Gå til indhold

Svært tilgængelige mærker i én butik

Mærker, der er svære at finde i dit land – samlet i én butik

Hjælp og kontakt
  • Danmark (DKK kr.)
Medpak
Konto Indkøbskurv
  • Vitaminer & Kosttilskud
    • Vitaminer & Kosttilskud
    • Aminosyrer
      • L-Arginin
      • L-Carnitin
      • L-Carnosin
      • L-Citrulin
      • L-Glutathion
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl Cystein (NAC)
    • Antioxidanter
      • Alfa-liponsyre
      • Astaxanthin
      • Coenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein og zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Urter
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Katteklo (Una de Gato)
      • Curcumin og gurkemeje
      • Malkebotterod
      • Djavleklo
      • Echinacea
      • Hvidlog
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Dvargpalme
      • Rodklover
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraler
      • Krom
      • Calcium
      • Jod
      • Jern
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Silica
      • Zink
    • Vitaminer
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskeolie og omega-fedtsyrer (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Grønne fødevarer og superfoods
  • Sundhedsmål
    • Sundhedsmål
    • Hjerne og kognitiv funktion
    • Knogler, led og brusk
    • Hjerte og kredsløb
    • Detox og udrensning
    • Fordøjelsessystemet
    • Energi
    • Øjne og syn
    • Hår, hud og negle
    • Immunsystemet
    • Nyrer og urinveje
    • Luftveje
    • Søvn
    • Vægttab
    • Mænds sundhed
    • Kvinders sundhed
    Alle Sundhedsmål →
  • Sport
    • Sport
    • Kulhydrater

      Kulhydrater

      Alle Kulhydrater →
      • Carbo
      • Energigels
      • Isotoniske drikkevarer
    • Kreatin

      Kreatin

      Alle Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pra-workout

      Pra-workout

      Alle Pra-workout →
      • Pra-workout stimulanter
      • Pra-workout pump
      • Pra-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alle Proteinpulver →
      • Vegetabilsk protein
      • Valleproteinblandinger
      • Valleproteinkoncentrat (WPC)
      • Valleproteinisolat (WPI)
    • Vagtogning

      Vagtogning

      Alle Vagtogning →
      • Gainere
    • Fedtforbrandere
    • Restitution
    • Testosteronforstarkere
    Alle Sport →
  • Skønhed
    • Skønhed
    • Bad og bruser

      Bad og bruser

      Alle Bad og bruser →
      • Badetilbehor
      • Badebomber og salte
      • Kropsskrub
      • Brusegels
      • Saber
    • Kropskosmetik

      Kropskosmetik

      Alle Kropskosmetik →
      • Deodoranter og antiperspiranter
      • Bodylotion, smor, cremer og kropsolier
    • Ansigtskosmetik

      Ansigtskosmetik

      Alle Ansigtskosmetik →
      • Ojencremer
      • Ansigtscreme
      • Ansigtsyrer, olier og serums
      • Ansigtsrengoring
      • Hydrolater, tager og tonics
      • Masker og ler
    • Hander og fodder

      Hander og fodder

      Alle Hander og fodder →
      • Behandling af ligtorne, hard hud og halluks
      • Fodpleje
      • Handpleje
    • Harkosmetik

      Harkosmetik

      Alle Harkosmetik →
      • Balsam
      • Harfarvning
      • Harmasker
      • Harolier, serums og sprays
      • Shampoo
    • Intimhygiejne

      Intimhygiejne

      Alle Intimhygiejne →
      • Gels og saber
      • Bind, trusseindlag, tamponer
    • Mundpleje

      Mundpleje

      Alle Mundpleje →
      • Mundskyl
      • Tandbørster
      • Tandpasta
      • Erstatningsbørstehoveder
    • Solbeskyttelse

      Solbeskyttelse

      Alle Solbeskyttelse →
      • Solcremer, lotioner
    Alle Skønhed →
  • Makeup
    • Makeup
    • Ansigtsmakeup

