Gå til indhold

Svært tilgængelige mærker i én butik

Mærker, der er svære at finde i dit land – samlet i én butik

Hjælp og kontakt
  • Danmark (DKK kr.)
Medpak
Konto Indkøbskurv
  • Vitaminer & Kosttilskud
    • Vitaminer & Kosttilskud
    • Aminosyrer
      • L-Arginin
      • L-Carnitin
      • L-Carnosin
      • L-Citrulin
      • L-Glutathion
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl Cystein (NAC)
    • Antioxidanter
      • Alfa-liponsyre
      • Astaxanthin
      • Coenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein og zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Urter
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Katteklo (Una de Gato)
      • Curcumin og gurkemeje
      • Malkebotterod
      • Djavleklo
      • Echinacea
      • Hvidlog
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Dvargpalme
      • Rodklover
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraler
      • Krom
      • Calcium
      • Jod
      • Jern
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Silica
      • Zink
    • Vitaminer
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskeolie og omega-fedtsyrer (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Grønne fødevarer og superfoods
  • Sundhedsmål
    • Sundhedsmål
    • Hjerne og kognitiv funktion
    • Knogler, led og brusk
    • Hjerte og kredsløb
    • Detox og udrensning
    • Fordøjelsessystemet
    • Energi
    • Øjne og syn
    • Hår, hud og negle
    • Immunsystemet
    • Nyrer og urinveje
    • Luftveje
    • Søvn
    • Vægttab
    • Mænds sundhed
    • Kvinders sundhed
    Alle Sundhedsmål →
  • Sport
    • Sport
    • Kulhydrater

      Kulhydrater

      Alle Kulhydrater →
      • Carbo
      • Energigels
      • Isotoniske drikkevarer
    • Kreatin

      Kreatin

      Alle Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pra-workout

      Pra-workout

      Alle Pra-workout →
      • Pra-workout stimulanter
      • Pra-workout pump
      • Pra-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alle Proteinpulver →
      • Vegetabilsk protein
      • Valleproteinblandinger
      • Valleproteinkoncentrat (WPC)
      • Valleproteinisolat (WPI)
    • Vagtogning

      Vagtogning

      Alle Vagtogning →
      • Gainere
    • Fedtforbrandere
    • Restitution
    • Testosteronforstarkere
    Alle Sport →
  • Skønhed
    • Skønhed
    • Bad og bruser

      Bad og bruser

      Alle Bad og bruser →
      • Badetilbehor
      • Badebomber og salte
      • Kropsskrub
      • Brusegels
      • Saber
    • Kropskosmetik

      Kropskosmetik

      Alle Kropskosmetik →
      • Deodoranter og antiperspiranter
      • Bodylotion, smor, cremer og kropsolier
    • Ansigtskosmetik

      Ansigtskosmetik

      Alle Ansigtskosmetik →
      • Ojencremer
      • Ansigtscreme
      • Ansigtsyrer, olier og serums
      • Ansigtsrengoring
      • Hydrolater, tager og tonics
      • Masker og ler
    • Hander og fodder

      Hander og fodder

      Alle Hander og fodder →
      • Behandling af ligtorne, hard hud og halluks
      • Fodpleje
      • Handpleje
    • Harkosmetik

      Harkosmetik

      Alle Harkosmetik →
      • Balsam
      • Harfarvning
      • Harmasker
      • Harolier, serums og sprays
      • Shampoo
    • Intimhygiejne

      Intimhygiejne

      Alle Intimhygiejne →
      • Gels og saber
      • Bind, trusseindlag, tamponer
    • Mundpleje

      Mundpleje

      Alle Mundpleje →
      • Mundskyl
      • Tandbørster
      • Tandpasta
      • Erstatningsbørstehoveder
    • Solbeskyttelse

      Solbeskyttelse

      Alle Solbeskyttelse →
      • Solcremer, lotioner
    Alle Skønhed →
  • Makeup
    • Makeup
    • Ansigtsmakeup

      Ansigtsmakeup

      Alle Ansigtsmakeup →
      • BB- og CC-cremer
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Anden ansigtsmakeup
    • Læbemakeup

      Læbemakeup

      Alle Læbemakeup →
      • Læbestifter
      • Læbefarver og -gloss
      • Læbepleje
    • Øjenmakeup

