Gå til indhold

Svært tilgængelige mærker i én butik

Mærker, der er svære at finde i dit land – samlet i én butik

Hjælp og kontakt
  • Danmark (DKK kr.)
Medpak
Konto Indkøbskurv
  • Vitaminer & Kosttilskud
    • Vitaminer & Kosttilskud
    • Aminosyrer
      • L-Arginin
      • L-Carnitin
      • L-Carnosin
      • L-Citrulin
      • L-Glutathion
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl Cystein (NAC)
    • Antioxidanter
      • Alfa-liponsyre
      • Astaxanthin
      • Coenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein og zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Urter
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Katteklo (Una de Gato)
      • Curcumin og gurkemeje
      • Malkebotterod
      • Djavleklo
      • Echinacea
      • Hvidlog
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Dvargpalme
      • Rodklover
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraler
      • Krom
      • Calcium
      • Jod
      • Jern
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Silica
      • Zink
    • Vitaminer
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskeolie og omega-fedtsyrer (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Grønne fødevarer og superfoods
  • Sundhedsmål
    • Sundhedsmål
    • Hjerne og kognitiv funktion
    • Knogler, led og brusk
    • Hjerte og kredsløb
    • Detox og udrensning
    • Fordøjelsessystemet
    • Energi
    • Øjne og syn
    • Hår, hud og negle
    • Immunsystemet
    • Nyrer og urinveje
    • Luftveje
    • Søvn
    • Vægttab
    • Mænds sundhed
    • Kvinders sundhed
    Alle Sundhedsmål →
  • Sport
    • Sport
    • Kulhydrater

      Kulhydrater

      Alle Kulhydrater →
      • Carbo
      • Energigels
      • Isotoniske drikkevarer
    • Kreatin

      Kreatin

      Alle Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pra-workout

      Pra-workout

      Alle Pra-workout →
      • Pra-workout stimulanter
      • Pra-workout pump
      • Pra-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alle Proteinpulver →
      • Vegetabilsk protein
      • Valleproteinblandinger
      • Valleproteinkoncentrat (WPC)
      • Valleproteinisolat (WPI)
    • Vagtogning

      Vagtogning

      Alle Vagtogning →
      • Gainere
    • Fedtforbrandere
    • Restitution
    • Testosteronforstarkere
    Alle Sport →
  • Skønhed
    • Skønhed
    • Bad og bruser

      Bad og bruser

      Alle Bad og bruser →
      • Badetilbehor
      • Badebomber og salte
      • Kropsskrub
      • Brusegels
      • Saber
    • Kropskosmetik

      Kropskosmetik

      Alle Kropskosmetik →
      • Deodoranter og antiperspiranter
      • Bodylotion, smor, cremer og kropsolier
    • Ansigtskosmetik

      Ansigtskosmetik

      Alle Ansigtskosmetik →
      • Ojencremer
      • Ansigtscreme
      • Ansigtsyrer, olier og serums
      • Ansigtsrengoring
      • Hydrolater, tager og tonics
      • Masker og ler
    • Hander og fodder

      Hander og fodder

      Alle Hander og fodder →
      • Behandling af ligtorne, hard hud og halluks
      • Fodpleje
      • Handpleje
    • Harkosmetik

      Harkosmetik

      Alle Harkosmetik →
      • Balsam
      • Harfarvning
      • Harmasker
      • Harolier, serums og sprays
      • Shampoo
    • Intimhygiejne

      Intimhygiejne

      Alle Intimhygiejne →
      • Gels og saber
      • Bind, trusseindlag, tamponer
    • Mundpleje

      Mundpleje

      Alle Mundpleje →
      • Mundskyl
      • Tandbørster
      • Tandpasta
      • Erstatningsbørstehoveder
    • Solbeskyttelse

      Solbeskyttelse

      Alle Solbeskyttelse →
      • Solcremer, lotioner
    Alle Skønhed →
  • Makeup
    • Makeup
    • Ansigtsmakeup