      Ansigtsmakeup

      Alle Ansigtsmakeup →
      • BB- og CC-cremer
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Anden ansigtsmakeup
    • Læbemakeup

      Læbemakeup

      Alle Læbemakeup →
      • Læbestifter
      • Læbefarver og -gloss
      • Læbepleje
    • Øjenmakeup

      Øjenmakeup

      Alle Øjenmakeup →
      • Mascara
    • Makeupværktøjer og tilbehør
    Alle Makeup →
  • Mor og baby
    • Mor og baby
    • Graviditet og moderskab

      Graviditet og moderskab

      Alle Graviditet og moderskab →
      • Graviditetsplanlægning og tests
      • Pleje under graviditeten
      • Sundhed under graviditeten
      • Amning
      • Hud- og kropspleje
    • Madning af børn

      Madning af børn

      Alle Madning af børn →
      • Flaskesutter
      • Sutteflasker
      • Kopper
      • Tilbehør til madning
      • Opbevaring af mad
    • Børns sundhed
    • Børnehygiejne
    • Børneernæring
    • Sutter
    Alle Mor og baby →
  • Hjem
    • Hjem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alle Aromaterapi →
      • Diffusere og forstovere
      • Ateriske oliesat
      • Enkelte ateriske olier
      • Duftolie
      • Rogelsespinde
    • Horevarn

      Horevarn

      Alle Horevarn →
      • Orepropper mod stoj
      • Oreprop tilbehor
      • Orepropper
    • Hjemmeplejeog rengoring

      Hjemmeplejeog rengoring

      Alle Hjemmeplejeog rengoring →
      • Badevarelsesrengoringsmidler
      • Eco Zone 🍃
      • Kokkenrengoringsmidler
      • Vaskemidler
      • Universelle rengoringsmidler
      • Lugtfjernere
    • Insekt- og flatbeskyttelse

      Insekt- og flatbeskyttelse

      Alle Insekt- og flatbeskyttelse →
      • Elektroniske flatafskrakkere
      • Insektmidler
    • Kaledyr

      Kaledyr

      Alle Kaledyr →
      • Kaledyrstilbehor
      • Kaledyrsmad og godbidder
      • Kaledyrspleje og hygiejne
      • Kosttilskud til kaledyr
      • Flat- og loppebeskyttelse
    • Saunatilbehor

      Saunatilbehor

      Alle Saunatilbehor →
      • Sauna aterisk olie
      • Saunavarktoj og udstyr
    • Vandfiltrering og flasker

      Vandfiltrering og flasker

      Alle Vandfiltrering og flasker →
      • Vandflasker
      • Vandfiltre
    Alle Hjem →
  • Sundhed
    • Sundhed
    • Sund mad & ernæring

      Sund mad & ernæring

      Alle Sund mad & ernæring →
      • Drikkevarer & drikkemiks
      • Morgenmad & kornprodukter
      • Kaffe & te
      • Madolie & eddike
      • Sunde drikke & juice
      • Sunde snacks
      • Urter & krydderier
      • Marmelade, honning & søde pålegg
      • Nøddesmør
      • Pasta & nudler
      • Saucer & krydderier
      • Sportsernæring
      • Sukkererstatninger
      • Alle Sund mad & ernæring →
    • Intimsundhed

      Intimsundhed

      Alle Intimsundhed →
      • Kondomer
      • Glidecreme & intim pleje
      • Voksenprodukter
    • Medicinske forsyninger & tests
    Alle Sundhed →
  • Mærker
    • Mærker
    • Vores marker
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top marker
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nye marker
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alle Mærker →

    Mærker

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Udsalg
  • Immunsæsonen
  1. Forside
  2. HaruHaru Wonder

HaruHaru Wonder

(29 produkter)
  • Mest relevante
  • Bestsellere
  • Alfabetisk, A-Å
  • Alfabetisk, Å-A
  • Pris, lav til høj
  • Pris, høj til lav
  • Dato, ældre til nyere
  • Dato, nyere til ældre
Vis som

