Gå til indhold

Svært tilgængelige mærker i én butik

Mærker, der er svære at finde i dit land – samlet i én butik

Hjælp og kontakt
  • Danmark (DKK kr.)
Medpak
Konto Indkøbskurv
  • Vitaminer & Kosttilskud
    • Vitaminer & Kosttilskud
    • Aminosyrer
      • L-Arginin
      • L-Carnitin
      • L-Carnosin
      • L-Citrulin
      • L-Glutathion
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl Cystein (NAC)
    • Antioxidanter
      • Alfa-liponsyre
      • Astaxanthin
      • Coenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein og zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Urter
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Katteklo (Una de Gato)
      • Curcumin og gurkemeje
      • Malkebotterod
      • Djavleklo
      • Echinacea
      • Hvidlog
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Dvargpalme
      • Rodklover
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraler
      • Krom
      • Calcium
      • Jod
      • Jern
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Silica
      • Zink
    • Vitaminer
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskeolie og omega-fedtsyrer (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Grønne fødevarer og superfoods
  • Sundhedsmål
    • Sundhedsmål
    • Hjerne og kognitiv funktion
    • Knogler, led og brusk
    • Hjerte og kredsløb
    • Detox og udrensning
    • Fordøjelsessystemet
    • Energi
    • Øjne og syn
    • Hår, hud og negle
    • Immunsystemet
    • Nyrer og urinveje
    • Luftveje
    • Søvn
    • Vægttab
    • Mænds sundhed
    • Kvinders sundhed
    Alle Sundhedsmål →
  • Sport
    • Sport
    • Kulhydrater

      Kulhydrater

      Alle Kulhydrater →
      • Carbo
      • Energigels
      • Isotoniske drikkevarer
    • Kreatin

      Kreatin

      Alle Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pra-workout

      Pra-workout

      Alle Pra-workout →
      • Pra-workout stimulanter
      • Pra-workout pump
      • Pra-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alle Proteinpulver →
      • Vegetabilsk protein
      • Valleproteinblandinger
      • Valleproteinkoncentrat (WPC)
      • Valleproteinisolat (WPI)
    • Vagtogning

      Vagtogning

      Alle Vagtogning →
      • Gainere
    • Fedtforbrandere
    • Restitution
    • Testosteronforstarkere
    Alle Sport →
  • Skønhed
    • Skønhed
    • Bad og bruser

      Bad og bruser

      Alle Bad og bruser →
      • Badetilbehor
      • Badebomber og salte
      • Kropsskrub
      • Brusegels
      • Saber
    • Kropskosmetik

      Kropskosmetik

      Alle Kropskosmetik →
      • Deodoranter og antiperspiranter
      • Bodylotion, smor, cremer og kropsolier
    • Ansigtskosmetik

      Ansigtskosmetik

      Alle Ansigtskosmetik →
      • Ojencremer
      • Ansigtscreme
      • Ansigtsyrer, olier og serums
      • Ansigtsrengoring
      • Hydrolater, tager og tonics
      • Masker og ler
    • Hander og fodder

      Hander og fodder

      Alle Hander og fodder →
      • Behandling af ligtorne, hard hud og halluks
      • Fodpleje
      • Handpleje
    • Harkosmetik

      Harkosmetik

      Alle Harkosmetik →
      • Balsam
      • Harfarvning
      • Harmasker
      • Harolier, serums og sprays
      • Shampoo
    • Intimhygiejne

      Intimhygiejne

      Alle Intimhygiejne →
      • Gels og saber
      • Bind, trusseindlag, tamponer
    • Mundpleje

      Mundpleje

      Alle Mundpleje →
      • Mundskyl
      • Tandbørster
      • Tandpasta
      • Erstatningsbørstehoveder
    • Solbeskyttelse

      Solbeskyttelse

      Alle Solbeskyttelse →
      • Solcremer, lotioner
    Alle Skønhed →
  • Makeup
    • Makeup
    • Ansigtsmakeup

      Ansigtsmakeup

      Alle Ansigtsmakeup →
      • BB- og CC-cremer
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Anden ansigtsmakeup
    • Læbemakeup

      Læbemakeup

      Alle Læbemakeup →
      • Læbestifter
      • Læbefarver og -gloss
      • Læbepleje
    • Øjenmakeup

      Øjenmakeup

      Alle Øjenmakeup →
      • Mascara
    • Makeupværktøjer og tilbehør
    Alle Makeup →
  • Mor og baby
    • Mor og baby
    • Graviditet og moderskab