      Ansigtsmakeup

      Alle Ansigtsmakeup →
      • BB- og CC-cremer
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Anden ansigtsmakeup
    • Læbemakeup

      Læbemakeup

      Alle Læbemakeup →
      • Læbestifter
      • Læbefarver og -gloss
      • Læbepleje
    • Øjenmakeup

      Øjenmakeup

      Alle Øjenmakeup →
      • Mascara
    • Makeupværktøjer og tilbehør
    Alle Makeup →
  • Mor og baby
    • Mor og baby
    • Graviditet og moderskab

      Graviditet og moderskab

      Alle Graviditet og moderskab →
      • Graviditetsplanlægning og tests
      • Pleje under graviditeten
      • Sundhed under graviditeten
      • Amning
      • Hud- og kropspleje
    • Madning af børn

      Madning af børn

      Alle Madning af børn →
      • Flaskesutter
      • Sutteflasker
      • Kopper
      • Tilbehør til madning
      • Opbevaring af mad
    • Børns sundhed
    • Børnehygiejne
    • Børneernæring
    • Sutter
    Alle Mor og baby →
  • Hjem
    • Hjem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alle Aromaterapi →
      • Diffusere og forstovere
      • Ateriske oliesat
      • Enkelte ateriske olier
      • Duftolie
      • Rogelsespinde
    • Horevarn

      Horevarn

      Alle Horevarn →
      • Orepropper mod stoj
      • Oreprop tilbehor
      • Orepropper
    • Hjemmeplejeog rengoring

      Hjemmeplejeog rengoring

      Alle Hjemmeplejeog rengoring →
      • Badevarelsesrengoringsmidler
      • Eco Zone 🍃
      • Kokkenrengoringsmidler
      • Vaskemidler
      • Universelle rengoringsmidler
      • Lugtfjernere
    • Insekt- og flatbeskyttelse

      Insekt- og flatbeskyttelse

      Alle Insekt- og flatbeskyttelse →
      • Elektroniske flatafskrakkere
      • Insektmidler
    • Kaledyr

      Kaledyr

      Alle Kaledyr →
      • Kaledyrstilbehor
      • Kaledyrsmad og godbidder
      • Kaledyrspleje og hygiejne
      • Kosttilskud til kaledyr
      • Flat- og loppebeskyttelse
    • Saunatilbehor

      Saunatilbehor

      Alle Saunatilbehor →
      • Sauna aterisk olie
      • Saunavarktoj og udstyr
    • Vandfiltrering og flasker

      Vandfiltrering og flasker

      Alle Vandfiltrering og flasker →
      • Vandflasker
      • Vandfiltre
    Alle Hjem →
  • Sundhed
    • Sundhed
    • Sund mad & ernæring

      Sund mad & ernæring

      Alle Sund mad & ernæring →
      • Drikkevarer & drikkemiks
      • Morgenmad & kornprodukter
      • Kaffe & te
      • Madolie & eddike
      • Sunde drikke & juice
      • Sunde snacks
      • Urter & krydderier
      • Marmelade, honning & søde pålegg
      • Nøddesmør
      • Pasta & nudler
      • Saucer & krydderier
      • Sportsernæring
      • Sukkererstatninger
      • Alle Sund mad & ernæring →
    • Intimsundhed

      Intimsundhed

      Alle Intimsundhed →
      • Kondomer
      • Glidecreme & intim pleje
      • Voksenprodukter
    • Medicinske forsyninger & tests
    Alle Sundhed →
  • Mærker
    • Mærker
    • Vores marker
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top marker
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nye marker
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alle Mærker →

    Mærker

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Udsalg
  • Immunsæsonen
  1. Forside
  2. Pokusa for Health