  • vitaminer, mineraler, probiotika og hudpleje til efteråret



    Se nu
  • HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner - 150 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner - 150 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner - 150 ml

    No reviews
    Vejledende pris 89,39 kr
    Enhedspris59,59 kr /100ml
    Se detaljer
  • Haruharu Wonder Black Rice Moisture 5.5 Soft Cleansing Gel - 100 ml Haruharu Wonder Black Rice Moisture 5.5 Soft Cleansing Gel - 100 ml

    HaruHaru Wonder

    Haruharu Wonder Black Rice Moisture 5.5 Soft Cleansing Gel - 100 ml

    No reviews
    Vejledende pris 107,19 kr
    Enhedspris1.071,90 kr /l
    Se detaljer
  • HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner - 300 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner - 300 ml

    1 review
    Vejledende pris 156,59 kr
    Enhedspris521,97 kr /l
    Se detaljer
  • HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner - 150 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner - 150 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner - 150 ml

    No reviews
    Vejledende pris 84,89 kr
    Enhedspris565,93 kr /l
    Se detaljer
  • Haruharu Wonder Black Rice Daily Sunscreen SPF50+/PA++++ - 50 ml Haruharu Wonder Black Rice Daily Sunscreen SPF50+/PA++++ - 50 ml Haruharu Wonder Black Rice Daily Sunscreen SPF50+/PA++++ - 50 ml

    HaruHaru Wonder

    Haruharu Wonder Black Rice Daily S UNS creme SPF50+/PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Vejledende pris 107,19 kr
    Enhedspris214,38 kr /100ml
    Se detaljer
  • HaruHaru Wonder Black Rice Moisture Airyfit Daily Cream - 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice Moisture Airyfit Daily Cream - 50 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Moisture Airyfit Daily Cream - 50 ml

    No reviews
    Vejledende pris 117,19 kr
    Enhedspris2.343,80 kr /l
    Se detaljer
  • HaruHaru Black Rice Probiotics Soothing Face Essence - 120 ml HaruHaru Black Rice Probiotics Soothing Face Essence - 120 ml HaruHaru Black Rice Probiotics Soothing Face Essence - 120 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Black Rice Probiotics Soothing Face Essence - 120 ml

    No reviews
    Vejledende pris 140,39 kr
    Enhedspris1.169,92 kr /l
    Se detaljer
  • HaruHaru Wonder Black Rice Facial Oil - 10 ml HaruHaru Wonder Black Rice Facial Oil - 10 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Facial Oil – 10 ml

    No reviews
    Vejledende pris 77,09 kr
    Enhedspris77,09 kr /10ml
    Se detaljer
  • HaruHaru Wonder Black Rice Bakuchiol Eye Cream - 20 ml HaruHaru Wonder Black Rice Bakuchiol Eye Cream - 20 ml HaruHaru Wonder Black Rice Bakuchiol Eye Cream - 20 ml
    15% rabat

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Bakuchiol Eye Cream - 20 ml

    No reviews
    Tilbudspris 105,61 kr Vejledende pris 124,89 kr
    Enhedspris528,05 kr /100ml
    Se detaljer
  • HaruHaru Centella Phyto 5 Peptide Anti-Wrinkle Face Cream - 30 ml HaruHaru Centella Phyto 5 Peptide Anti-Wrinkle Face Cream - 30 ml HaruHaru Centella Phyto 5 Peptide Anti-Wrinkle Face Cream - 30 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Centella Phyto 5 Peptide Anti-Wrinkle Face Cream - 30 ml

    No reviews
    Vejledende pris 153,49 kr
    Enhedspris511,63 kr /100ml
    Se detaljer
  • HaruHaru Wonder Black Rice 10 Hyaluronic Cream - 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice 10 Hyaluronic Cream - 50 ml
    5% rabat

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice 10 Hyaluronic Cream - 50 ml

