 Dokdo Cleansing Oil - 200 ml

    1 review
    Tilbudspris 135,60 kr Vejledende pris 159,59 kr
    Enhedspris678,00 kr /l
    Se detaljer
  • Round Lab 1025 Dokdo Eye Cream - 30 ml Round Lab 1025 Dokdo Eye Cream - 30 ml
    20% rabat

    Round Lab

    Round Lab 1025 Dokdo Eye Cream - 30 ml

    2 reviews
    Tilbudspris 111,02 kr Vejledende pris 138,79 kr
    Enhedspris3.700,67 kr /l
    Se detaljer
  • Round Lab 1025 Dokdo Ampoule - 45 ml Round Lab 1025 Dokdo Ampoule - 45 ml
    5% rabat

    Round Lab

    Round Lab 1025 Dokdo Ampoule - 45 ml

    No reviews
    Tilbudspris 131,85 kr Vejledende pris 138,79 kr
    Enhedspris293,00 kr /100ml
    Se detaljer
  • Round Lab Pine Calming Cica Cleanser - 150 ml Round Lab Pine Calming Cica Cleanser - 150 ml Round Lab Pine Calming Cica Cleanser - 150 ml Round Lab Pine Calming Cica Cleanser - 150 ml

    Round Lab

    Round Lab Pine Calming Cica Cleanser - 150 ml

    No reviews
    Vejledende pris 80,99 kr
    Enhedspris539,93 kr /l
    Se detaljer
  • Round Lab 1025 Dokdo Moisturising Night Cream/Mask - 100 ml Round Lab 1025 Dokdo Moisturising Night Cream/Mask - 100 ml Round Lab 1025 Dokdo Moisturising Night Cream/Mask - 100 ml Round Lab 1025 Dokdo Moisturising Night Cream/Mask - 100 ml

    Round Lab

    Round Lab 1025 Dokdo fugtgivende natcreme/maske - 100 ml

    No reviews
    Vejledende pris 144,99 kr
    Enhedspris1.449,90 kr /l
    Se detaljer
  • Round Lab Birch Juice Moisturizing Serum - 50 ml Round Lab Birch Juice Moisturizing Serum - 50 ml
    30% rabat

    Round Lab

    Round Lab Birch Juice Moisturizing Serum - 50 ml

    No reviews
    Tilbudspris 124,16 kr Vejledende pris 177,39 kr
    Enhedspris2.483,20 kr /l
    Se detaljer
  • Round Lab 1025 Dokdo Toner - 500 ml Round Lab 1025 Dokdo Toner - 500 ml Round Lab 1025 Dokdo Toner - 500 ml Round Lab 1025 Dokdo Toner - 500 ml

    Round Lab

    Round Lab 1025 Dokdo Toner - 500 ml

    No reviews
    Vejledende pris 192,79 kr
    Enhedspris385,58 kr /l
    Se detaljer
  • Round Lab 1025 Dokdo Bubble Sunscreen SPF50 PA++++ - 50 ml
    Udsolgt

    Round Lab

    Round Lab 1025 Dokdo Bubble S UNS creen SPF50 PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Vejledende pris 142,59 kr
    Enhedspris285,18 kr /100ml
    Se detaljer
  • Forrige
  • Side 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Næste

Round Lab er et koreansk hudplejemærke med produkter inspireret af koreanske naturlige ingredienser. Med deres bedst sælgende Birch Juice-serie leverer, Round Lab fugtgivende K-Beauty, der udnytter kraften fra Koreas naturlige skatte.

Koreansk hudpleje inspireret af naturen

Round Lab henter inspiration fra Koreas naturlige landskaber og traditionelle ingredienser. Deres Birch Juice-serie fanger den fugtgivende essens af birkesaft – en traditionel koreansk skønhedshemmelighed, der er værdsat for sine mineralrige, dybt fugtgivende egenskaber. Denne forbindelse til den koreanske natur skaber produkter med autentisk arv.

Round Lab-produkter hos Medpak

Hos Medpak, tilbyder vi Round Lab Birch Juice Moisturizing. Dette multifunktionelle produkt kombinerer høj solbeskyttelse med de fugtgivende fordele ved birkesaft, og imødegår dermed den almindelige klage over, at solcremer udtørrer huden. Den lette formel absorberes hurtigt uden at efterlade en hvid film, hvilket gør den perfekt til daglig brug under makeup eller alene. Birkesaft tilfører mineraler og fugt hele dagen.

Hvorfor vælge Round Lab

Round Lab leverer koreansk hudpleje inspireret af naturen med effektive fugtgivende formler. Mærkets Birch Juice-serie giver ægte fugtgivende fordele. For dem, der søger fugtgivende koreanske s UNS cremer , der ikke går på kompromis med fugtigheden, tilbyder Round Lab naturbaseret K-Beauty-beskyttelse.

Medpak

Oplev Medpak – din pålidelige destination for premium sundheds- og wellnessprodukter siden 2014. Vi tilbyder nøje udvalgte kosttilskud, fitnesstilbehør og kosmetik fra Krakow, Polen til kunder i hele Europa.


  • Facebook
  • Instagram
  • Danmark (DKK kr.)

Information

  • Privatlivspolitik
  • Returpolitik
  • Servicevilkar
  • Fortrydelse
  • Foreslå et produkt

Kundeservice

  • Om os
  • Betalingsinfo
  • Forsendelsesinfo
  • Returneringer og ombytninger
  • Kolofon
  • Blog
  • Vores engrosside
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Man–fre: 08:00-16:00

Kontakt os nu

© 2026 Medpak.
Accepterede betalingsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vælg varianter

Varen er lagt i din indkøbskurv.

Se indkøbskurv