Gå til indhold

Svært tilgængelige mærker i én butik

Mærker, der er svære at finde i dit land – samlet i én butik

Hjælp og kontakt
  • Danmark (DKK kr.)
Medpak
Konto Indkøbskurv
  • Vitaminer & Kosttilskud
    • Vitaminer & Kosttilskud
    • Aminosyrer
      • L-Arginin
      • L-Carnitin
      • L-Carnosin
      • L-Citrulin
      • L-Glutathion
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl Cystein (NAC)
    • Antioxidanter
      • Alfa-liponsyre
      • Astaxanthin
      • Coenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein og zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Urter
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Katteklo (Una de Gato)
      • Curcumin og gurkemeje
      • Malkebotterod
      • Djavleklo
      • Echinacea
      • Hvidlog
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Dvargpalme
      • Rodklover
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraler
      • Krom
      • Calcium
      • Jod
      • Jern
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Silica
      • Zink
    • Vitaminer
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskeolie og omega-fedtsyrer (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Grønne fødevarer og superfoods
  • Sundhedsmål
    • Sundhedsmål
    • Hjerne og kognitiv funktion
    • Knogler, led og brusk
    • Hjerte og kredsløb
    • Detox og udrensning
    • Fordøjelsessystemet
    • Energi
    • Øjne og syn
    • Hår, hud og negle
    • Immunsystemet
    • Nyrer og urinveje
    • Luftveje
    • Søvn
    • Vægttab
    • Mænds sundhed
    • Kvinders sundhed
    Alle Sundhedsmål →
  • Sport
    • Sport
    • Kulhydrater

      Kulhydrater

      Alle Kulhydrater →
      • Carbo
      • Energigels
      • Isotoniske drikkevarer
    • Kreatin

      Kreatin

      Alle Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pra-workout

      Pra-workout

      Alle Pra-workout →
      • Pra-workout stimulanter
      • Pra-workout pump
      • Pra-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alle Proteinpulver →
      • Vegetabilsk protein
      • Valleproteinblandinger
      • Valleproteinkoncentrat (WPC)
      • Valleproteinisolat (WPI)
    • Vagtogning

      Vagtogning

      Alle Vagtogning →
      • Gainere
    • Fedtforbrandere
    • Restitution
    • Testosteronforstarkere
    Alle Sport →
  • Skønhed
    • Skønhed
    • Bad og bruser

      Bad og bruser

      Alle Bad og bruser →
      • Badetilbehor
      • Badebomber og salte
      • Kropsskrub
      • Brusegels
      • Saber
    • Kropskosmetik

      Kropskosmetik

      Alle Kropskosmetik →
      • Deodoranter og antiperspiranter
      • Bodylotion, smor, cremer og kropsolier
    • Ansigtskosmetik

      Ansigtskosmetik

      Alle Ansigtskosmetik →
      • Ojencremer
      • Ansigtscreme
      • Ansigtsyrer, olier og serums
      • Ansigtsrengoring
      • Hydrolater, tager og tonics
      • Masker og ler
    • Hander og fodder

      Hander og fodder

      Alle Hander og fodder →
      • Behandling af ligtorne, hard hud og halluks
      • Fodpleje
      • Handpleje
    • Harkosmetik

      Harkosmetik

      Alle Harkosmetik →
      • Balsam
      • Harfarvning
      • Harmasker
      • Harolier, serums og sprays
      • Shampoo
    • Intimhygiejne

      Intimhygiejne

      Alle Intimhygiejne →
      • Gels og saber
      • Bind, trusseindlag, tamponer
    • Mundpleje

      Mundpleje

      Alle Mundpleje →
      • Mundskyl
      • Tandbørster
      • Tandpasta
      • Erstatningsbørstehoveder
    • Solbeskyttelse

      Solbeskyttelse

      Alle Solbeskyttelse →
      • Solcremer, lotioner
    Alle Skønhed →
  • Makeup
    • Makeup
    • Ansigtsmakeup

      Ansigtsmakeup

      Alle Ansigtsmakeup →
      • BB- og CC-cremer
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Anden ansigtsmakeup
    • Læbemakeup