    No reviews
    Tilbudspris 99,49 kr Vejledende pris 104,89 kr
    Enhedspris198,98 kr /100ml
    Se detaljer
  • HaruHaru Wonder Black Rice Moisture Deep Cleansing Oil - 150 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Moisture Deep Cleansing Oil - 150 ml

    No reviews
    Vejledende pris 155,69 kr
    Enhedspris1.037,93 kr /l
    Se detaljer
  • HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Cream - 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Cream - 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Cream - 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Cream - 50 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Cream – 50 ml

    No reviews
    Vejledende pris 107,89 kr
    Enhedspris215,78 kr /100ml
    Se detaljer
  • HaruHaru Wonder Black Rice Facial Oil - 30 ml HaruHaru Wonder Black Rice Facial Oil - 30 ml HaruHaru Wonder Black Rice Facial Oil - 30 ml HaruHaru Wonder Black Rice Facial Oil - 30 ml
    15% rabat

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Facial Oil - 30 ml

    No reviews
    Tilbudspris 114,69 kr Vejledende pris 134,99 kr
    Enhedspris382,30 kr /100ml
    Se detaljer
  • HaruHaru Wonder Black Rice 5 Ceramide Barrier Moisturizing Cream - 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice 5 Ceramide Barrier Moisturizing Cream - 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice 5 Ceramide Barrier Moisturizing Cream - 50 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice 5 Ceramide Barrier Moisturizing Cream - 50 ml

    No reviews
    Vejledende pris 140,39 kr
    Enhedspris280,78 kr /100ml
    Se detaljer
  • HaruHaru Wonder Black Rice Probiotics Barrier 2% NAD+ Serum Mist - 80 ml HaruHaru Wonder Black Rice Probiotics Barrier 2% NAD+ Serum Mist - 80 ml HaruHaru Wonder Black Rice Probiotics Barrier 2% NAD+ Serum Mist - 80 ml
    20% rabat

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Probiotics Barrier 2% NAD+ Serum Mist - 80 ml

    No reviews
    Tilbudspris 104,06 kr Vejledende pris 130,29 kr
    Enhedspris130,08 kr /100ml
    Se detaljer
  • HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Anti-Wrinkle Serum – 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Anti-Wrinkle Serum – 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Anti-Wrinkle Serum – 50 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Anti-Wrinkle Serum – 50 ml

    No reviews
    Vejledende pris 131,09 kr
    Enhedspris262,18 kr /100ml
    Se detaljer
  • HaruHaru Wonder Rose PDRN Firming Serum - 30 ml HaruHaru Wonder Rose PDRN Firming Serum - 30 ml HaruHaru Wonder Rose PDRN Firming Serum - 30 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Rose PDRN Firming Serum – 30 ml

    No reviews
    Vejledende pris 133,39 kr
    Enhedspris444,63 kr /100ml
    Se detaljer
  • HaruHaru Wonder Black Rice Night Knight Retinol Serum - 20 ml HaruHaru Wonder Black Rice Night Knight Retinol Serum - 20 ml HaruHaru Wonder Black Rice Night Knight Retinol Serum - 20 ml
    10% rabat

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Night Knight Retinol Serum - 20 ml

    No reviews
    Tilbudspris 114,17 kr Vejledende pris 127,29 kr
    Enhedspris570,85 kr /100ml
    Se detaljer
  • HaruHaru Wonder Centella 4% TXA Dark Spot Serum - 30 ml HaruHaru Wonder Centella 4% TXA Dark Spot Serum - 30 ml HaruHaru Wonder Centella 4% TXA Dark Spot Serum - 30 ml HaruHaru Wonder Centella 4% TXA Dark Spot Serum - 30 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Centella 4% TXA Dark Spot Serum - 30 ml

    No reviews
    Vejledende pris 136,49 kr
    Enhedspris454,97 kr /100ml
    Se detaljer
  • HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner - 300 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner - 300 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner - 300 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner - 300 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner – 300 ml

