Gå til indhold

Svært tilgængelige mærker i én butik

Mærker, der er svære at finde i dit land – samlet i én butik

Hjælp og kontakt
  • Danmark (DKK kr.)
Medpak
Konto Indkøbskurv
  • Vitaminer & Kosttilskud
    • Vitaminer & Kosttilskud
    • Aminosyrer
      • L-Arginin
      • L-Carnitin
      • L-Carnosin
      • L-Citrulin
      • L-Glutathion
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl Cystein (NAC)
    • Antioxidanter
      • Alfa-liponsyre
      • Astaxanthin
      • Coenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein og zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Urter
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Katteklo (Una de Gato)
      • Curcumin og gurkemeje
      • Malkebotterod
      • Djavleklo
      • Echinacea
      • Hvidlog
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Dvargpalme
      • Rodklover
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraler
      • Krom
      • Calcium
      • Jod
      • Jern
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Silica
      • Zink
    • Vitaminer
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskeolie og omega-fedtsyrer (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Grønne fødevarer og superfoods
  • Sundhedsmål
    • Sundhedsmål
    • Hjerne og kognitiv funktion
    • Knogler, led og brusk
    • Hjerte og kredsløb
    • Detox og udrensning
    • Fordøjelsessystemet
    • Energi
    • Øjne og syn
    • Hår, hud og negle
    • Immunsystemet
    • Nyrer og urinveje
    • Luftveje
    • Søvn
    • Vægttab
    • Mænds sundhed
    • Kvinders sundhed
    Alle Sundhedsmål →
  • Sport
    • Sport
    • Kulhydrater

      Kulhydrater

      Alle Kulhydrater →
      • Carbo
      • Energigels
      • Isotoniske drikkevarer
    • Kreatin

      Kreatin

      Alle Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pra-workout

      Pra-workout

      Alle Pra-workout →
      • Pra-workout stimulanter
      • Pra-workout pump
      • Pra-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alle Proteinpulver →
      • Vegetabilsk protein
      • Valleproteinblandinger
      • Valleproteinkoncentrat (WPC)
      • Valleproteinisolat (WPI)
    • Vagtogning

      Vagtogning

      Alle Vagtogning →
      • Gainere
    • Fedtforbrandere
    • Restitution
    • Testosteronforstarkere
    Alle Sport →
  • Skønhed
    • Skønhed
    • Bad og bruser

      Bad og bruser

      Alle Bad og bruser →
      • Badetilbehor
      • Badebomber og salte
      • Kropsskrub
      • Brusegels
      • Saber
    • Kropskosmetik

      Kropskosmetik

      Alle Kropskosmetik →
      • Deodoranter og antiperspiranter
      • Bodylotion, smor, cremer og kropsolier
    • Ansigtskosmetik

      Ansigtskosmetik

      Alle Ansigtskosmetik →
      • Ojencremer
      • Ansigtscreme
      • Ansigtsyrer, olier og serums
      • Ansigtsrengoring
      • Hydrolater, tager og tonics
      • Masker og ler
    • Hander og fodder

      Hander og fodder

      Alle Hander og fodder →
      • Behandling af ligtorne, hard hud og halluks
      • Fodpleje
      • Handpleje
    • Harkosmetik

      Harkosmetik

      Alle Harkosmetik →
      • Balsam
      • Harfarvning
      • Harmasker
      • Harolier, serums og sprays
      • Shampoo
    • Intimhygiejne

      Intimhygiejne

      Alle Intimhygiejne →
      • Gels og saber
      • Bind, trusseindlag, tamponer
    • Mundpleje

      Mundpleje

      Alle Mundpleje →
      • Mundskyl
      • Tandbørster
      • Tandpasta
      • Erstatningsbørstehoveder
    • Solbeskyttelse

      Solbeskyttelse

      Alle Solbeskyttelse →
      • Solcremer, lotioner
    Alle Skønhed →
  • Makeup
    • Makeup
    • Ansigtsmakeup

      Ansigtsmakeup

      Alle Ansigtsmakeup →
      • BB- og CC-cremer
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Anden ansigtsmakeup
    • Læbemakeup

