Gå til indhold

Svært tilgængelige mærker i én butik

Mærker, der er svære at finde i dit land – samlet i én butik

Hjælp og kontakt
  • Danmark (DKK kr.)
Medpak
Konto Indkøbskurv
  • Vitaminer & Kosttilskud
    • Vitaminer & Kosttilskud
    • Aminosyrer
      • L-Arginin
      • L-Carnitin
      • L-Carnosin
      • L-Citrulin
      • L-Glutathion
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl Cystein (NAC)
    • Antioxidanter
      • Alfa-liponsyre
      • Astaxanthin
      • Coenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein og zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Urter
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Katteklo (Una de Gato)
      • Curcumin og gurkemeje
      • Malkebotterod
      • Djavleklo
      • Echinacea
      • Hvidlog
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Dvargpalme
      • Rodklover
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraler
      • Krom
      • Calcium
      • Jod
      • Jern
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Silica
      • Zink
    • Vitaminer
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskeolie og omega-fedtsyrer (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Grønne fødevarer og superfoods
  • Sundhedsmål
    • Sundhedsmål
    • Hjerne og kognitiv funktion
    • Knogler, led og brusk
    • Hjerte og kredsløb
    • Detox og udrensning
    • Fordøjelsessystemet
    • Energi
    • Øjne og syn
    • Hår, hud og negle
    • Immunsystemet
    • Nyrer og urinveje
    • Luftveje
    • Søvn
    • Vægttab
    • Mænds sundhed
    • Kvinders sundhed
    Alle Sundhedsmål →
  • Sport
    • Sport
    • Kulhydrater

      Kulhydrater

      Alle Kulhydrater →
      • Carbo
      • Energigels
      • Isotoniske drikkevarer
    • Kreatin

      Kreatin

      Alle Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pra-workout

      Pra-workout

      Alle Pra-workout →
      • Pra-workout stimulanter
      • Pra-workout pump
      • Pra-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alle Proteinpulver →
      • Vegetabilsk protein
      • Valleproteinblandinger
      • Valleproteinkoncentrat (WPC)
      • Valleproteinisolat (WPI)
    • Vagtogning

      Vagtogning

      Alle Vagtogning →
      • Gainere
    • Fedtforbrandere
    • Restitution
    • Testosteronforstarkere
    Alle Sport →
  • Skønhed
    • Skønhed
    • Bad og bruser

      Bad og bruser

      Alle Bad og bruser →
      • Badetilbehor
      • Badebomber og salte
      • Kropsskrub
      • Brusegels
      • Saber
    • Kropskosmetik

      Kropskosmetik

      Alle Kropskosmetik →
      • Deodoranter og antiperspiranter
      • Bodylotion, smor, cremer og kropsolier
    • Ansigtskosmetik

      Ansigtskosmetik

      Alle Ansigtskosmetik →
      • Ojencremer
      • Ansigtscreme
      • Ansigtsyrer, olier og serums
      • Ansigtsrengoring
      • Hydrolater, tager og tonics
      • Masker og ler
    • Hander og fodder

      Hander og fodder

      Alle Hander og fodder →
      • Behandling af ligtorne, hard hud og halluks
      • Fodpleje
      • Handpleje
    • Harkosmetik

      Harkosmetik

      Alle Harkosmetik →
      • Balsam
      • Harfarvning
      • Harmasker
      • Harolier, serums og sprays
      • Shampoo
    • Intimhygiejne

      Intimhygiejne

      Alle Intimhygiejne →
      • Gels og saber
      • Bind, trusseindlag, tamponer
    • Mundpleje

      Mundpleje

      Alle Mundpleje →
      • Mundskyl
      • Tandbørster
      • Tandpasta
      • Erstatningsbørstehoveder
    • Solbeskyttelse

      Solbeskyttelse

      Alle Solbeskyttelse →
      • Solcremer, lotioner
    Alle Skønhed →
  • Makeup
    • Makeup
    • Ansigtsmakeup

      Ansigtsmakeup

      Alle Ansigtsmakeup →
      • BB- og CC-cremer
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Anden ansigtsmakeup
    • Læbemakeup

      Læbemakeup

      Alle Læbemakeup →
      • Læbestifter
      • Læbefarver og -gloss
      • Læbepleje
    • Øjenmakeup

