Gå til indhold

Svært tilgængelige mærker i én butik

Mærker, der er svære at finde i dit land – samlet i én butik

Hjælp og kontakt
  • Danmark (DKK kr.)
Medpak
Konto Indkøbskurv
  • Vitaminer & Kosttilskud
    • Vitaminer & Kosttilskud
    • Aminosyrer
      • L-Arginin
      • L-Carnitin
      • L-Carnosin
      • L-Citrulin
      • L-Glutathion
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl Cystein (NAC)
    • Antioxidanter
      • Alfa-liponsyre
      • Astaxanthin
      • Coenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein og zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Urter
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Katteklo (Una de Gato)
      • Curcumin og gurkemeje
      • Malkebotterod
      • Djavleklo
      • Echinacea
      • Hvidlog
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Dvargpalme
      • Rodklover
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraler
      • Krom
      • Calcium
      • Jod
      • Jern
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Silica
      • Zink
    • Vitaminer
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskeolie og omega-fedtsyrer (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Grønne fødevarer og superfoods
  • Sundhedsmål
    • Sundhedsmål
    • Hjerne og kognitiv funktion
    • Knogler, led og brusk
    • Hjerte og kredsløb
    • Detox og udrensning
    • Fordøjelsessystemet
    • Energi
    • Øjne og syn
    • Hår, hud og negle
    • Immunsystemet
    • Nyrer og urinveje
    • Luftveje
    • Søvn
    • Vægttab
    • Mænds sundhed
    • Kvinders sundhed
    Alle Sundhedsmål →
  • Sport
    • Sport
    • Kulhydrater

      Kulhydrater

      Alle Kulhydrater →
      • Carbo
      • Energigels
      • Isotoniske drikkevarer
    • Kreatin

      Kreatin

      Alle Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pra-workout

      Pra-workout

      Alle Pra-workout →
      • Pra-workout stimulanter
      • Pra-workout pump
      • Pra-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alle Proteinpulver →
      • Vegetabilsk protein
      • Valleproteinblandinger
      • Valleproteinkoncentrat (WPC)
      • Valleproteinisolat (WPI)
    • Vagtogning

      Vagtogning

      Alle Vagtogning →
      • Gainere
    • Fedtforbrandere
    • Restitution
    • Testosteronforstarkere
    Alle Sport →
  • Skønhed
    • Skønhed
    • Bad og bruser

      Bad og bruser

      Alle Bad og bruser →
      • Badetilbehor
      • Badebomber og salte
      • Kropsskrub
      • Brusegels
      • Saber
    • Kropskosmetik

      Kropskosmetik

      Alle Kropskosmetik →
      • Deodoranter og antiperspiranter
      • Bodylotion, smor, cremer og kropsolier
    • Ansigtskosmetik

      Ansigtskosmetik

      Alle Ansigtskosmetik →
      • Ojencremer
      • Ansigtscreme
      • Ansigtsyrer, olier og serums
      • Ansigtsrengoring
      • Hydrolater, tager og tonics
      • Masker og ler
    • Hander og fodder

      Hander og fodder

      Alle Hander og fodder →
      • Behandling af ligtorne, hard hud og halluks
      • Fodpleje
      • Handpleje
    • Harkosmetik

      Harkosmetik

      Alle Harkosmetik →
      • Balsam
      • Harfarvning
      • Harmasker
      • Harolier, serums og sprays
      • Shampoo
    • Intimhygiejne

      Intimhygiejne

      Alle Intimhygiejne →
      • Gels og saber
      • Bind, trusseindlag, tamponer
    • Mundpleje

      Mundpleje

      Alle Mundpleje →
      • Mundskyl
      • Tandbørster
      • Tandpasta
      • Erstatningsbørstehoveder
    • Solbeskyttelse

      Solbeskyttelse

      Alle Solbeskyttelse →
      • Solcremer, lotioner
    Alle Skønhed →
  • Makeup
    • Makeup
    • Ansigtsmakeup

      Ansigtsmakeup

      Alle Ansigtsmakeup →
      • BB- og CC-cremer
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Anden ansigtsmakeup
    • Læbemakeup

      Læbemakeup

      Alle Læbemakeup →
      • Læbestifter
      • Læbefarver og -gloss
      • Læbepleje
    • Øjenmakeup

      Øjenmakeup

      Alle Øjenmakeup →
      • Mascara
    • Makeupværktøjer og tilbehør
    Alle Makeup →
  • Mor og baby
    • Mor og baby
    • Graviditet og moderskab

      Graviditet og moderskab

      Alle Graviditet og moderskab →
      • Graviditetsplanlægning og tests
      • Pleje under graviditeten
      • Sundhed under graviditeten
      • Amning
      • Hud- og kropspleje
    • Madning af børn