      Læbemakeup

      Alle Læbemakeup →
      • Læbestifter
      • Læbefarver og -gloss
      • Læbepleje
    • Øjenmakeup

      Øjenmakeup

      Alle Øjenmakeup →
      • Mascara
    • Makeupværktøjer og tilbehør
    Alle Makeup →
  • Mor og baby
    • Mor og baby
    • Graviditet og moderskab

      Graviditet og moderskab

      Alle Graviditet og moderskab →
      • Graviditetsplanlægning og tests
      • Pleje under graviditeten
      • Sundhed under graviditeten
      • Amning
      • Hud- og kropspleje
    • Madning af børn

      Madning af børn

      Alle Madning af børn →
      • Flaskesutter
      • Sutteflasker
      • Kopper
      • Tilbehør til madning
      • Opbevaring af mad
    • Børns sundhed
    • Børnehygiejne
    • Børneernæring
    • Sutter
    Alle Mor og baby →
  • Hjem
    • Hjem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alle Aromaterapi →
      • Diffusere og forstovere
      • Ateriske oliesat
      • Enkelte ateriske olier
      • Duftolie
      • Rogelsespinde
    • Horevarn

      Horevarn

      Alle Horevarn →
      • Orepropper mod stoj
      • Oreprop tilbehor
      • Orepropper
    • Hjemmeplejeog rengoring

      Hjemmeplejeog rengoring

      Alle Hjemmeplejeog rengoring →
      • Badevarelsesrengoringsmidler
      • Eco Zone 🍃
      • Kokkenrengoringsmidler
      • Vaskemidler
      • Universelle rengoringsmidler
      • Lugtfjernere
    • Insekt- og flatbeskyttelse

      Insekt- og flatbeskyttelse

      Alle Insekt- og flatbeskyttelse →
      • Elektroniske flatafskrakkere
      • Insektmidler
    • Kaledyr

      Kaledyr

      Alle Kaledyr →
      • Kaledyrstilbehor
      • Kaledyrsmad og godbidder
      • Kaledyrspleje og hygiejne
      • Kosttilskud til kaledyr
      • Flat- og loppebeskyttelse
    • Saunatilbehor

      Saunatilbehor

      Alle Saunatilbehor →
      • Sauna aterisk olie
      • Saunavarktoj og udstyr
    • Vandfiltrering og flasker

      Vandfiltrering og flasker

      Alle Vandfiltrering og flasker →
      • Vandflasker
      • Vandfiltre
    Alle Hjem →
  • Sundhed
    • Sundhed
    • Sund mad & ernæring

      Sund mad & ernæring

      Alle Sund mad & ernæring →
      • Drikkevarer & drikkemiks
      • Morgenmad & kornprodukter
      • Kaffe & te
      • Madolie & eddike
      • Sunde drikke & juice
      • Sunde snacks
      • Urter & krydderier
      • Marmelade, honning & søde pålegg
      • Nøddesmør
      • Pasta & nudler
      • Saucer & krydderier
      • Sportsernæring
      • Sukkererstatninger
      • Alle Sund mad & ernæring →
    • Intimsundhed

      Intimsundhed

      Alle Intimsundhed →
      • Kondomer
      • Glidecreme & intim pleje
      • Voksenprodukter
    • Medicinske forsyninger & tests
    Alle Sundhed →
  • Mærker
    • Mærker
    • Vores marker
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top marker
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nye marker
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alle Mærker →

    Mærker

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Udsalg
  • Immunsæsonen
  1. Forside
  2. Fitness Authority

Fitness Authority

(16 produkter)
  • Mest relevante
  • Bestsellere
  • Alfabetisk, A-Å
  • Alfabetisk, Å-A
  • Pris, lav til høj
  • Pris, høj til lav
  • Dato, ældre til nyere
  • Dato, nyere til ældre
Vis som