      Øjenmakeup

      Alle Øjenmakeup →
      • Mascara
    • Makeupværktøjer og tilbehør
    Alle Makeup →
  • Mor og baby
    • Mor og baby
    • Graviditet og moderskab

      Graviditet og moderskab

      Alle Graviditet og moderskab →
      • Graviditetsplanlægning og tests
      • Pleje under graviditeten
      • Sundhed under graviditeten
      • Amning
      • Hud- og kropspleje
    • Madning af børn

      Madning af børn

      Alle Madning af børn →
      • Flaskesutter
      • Sutteflasker
      • Kopper
      • Tilbehør til madning
      • Opbevaring af mad
    • Børns sundhed
    • Børnehygiejne
    • Børneernæring
    • Sutter
    Alle Mor og baby →
  • Hjem
    • Hjem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alle Aromaterapi →
      • Diffusere og forstovere
      • Ateriske oliesat
      • Enkelte ateriske olier
      • Duftolie
      • Rogelsespinde
    • Horevarn

      Horevarn

      Alle Horevarn →
      • Orepropper mod stoj
      • Oreprop tilbehor
      • Orepropper
    • Hjemmeplejeog rengoring

      Hjemmeplejeog rengoring

      Alle Hjemmeplejeog rengoring →
      • Badevarelsesrengoringsmidler
      • Eco Zone 🍃
      • Kokkenrengoringsmidler
      • Vaskemidler
      • Universelle rengoringsmidler
      • Lugtfjernere
    • Insekt- og flatbeskyttelse

      Insekt- og flatbeskyttelse

      Alle Insekt- og flatbeskyttelse →
      • Elektroniske flatafskrakkere
      • Insektmidler
    • Kaledyr

      Kaledyr

      Alle Kaledyr →
      • Kaledyrstilbehor
      • Kaledyrsmad og godbidder
      • Kaledyrspleje og hygiejne
      • Kosttilskud til kaledyr
      • Flat- og loppebeskyttelse
    • Saunatilbehor

      Saunatilbehor

      Alle Saunatilbehor →
      • Sauna aterisk olie
      • Saunavarktoj og udstyr
    • Vandfiltrering og flasker

      Vandfiltrering og flasker

      Alle Vandfiltrering og flasker →
      • Vandflasker
      • Vandfiltre
    Alle Hjem →
  • Sundhed
    • Sundhed
    • Sund mad & ernæring

      Sund mad & ernæring

      Alle Sund mad & ernæring →
      • Drikkevarer & drikkemiks
      • Morgenmad & kornprodukter
      • Kaffe & te
      • Madolie & eddike
      • Sunde drikke & juice
      • Sunde snacks
      • Urter & krydderier
      • Marmelade, honning & søde pålegg
      • Nøddesmør
      • Pasta & nudler
      • Saucer & krydderier
      • Sportsernæring
      • Sukkererstatninger
      • Alle Sund mad & ernæring →
    • Intimsundhed

      Intimsundhed

      Alle Intimsundhed →
      • Kondomer
      • Glidecreme & intim pleje
      • Voksenprodukter
    • Medicinske forsyninger & tests
    Alle Sundhed →
  • Mærker
    • Mærker
    • Vores marker
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top marker
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nye marker
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alle Mærker →

    Mærker

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Udsalg
  • Immunsæsonen
  1. Forside
  2. Esthetic House

Esthetic House

(18 produkter)
  • Mest relevante
  • Bestsellere
  • Alfabetisk, A-Å
  • Alfabetisk, Å-A
  • Pris, lav til høj
  • Pris, høj til lav
  • Dato, ældre til nyere
  • Dato, nyere til ældre
Vis som

  • vitaminer, mineraler, probiotika og hudpleje til efteråret



    Se nu
  • Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Shampoo - 500 ml Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Shampoo - 500 ml Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Shampoo - 500 ml
    Udsolgt

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Shampoo - 500 ml

    1 review
    Vejledende pris 84,79 kr
    Enhedspris169,58 kr /l
    Se detaljer
  • Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Conditioner - 500 ml Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Conditioner - 500 ml
    Udsolgt

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Conditioner - 500 ml

    No reviews
    Vejledende pris 97,89 kr
    Enhedspris195,78 kr /l
    Se detaljer
  • Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Conditioner - 100 ml Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Conditioner - 100 ml