      Læbemakeup

      Alle Læbemakeup →
      • Læbestifter
      • Læbefarver og -gloss
      • Læbepleje
    • Øjenmakeup

      Øjenmakeup

      Alle Øjenmakeup →
      • Mascara
    • Makeupværktøjer og tilbehør
    Alle Makeup →
  • Mor og baby
    • Mor og baby
    • Graviditet og moderskab

      Graviditet og moderskab

      Alle Graviditet og moderskab →
      • Graviditetsplanlægning og tests
      • Pleje under graviditeten
      • Sundhed under graviditeten
      • Amning
      • Hud- og kropspleje
    • Madning af børn

      Madning af børn

      Alle Madning af børn →
      • Flaskesutter
      • Sutteflasker
      • Kopper
      • Tilbehør til madning
      • Opbevaring af mad
    • Børns sundhed
    • Børnehygiejne
    • Børneernæring
    • Sutter
    Alle Mor og baby →
  • Hjem
    • Hjem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alle Aromaterapi →
      • Diffusere og forstovere
      • Ateriske oliesat
      • Enkelte ateriske olier
      • Duftolie
      • Rogelsespinde
    • Horevarn

      Horevarn

      Alle Horevarn →
      • Orepropper mod stoj
      • Oreprop tilbehor
      • Orepropper
    • Hjemmeplejeog rengoring

      Hjemmeplejeog rengoring

      Alle Hjemmeplejeog rengoring →
      • Badevarelsesrengoringsmidler
      • Eco Zone 🍃
      • Kokkenrengoringsmidler
      • Vaskemidler
      • Universelle rengoringsmidler
      • Lugtfjernere
    • Insekt- og flatbeskyttelse

      Insekt- og flatbeskyttelse

      Alle Insekt- og flatbeskyttelse →
      • Elektroniske flatafskrakkere
      • Insektmidler
    • Kaledyr

      Kaledyr

      Alle Kaledyr →
      • Kaledyrstilbehor
      • Kaledyrsmad og godbidder
      • Kaledyrspleje og hygiejne
      • Kosttilskud til kaledyr
      • Flat- og loppebeskyttelse
    • Saunatilbehor

      Saunatilbehor

      Alle Saunatilbehor →
      • Sauna aterisk olie
      • Saunavarktoj og udstyr
    • Vandfiltrering og flasker

      Vandfiltrering og flasker

      Alle Vandfiltrering og flasker →
      • Vandflasker
      • Vandfiltre
    Alle Hjem →
  • Sundhed
    • Sundhed
    • Sund mad & ernæring

      Sund mad & ernæring

      Alle Sund mad & ernæring →
      • Drikkevarer & drikkemiks
      • Morgenmad & kornprodukter
      • Kaffe & te
      • Madolie & eddike
      • Sunde drikke & juice
      • Sunde snacks
      • Urter & krydderier
      • Marmelade, honning & søde pålegg
      • Nøddesmør
      • Pasta & nudler
      • Saucer & krydderier
      • Sportsernæring
      • Sukkererstatninger
      • Alle Sund mad & ernæring →
    • Intimsundhed

      Intimsundhed

      Alle Intimsundhed →
      • Kondomer
      • Glidecreme & intim pleje
      • Voksenprodukter
    • Medicinske forsyninger & tests
    Alle Sundhed →
  • Mærker
    • Mærker
    • Vores marker
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top marker
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nye marker
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alle Mærker →

    Mærker

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Udsalg
  • Immunsæsonen
  1. Forside
  2. Osavi
Osavi

Osavi

(59 produkter)
  • Mest relevante
  • Bestsellere
  • Alfabetisk, A-Å
  • Alfabetisk, Å-A
  • Pris, lav til høj
  • Pris, høj til lav
  • Dato, ældre til nyere
  • Dato, nyere til ældre
Vis som

  • vitaminer, mineraler, probiotika og hudpleje til efteråret



    Se nu
  • Osavi Collagen Hydrolyzed Collagen Type I & III - 600 g

    Osavi

    Osavi Kollagen Hydrolyseret kollagen type I & III - 600 g

    12 reviews
    Vejledende pris 254,19 kr
    Enhedspris423,65 kr /kg
    Se detaljer
  • Osavi Sodium butyrate SR 960 mg - 120 Capsules Osavi Sodium butyrate SR 960 mg - 120 Capsules Osavi Sodium butyrate SR 960 mg - 120 Capsules Osavi Sodium butyrate SR 960 mg - 120 Capsules