  • vitaminer, mineraler, probiotika og hudpleje til efteråret



    Se nu
  • Fitness Authority So Good! Perfect Collagen - 450 g

    Fitness Authority

    Fitness Authority Så godt! Perfekt kollagen - 450 g

    1 review
    Vejledende pris 168,59 kr
    Enhedspris374,64 kr /kg
    Se detaljer
  • Fitness Authority Beauty Elixir Caviar Collagen, Pinacolada - 20x9 g Fitness Authority Beauty Elixir Caviar Collagen, Pinacolada - 20x9 g Fitness Authority Beauty Elixir Caviar Collagen, Pinacolada - 20x9 g
    Udsolgt

    Fitness Authority

    Fitness Authority Beauty Elixir Caviar Collagen, Pinacolada - 20x9 g

    No reviews
    Vejledende pris 127,39 kr
    Enhedspris6,37 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Fitness Authority Napalm Igniter Juice Shot, Yuzu - 24 Pieces
    Udsolgt

    Fitness Authority

    Fitness Authority Napalm Igniter Juice Shot, Yuzu - 24 stykker

    No reviews
    Vejledende pris 205,09 kr
    Enhedspris8,55 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Fitness Authority Creatine Monohydrate - 300 g

    Fitness Authority

    Fitness Authority Kreatin Monohydrat - 300 g

    No reviews
    Vejledende pris 105,39 kr
    Enhedspris351,30 kr /kg
    Se detaljer
  • Fitness Authority NAPALM On Stage Pump Shot, Apple-Pear - 60 ml
    Udsolgt

    Fitness Authority

    Fitness Authority NAPALM On Stage Pump Shot, Æble-Pære - 60 ml

    No reviews
    Vejledende pris 12,59 kr
    Enhedspris20,98 kr /100ml
    Se detaljer
  • Fitness Authority So Good! Lion's Mane - 60 Capsules
    11% rabat

    Fitness Authority

    Fitness Authority So Good! Lion's Mane - 60 kapsler

    1 review
    Tilbudspris 72,81 kr Vejledende pris 81,59 kr
    Enhedspris1,21 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Fitness Authority Super Greens Detox - 270 g
    Udsolgt

    Fitness Authority

    Fitness Authority Super Greens Detox - 270 g

    No reviews
    Vejledende pris 87,09 kr
    Enhedspris322,56 kr /kg
    Se detaljer
  • Fitness Authority so good!® Greens & Juice Superfoods, Lemon - 360 g
    Udsolgt

    Fitness Authority

    Fitness Authority så godt! ® Greens & Juice Superfoods, Citron - 360 g

    No reviews
    Vejledende pris 105,39 kr
    Enhedspris292,75 kr /kg
    Se detaljer
  • Fitness Authority So Good! Vital Mushrooms – 160 g
    Udsolgt
    10% rabat

    Fitness Authority

    Fitness Authority So Good! Vital Mushrooms – 160 g

    1 review
    Tilbudspris 117,71 kr Vejledende pris 130,89 kr
    Enhedspris735,69 kr /kg
    Se detaljer
  • Fitness Authority so good!® Greens & Juice Superfoods, Fruit Punch - 360 g
    5% rabat

    Fitness Authority

    Fitness Authority så godt! ® Greens & Juice Superfoods, Fruit Punch - 360 g

    No reviews
    Tilbudspris 97,42 kr Vejledende pris 102,69 kr
    Enhedspris270,61 kr /kg
    Se detaljer
  • Fitness Authority So Good! Vital Mushrooms – 160 g
    19% rabat
    Nyhed

    Fitness Authority

    Fitness Authority So Good! Vital Mushrooms – 160 g

    No reviews
    Tilbudspris 91,00 kr Vejledende pris 112,00 kr
    Enhedspris568,75 kr /kg
    Se detaljer
  • Fitness Authority Napalm Igniter Juice Shot, Yuzu - 120 ml
    Nyhed

    Fitness Authority

    Fitness Authority Napalm Igniter Juice Shot, Yuzu – 120 ml

    No reviews
    Vejledende pris 9,89 kr
    Enhedspris82,42 kr /l
    Se detaljer
  • Fitness Authority Napalm Igniter Juice Shot, Passion Fruit - 120 ml
    Nyhed