      Madning af børn

      Alle Madning af børn →
      • Flaskesutter
      • Sutteflasker
      • Kopper
      • Tilbehør til madning
      • Opbevaring af mad
    • Børns sundhed
    • Børnehygiejne
    • Børneernæring
    • Sutter
    Alle Mor og baby →
  • Hjem
    • Hjem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alle Aromaterapi →
      • Diffusere og forstovere
      • Ateriske oliesat
      • Enkelte ateriske olier
      • Duftolie
      • Rogelsespinde
    • Horevarn

      Horevarn

      Alle Horevarn →
      • Orepropper mod stoj
      • Oreprop tilbehor
      • Orepropper
    • Hjemmeplejeog rengoring

      Hjemmeplejeog rengoring

      Alle Hjemmeplejeog rengoring →
      • Badevarelsesrengoringsmidler
      • Eco Zone 🍃
      • Kokkenrengoringsmidler
      • Vaskemidler
      • Universelle rengoringsmidler
      • Lugtfjernere
    • Insekt- og flatbeskyttelse

      Insekt- og flatbeskyttelse

      Alle Insekt- og flatbeskyttelse →
      • Elektroniske flatafskrakkere
      • Insektmidler
    • Kaledyr

      Kaledyr

      Alle Kaledyr →
      • Kaledyrstilbehor
      • Kaledyrsmad og godbidder
      • Kaledyrspleje og hygiejne
      • Kosttilskud til kaledyr
      • Flat- og loppebeskyttelse
    • Saunatilbehor

      Saunatilbehor

      Alle Saunatilbehor →
      • Sauna aterisk olie
      • Saunavarktoj og udstyr
    • Vandfiltrering og flasker

      Vandfiltrering og flasker

      Alle Vandfiltrering og flasker →
      • Vandflasker
      • Vandfiltre
    Alle Hjem →
  • Sundhed
    • Sundhed
    • Sund mad & ernæring

      Sund mad & ernæring

      Alle Sund mad & ernæring →
      • Drikkevarer & drikkemiks
      • Morgenmad & kornprodukter
      • Kaffe & te
      • Madolie & eddike
      • Sunde drikke & juice
      • Sunde snacks
      • Urter & krydderier
      • Marmelade, honning & søde pålegg
      • Nøddesmør
      • Pasta & nudler
      • Saucer & krydderier
      • Sportsernæring
      • Sukkererstatninger
      • Alle Sund mad & ernæring →
    • Intimsundhed

      Intimsundhed

      Alle Intimsundhed →
      • Kondomer
      • Glidecreme & intim pleje
      • Voksenprodukter
    • Medicinske forsyninger & tests
    Alle Sundhed →
  • Mærker
    • Mærker
    • Vores marker
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top marker
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nye marker
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alle Mærker →

    Mærker

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Udsalg
  • Immunsæsonen
  1. Forside
  2. Mixsoon

Mixsoon

(26 produkter)
  • Mest relevante
  • Bestsellere
  • Alfabetisk, A-Å
  • Alfabetisk, Å-A
  • Pris, lav til høj
  • Pris, høj til lav
  • Dato, ældre til nyere
  • Dato, nyere til ældre
Vis som

  • vitaminer, mineraler, probiotika og hudpleje til efteråret



    Se nu
  • Mixsoon Centella Sun Cream SPF50+/PA++++ - 50 g

    Mixsoon

    Mixsoon Centella Solcreme SPF50+/PA++++ - 50 g

    1 review
    Vejledende pris 100,19 kr
    Enhedspris200,38 kr /100g
    Se detaljer
  • Mixsoon Glacier Water Hyaluronic Acid Serum - 300 ml Mixsoon Glacier Water Hyaluronic Acid Serum - 300 ml Mixsoon Glacier Water Hyaluronic Acid Serum - 300 ml

    Mixsoon

    Mixsoon Glacier Water Hyaluronic Acid Serum - 300 ml

    2 reviews
    Vejledende pris 152,69 kr
    Enhedspris508,97 kr /l
    Se detaljer
  • Mixsoon Bean Face Essence - 50 ml Mixsoon Bean Face Essence - 50 ml Mixsoon Bean Face Essence - 50 ml

    Mixsoon

    Mixsoon Bean Face Essence - 50 ml

    No reviews
    Vejledende pris 161,99 kr
    Enhedspris323,98 kr /100ml
    Se detaljer
  • Mixsoon Bifida Mask Pack - 5 pieces Mixsoon Bifida Mask Pack - 5 pieces Mixsoon Bifida Mask Pack - 5 pieces

    Mixsoon

    Mixsoon Bifida Mask Pack - 5 stk.