    No reviews
    Vejledende pris 161,99 kr
    Enhedspris539,97 kr /l
    Se detaljer
  • HaruHaru Black Bamboo Face Mist with Bamboo Leaf Extract - 80 ml HaruHaru Black Bamboo Face Mist with Bamboo Leaf Extract - 80 ml HaruHaru Black Bamboo Face Mist with Bamboo Leaf Extract - 80 ml
    15% rabat

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Black Bamboo Face Mist med bambusbladekstrakt – 150 ml

    No reviews
    Tilbudspris 99,45 kr Vejledende pris 117,19 kr
    Enhedspris66,30 kr /100ml
    Se detaljer
  • HaruHaru Wonder Black Bamboo Sunscreen Stick SPF50+ with Bamboo Shoots - 20 g HaruHaru Wonder Black Bamboo Sunscreen Stick SPF50+ with Bamboo Shoots - 20 g HaruHaru Wonder Black Bamboo Sunscreen Stick SPF50+ with Bamboo Shoots - 20 g

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Bamboo S UNS screenstick SPF50+ med bambusskud - 20 g

    No reviews
    Vejledende pris 126,49 kr
    Enhedspris632,45 kr /100g
    Se detaljer
  • Forrige
  • Side 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Næste

HaruHaru Wonder er et koreansk hudplejemærke, der er bygget op omkring den nærende kraft i sort ris. Denne traditionelle asiatiske ingrediens danner grundlaget for deres fugtgivende, antioxidantrige produkter, der giver dyb fugt og styrker huden.

Sort ris skønhedstradition

Sort ris, der engang var forbeholdt asiatiske kongelige, er kendt for sit ekstraordinære antioxidantindhold – endda højere end blåbær. HaruHaru Wonder udnytter denne forbudte ris i hudplejeprodukter, der giver dyb fugtighed, antioxidantbeskyttelse og støtte til hudbarrieren. Mærket kombinerer denne traditionelle ingrediens med hyaluronsyre og andre moderne aktive stoffer for at opnå omfattende hudplejefordele.

HaruHaru Wonder-produkter hos Medpak

Hos Medpak, tilbyder vi HaruHaru Wonders hudplejeserie med sort ris. Black Rice Hyaluronic Toner (150 ml) giver fugtgivende, antioxidantrig første trin pleje – så populær, at den fås i to varianter. Black Rice Facial Oil (10 ml) leverer koncentreret næring med sort risekstrakt. Black Rice Moisture Airyfit Daily Cream (50 ml) giver let, men dybt fugtgivende daglig pleje. Sammen tilbyder disse produkter en komplet rutine baseret på sort ris, der giver fugt og beskyttelse til huden. https://medpak.shop/collections/facial-cosmetics>.

Hvorfor vælge HaruHaru Wonder

HaruHaru Wonder bringer de ekstraordinære fordele ved sort ris til moderne K-Beauty. Brandets fokuserede tilgang til ingredienser leverer ægte resultater for fugtighed og hudens sundhed. For dem, der søger koreansk hudpleje med unikke, traditionelt værdsatte ingredienser, tilbyder HaruHaru Wonder antioxidantrige produkter, der ærer den asiatiske skønhedstradition.

Medpak

Oplev Medpak – din pålidelige destination for premium sundheds- og wellnessprodukter siden 2014. Vi tilbyder nøje udvalgte kosttilskud, fitnesstilbehør og kosmetik fra Krakow, Polen til kunder i hele Europa.


  • Facebook
  • Instagram
  • Danmark (DKK kr.)

Information

  • Privatlivspolitik
  • Returpolitik
  • Servicevilkar
  • Fortrydelse
  • Foreslå et produkt

Kundeservice

  • Om os
  • Betalingsinfo
  • Forsendelsesinfo
  • Returneringer og ombytninger
  • Kolofon
  • Blog
  • Vores engrosside
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Man–fre: 08:00-16:00

Kontakt os nu

© 2026 Medpak.
Accepterede betalingsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vælg varianter

Varen er lagt i din indkøbskurv.

Se indkøbskurv