    Fitness Authority

    Fitness Authority Napalm Igniter Juice Shot, passionsfrugt – 120 ml

    No reviews
    Vejledende pris 9,89 kr
    Enhedspris82,42 kr /l
    Se detaljer
  • Fitness Authority Napalm Igniter Juice Shot, Mango - 120 ml
    Nyhed

    Fitness Authority

    Fitness Authority Napalm Igniter Juice Shot, Mango – 120 ml

    No reviews
    Vejledende pris 9,89 kr
    Enhedspris82,42 kr /l
    Se detaljer
  • Fitness Authority Napalm Igniter Juice Shot Exotic, Mango - 120 ml
    Nyhed

    Fitness Authority

    Fitness Authority Napalm Igniter Juice Shot Exotic, Mango – 120 ml

    No reviews
    Vejledende pris 9,89 kr
    Enhedspris82,42 kr /l
    Se detaljer
  • Fitness Authority NAPALM On Stage Pump Shot, Apple-Pear - 12 Pieces Fitness Authority NAPALM On Stage Pump Shot, Apple-Pear - 12 Pieces
    Udsolgt

    Fitness Authority

    Fitness Authority NAPALM On Stage Pump Shot, Æble-Pære - 12 stk.

    No reviews
    Vejledende pris 94,79 kr
    Enhedspris7,90 kr  pr. stk.
    Se detaljer

Fitness Authority er et polsk sportsernæringsmærke, der producerer et omfattende udvalg af kosttilskud til atleter og fitnessentusiaster. Fra eksplosive pre-workouts til premium kollagen, Fitness Authority kombinerer polsk produktionskvalitet med formler designet til seriøs træning.

Polish Performance Nutrition

Fitness Authority har etableret sig som et førende polsk sportsernæringsmærke gennem ensartet kvalitet og innovative produkter. Mærket udvikler kosttilskud, der opfylder atleters krævende behov, fra intens energi før træning til efter træning r Ecover y. Deres sortiment dækker hele spektret af sportsernæring, der understøtter alle faser af atletisk præstation.

Fitness Authority-produkter hos Medpak

Hos Medpak, tilbyder vi Fitness Authoritys performance-sortiment. Napalm Igniter Pre-workout Shots leverer eksplosiv energi i praktiske 120 ml flasker, fås i smagsvarianterne Yuzu, Mango, og Passionsfrugt – også tilgængelig i kasser med 24 stk. Beauty Elixir Caviar Collagen i Pinacolada understøtter hud og led med premium kollagen. Creatine Monohydrate (300 g) leverer ren kreatin for styrke og kraft. Så godt! Perfect Collagen tilbyder endnu en kollagenmulighed til r Ecover y og skønhedsfordele.

Hvorfor vælge Fitness Authority

Fitness Authority leverer polskproduceret sportsernæring, der konkurrerer med internationale mærker om kvalitet og effektivitet. Mærkets alsidige sortiment dækker behovene fra før træning til r Ecover y. For atleter, der søger pålidelige sportstilskud fra en betroet europæisk producent, leverer Fitness Authority kvalitetsprodukter designet til ægte præstationsforbedring.

Medpak

Oplev Medpak – din pålidelige destination for premium sundheds- og wellnessprodukter siden 2014. Vi tilbyder nøje udvalgte kosttilskud, fitnesstilbehør og kosmetik fra Krakow, Polen til kunder i hele Europa.


  • Facebook
  • Instagram
  • Danmark (DKK kr.)

Information

  • Privatlivspolitik
  • Returpolitik
  • Servicevilkar
  • Fortrydelse
  • Foreslå et produkt

Kundeservice

  • Om os
  • Betalingsinfo
  • Forsendelsesinfo
  • Returneringer og ombytninger
  • Kolofon
  • Blog
  • Vores engrosside
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Man–fre: 08:00-16:00

Kontakt os nu

© 2026 Medpak.
Accepterede betalingsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vælg varianter

Varen er lagt i din indkøbskurv.

Se indkøbskurv