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Conditioner - 100 ml

    No reviews
    Vejledende pris 26,99 kr
    Enhedspris26,99 kr /100ml
    Se detaljer
  • Esthetic House CP-1 Nourishing Shampoo with Proteins - 100 ml Esthetic House CP-1 Nourishing Shampoo with Proteins - 100 ml

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Nærende shampoo med proteiner - 100 ml

    No reviews
    Vejledende pris 26,99 kr
    Enhedspris26,99 kr /100ml
    Se detaljer
  • Esthetic House CP-1 Aquaxyl Complex Intense Moisture Conditioner - 100 ml Esthetic House CP-1 Aquaxyl Complex Intense Moisture Conditioner - 100 ml
    18% rabat

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Aquaxyl Complex Intense Moisture Conditioner - 100 ml

    No reviews
    Tilbudspris 21,55 kr Vejledende pris 26,19 kr
    Enhedspris21,55 kr /100ml
    Se detaljer
  • Esthetic House CP-1 Aquaxyl Complex Intense Moisture Shampoo - 100 ml Esthetic House CP-1 Aquaxyl Complex Intense Moisture Shampoo - 100 ml Esthetic House CP-1 Aquaxyl Complex Intense Moisture Shampoo - 100 ml
    Udsolgt

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Aquaxyl Complex Intense Moisture Shampoo - 100 ml

    No reviews
    Vejledende pris 29,99 kr
    Enhedspris29,99 kr /100ml
    Se detaljer
  • Esthetic House CP-1 Head Spa Cool Mint Shampoo - 500 ml
    Udsolgt

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Head Spa Cool Mint Shampoo - 500 ml

    No reviews
    Vejledende pris 93,99 kr
    Enhedspris187,98 kr /l
    Se detaljer
  • Esthetic House CP-1 3 Seconds Hair Fill-up Ampoule - 170 ml Esthetic House CP-1 3 Seconds Hair Fill-up Ampoule - 170 ml

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 3 Seconds Hair Fill-up Ampoule - 170 ml

    1 review
    Vejledende pris 79,39 kr
    Enhedspris467,00 kr /l
    Se detaljer
  • Esthetic House CP-1 Ginger Purifying Shampoo - 100 ml
    21% rabat

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Ginger Purifying Shampoo - 100 ml

    No reviews
    Tilbudspris 19,99 kr Vejledende pris 25,39 kr
    Enhedspris19,99 kr /100ml
    Se detaljer
  • Esthetic House CP-1 Strengthening Shampoo, Against Hair Loss - 250 ml Esthetic House CP-1 Strengthening Shampoo, Against Hair Loss - 250 ml Esthetic House CP-1 Strengthening Shampoo, Against Hair Loss - 250 ml
    20% rabat

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Strengthening Shampoo, Against Hair Loss - 250 ml

    3 reviews
    Tilbudspris 78,93 kr Vejledende pris 98,69 kr
    Enhedspris315,72 kr /l
    Se detaljer
  • Esthetic House CP-1 Keratin Concentrate Ampoule - 80 ml Esthetic House CP-1 Keratin Concentrate Ampoule - 80 ml Esthetic House CP-1 Keratin Concentrate Ampoule - 80 ml

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Keratin Concentrate Ampoule - 80 ml

    1 review
    Vejledende pris 66,19 kr
    Enhedspris827,38 kr /l
    Se detaljer
  • Esthetic House CP-1 Aquaxyl Complex Intense Moisture Shampoo - 500 ml Esthetic House CP-1 Aquaxyl Complex Intense Moisture Shampoo - 500 ml
    Udsolgt

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Aquaxyl Complex Intense Moisture Shampoo - 500 ml

    No reviews
    Vejledende pris 99,39 kr
    Enhedspris198,78 kr /l
    Se detaljer
  • Esthetic House CP-1 Premium Hair Treatment - 250 ml Esthetic House CP-1 Premium Hair Treatment - 250 ml
    Udsolgt

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Premium Hair Treatment - 250 ml

    No reviews
    Vejledende pris 75,49 kr
    Enhedspris301,96 kr /l
    Se detaljer
  • Esthetic House CP-1 Aquaxyl Complex Intense Moisture Conditioner - 500 ml
    Udsolgt

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Aquaxyl Complex Intense Moisture Conditioner - 500 ml