Pokusa for Health

(31 produkter)
  • Mest relevante
  • Bestsellere
  • Alfabetisk, A-Å
  • Alfabetisk, Å-A
  • Pris, lav til høj
  • Pris, høj til lav
  • Dato, ældre til nyere
  • Dato, nyere til ældre
Vis som

  • vitaminer, mineraler, probiotika og hudpleje til efteråret



    Se nu
  • Pokusa Atlantic Salmon Oil - 300 ml Pokusa Atlantic Salmon Oil - 300 ml Pokusa Atlantic Salmon Oil - 300 ml Pokusa Atlantic Salmon Oil - 300 ml Pokusa Atlantic Salmon Oil - 300 ml
    Udsolgt

    Pokusa for Health

    Pokusa Atlantic Salmon Oil - 300 ml

    3 reviews
    Vejledende pris 165,19 kr
    Enhedspris550,63 kr /l
    Se detaljer
  • Pokusa Antarctic Krill Oil for Pets - 500 ml
    Udsolgt

    Pokusa for Health

    Pokusa Antarctic Krill Oil til kæledyr - 500 ml

    5 reviews
    Vejledende pris 456,49 kr
    Enhedspris912,98 kr /l
    Se detaljer
  • Pokusa RawDietLine Egg Yolk - 150 g Pokusa RawDietLine Egg Yolk - 150 g Pokusa RawDietLine Egg Yolk - 150 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine Æggeblomme - 150 g

    No reviews
    Vejledende pris 86,59 kr
    Enhedspris577,27 kr /kg
    Se detaljer
  • Pokusa GreenLine MultiVit Dog - 120 Tablets Pokusa GreenLine MultiVit Dog - 120 Tablets Pokusa GreenLine MultiVit Dog - 120 Tablets Pokusa GreenLine MultiVit Dog - 120 Tablets Pokusa GreenLine MultiVit Dog - 120 Tablets Pokusa GreenLine MultiVit Dog - 120 Tablets Pokusa GreenLine MultiVit Dog - 120 Tablets

    Pokusa for Health

    Pokusa GreenLine MultiVit Hund - 120 tabletter

    3 reviews
    Vejledende pris 75,39 kr
    Enhedspris0,63 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Pokusa Omega-3 Fish Oil - 500 ml
    Udsolgt

    Pokusa for Health

    Pokusa Omega - 3 Fiskeolie - 500 ml

    1 review
    Vejledende pris 359,89 kr
    Enhedspris719,78 kr /l
    Se detaljer
  • Pokusa RawDietLine Calcium Eggshell - 500 g Pokusa RawDietLine Calcium Eggshell - 500 g Pokusa RawDietLine Calcium Eggshell - 500 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine Calcium Æggeskal - 500 g

    No reviews
    Vejledende pris 72,89 kr
    Enhedspris145,78 kr /kg
    Se detaljer
  • Pokusa BreedingLine Reproductal+ for Female Dogs Breeding and Pregnancy - 350 g

    Pokusa for Health

    Pokusa BreedingLine Reproductal+ til hunhunde i forbindelse med avl og drægtighed - 350 g

    2 reviews
    Vejledende pris 221,19 kr
    Enhedspris631,97 kr /kg
    Se detaljer
  • Pokusa RawDietLine Chaste - 100 g Pokusa RawDietLine Chaste - 100 g Pokusa RawDietLine Chaste - 100 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine Chaste - 100 g

    1 review
    Vejledende pris 67,59 kr
    Enhedspris675,90 kr /kg
    Se detaljer
  • Pokusa GreenLine Probiotic Forte Probiotic for Dogs and Cats - 14 Tablets Pokusa GreenLine Probiotic Forte Probiotic for Dogs and Cats - 14 Tablets

    Pokusa for Health

    Pokusa GreenLine Probiotic Forte Probiotic til hunde og katte - 14 tabletter

    1 review
    Vejledende pris 56,99 kr
    Enhedspris4,07 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Pokusa RawDietLine Brewer's Yeast ProPlus - 250 g Pokusa RawDietLine Brewer's Yeast ProPlus - 250 g Pokusa RawDietLine Brewer's Yeast ProPlus - 250 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine ølgær ProPlus - 250 g

