Gå til indhold

Svært tilgængelige mærker i én butik

Mærker, der er svære at finde i dit land – samlet i én butik

Hjælp og kontakt
  • Danmark (DKK kr.)
Medpak
Konto Indkøbskurv
  • Vitaminer & Kosttilskud
    • Vitaminer & Kosttilskud
    • Aminosyrer
      • L-Arginin
      • L-Carnitin
      • L-Carnosin
      • L-Citrulin
      • L-Glutathion
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl Cystein (NAC)
    • Antioxidanter
      • Alfa-liponsyre
      • Astaxanthin
      • Coenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein og zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Urter
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Katteklo (Una de Gato)
      • Curcumin og gurkemeje
      • Malkebotterod
      • Djavleklo
      • Echinacea
      • Hvidlog
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Dvargpalme
      • Rodklover
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraler
      • Krom
      • Calcium
      • Jod
      • Jern
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Silica
      • Zink
    • Vitaminer
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskeolie og omega-fedtsyrer (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Grønne fødevarer og superfoods
  • Sundhedsmål
    • Sundhedsmål
    • Hjerne og kognitiv funktion
    • Knogler, led og brusk
    • Hjerte og kredsløb
    • Detox og udrensning
    • Fordøjelsessystemet
    • Energi
    • Øjne og syn
    • Hår, hud og negle
    • Immunsystemet
    • Nyrer og urinveje
    • Luftveje
    • Søvn
    • Vægttab
    • Mænds sundhed
    • Kvinders sundhed
    Alle Sundhedsmål →
  • Sport
    • Sport
    • Kulhydrater

      Kulhydrater

      Alle Kulhydrater →
      • Carbo
      • Energigels
      • Isotoniske drikkevarer
    • Kreatin

      Kreatin

      Alle Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pra-workout

      Pra-workout

      Alle Pra-workout →
      • Pra-workout stimulanter
      • Pra-workout pump
      • Pra-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alle Proteinpulver →
      • Vegetabilsk protein
      • Valleproteinblandinger
      • Valleproteinkoncentrat (WPC)
      • Valleproteinisolat (WPI)
    • Vagtogning

      Vagtogning

      Alle Vagtogning →
      • Gainere
    • Fedtforbrandere
    • Restitution
    • Testosteronforstarkere
    Alle Sport →
  • Skønhed
    • Skønhed
    • Bad og bruser

      Bad og bruser

      Alle Bad og bruser →
      • Badetilbehor
      • Badebomber og salte
      • Kropsskrub
      • Brusegels
      • Saber
    • Kropskosmetik

      Kropskosmetik

      Alle Kropskosmetik →
      • Deodoranter og antiperspiranter
      • Bodylotion, smor, cremer og kropsolier
    • Ansigtskosmetik

      Ansigtskosmetik

      Alle Ansigtskosmetik →
      • Ojencremer
      • Ansigtscreme
      • Ansigtsyrer, olier og serums
      • Ansigtsrengoring
      • Hydrolater, tager og tonics
      • Masker og ler
    • Hander og fodder

      Hander og fodder

      Alle Hander og fodder →
      • Behandling af ligtorne, hard hud og halluks
      • Fodpleje
      • Handpleje
    • Harkosmetik

      Harkosmetik

      Alle Harkosmetik →
      • Balsam
      • Harfarvning
      • Harmasker
      • Harolier, serums og sprays
      • Shampoo
    • Intimhygiejne

      Intimhygiejne

      Alle Intimhygiejne →
      • Gels og saber
      • Bind, trusseindlag, tamponer
    • Mundpleje

      Mundpleje

      Alle Mundpleje →
      • Mundskyl
      • Tandbørster
      • Tandpasta
      • Erstatningsbørstehoveder
    • Solbeskyttelse

      Solbeskyttelse

      Alle Solbeskyttelse →
      • Solcremer, lotioner
    Alle Skønhed →
  • Makeup
    • Makeup
    • Ansigtsmakeup

      Ansigtsmakeup

      Alle Ansigtsmakeup →
      • BB- og CC-cremer
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Anden ansigtsmakeup
    • Læbemakeup