    No reviews
    Vejledende pris 57,09 kr
    Enhedspris11,42 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Mixsoon Centella Mask Pack - 5 pieces

    Mixsoon

    Mixsoon Centella Mask Pack - 5 stk.

    No reviews
    Vejledende pris 63,99 kr
    Enhedspris12,80 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Mixsoon Bean Cream - 50 ml
    Udsolgt

    Mixsoon

    Mixsoon Bønnecreme - 50 ml

    1 review
    Vejledende pris 169,69 kr
    Enhedspris339,38 kr /100ml
    Se detaljer
  • Mixsoon Bean Cleansing Oil - 195 ml
    Udsolgt

    Mixsoon

    Mixsoon Bean Cleansing Oil - 195 ml

    No reviews
    Vejledende pris 134,99 kr
    Enhedspris692,26 kr /l
    Se detaljer
  • Mixsoon Bean Essence - 30 ml Mixsoon Bean Essence - 30 ml Mixsoon Bean Essence - 30 ml Mixsoon Bean Essence - 30 ml

    Mixsoon

    Mixsoon Bean Essence - 30 ml

    No reviews
    Vejledende pris 115,69 kr
    Enhedspris385,63 kr /100ml
    Se detaljer
  • Mixsoon Galactomyces Toner - 300 ml

    Mixsoon

    Mixsoon Galactomyces Toner - 300 ml

    No reviews
    Vejledende pris 106,39 kr
    Enhedspris354,63 kr /l
    Se detaljer
  • Mixsoon Cica Hyal Deep Soothing Cream - 50 ml Mixsoon Cica Hyal Deep Soothing Cream - 50 ml Mixsoon Cica Hyal Deep Soothing Cream - 50 ml Mixsoon Cica Hyal Deep Soothing Cream - 50 ml

    Mixsoon

    Mixsoon Cica Hyal Deep Soothing Cream - 50 ml

    No reviews
    Vejledende pris 154,19 kr
    Enhedspris308,38 kr /100ml
    Se detaljer
  • Mixsoon Spot Clean Care Patch - 84 Pieces Mixsoon Spot Clean Care Patch - 84 Pieces Mixsoon Spot Clean Care Patch - 84 Pieces

    Mixsoon

    Mixsoon Spot Clean Care Patch - 84 stykker

    No reviews
    Vejledende pris 100,19 kr
    Enhedspris1,19 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Mixsoon Heartleaf Toner - 150 ml
    16% rabat

    Mixsoon

    Mixsoon Heartleaf Toner - 150 ml

    No reviews
    Tilbudspris 74,00 kr Vejledende pris 87,89 kr
    Enhedspris493,33 kr /l
    Se detaljer
  • Mixsoon Bean Sun Moisturising Sun Serum – 50 ml Mixsoon Bean Sun Moisturising Sun Serum – 50 ml Mixsoon Bean Sun Moisturising Sun Serum – 50 ml

    Mixsoon

    Mixsoon Bean Sun fugtgivende solcreme – 50 ml

    No reviews
    Vejledende pris 138,79 kr
    Enhedspris277,58 kr /100ml
    Se detaljer
  • Mixsoon Bean Eye Cream - 20 ml

    Mixsoon

    Mixsoon Bean Eye Cream - 20 ml

    No reviews
    Vejledende pris 146,49 kr
    Enhedspris7.324,50 kr /l
    Se detaljer
  • Mixsoon Galactomyces Ferment Essence - 100 ml
    Udsolgt

    Mixsoon

    Mixsoon Galactomyces Ferment Essence - 100 ml

    No reviews
    Vejledende pris 161,99 kr
    Enhedspris161,99 kr /100ml
    Se detaljer
  • Mixsoon Centella Asiatica Toner - 150 ml Mixsoon Centella Asiatica Toner - 150 ml
    Udsolgt

    Mixsoon

    Mixsoon Centella Asiatica Toner - 150 ml

    No reviews
    Vejledende pris 88,69 kr
    Enhedspris591,27 kr /l
    Se detaljer
  • Mixsoon Bean Collagen Mask - 5 Pieces Mixsoon Bean Collagen Mask - 5 Pieces Mixsoon Bean Collagen Mask - 5 Pieces

    Mixsoon

    Mixsoon Bean Collagen Mask - 5 stk.

    No reviews
    Vejledende pris 138,79 kr
    Enhedspris4,63 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Mixsoon Bean Toner Pad - 70 pieces Mixsoon Bean Toner Pad - 70 pieces
    20% rabat

    Mixsoon

    Mixsoon Bean Toner Pad - 70 stk.