    No reviews
    Vejledende pris 79,89 kr
    Enhedspris319,56 kr /kg
    Se detaljer
  • Pokusa GreenLine NoStress Calming Tablets - 60 Tablets Pokusa GreenLine NoStress Calming Tablets - 60 Tablets Pokusa GreenLine NoStress Calming Tablets - 60 Tablets Pokusa GreenLine NoStress Calming Tablets - 60 Tablets Pokusa GreenLine NoStress Calming Tablets - 60 Tablets Pokusa GreenLine NoStress Calming Tablets - 60 Tablets Pokusa GreenLine NoStress Calming Tablets - 60 Tablets Pokusa GreenLine NoStress Calming Tablets - 60 Tablets

    Pokusa for Health

    Pokusa GreenLine NoStress beroligende tabletter - 60 tabletter

    No reviews
    Vejledende pris 81,59 kr
    Enhedspris1,36 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Pokusa RawDietLine Hemoglobin - 200 g Pokusa RawDietLine Hemoglobin - 200 g Pokusa RawDietLine Hemoglobin - 200 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine Hæmoglobin - 200 g

    No reviews
    Vejledende pris 66,69 kr
    Enhedspris333,45 kr /kg
    Se detaljer
  • Pokusa RawDietLine Kaolin (Kaolin Clay) - 200 g Pokusa RawDietLine Kaolin (Kaolin Clay) - 200 g Pokusa RawDietLine Kaolin (Kaolin Clay) - 200 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine Kaolin (Kaolin Clay) - 200 g

    2 reviews
    Vejledende pris 78,09 kr
    Enhedspris390,45 kr /kg
    Se detaljer
  • Pokusa RawDietLine Brewer's Yeast - 250 g Pokusa RawDietLine Brewer's Yeast - 250 g Pokusa RawDietLine Brewer's Yeast - 250 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine ølgær - 250 g

    1 review
    Vejledende pris 59,00 kr
    Enhedspris236,00 kr /kg
    Se detaljer
  • Pokusa RawDietLine Rose Hip - 200 g Pokusa RawDietLine Rose Hip - 200 g Pokusa RawDietLine Rose Hip - 200 g
    Udsolgt

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine Hybenrose - 200 g

    2 reviews
    Vejledende pris 69,39 kr
    Enhedspris346,95 kr /kg
    Se detaljer
  • Pokusa RawDietLine Krill - 150 g Pokusa RawDietLine Krill - 150 g Pokusa RawDietLine Krill - 150 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine Krill - 150 g

    1 review
    Vejledende pris 92,09 kr
    Enhedspris613,93 kr /kg
    Se detaljer
  • Pokusa GreenLine MultiVit Cat - 300 Tablets

    Pokusa for Health

    Pokusa GreenLine MultiVit Cat - 300 tabletter

    No reviews
    Vejledende pris 69,39 kr
    Enhedspris0,23 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Pokusa BreedingLine LactoVital Natural Lactation Support Supplement for Dogs - 500 g

    Pokusa for Health

    Pokusa BreedingLine LactoVital naturligt tilskud til amning for hunde - 500 g

    1 review
    Vejledende pris 175,59 kr
    Enhedspris351,18 kr /kg
    Se detaljer
  • Pokusa BreedingLine JuniorOptimal+ Vitamins and Minerals for Puppies - 700 g
    Udsolgt

    Pokusa for Health

    Pokusa BreedingLine JuniorOptimal+ Vitaminer og mineraler til hvalpe - 700 g

    No reviews
    Vejledende pris 387,09 kr
    Enhedspris552,99 kr /kg
    Se detaljer
  • Pokusa RawDietLine Collagen - 200 g Pokusa RawDietLine Collagen - 200 g Pokusa RawDietLine Collagen - 200 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine Collagen - 200 g