      Læbemakeup

      Alle Læbemakeup →
      • Læbestifter
      • Læbefarver og -gloss
      • Læbepleje
    • Øjenmakeup

      Øjenmakeup

      Alle Øjenmakeup →
      • Mascara
    • Makeupværktøjer og tilbehør
    Alle Makeup →
  • Mor og baby
    • Mor og baby
    • Graviditet og moderskab

      Graviditet og moderskab

      Alle Graviditet og moderskab →
      • Graviditetsplanlægning og tests
      • Pleje under graviditeten
      • Sundhed under graviditeten
      • Amning
      • Hud- og kropspleje
    • Madning af børn

      Madning af børn

      Alle Madning af børn →
      • Flaskesutter
      • Sutteflasker
      • Kopper
      • Tilbehør til madning
      • Opbevaring af mad
    • Børns sundhed
    • Børnehygiejne
    • Børneernæring
    • Sutter
    Alle Mor og baby →
  • Hjem
    • Hjem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alle Aromaterapi →
      • Diffusere og forstovere
      • Ateriske oliesat
      • Enkelte ateriske olier
      • Duftolie
      • Rogelsespinde
    • Horevarn

      Horevarn

      Alle Horevarn →
      • Orepropper mod stoj
      • Oreprop tilbehor
      • Orepropper
    • Hjemmeplejeog rengoring

      Hjemmeplejeog rengoring

      Alle Hjemmeplejeog rengoring →
      • Badevarelsesrengoringsmidler
      • Eco Zone 🍃
      • Kokkenrengoringsmidler
      • Vaskemidler
      • Universelle rengoringsmidler
      • Lugtfjernere
    • Insekt- og flatbeskyttelse

      Insekt- og flatbeskyttelse

      Alle Insekt- og flatbeskyttelse →
      • Elektroniske flatafskrakkere
      • Insektmidler
    • Kaledyr

      Kaledyr

      Alle Kaledyr →
      • Kaledyrstilbehor
      • Kaledyrsmad og godbidder
      • Kaledyrspleje og hygiejne
      • Kosttilskud til kaledyr
      • Flat- og loppebeskyttelse
    • Saunatilbehor

      Saunatilbehor

      Alle Saunatilbehor →
      • Sauna aterisk olie
      • Saunavarktoj og udstyr
    • Vandfiltrering og flasker

      Vandfiltrering og flasker

      Alle Vandfiltrering og flasker →
      • Vandflasker
      • Vandfiltre
    Alle Hjem →
  • Sundhed
    • Sundhed
    • Sund mad & ernæring

      Sund mad & ernæring

      Alle Sund mad & ernæring →
      • Drikkevarer & drikkemiks
      • Morgenmad & kornprodukter
      • Kaffe & te
      • Madolie & eddike
      • Sunde drikke & juice
      • Sunde snacks
      • Urter & krydderier
      • Marmelade, honning & søde pålegg
      • Nøddesmør
      • Pasta & nudler
      • Saucer & krydderier
      • Sportsernæring
      • Sukkererstatninger
      • Alle Sund mad & ernæring →
    • Intimsundhed

      Intimsundhed

      Alle Intimsundhed →
      • Kondomer
      • Glidecreme & intim pleje
      • Voksenprodukter
    • Medicinske forsyninger & tests
    Alle Sundhed →
  • Mærker
    • Mærker
    • Vores marker
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top marker
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nye marker
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alle Mærker →

    Mærker

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Udsalg
  • Immunsæsonen
  1. Forside
  2. Skønhed
  3. Hårkosmetik

Hårkosmetik

(325 produkter)
  • Balsam
  • Harfarvning
  • Harmasker
  • Harolier, serums og sprays
  • Shampoo
  • Mest relevante
  • Bestsellere
  • Alfabetisk, A-Å
  • Alfabetisk, Å-A
  • Pris, lav til høj
  • Pris, høj til lav
  • Dato, ældre til nyere
  • Dato, nyere til ældre
Vis som