    Osavi

    Osavi Natriumbutyrat SR 960 mg - 120 kapsler

    7 reviews
    Vejledende pris 154,29 kr
    Enhedspris1,29 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Osavi Vitamin D3 + K2, 4000 IU + 150 mcg - 120 Capsules Osavi Vitamin D3 + K2, 4000 IU + 150 mcg - 120 Capsules Osavi Vitamin D3 + K2, 4000 IU + 150 mcg - 120 Capsules

    Osavi

    Osavi D3-vitamin + K2,4000 IE + 150 mcg - 120 kapsler

    4 reviews
    Vejledende pris 158,79 kr
    Enhedspris1,32 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Osavi Liposomal Vitamin C 1000 mg - 120 Capsules

    Osavi

    Osavi Liposomal C-vitamin 1000 mg - 120 kapsler

    2 reviews
    Vejledende pris 197,39 kr
    Enhedspris1,64 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Osavi MethylFolate and Methyl-B12 - 60 Veg Capsules Osavi MethylFolate and Methyl-B12 - 60 Veg Capsules Osavi MethylFolate and Methyl-B12 - 60 Veg Capsules

    Osavi

    Osavi MethylFolate og Methyl-B12 - 60 vegetabilske kapsler

    2 reviews
    Vejledende pris 72,79 kr
    Enhedspris1,21 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Osavi Collagen Hydrolyzed Collagen Type I & III - 300 g

    Osavi

    Osavi Kollagen Hydrolyseret kollagen type I & III - 300 g

    1 review
    Vejledende pris 153,29 kr
    Enhedspris510,97 kr /kg
    Se detaljer
  • Osavi Joint & Bone Collagen - 153 g

    Osavi

    Osavi Led- og knoglekollagen - 153 g

    3 reviews
    Vejledende pris 155,29 kr
    Enhedspris1.014,97 kr /kg
    Se detaljer
  • Osavi Ashwagandha KSM-66® 200 mg - 60 Capsules Osavi Ashwagandha KSM-66® 200 mg - 60 Capsules Osavi Ashwagandha KSM-66® 200 mg - 60 Capsules
    Udsolgt

    Osavi

    Osavi Ashwagandha KSM-66 ® 200 mg - 60 kapsler

    2 reviews
    Vejledende pris 78,89 kr
    Enhedspris1,31 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Osavi Inositol 1000 mg, Powder - 240 g

    Osavi

    Osavi Inositol 1000 mg, Pulver - 240 g

    1 review
    Vejledende pris 175,49 kr
    Enhedspris731,21 kr /kg
    Se detaljer
  • Osavi Sodium Butyrate SR 960 mg - 60 Capsules

    Osavi

    Osavi Natriumbutyrat SR 960 mg - 60 kapsler

    2 reviews
    Vejledende pris 103,69 kr
    Enhedspris1,73 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Osavi Lactoferrin Proferrin® 200 mg - 30 Capsules

    Osavi

    Osavi Lactoferrin Proferrin ® 200 mg - 30 kapsler

    2 reviews
    Vejledende pris 162,29 kr
    Enhedspris5,41 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Osavi Vitamin B12 (Methylcobalamin) Spray 100 mcg - 25 ml Osavi Vitamin B12 (Methylcobalamin) Spray 100 mcg - 25 ml Osavi Vitamin B12 (Methylcobalamin) Spray 100 mcg - 25 ml Osavi Vitamin B12 (Methylcobalamin) Spray 100 mcg - 25 ml Osavi Vitamin B12 (Methylcobalamin) Spray 100 mcg - 25 ml Osavi Vitamin B12 (Methylcobalamin) Spray 100 mcg - 25 ml Osavi Vitamin B12 (Methylcobalamin) Spray 100 mcg - 25 ml Osavi Vitamin B12 (Methylcobalamin) Spray 100 mcg - 25 ml