    1 review
    Vejledende pris 189,59 kr
    Enhedspris947,95 kr /kg
    Se detaljer
  • Pokusa RawDietLine MSM - 300 g Pokusa RawDietLine MSM - 300 g Pokusa RawDietLine MSM - 300 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine MSM - 300 g

    No reviews
    Vejledende pris 98,29 kr
    Enhedspris327,63 kr /kg
    Se detaljer
  • Pokusa RawDietLine Calcium Citrate - 250 g Pokusa RawDietLine Calcium Citrate - 250 g Pokusa RawDietLine Calcium Citrate - 250 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine Calcium Citrate - 250 g

    1 review
    Vejledende pris 73,69 kr
    Enhedspris294,76 kr /kg
    Se detaljer
  • Pokusa RawDietLine Vege Herbs&Fruits - 200 g Pokusa RawDietLine Vege Herbs&Fruits - 200 g Pokusa RawDietLine Vege Herbs&Fruits - 200 g

    Pokusa for Health

    Pokusa RAW DietLine Vege Urter&Frugter - 200 g

    No reviews
    Vejledende pris 72,89 kr
    Enhedspris364,45 kr /kg
    Se detaljer
  • Forrige
  • Side 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Næste

Pokusa for Health er et polsk mærke, der tilbyder naturlige kosttilskud og olier til kæledyr. Med omega-rige fiskeolier, beroligende tabletter, og multivitaminer til hunde og katte, leverer Pokusa kvalitetsernæring til kæledyr.

Polsk naturlig ernæring til kæledyr

Pokusa for Health forstår, at kæledyrsejere ønsker samme kvalitet til deres dyr som til sig selv. Mærket fremstiller kosttilskud med naturlige ingredienser – rene fiskeolier, aktivt kul, og afbalancerede vitaminformler – specielt udviklet til hunde og katte. Denne naturlige tilgang til ernæring til kæledyr understøtter den generelle sundhed og velvære.

Pokusa for Health-produkter hos Medpak

Hos Medpak, tilbyder vi Pokusas sortiment af kosttilskud til kæledyr. Omega-olier omfatter atlantisk laksolie og omega-3-fiskeolie til pelsens sundhed og generelle ernæring. GreenLine-kosttilskud omfatter NoStress Calming Tablets til angst, Activated Charcoal with Thistle til fordøjelsessundhed, MultiVit Dog til komplet ernæring af hunde, og MultiVit Cat til kattesundhed.

Hvorfor vælge Pokusa for sundhed

Pokusa leverer polsk naturlig ernæring til kæledyr med kvalitetsingredienser til hunde og katte. Mærkets GreenLine-kosttilskud imødekommer specifikke sundhedsbehov hos kæledyr. Til kæledyrsejere, der søger naturlige kosttilskud og olier til deres dyr, leverer Pokusa pålidelig polsk kvalitet til elskede kæledyr.

Medpak

Oplev Medpak – din pålidelige destination for premium sundheds- og wellnessprodukter siden 2014. Vi tilbyder nøje udvalgte kosttilskud, fitnesstilbehør og kosmetik fra Krakow, Polen til kunder i hele Europa.


  • Facebook
  • Instagram
  • Danmark (DKK kr.)

Information

  • Privatlivspolitik
  • Returpolitik
  • Servicevilkar
  • Fortrydelse
  • Foreslå et produkt

Kundeservice

  • Om os
  • Betalingsinfo
  • Forsendelsesinfo
  • Returneringer og ombytninger
  • Kolofon
  • Blog
  • Vores engrosside
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Man–fre: 08:00-16:00

Kontakt os nu

© 2026 Medpak.
Accepterede betalingsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vælg varianter

Varen er lagt i din indkøbskurv.

Se indkøbskurv