  • Medicube Soyxidil 2 in 1 Nourishing Anti-Hair Loss Treatment - 265 ml Medicube Soyxidil 2 in 1 Nourishing Anti-Hair Loss Treatment - 265 ml Medicube Soyxidil 2 in 1 Nourishing Anti-Hair Loss Treatment - 265 ml Medicube Soyxidil 2 in 1 Nourishing Anti-Hair Loss Treatment - 265 ml
    10% rabat

    Medicube

    Medicube Soyxidil 2 i 1 nærende behandling mod hårtab - 265 ml

    No reviews
    Tilbudspris 170,54 kr Vejledende pris 189,49 kr
    Enhedspris643,55 kr /l
    Se detaljer
  • Nature Republic Argan Essential Argan Oil for Hair - 80 ml Nature Republic Argan Essential Argan Oil for Hair - 80 ml

    Nature Republic

    Nature Republic Argan Essential Arganolie til hår - 80 ml

    1 review
    Vejledende pris 98,59 kr
    Enhedspris123,24 kr /100ml
    Se detaljer
  • Aromatica Purifying Shampoo with Tea Tree Oil - 180 ml Aromatica Purifying Shampoo with Tea Tree Oil - 180 ml
    15% rabat

    Aromatica

    Aromatica Purifying Shampoo med tea tree-olie - 180 ml

    No reviews
    Tilbudspris 130,25 kr Vejledende pris 153,29 kr
    Enhedspris723,61 kr /l
    Se detaljer
  • Dabur Vatika Enriched Nourishing Argan Hair Oil - 200 ml

    Vatika

    Dabur Vatika Enriched Nourishing Argan Hair Oil – 200 ml

    No reviews
    Vejledende pris 61,59 kr
    Enhedspris307,95 kr /l
    Se detaljer
  • As I Am Scalp Serum Strengthening Hair Treatment - 60 ml As I Am Scalp Serum Strengthening Hair Treatment - 60 ml

    As I Am

    As I Am Scalp Serum Strengthening Hair Treatment - 60 ml

    No reviews
    Vejledende pris 136,29 kr
    Enhedspris227,15 kr /100ml
    Se detaljer
  • Treecell Day Collagen Shampoo Morning of Resort - 120 ml
    5% rabat

    Treecell

    Treecell Day Collagen Shampoo Morning of Resort - 120 ml

    No reviews
    Tilbudspris 76,81 kr Vejledende pris 80,89 kr
    Enhedspris640,08 kr /l
    Se detaljer
  • Egyptian Magic All Purpose Skin Cream for the Body, Face and Hair - 7,5 ml Egyptian Magic All Purpose Skin Cream for the Body, Face and Hair - 7,5 ml Egyptian Magic All Purpose Skin Cream for the Body, Face and Hair - 7,5 ml Egyptian Magic All Purpose Skin Cream for the Body, Face and Hair - 7,5 ml Egyptian Magic All Purpose Skin Cream for the Body, Face and Hair - 7,5 ml

    Egyptian Magic

    Egyptian Magic All Purpose Skin Cream til krop, ansigt og hår - 7,5 ml

    No reviews
    Vejledende pris 72,39 kr
    Enhedspris965,20 kr /100ml
    Se detaljer
  • Mielle Organics Pomegranate & Honey Maximum Hold Gel Styler - 454 g Mielle Organics Pomegranate & Honey Maximum Hold Gel Styler - 454 g Mielle Organics Pomegranate & Honey Maximum Hold Gel Styler - 454 g Mielle Organics Pomegranate & Honey Maximum Hold Gel Styler - 454 g

    Mielle Organics

    Mielle Organics Granatæble & Honning Maximum Hold Gel Styler - 454 g

    No reviews
    Vejledende pris 123,19 kr
    Enhedspris271,34 kr /kg
    Se detaljer
  • Treecell Forte Hair Repair Ampoule - 200 ml Treecell Forte Hair Repair Ampoule - 200 ml Treecell Forte Hair Repair Ampoule - 200 ml