    Osavi

    Osavi B12-vitamin (Methylcobalamin) Spray 100 mcg - 25 ml

    1 review
    Vejledende pris 62,39 kr
    Enhedspris24,96 kr /10ml
    Se detaljer
  • Osavi Melatonin with Passiflora Oral Spray 1 mg - 25 ml

    Osavi

    Osavi Melatonin med Passiflora Oral Spray 1 mg - 25 ml

    2 reviews
    Vejledende pris 89,29 kr
    Enhedspris35,72 kr /10ml
    Se detaljer
  • Osavi ADEK Vitamins - 120 Capsules Osavi ADEK Vitamins - 120 Capsules Osavi ADEK Vitamins - 120 Capsules

    Osavi

    Osavi ADEK Vitamins - 120 kapsler

    1 review
    Vejledende pris 127,19 kr
    Enhedspris1,06 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Osavi Super Omega, 2900 mg Omega 3, (Marine) Lemon - 500 ml

    Osavi

    Osavi Super Omega , 2900 mg Omega 3 , ( Marine ) Citron - 500 ml

    2 reviews
    Vejledende pris 393,89 kr
    Enhedspris787,78 kr /l
    Se detaljer
  • Osavi Boron 3 mg - 120 Capsules Osavi Boron 3 mg - 120 Capsules Osavi Boron 3 mg - 120 Capsules

    Osavi

    Osavi Bor 3 mg - 120 kapsler

    2 reviews
    Vejledende pris 68,39 kr
    Enhedspris0,57 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Osavi Vitamin D3 + K2, 4000 IU + 150 mcg - 60 Capsules Osavi Vitamin D3 + K2, 4000 IU + 150 mcg - 60 Capsules Osavi Vitamin D3 + K2, 4000 IU + 150 mcg - 60 Capsules

    Osavi

    Osavi D3-vitamin + K2,4000 IE + 150 mcg - 60 kapsler

    1 review
    Vejledende pris 94,69 kr
    Enhedspris1,58 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Osavi Collagen Tendons and Ligaments - 150 g Osavi Collagen Tendons and Ligaments - 150 g Osavi Collagen Tendons and Ligaments - 150 g

    Osavi

    Osavi Kollagen til sener og ledbånd - 150 g

    No reviews
    Vejledende pris 149,09 kr
    Enhedspris414,14 kr /kg
    Se detaljer
  • Osavi Vitamin C 1000 with Rutin and Wild Rose - 180 Capsules Osavi Vitamin C 1000 with Rutin and Wild Rose - 180 Capsules Osavi Vitamin C 1000 with Rutin and Wild Rose - 180 Capsules

    Osavi

    Osavi C-vitamin 1000 med rutin og vild rose - 180 kapsler

    No reviews
    Vejledende pris 118,39 kr
    Enhedspris0,66 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Osavi Colostrum Immuno 800 mg - 60 Capsules Osavi Colostrum Immuno 800 mg - 60 Capsules Osavi Colostrum Immuno 800 mg - 60 Capsules

    Osavi

    Osavi Colostrum Immuno 800 mg - 60 kapsler

    1 review
    Vejledende pris 118,39 kr
    Enhedspris1,97 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Osavi NAC Detox, Selenium and Molybdenum - 120 Capsules

    Osavi

    Osavi NAC Detox, Selen og Molybdæn - 120 kapsler

    No reviews
    Vejledende pris 162,29 kr
    Enhedspris1,35 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Osavi Omega-3 Fish Oil 1000 mg - 180 Capsules Osavi Omega-3 Fish Oil 1000 mg - 180 Capsules Osavi Omega-3 Fish Oil 1000 mg - 180 Capsules
    5% rabat

    Osavi

    Osavi Omega - 3 fiskeolie 1000 mg - 180 kapsler

    1 review
    Tilbudspris 169,34 kr Vejledende pris 178,99 kr
    Enhedspris0,94 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Osavi Inositol 600 mg - 100 Capsules

    Osavi

    Osavi Inositol 600 mg - 100 kapsler

    1 review
    Vejledende pris 96,49 kr
    Enhedspris0,96 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Forrige
  • Side 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • Næste

Osavi er et polsk premium-kosttilskudsbrand, der tilbyder vitaminer af høj kvalitet, mineraler, omega-3, og specialkosttilskud. Med innovative leveringsformater, herunder mundspray og premium ingredienser, repræsenterer, Osavi den næste generation af polske kosttilskud.