      Øjenmakeup

      Alle Øjenmakeup →
      • Mascara
    • Makeupværktøjer og tilbehør
    Alle Makeup →
  • Mor og baby
    • Mor og baby
    • Graviditet og moderskab

      Graviditet og moderskab

      Alle Graviditet og moderskab →
      • Graviditetsplanlægning og tests
      • Pleje under graviditeten
      • Sundhed under graviditeten
      • Amning
      • Hud- og kropspleje
    • Madning af børn

      Madning af børn

      Alle Madning af børn →
      • Flaskesutter
      • Sutteflasker
      • Kopper
      • Tilbehør til madning
      • Opbevaring af mad
    • Børns sundhed
    • Børnehygiejne
    • Børneernæring
    • Sutter
    Alle Mor og baby →
  • Hjem
    • Hjem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alle Aromaterapi →
      • Diffusere og forstovere
      • Ateriske oliesat
      • Enkelte ateriske olier
      • Duftolie
      • Rogelsespinde
    • Horevarn

      Horevarn

      Alle Horevarn →
      • Orepropper mod stoj
      • Oreprop tilbehor
      • Orepropper
    • Hjemmeplejeog rengoring

      Hjemmeplejeog rengoring

      Alle Hjemmeplejeog rengoring →
      • Badevarelsesrengoringsmidler
      • Eco Zone 🍃
      • Kokkenrengoringsmidler
      • Vaskemidler
      • Universelle rengoringsmidler
      • Lugtfjernere
    • Insekt- og flatbeskyttelse

      Insekt- og flatbeskyttelse

      Alle Insekt- og flatbeskyttelse →
      • Elektroniske flatafskrakkere
      • Insektmidler
    • Kaledyr

      Kaledyr

      Alle Kaledyr →
      • Kaledyrstilbehor
      • Kaledyrsmad og godbidder
      • Kaledyrspleje og hygiejne
      • Kosttilskud til kaledyr
      • Flat- og loppebeskyttelse
    • Saunatilbehor

      Saunatilbehor

      Alle Saunatilbehor →
      • Sauna aterisk olie
      • Saunavarktoj og udstyr
    • Vandfiltrering og flasker

      Vandfiltrering og flasker

      Alle Vandfiltrering og flasker →
      • Vandflasker
      • Vandfiltre
    Alle Hjem →
  • Sundhed
    • Sundhed
    • Sund mad & ernæring

      Sund mad & ernæring

      Alle Sund mad & ernæring →
      • Drikkevarer & drikkemiks
      • Morgenmad & kornprodukter
      • Kaffe & te
      • Madolie & eddike
      • Sunde drikke & juice
      • Sunde snacks
      • Urter & krydderier
      • Marmelade, honning & søde pålegg
      • Nøddesmør
      • Pasta & nudler
      • Saucer & krydderier
      • Sportsernæring
      • Sukkererstatninger
      • Alle Sund mad & ernæring →
    • Intimsundhed

      Intimsundhed

      Alle Intimsundhed →
      • Kondomer
      • Glidecreme & intim pleje
      • Voksenprodukter
    • Medicinske forsyninger & tests
    Alle Sundhed →
  • Mærker
    • Mærker
    • Vores marker
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top marker
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nye marker
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alle Mærker →

    Mærker

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Udsalg
  • Immunsæsonen
  1. Forside
  2. McLloyd's
McLloyd's

McLloyd's

(21 produkter)
  • Mest relevante
  • Bestsellere
  • Alfabetisk, A-Å
  • Alfabetisk, Å-A
  • Pris, lav til høj
  • Pris, høj til lav
  • Dato, ældre til nyere
  • Dato, nyere til ældre
Vis som

  • vitaminer, mineraler, probiotika og hudpleje til efteråret



    Se nu
  • McLloyd's Kimifinne Gluten Free Ketchup Corn Crisps BIO - 30 g
    Udsolgt

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's Kimifinne Glutenfri Ketchup Økologiske Majschips - 30 g

    1 review
    Vejledende pris 8,99 kr
    Enhedspris29,97 kr /100g
    Se detaljer
  • McLloyd's BioSaurus Gluten Free Cheese Crisps BIO - 50 g

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's BioSaurus Glutenfri ostechips BIO - 50 g

    1 review
    Vejledende pris 16,19 kr
    Enhedspris32,38 kr /100g
    Se detaljer
  • McLloyd's Kimifinne Gluten Free Cheese-flavoured Corn Crisps BIO - 30 g