      Graviditet og moderskab

      Alle Graviditet og moderskab →
      • Graviditetsplanlægning og tests
      • Pleje under graviditeten
      • Sundhed under graviditeten
      • Amning
      • Hud- og kropspleje
    • Madning af børn

      Madning af børn

      Alle Madning af børn →
      • Flaskesutter
      • Sutteflasker
      • Kopper
      • Tilbehør til madning
      • Opbevaring af mad
    • Børns sundhed
    • Børnehygiejne
    • Børneernæring
    • Sutter
    Alle Mor og baby →
  • Hjem
    • Hjem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alle Aromaterapi →
      • Diffusere og forstovere
      • Ateriske oliesat
      • Enkelte ateriske olier
      • Duftolie
      • Rogelsespinde
    • Horevarn

      Horevarn

      Alle Horevarn →
      • Orepropper mod stoj
      • Oreprop tilbehor
      • Orepropper
    • Hjemmeplejeog rengoring

      Hjemmeplejeog rengoring

      Alle Hjemmeplejeog rengoring →
      • Badevarelsesrengoringsmidler
      • Eco Zone 🍃
      • Kokkenrengoringsmidler
      • Vaskemidler
      • Universelle rengoringsmidler
      • Lugtfjernere
    • Insekt- og flatbeskyttelse

      Insekt- og flatbeskyttelse

      Alle Insekt- og flatbeskyttelse →
      • Elektroniske flatafskrakkere
      • Insektmidler
    • Kaledyr

      Kaledyr

      Alle Kaledyr →
      • Kaledyrstilbehor
      • Kaledyrsmad og godbidder
      • Kaledyrspleje og hygiejne
      • Kosttilskud til kaledyr
      • Flat- og loppebeskyttelse
    • Saunatilbehor

      Saunatilbehor

      Alle Saunatilbehor →
      • Sauna aterisk olie
      • Saunavarktoj og udstyr
    • Vandfiltrering og flasker

      Vandfiltrering og flasker

      Alle Vandfiltrering og flasker →
      • Vandflasker
      • Vandfiltre
    Alle Hjem →
  • Sundhed
    • Sundhed
    • Sund mad & ernæring

      Sund mad & ernæring

      Alle Sund mad & ernæring →
      • Drikkevarer & drikkemiks
      • Morgenmad & kornprodukter
      • Kaffe & te
      • Madolie & eddike
      • Sunde drikke & juice
      • Sunde snacks
      • Urter & krydderier
      • Marmelade, honning & søde pålegg
      • Nøddesmør
      • Pasta & nudler
      • Saucer & krydderier
      • Sportsernæring
      • Sukkererstatninger
      • Alle Sund mad & ernæring →
    • Intimsundhed

      Intimsundhed

      Alle Intimsundhed →
      • Kondomer
      • Glidecreme & intim pleje
      • Voksenprodukter
    • Medicinske forsyninger & tests
    Alle Sundhed →
  • Mærker
    • Mærker
    • Vores marker
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top marker
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nye marker
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alle Mærker →

    Mærker

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Udsalg
  • Immunsæsonen
  1. Forside
  2. EkoToTu
EkoToTu

EkoToTu

(10 produkter)
  • Mest relevante
  • Bestsellere
  • Alfabetisk, A-Å
  • Alfabetisk, Å-A
  • Pris, lav til høj
  • Pris, høj til lav
  • Dato, ældre til nyere
  • Dato, nyere til ældre
Vis som

  • vitaminer, mineraler, probiotika og hudpleje til efteråret



    Se nu
  • EkoToTu Parasite - 100 ml

    EkoToTu

    EkoToTu Parasit - 100 ml

    12 reviews
    Vejledende pris 122,79 kr
    Enhedspris1.227,90 kr /l
    Se detaljer
  • EkoToTu Parasite - 60 Capsules
    Udsolgt

    EkoToTu

    EkoToTu Parasit - 60 kapsler

    5 reviews
    Vejledende pris 110,49 kr
    Enhedspris1,84 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • EkoToTu Hepatec - 100 ml

    EkoToTu

    EkoToTu Hepatec - 100 ml

    3 reviews
    Vejledende pris 75,39 kr
    Enhedspris75,39 kr /100ml
    Se detaljer
  • EkoToTu Parazytek Tansy - 50 ml

    EkoToTu

    EkoToTu Parazytek Tansy - 50 ml

    1 review
    Vejledende pris 156,99 kr
    Enhedspris313,98 kr /100ml
    Se detaljer
  • EkoToTu Candvir - 100 ml EkoToTu Candvir - 100 ml
    15% rabat