Premium Polish Supplements

Osavi kombinerer polsk produktionskvalitet med premium ingredienser og innovative leveringssystemer. Mærket bruger patenterede ingredienser som Naticol ® kollagen, KSM-66 ® ashwagandha, og Proferrin ® lactoferrin sammen med praktiske orale sprayformater til vitaminer. Denne forpligtelse til kvalitet og innovation positionerer Osavi som førende på det polske marked for kosttilskud.

Osavi Produkter hos Medpak

Hos Medpak, tilbyder vi Osavis omfattende sortiment. Oral spray omfatter Vitamin D3+K2 Pebermynte (25 ml), Vitamin D3 MAX 4000 IU (12.5 ml), B12 Methylcobalamin 100 mcg (25 ml), B-Complex Orange (25 ml), Multivitamin med CoQ10 Orange (25 ml), og Melatonin med Passiflora 1 mg (25 ml).

Kapsler indeholder ADEK-vitaminer (60,120 kapsler), Vitamin D3 4000IU (60,120 kapsler), D3+K2 4000IU+150mcg (60,120 kapsler), C-vitamin 1000 med rutin og vild rose (120,180 kapsler), Liposomalt C-vitamin 1000 mg (120 kapsler), Kompleks-B med cholin og inositol (60 kapsler), Methylfolat og methyl-B12 (60 kapsler), Ashwagandha Extra/KSM-66 (60,120 kapsler), Chrom 200 mcg (60,120 kapsler), MCT-olie 1000 mg (180 kapsler), Colostrum Immuno 800 mg (60 kapsler), Lactoferrin Proferrin ® 200 mg (30 kapsler), Natriumbutyrat SR 960 mg (60,120 kapsler), Bor 3 mg (60,120 kapsler), Inositol (100 kapsler), Caprylsyre 1200 mg (120 kapsler), NAC Detox med selen og molybdæn (60,120 kapsler), og omega-3 fiskeolie 1000 mg (180 kapsler).

Kollagen produkter omfatter hydrolyseret type I & III (300 g,600 g), Naticol ® Vild torsk Citron (360 g), Skønhed & Sport (225 g), Hår, hud og negle (150 g, Bærvariant), Led & knogler (153 g), og sener og ledbånd (150 g). Pulverprodukterne omfatter C-vitamin 1000 mg (300 g), Inositol (240 g), og Mushroom Complex 4 in 1 (180 g). Omega-3-væsker omfatter Daily Omega Lemon 1600 mg (250 ml) og Super Omega + D3 Lemon 2900 mg (500 ml). Himalaya n Shilajit fås i form af harpiks (25 g) og Mumio (50 g).

Hvorfor vælge Osavi

Osavi leverer polsk premiumkvalitet med innovative formater og patenterede ingredienser. Mærket repræsenterer det bedste inden for moderne polsk kosttilskud. For dem, der søger avancerede kosttilskud med praktisk levering og premium ingredienser, Osavi leverer enestående kvalitet.

Medpak

Oplev Medpak – din pålidelige destination for premium sundheds- og wellnessprodukter siden 2014. Vi tilbyder nøje udvalgte kosttilskud, fitnesstilbehør og kosmetik fra Krakow, Polen til kunder i hele Europa.


  • Facebook
  • Instagram
  • Danmark (DKK kr.)

Information

  • Privatlivspolitik
  • Returpolitik
  • Servicevilkar
  • Fortrydelse
  • Foreslå et produkt

Kundeservice

  • Om os
  • Betalingsinfo
  • Forsendelsesinfo
  • Returneringer og ombytninger
  • Kolofon
  • Blog
  • Vores engrosside
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Man–fre: 08:00-16:00

Kontakt os nu

© 2026 Medpak.
Accepterede betalingsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vælg varianter

Varen er lagt i din indkøbskurv.

Se indkøbskurv