    Treecell

    Treecell Forte Hair Repair Ampoule - 200 ml

    No reviews
    Vejledende pris 275,09 kr
    Enhedspris1.375,45 kr /l
    Se detaljer
  • Pierpaoli Detangling Shampoo for Children and Babies - 300 ml Pierpaoli Detangling Shampoo for Children and Babies - 300 ml

    Pierpaoli

    Pierpaoli Detangling Shampoo til børn og babyer - 300 ml

    No reviews
    Vejledende pris 43,09 kr
    Enhedspris143,63 kr /l
    Se detaljer
  • Schwarzkopf got2b Glued Fixing Hair Spray - 300 ml

    Schwarzkopf

    Schwarzkopf got2b Glued Fixing Hair Spray - 300 ml

    No reviews
    Vejledende pris 56,19 kr
    Enhedspris187,30 kr /l
    Se detaljer
  • MOEV Annurcatin Shampoo - 300 ml MOEV Annurcatin Shampoo - 300 ml MOEV Annurcatin Shampoo - 300 ml

    MOEV

    MOEV Annurcatin Shampoo – 300 ml

    No reviews
    Vejledende pris 164,00 kr
    Enhedspris546,67 kr /l
    Se detaljer
  • MOEV Annurcatin Hair Oil Essence - 80 ml MOEV Annurcatin Hair Oil Essence - 80 ml MOEV Annurcatin Hair Oil Essence - 80 ml

    MOEV

    MOEV Annurcatin Hårolieessens – 80 ml

    No reviews
    Vejledende pris 107,79 kr
    Enhedspris1.347,38 kr /l
    Se detaljer
  • MOEV Annurcatin Treatment Hair Mask - 200 g MOEV Annurcatin Treatment Hair Mask - 200 g MOEV Annurcatin Treatment Hair Mask - 200 g

    MOEV

    MOEV Annurcatin Treatment Hårmaske - 200 g

    No reviews
    Vejledende pris 128,59 kr
    Enhedspris642,95 kr /kg
    Se detaljer
  • Shiseido Tsubaki Premium EX Damage Care Set (Shampoo and Conditioner) - 2 x 400 ml Shiseido Tsubaki Premium EX Damage Care Set (Shampoo and Conditioner) - 2 x 400 ml Shiseido Tsubaki Premium EX Damage Care Set (Shampoo and Conditioner) - 2 x 400 ml
    Udsolgt

    Shiseido

    Tsubaki Premium EX Damage Care Set (Shampoo og balsam) - 2 x 400 ml

    No reviews
    Vejledende pris 216,19 kr
    Enhedspris540,48 kr /l
    Se detaljer
  • La'dor Dermatical Shampoo – 530 ml La'dor Dermatical Shampoo – 530 ml
    Udsolgt

    La'dor

    La'dor Derma tical Shampoo – 530 ml

    No reviews
    Vejledende pris 174,89 kr
    Enhedspris329,98 kr /l
    Se detaljer
  • Nature Republic Argan Essential Nourishing Shampoo for Dry Hair - 300 ml Nature Republic Argan Essential Nourishing Shampoo for Dry Hair - 300 ml Nature Republic Argan Essential Nourishing Shampoo for Dry Hair - 300 ml
    30% rabat

    Nature Republic

    Nature Republic Argan Essential Nourishing Shampoo til tørt hår - 300 ml

    No reviews
    Tilbudspris 75,43 kr Vejledende pris 107,79 kr
    Enhedspris251,43 kr /l
    Se detaljer
  • Nature Republic Argan Essential Regenerating Conditioner for Dry Hair - 300 ml Nature Republic Argan Essential Regenerating Conditioner for Dry Hair - 300 ml Nature Republic Argan Essential Regenerating Conditioner for Dry Hair - 300 ml
    30% rabat

    Nature Republic

    Nature Republic Argan Essential Regenerating Conditioner til tørt hår - 300 ml

    No reviews
    Tilbudspris 85,49 kr Vejledende pris 122,49 kr
    Enhedspris284,97 kr /l
    Se detaljer
  • Aromatica Quinoa Hair Mask with Proteins - 160 ml Aromatica Quinoa Hair Mask with Proteins - 160 ml Aromatica Quinoa Hair Mask with Proteins - 160 ml
    15% rabat