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's Kimifinne Glutenfri majschips med ostesmag BIO - 30 g

    1 review
    Vejledende pris 12,59 kr
    Enhedspris41,97 kr /100g
    Se detaljer
  • McLloyd's BioSaurus Gluten Free Sea Salt Crisps BIO - 50 g
    Udsolgt

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's BioSaurus Glutenfri havsaltchips BIO - 50 g

    No reviews
    Vejledende pris 16,19 kr
    Enhedspris32,38 kr /100g
    Se detaljer
  • McLloyd's BioSaurus Gluten Free Ketchup Crisps BIO - 50 g

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's BioSaurus Glutenfri Økologiske Ketchup Chips - 50 g

    No reviews
    Vejledende pris 16,19 kr
    Enhedspris32,38 kr /100g
    Se detaljer
  • McLloyd's Kimifinne Gluten Free Salted Caramel-flavoured Crisps BIO - 30 g
    Udsolgt

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's Kimifinne Glutenfri chips med saltet karamelsmag BIO - 30 g

    1 review
    Vejledende pris 12,59 kr
    Enhedspris41,97 kr /100g
    Se detaljer
  • McLloyd's BioSaurus Gluten Free Ketchup Corn Chips - 4x15 g McLloyd's BioSaurus Gluten Free Ketchup Corn Chips - 4x15 g

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's BioSaurus Glutenfri ketchup majschips - 4x15 g

    No reviews
    Vejledende pris 21,69 kr
    Enhedspris542,25 kr pr. 100 varer
    Se detaljer
  • McLloyd's Teddy Carrot & Pumpkin Corn Crisps 4 x 15 g

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's Teddy Carrot & Pumpkin Corn Crisps 4 x 15 g

    No reviews
    Vejledende pris 29,69 kr
    Enhedspris49,48 kr /100g
    Se detaljer
  • McLloyd's BioSaurus Gluten Free Cheese Corn Crisps - 4x15 g McLloyd's BioSaurus Gluten Free Cheese Corn Crisps - 4x15 g

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's BioSaurus Glutenfri ostemajs chips - 4x15 g

    2 reviews
    Vejledende pris 21,69 kr
    Enhedspris5,42 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • McLloyd's BioSaurus Gluten Free Sea Salt Corn Crisps - 15 g x 4 McLloyd's BioSaurus Gluten Free Sea Salt Corn Crisps - 15 g x 4

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's BioSaurus Glutenfri havsalt-majsflips - 15 g x 4

    1 review
    Vejledende pris 21,69 kr
    Enhedspris5,42 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • McLloyd's BioSaurus Sweet Gluten-Free Gummies - 80 g McLloyd's BioSaurus Sweet Gluten-Free Gummies - 80 g

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's BioSaurus søde glutenfri gummier - 80 g

    No reviews
    Vejledende pris 21,59 kr
    Enhedspris26,99 kr /100g
    Se detaljer
  • McLloyd's BioSaurus Gluten Free Ketchup Corn Chips - 30 g
    Udsolgt

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's BioSaurus Glutenfri ketchup majschips - 30 g

    No reviews
    Vejledende pris 12,59 kr
    Enhedspris41,97 kr /100g
    Se detaljer
  • McLloyd's BioSaurus Gluten Free Sea Salt Corn Crisps - 15 g

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's BioSaurus Glutenfri majschips med havsalt - 15 g

    No reviews
    Vejledende pris 8,09 kr
    Enhedspris16,18 kr /100g
    Se detaljer
  • McLloyd's BioSaurus Gluten Free Cheese Corn Crisps - 30  g

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's BioSaurus Glutenfri ostecornchips - 30 g

    No reviews
    Vejledende pris 12,59 kr
    Enhedspris41,97 kr /100g
    Se detaljer
  • McLloyd's BioSaurus Gluten Free Cheese Corn Crisps - 15 g

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's BioSaurus Glutenfri ostemajs chips - 15 g

    No reviews
    Vejledende pris 8,09 kr
    Enhedspris16,18 kr /100g
    Se detaljer
  • McLloyd's BioSaurus Gluten Free Sea Salt Corn Crisps - 30 g

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's BioSaurus Glutenfri majschips med havsalt - 30 g