    EkoToTu

    EkoToTu Candvir - 100 ml

    1 review
    Tilbudspris 81,56 kr Vejledende pris 96,49 kr
    Enhedspris815,60 kr /l
    Se detaljer
  • EkoToTu Pasoverb, Walnut Drops, 9 Herbs - 100 ml
    Udsolgt

    EkoToTu

    EkoToTu Pasoverb, Valnøddedråber,9 urter - 100 ml

    1 review
    Vejledende pris 127,19 kr
    Enhedspris1.271,90 kr /l
    Se detaljer
  • EkoToTu Neurovena Oral Liquid 9 Herbal Extracts - 100 ml
    15% rabat

    EkoToTu

    EkoToTu Neurovena Oral Liquid 9 urteekstrakter – 100 ml

    No reviews
    Tilbudspris 129,79 kr Vejledende pris 153,49 kr
    Enhedspris1.297,90 kr /l
    Se detaljer
  • EkoToTu Dwiton MCT D3 4000 IU + K2 25 mcg – 20 ml

    EkoToTu

    EkoToTu Dwiton MCT D3 4000 IE + K2 25 mcg – 20 ml

    No reviews
    Vejledende pris 148,29 kr
    Enhedspris741,45 kr /100ml
    Se detaljer
  • EkoToTu Candvir - 100 ml EkoToTu Candvir - 100 ml
    16% rabat

    EkoToTu

    EkoToTu Candvir - 100 ml

    No reviews
    Tilbudspris 70,00 kr Vejledende pris 83,00 kr
    Enhedspris700,00 kr /l
    Se detaljer
  • EkoToTu HydroLimfa Oral Liquid 9 Herbal Extracts - 50 ml
    11% rabat
    Nyhed

    EkoToTu

    EkoToTu HydroLimfa Oral Liquid 9 urteekstrakter – 50 ml

    No reviews
    Tilbudspris 94,69 kr Vejledende pris 106,09 kr
    Enhedspris189,38 kr /100ml
    Se detaljer

EkoToTu er et polsk mærke, der tilbyder naturlige urteekstrakter og tinkturer til forskellige sundhedsproblemer. Med formuleringer rettet mod parasitter, leverstøtte, og candida, EkoToTu leverer traditionelle urtemediciner i praktisk flydende form.

Traditionel urtestøtte

EkoToTu trækker på traditionel urtemedicin for at skabe målrettede kosttilskud, der adresserer almindelige sundhedsproblemer. Mærket er specialiseret i flydende urteekstrakter, et format, der tilbyder hurtig absorption og nem dosering. Deres produkter fokuserer på indre rensning og organstøtte, områder, hvor urtemedicin har en lang historie med traditionel anvendelse.

EkoToTu Produkter hos Medpak

Hos Medpak, tilbyder vi EkoToTu 's sortiment af flydende urtetilskud. Parasite er formuleret med urter, der traditionelt bruges til at støtte kroppens naturlige forsvar mod uønskede organismer. Hepatec giver urtestøtte til leverhelbred og afgiftning. Candyk tilbyder naturlig støtte til dem, der har problemer med candida. Hver 100 ml flaske indeholder et forløb af urtetilskud i en brugervenlig flydende form.

Hvorfor vælge EkoToTu

EkoToTu tilbyder polsk urteekspertise i praktiske flydende formuleringer. Brandets fokuserede produktsortiment adresserer specifikke problemer med traditionelle urteingredienser. For dem, der er interesseret i naturlige, urtebaserede tilgange til indre rensning og detox-støtte , EkoToTu tilbyder tilgængelige flydende kosttilskud med rod i urtetraditionen.

Medpak

Oplev Medpak – din pålidelige destination for premium sundheds- og wellnessprodukter siden 2014. Vi tilbyder nøje udvalgte kosttilskud, fitnesstilbehør og kosmetik fra Krakow, Polen til kunder i hele Europa.


  • Facebook
  • Instagram
  • Danmark (DKK kr.)

Information

  • Privatlivspolitik
  • Returpolitik
  • Servicevilkar
  • Fortrydelse
  • Foreslå et produkt

Kundeservice

  • Om os
  • Betalingsinfo
  • Forsendelsesinfo
  • Returneringer og ombytninger
  • Kolofon
  • Blog
  • Vores engrosside
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Man–fre: 08:00-16:00

Kontakt os nu

© 2026 Medpak.
Accepterede betalingsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vælg varianter

Varen er lagt i din indkøbskurv.

Se indkøbskurv