    No reviews
    Tilbudspris 132,62 kr Vejledende pris 165,79 kr
    Enhedspris1,89 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Mixsoon Bifida Toner - 150 ml
    15% rabat

    Mixsoon

    Mixsoon Bifida Toner - 150 ml

    No reviews
    Tilbudspris 79,25 kr Vejledende pris 93,29 kr
    Enhedspris528,33 kr /l
    Se detaljer
  • Mixsoon Bean Toner - 300 ml
    20% rabat

    Mixsoon

    Mixsoon Bean Toner - 300 ml

    No reviews
    Tilbudspris 111,02 kr Vejledende pris 138,79 kr
    Enhedspris370,07 kr /l
    Se detaljer
  • Mixsoon PDRN Collagen Cream - 50 ml Mixsoon PDRN Collagen Cream - 50 ml Mixsoon PDRN Collagen Cream - 50 ml Mixsoon PDRN Collagen Cream - 50 ml
    Udsolgt

    Mixsoon

    Mixsoon PDRN Collagen Cream - 50 ml

    No reviews
    Vejledende pris 168,89 kr
    Enhedspris337,78 kr /100ml
    Se detaljer
  • Mixsoon Soondy Centella Asiatica Essence - 100 ml Mixsoon Soondy Centella Asiatica Essence - 100 ml Mixsoon Soondy Centella Asiatica Essence - 100 ml
    25% rabat

    Mixsoon

    Mixsoon Soondy Centella Asiatica Essence - 100 ml

    No reviews
    Tilbudspris 155,00 kr Vejledende pris 206,69 kr
    Enhedspris155,00 kr /100ml
    Se detaljer
  • Mixsoon Bifida Ferment Essence - 100 ml
    10% rabat

    Mixsoon

    Mixsoon Bifida Ferment Essence - 100 ml

    No reviews
    Tilbudspris 145,79 kr Vejledende pris 161,99 kr
    Enhedspris1.457,90 kr /l
    Se detaljer
  • Forrige
  • Side 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Næste

Mixsoon er et koreansk hudplejemærke, der er kendt for sine minimalistiske, produkter med fokus på en enkelt ingrediens. Med de bedst sælgende Bean- og Galactomyces-serier, der indeholder høje koncentrationer af vigtige ingredienser, leverer Mixsoon ren K-Beauty, der lader de rene ingredienser komme til deres ret.

Minimalistisk koreansk hudpleje

Mixsoon omfavner filosofien less is more og skaber produkter, hvor enkelte vigtige ingredienser er i centrum. I stedet for komplekse formler med snesevis af ingredienser fokuserer Mixsoon på at levere høje koncentrationer af dokumenterede aktive ingredienser – sojabønneferment, galactomyces, bifida og centella – i deres reneste form. Denne tilgang tiltaler hudplejeentusiaster, der ønsker gennemsigtighed og effektivitet.

Mixsoon-produkter hos Medpak

Hos Medpak, tilbyder vi Mixsoons komplette minimalistiske sortiment. Bean-kollektionen omfatter Essence (30 ml,50 ml), Toner (300 ml), Toner Pad (70 stk.), Creme (50 ml), Øjencreme (20 ml), og renseolie (195 ml). Galactomyces-serien indeholder Ferment Essence (100 ml) og Galactomyces Toner (300 ml).

Bifida-serien omfatter Toner (150 ml) og Mask Pack (5 stk.). Glacier Water Hyaluronic Acid Serum (300 ml) giver intens fugtighed. Solbeskyttelse kommer fra Centella Sun Cream SPF50+ (50 g), med matchende Centella Mask Pack (5 stk.) til beroligende pleje.

Hvorfor vælge Mixsoon

Mixsoon leverer ren K-Beauty med transparente, ingrediensfokuserede formuleringer. Mærkets minimalistiske tilgang sikrer, at du ved præcis, hvad der nærer din hud. For dem, der søger ren og effektiv koreansk hudpleje uden unødvendige tilsætningsstoffer, leverer Mixsoon ingrediensbaseret skønhed.

Medpak

Oplev Medpak – din pålidelige destination for premium sundheds- og wellnessprodukter siden 2014. Vi tilbyder nøje udvalgte kosttilskud, fitnesstilbehør og kosmetik fra Krakow, Polen til kunder i hele Europa.


  • Facebook
  • Instagram
  • Danmark (DKK kr.)

Information

  • Privatlivspolitik
  • Returpolitik
  • Servicevilkar
  • Fortrydelse
  • Foreslå et produkt

Kundeservice

  • Om os
  • Betalingsinfo
  • Forsendelsesinfo
  • Returneringer og ombytninger
  • Kolofon
  • Blog
  • Vores engrosside
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Man–fre: 08:00-16:00

Kontakt os nu

© 2026 Medpak.
Accepterede betalingsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vælg varianter

Varen er lagt i din indkøbskurv.

Se indkøbskurv