    No reviews
    Vejledende pris 12,59 kr
    Enhedspris25,18 kr /100g
    Se detaljer
  • McLloyd's BioSaurus Sour Gummies - 80 g McLloyd's BioSaurus Sour Gummies - 80 g

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's BioSaurus Sour Gummies - 80 g

    No reviews
    Vejledende pris 20,79 kr
    Enhedspris25,99 kr /100g
    Se detaljer
  • McLloyd's BioSaurus Gluten Free Ketchup Corn Chips - 15 g

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's BioSaurus Glutenfri ketchup majschips - 15 g

    No reviews
    Vejledende pris 8,09 kr
    Enhedspris53,93 kr /100g
    Se detaljer
  • McLloyd's Little Angel Angelina Corn Crisps, Carrot and Apple - 4x15 g

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's Little Angel Angelina Corn Crisps, Gulerod og æble - 4x15 g

    No reviews
    Vejledende pris 29,69 kr
    Enhedspris7,42 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • McLloyd's Kimifinne Gluten Free Salted Caramel-flavoured Crisps BIO - 30 g
    25% rabat
    Nyhed

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's Kimifinne Glutenfri chips med saltet karamelsmag BIO - 30 g

    No reviews
    Tilbudspris 6,00 kr Vejledende pris 8,00 kr
    Enhedspris20,00 kr /100g
    Se detaljer
  • McLloyd's BioSaurus Gluten Free Gingerbread Corn Crisps - 50 g
    Udsolgt

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's BioSaurus Glutenfri peberkage-majsflager - 50 g

    No reviews
    Vejledende pris 14,39 kr
    Enhedspris28,78 kr /100g
    Se detaljer

Mc LLOYD 's er et mærke, der tilbyder økologiske, glutenfri snacks til sundhedsbevidste familier. Med deres BioSaurus- og Kimifinne-serier tilbyder, Mc LLOYD 's lækre, certificerede økologiske chips, som børn elsker, og forældre kan føle sig trygge ved.

Økologiske snacks til børn

Mc LLOYD 's forstår, at børn har brug for snacks, og at forældre ønsker sundere alternativer. Mærket fremstiller økologiske, glutenfri chips af enkle, sunde ingredienser. Deres sjove BioSaurus-chips i dinosaurform og premium Kimifinne-serien gør sunde snacks attraktive for børn, samtidig med at de opfylder forældrenes krav til kvalitetsingredienser.

Mc LLOYD 's produkter hos Medpak

Hos Medpak, tilbyder vi Mc LLOYD 's økologiske snacks. BioSaurus Glutenfri Crisps BIO (50g) fås i tre børnevenlige smagsvarianter: Ost, Havsalt, og Ketchup – sjove dinosaurformer lavet af økologisk majs. Teddy Carrot & Pumpkin Corn Crisps (4x15g) er en vegetabilsk snack i portionspakker.

Det eksklusive Kimifinne Gluten Free BIO-sortiment (30 g hver) tilbyder mere sofistikerede smagsvarianter: Saltet karamel til den søde tand, Ost til den salte snack, og Ketchup til den klassiske smag. Alle produkter er certificeret økologiske og egnet til personer, der undgår gluten.

Hvorfor vælge Mc LLOYD 's

Mc LLOYD 's leverer økologiske snacks, som børnene faktisk har lyst til at spise. Brandets glutenfri, BIO-certificerede produkter kombinerer sjov med ægte kvalitet. For forældre, der søger sundere snackalternativer, som deres børn vil nyde, tilbyder, Mc LLOYD 's økologiske muligheder uden at gå på kompromis med smagen.

Medpak

Oplev Medpak – din pålidelige destination for premium sundheds- og wellnessprodukter siden 2014. Vi tilbyder nøje udvalgte kosttilskud, fitnesstilbehør og kosmetik fra Krakow, Polen til kunder i hele Europa.


  • Facebook
  • Instagram
  • Danmark (DKK kr.)

Information

  • Privatlivspolitik
  • Returpolitik
  • Servicevilkar
  • Fortrydelse
  • Foreslå et produkt

Kundeservice

  • Om os
  • Betalingsinfo
  • Forsendelsesinfo
  • Returneringer og ombytninger
  • Kolofon
  • Blog
  • Vores engrosside
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Man–fre: 08:00-16:00

Kontakt os nu

© 2026 Medpak.
Accepterede betalingsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vælg varianter

Varen er lagt i din indkøbskurv.

Se indkøbskurv