    No reviews
    Vejledende pris 96,29 kr
    Enhedspris192,58 kr /l
    Se detaljer
  • Esthetic House CP-1 Ginger Purifying Conditioner - 500 ml Esthetic House CP-1 Ginger Purifying Conditioner - 500 ml
    Udsolgt

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Ginger Purifying Conditioner - 500 ml

    No reviews
    Vejledende pris 88,59 kr
    Enhedspris177,18 kr /l
    Se detaljer
  • Esthetic House CP-1 Ginger Purifying Shampoo - 500 ml Esthetic House CP-1 Ginger Purifying Shampoo - 500 ml Esthetic House CP-1 Ginger Purifying Shampoo - 500 ml

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Ginger Purifying Shampoo - 500 ml

    No reviews
    Vejledende pris 119,39 kr
    Enhedspris238,78 kr /l
    Se detaljer
  • Esthetic House CP-1 Ginger Purifying Conditioner - 100 ml

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Ginger Purifying Conditioner - 100 ml

    1 review
    Vejledende pris 33,89 kr
    Enhedspris33,89 kr /100ml
    Se detaljer
  • Esthetic House CP-1 Head Spa Peeling Ampoule - 20x20 ml Esthetic House CP-1 Head Spa Peeling Ampoule - 20x20 ml Esthetic House CP-1 Head Spa Peeling Ampoule - 20x20 ml Esthetic House CP-1 Head Spa Peeling Ampoule - 20x20 ml Esthetic House CP-1 Head Spa Peeling Ampoule - 20x20 ml Esthetic House CP-1 Head Spa Peeling Ampoule - 20x20 ml

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Head Spa Peeling Ampoule - 20x20 ml

    No reviews
    Vejledende pris 224,29 kr
    Enhedspris11,21 kr  pr. stk.
    Se detaljer

Esthetic House er et koreansk professionelt hårplejemærke, der er bedst kendt for deres CP-1-serie af salonkvalitetsbehandlinger. Leverer professionelle resultater derhjemme, Esthetic House skaber intensive hårbehandlinger, der kan måle sig med det, du ville opleve hos en koreansk frisør.

Professionel koreansk hårpleje

Esthetic House forstår, at sundt, smukt hår kræver professionel pleje. Mærkets CP-1-serie bringer salonkvalitets proteinbehandlinger, nærende shampoo, og intensive balsam til hjemmebrug. Koreansk hårpleje lægger vægt på dyb balsamering og proteinrestaurering, og Esthetic House leverer disse fordele i tilgængelige formater, der forvandler beskadiget, træt hår.

Esthetic House-produkter hos Medpak

Hos Medpak, tilbyder vi Esthetic Houses CP-1 professionelle hårplejeserie . Nourishing Shampoo med proteiner (100 ml) renser skånsomt og styrker håret. Bright Complex Intense Nourishing Shampoo (500 ml) og den tilhørende Conditioner (100 ml) giver omfattende proteinpleje til beskadiget hår. CP-1 Aquaxyl Complex Intense Moisture Conditioner giver dyb fugtighed. Disse produkter arbejder sammen om at genoprette hårets sundhed, glans, og styrke gennem professionelle formler.

Hvorfor vælge Esthetic House

Esthetic House bringer koreansk salonekspertise ind i dit badeværelse. Mærkets CP-1-serie leverer ægte professionelle resultater uden salonpriser. Til alle med beskadiget, overbehandlet, eller træt hår, der søger intensiv genopretning, Esthetic House tilbyder professionelle behandlinger , der giver den forvandling, du ville forvente af en førsteklasses koreansk frisørsalon.

Medpak

Oplev Medpak – din pålidelige destination for premium sundheds- og wellnessprodukter siden 2014. Vi tilbyder nøje udvalgte kosttilskud, fitnesstilbehør og kosmetik fra Krakow, Polen til kunder i hele Europa.


  • Facebook
  • Instagram
  • Danmark (DKK kr.)

Information

  • Privatlivspolitik
  • Returpolitik
  • Servicevilkar
  • Fortrydelse
  • Foreslå et produkt

Kundeservice

  • Om os
  • Betalingsinfo
  • Forsendelsesinfo
  • Returneringer og ombytninger
  • Kolofon
  • Blog
  • Vores engrosside
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Man–fre: 08:00-16:00

Kontakt os nu

© 2026 Medpak.
Accepterede betalingsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vælg varianter

Varen er lagt i din indkøbskurv.

Se indkøbskurv