    Aromatica

    Aromatica Quinoa hårmaske med proteiner - 160 ml

    No reviews
    Tilbudspris 103,19 kr Vejledende pris 121,69 kr
    Enhedspris644,94 kr /l
    Se detaljer
  • Treecell Recovery Regenerating Leave-in Hair Oil/Essence - 100 ml Treecell Recovery Regenerating Leave-in Hair Oil/Essence - 100 ml
    Udsolgt
    25% rabat

    Treecell

    Treecell R Ecover y Regenererende leave-in hårolie/essens - 100 ml

    No reviews
    Tilbudspris 138,57 kr Vejledende pris 184,79 kr
    Enhedspris1.385,70 kr /l
    Se detaljer
  • Aromatica Rosemary Scalp Scrub Rosemary Scalp Scrub - 165 g Aromatica Rosemary Scalp Scrub Rosemary Scalp Scrub - 165 g Aromatica Rosemary Scalp Scrub Rosemary Scalp Scrub - 165 g

    Aromatica

    Aromatica Rosemary Scalp Scrub Rosemary Scalp Scrub - 165 g

    No reviews
    Vejledende pris 125,49 kr
    Enhedspris760,55 kr /kg
    Se detaljer
  • La'dor Ash Silver Shampoo for Blonde Hair with Cool Tone - 300 ml La'dor Ash Silver Shampoo for Blonde Hair with Cool Tone - 300 ml La'dor Ash Silver Shampoo for Blonde Hair with Cool Tone - 300 ml
    25% rabat

    La'dor

    La'dor Ash Silver Shampoo til blondt hår med kølig tone - 300 ml

    No reviews
    Tilbudspris 86,29 kr Vejledende pris 115,59 kr
    Enhedspris287,63 kr /l
    Se detaljer
  • La'dor Anti-Yellow Mask - 300 ml
    15% rabat

    La'dor

    La'dor Anti-Yellow Mask - 300 ml

    No reviews
    Tilbudspris 84,68 kr Vejledende pris 100,09 kr
    Enhedspris282,27 kr /l
    Se detaljer
  • La'dor Kids Care Shampoo - 350 ml La'dor Kids Care Shampoo - 350 ml La'dor Kids Care Shampoo - 350 ml
    10% rabat

    La'dor

    La'dor Kids Care Shampoo - 350 ml

    No reviews
    Tilbudspris 108,07 kr Vejledende pris 120,09 kr
    Enhedspris308,77 kr /l
    Se detaljer
  • Forrige
  • Side 12 / 14
  • 1
  • …
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • Næste

Hårkosmetik: Din vej til fantastisk, sundt hår

Afslør hemmeligheden bag reklameværdigt, hår i stjernekvalitet med vores omfattende udvalg af hårkosmetik. Korrekt hårpleje indebærer, at man bruger en række forskellige produkter og følger bestemte trin for at opnå en lækker, velnæret manke. Lad os udforske de vigtigste komponenter i en komplet hårplejerutine, der vil forvandle dine lokker til et fantastisk mesterværk.

1. Fundamentet: Vælg den perfekte shampoo

Hjørnestenen i enhver hårplejerutine er at vælge den rigtige shampoo. Med utallige muligheder for forskellige hårtyper - fedtet, tørt, skæludsat, og meget mere - er det afgørende at vælge den ideelle shampoo. Som det hyppigst anvendte hårprodukt har, shampoo en betydelig indflydelse på dit hårs sundhed og udseende.

Vigtige overvejelser ved valg af shampoo:

  • Vælg naturlige, plantebaserede ingredienser
  • Undgå skrappe kemikalier, der kan forårsage irritation i hovedbunden
  • Vælg en formel, der er skræddersyet til din specifikke hårtype og dine problemer

Udforsk vores omfattende shampoo-kollektion for at finde det perfekte match til dit hårs behov.

