Carlson Labs
Carlson Labs Baby's Super Daily D3 400 IU - 10,3 ml
Vejledende pris 147,09 krEnhedspris14.280,58 kr /lPierpaoli
Anthyllis Baby Bio Body Oil til babyer og børn – 100 ml
Tilbudspris 60,85 kr Vejledende pris 67,79 krEnhedspris608,50 kr /lPierpaoli
Anthyllis opvaskemiddel til babyflasker, sutter og skåle – 500 ml
Tilbudspris 52,33 kr Vejledende pris 58,49 krEnhedspris104,66 kr /lPhilips
Philips Avent Ultra Air Nattesut 6–18 m – 2 stk.
Vejledende pris 56,79 krEnhedspris28,40 kr pr. stk.Philips
Philips Avent Ultra Air Sutter 6–18 m – 2 stk.
Vejledende pris 53,19 krEnhedspris26,60 kr pr. stk.Aliness
Aliness Torskeleverolie KIDS, Appelsin – 200 ml
Vejledende pris 143,39 krEnhedspris716,95 kr /lPhilips
Philips Avent Ultra Air Nattesutter 0–6 m – 2 stk.
Vejledende pris 114,59 krEnhedspris57,30 kr pr. stk.Philips
Philips Avent Ultra Air Nattesut 0–6 m – 2 stk.
Vejledende pris 114,59 krEnhedspris57,30 kr pr. stk.Philips
Philips Avent Ultra Air Ortodontisk nattesut 6–18 m – 2 stk.
Vejledende pris 114,59 krEnhedspris57,30 kr pr. stk.Philips
Philips Avent Ultra Air Nighttime Orthodontic Pacifier 6-18 m – 2-pak
Vejledende pris 114,59 krEnhedspris57,30 kr pr. stk.Philips
Philips Avent Ultra Soft-sut 0-6 m – 2 stk.
Vejledende pris 114,59 krEnhedspris57,30 kr pr. stk.Philips
Philips Avent Soother Soft 6–18 m – 2 stk.
Vejledende pris 114,59 krEnhedspris57,30 kr pr. stk.Philips
Philips Avent Ultra Soft-sutter 6–18 m – 2 stk.
Vejledende pris 114,59 krEnhedspris57,30 kr pr. stk.Philips
Philips Avent Ultra Soft-sut 0–6 m – 2 stk.
Vejledende pris 114,59 krEnhedspris57,30 kr pr. stk.Philips
Philips Avent Ultra Soft-sut 6–18 m – 2 stk.
Vejledende pris 114,59 krEnhedspris57,30 kr pr. stk.YummyEarth
YumEarth Økologiske tyggegummi – 57 g
Tilbudspris 29,25 kr Vejledende pris 30,79 krEnhedspris58,50 kr /100gOral-B
Oral-B Vitality Pro elektrisk tandbørste med etui + børstehoved - Lion King
Vejledende pris 231,09 krEnhedspris231,09 kr pr. stk.MaryRuth's
MaryRuth's CoComelon Økologisk multivitamin til småbørn med jern, Appelsin-vanilje - 30 ml
Vejledende pris 114,09 krEnhedspris380,30 kr /100mlPhilips
Philips Avent Ultra Air Natsut,6-18 måneder, Pige - 2 stk.
Vejledende pris 57,79 krEnhedspris