Johnson & Johnson
Johnson's Baby Olive til babyer - 200 ml
Vejledende pris 32,39 krEnhedspris161,95 kr /lJohnson & Johnson
Johnson's Baby Essentials Baby Aloe Vera Oil - 500 ml
Vejledende pris 56,99 krEnhedspris113,98 kr /lActivlab
Activlab Pharma MultiVit Pregna - 60 kapsler
Tilbudspris 44,72 kr Vejledende pris 49,99 krEnhedspris0,75 kr pr. stk.Vivicot
Vivicot Puro Cotone Daytime hygiejnebind - 14 stk.
Vejledende pris 25,19 krEnhedspris1,80 kr pr. stk.Natracare
Natracare Hygiejnebind lange - 16 stk.
Tilbudspris 28,88 kr Vejledende pris 30,69 krEnhedspris1,81 kr pr. stk.Simed
Simed Bleindlæg 14 x 33 cm 4-lags mikrofiber og bambus - 1 stk.
Vejledende pris 26,09 krEnhedsprisCannaderm
Cannaderm Robatko Protective Cream - 50 g
Vejledende pris 55,49 krEnhedspris110,98 kr /100gBestLab
BestLab BestBiotic Junior, probiotiske dråber til børn – 12 ml
Vejledende pris 221,99 krEnhedspris18.499,17 kr /lNordic Naturals
Nordic Naturals Children's DHA Vegetarian, Blueberry – 120 minikapsler
Vejledende pris 271,89 krEnhedspris2,27 kr pr. stk.Pierpaoli
Pierpaoli Detangling Shampoo til børn og babyer - 300 ml
Vejledende pris 43,09 krEnhedspris143,63 kr /lPierpaoli
Baby Anthyllis fugtgivende klude med kamille og aloe vera - 60 stk.
Vejledende pris 34,59 krEnhedspris0,58 kr pr. stk.Philips
Philips Avent Ultra Air-sut, 6–18 m, pige – 2 stk.
Tilbudspris 50,48 kr Vejledende pris 53,19 krEnhedsprisPhilips
Philips Avent Responsive Natural-flaske med AirFree Anti-Colic-ventil, Teddy Bear - 260 ml
Vejledende pris 84,79 krEnhedsprisPhilips
Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural, Blå - 260 ml
Vejledende pris 80,89 krEnhedsprisVeganicity
Veganicity Pregnancy Essentials - 60 tabletter
Vejledende pris 127,09 krEnhedspris2,12 kr pr. stk.Vivicot
Vivicot Hygiejnebind af økologisk bomuld - 35 stk.
Vejledende pris 35,99 krEnhedspris1,03 kr pr. stk.