2. Plej og beskyt: Kraften i balsam

Balsam er et vigtigt skridt til at bevare et sundt, medgørligt hår. Brug den mindst et par gange om ugen for at holde dine lokker i topform. Vælg mellem balsam, der skal skylles ud, eller leave-in-produkter baseret på din hårtype og dine behov.

Tips til effektiv balsamering:

  • Til tyndt eller svagt hår, vælg lette, udskylningsbalsam
  • Hvis du har fedtet hår, påfør kun balsam fra midten af længderne til spidserne
  • Leave-in-balsam kan give ekstra fugt til tørt eller skadet hår

Find din perfekte balsam i vores hårplejeserie .

3. Dybdebehandling: Hårmasker og serum

Hårmasker og serum giver intensiv behandling til dit hår, og giver et boost af næring og reparation. Selvom disse produkter ikke bør bruges for ofte, kan de gøre underværker, når de indarbejdes korrekt i din rutine.

Retningslinjer for brug af hårmasker og serum:

  • Brug en gang om ugen eller mindre for at bevare effektiviteten
  • Lad produktet virke i mindst 20 minutter for at tillade fuld absorption
  • Hvis du synes, at masker er for tunge, så skift til lettere serummer
  • Vælg formler, der er målrettet dine specifikke hårproblemer

4. Det sidste touch: Hårolier

Hårolier er alsidige produkter, der kan bruges på flere måder til at forbedre dit hårs sundhed og udseende. De er et lettere alternativ til hårmasker og kan give øjeblikkelig glans og glathed.

Måder at indarbejde hårolier i din rutine:

  • Påfør før badet som en behandling før shampoo
  • Brug på tørt eller fugtigt hår, med fokus på spidserne
  • Bland et par dråber med din balsam for at få ekstra næring
  • Brug som et efterbehandlingsprodukt til at tæmme krus og give glans

Find den perfekte hårolie til dine behov i vores udvalg af hårbehandlinger .

Skab din personlige hårplejerutine

At opnå og vedligeholde smukt, sundt hår kræver konsekvens og de rigtige produkter. Ved at følge disse trin og indarbejde passende hårkosmetik i din rutine, vil du være godt på vej til at opnå det skinnende, sunde hår, du altid har ønsket dig.

Husk at:

  • Skræddersy din rutine til din specifikke hårtype og dine bekymringer
  • Vær tålmodig - det kan tage tid at se forbedringer. det kan tage tid at se betydelige forbedringer
  • Juster din rutine, når dit hårs behov ændrer sig med årstiderne eller alderen
  • Suppler din hårplejerutine med en sund kost og livsstil

Med vores omfattende udvalg af hårkosmetik, har du alle de nødvendige værktøjer til at forvandle dit hår til et fantastisk mesterværk. Fra nærende shampooer til luksuriøse olier, er vores produkter designet til at imødekomme alle hårtyper og -problemer. Start din rejse til sundere, smukkere hår Toda y ved at udforske vores kollektion af førsteklasses hårplejeprodukter.

Husk, at flot hår ikke opstår tilfældigt - det sker efter aftale med den rigtige hårkosmetik. Køb nu, og giv dit hår den pleje, det fortjener!

Medpak

Oplev Medpak – din pålidelige destination for premium sundheds- og wellnessprodukter siden 2014. Vi tilbyder nøje udvalgte kosttilskud, fitnesstilbehør og kosmetik fra Krakow, Polen til kunder i hele Europa.


  • Facebook
  • Instagram
  • Danmark (DKK kr.)

Information

  • Privatlivspolitik
  • Returpolitik
  • Servicevilkar
  • Fortrydelse
  • Foreslå et produkt

Kundeservice

  • Om os
  • Betalingsinfo
  • Forsendelsesinfo
  • Returneringer og ombytninger
  • Kolofon
  • Blog
  • Vores engrosside
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Man–fre: 08:00-16:00

Kontakt os nu

© 2026 Medpak.
Accepterede betalingsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vælg varianter

Varen er lagt i din indkøbskurv.

Se indkøbskurv