Gå til indhold

Svært tilgængelige mærker i én butik

Mærker, der er svære at finde i dit land – samlet i én butik

Hjælp og kontakt
  • Danmark (DKK kr.)
Medpak
Konto Indkøbskurv
  • Vitaminer & Kosttilskud
    • Vitaminer & Kosttilskud
    • Aminosyrer
      • L-Arginin
      • L-Carnitin
      • L-Carnosin
      • L-Citrulin
      • L-Glutathion
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl Cystein (NAC)
    • Antioxidanter
      • Alfa-liponsyre
      • Astaxanthin
      • Coenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein og zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Urter
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Katteklo (Una de Gato)
      • Curcumin og gurkemeje
      • Malkebotterod
      • Djavleklo
      • Echinacea
      • Hvidlog
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Dvargpalme
      • Rodklover
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraler
      • Krom
      • Calcium
      • Jod
      • Jern
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Silica
      • Zink
    • Vitaminer
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskeolie og omega-fedtsyrer (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Grønne fødevarer og superfoods
  • Sundhedsmål
    • Sundhedsmål
    • Hjerne og kognitiv funktion
    • Knogler, led og brusk
    • Hjerte og kredsløb
    • Detox og udrensning
    • Fordøjelsessystemet
    • Energi
    • Øjne og syn
    • Hår, hud og negle
    • Immunsystemet
    • Nyrer og urinveje
    • Luftveje
    • Søvn
    • Vægttab
    • Mænds sundhed
    • Kvinders sundhed
    Alle Sundhedsmål →
  • Sport
    • Sport
    • Kulhydrater

      Kulhydrater

      Alle Kulhydrater →
      • Carbo
      • Energigels
      • Isotoniske drikkevarer
    • Kreatin

      Kreatin

      Alle Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pra-workout

      Pra-workout

      Alle Pra-workout →
      • Pra-workout stimulanter
      • Pra-workout pump
      • Pra-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alle Proteinpulver →
      • Vegetabilsk protein
      • Valleproteinblandinger
      • Valleproteinkoncentrat (WPC)
      • Valleproteinisolat (WPI)
    • Vagtogning

      Vagtogning

      Alle Vagtogning →
      • Gainere
    • Fedtforbrandere
    • Restitution
    • Testosteronforstarkere
    Alle Sport →
  • Skønhed
    • Skønhed
    • Bad og bruser

      Bad og bruser

      Alle Bad og bruser →
      • Badetilbehor
      • Badebomber og salte
      • Kropsskrub
      • Brusegels
      • Saber
    • Kropskosmetik

      Kropskosmetik

      Alle Kropskosmetik →
      • Deodoranter og antiperspiranter
      • Bodylotion, smor, cremer og kropsolier
    • Ansigtskosmetik

      Ansigtskosmetik

      Alle Ansigtskosmetik →
      • Ojencremer
      • Ansigtscreme
      • Ansigtsyrer, olier og serums
      • Ansigtsrengoring
      • Hydrolater, tager og tonics
      • Masker og ler
    • Hander og fodder

      Hander og fodder

      Alle Hander og fodder →
      • Behandling af ligtorne, hard hud og halluks
      • Fodpleje
      • Handpleje
    • Harkosmetik

      Harkosmetik

      Alle Harkosmetik →
      • Balsam
      • Harfarvning
      • Harmasker
      • Harolier, serums og sprays
      • Shampoo
    • Intimhygiejne

      Intimhygiejne

      Alle Intimhygiejne →
      • Gels og saber
      • Bind, trusseindlag, tamponer
    • Mundpleje

      Mundpleje

      Alle Mundpleje →
      • Mundskyl
      • Tandbørster
      • Tandpasta
      • Erstatningsbørstehoveder
    • Solbeskyttelse

      Solbeskyttelse

      Alle Solbeskyttelse →
      • Solcremer, lotioner
    Alle Skønhed →
  • Makeup
    • Makeup
    • Ansigtsmakeup

      Ansigtsmakeup

      Alle Ansigtsmakeup →
      • BB- og CC-cremer
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Anden ansigtsmakeup
    • Læbemakeup

      Læbemakeup

      Alle Læbemakeup →
      • Læbestifter
      • Læbefarver og -gloss
      • Læbepleje
    • Øjenmakeup

      Øjenmakeup

      Alle Øjenmakeup →
      • Mascara
    • Makeupværktøjer og tilbehør
    Alle Makeup →
  • Mor og baby
    • Mor og baby
    • Graviditet og moderskab

      Graviditet og moderskab

      Alle Graviditet og moderskab →
      • Graviditetsplanlægning og tests
      • Pleje under graviditeten
      • Sundhed under graviditeten
      • Amning
      • Hud- og kropspleje
    • Madning af børn

      Madning af børn

      Alle Madning af børn →
      • Flaskesutter
      • Sutteflasker
      • Kopper
      • Tilbehør til madning
      • Opbevaring af mad
    • Børns sundhed
    • Børnehygiejne
    • Børneernæring
    • Sutter
    Alle Mor og baby →
  • Hjem
    • Hjem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alle Aromaterapi →
      • Diffusere og forstovere
      • Ateriske oliesat
      • Enkelte ateriske olier
      • Duftolie
      • Rogelsespinde
    • Horevarn

      Horevarn

      Alle Horevarn →
      • Orepropper mod stoj
      • Oreprop tilbehor
      • Orepropper
    • Hjemmeplejeog rengoring

      Hjemmeplejeog rengoring

      Alle Hjemmeplejeog rengoring →
      • Badevarelsesrengoringsmidler
      • Eco Zone 🍃
      • Kokkenrengoringsmidler
      • Vaskemidler
      • Universelle rengoringsmidler
      • Lugtfjernere
    • Insekt- og flatbeskyttelse

      Insekt- og flatbeskyttelse

      Alle Insekt- og flatbeskyttelse →
      • Elektroniske flatafskrakkere
      • Insektmidler
    • Kaledyr

      Kaledyr

      Alle Kaledyr →
      • Kaledyrstilbehor
      • Kaledyrsmad og godbidder
      • Kaledyrspleje og hygiejne
      • Kosttilskud til kaledyr
      • Flat- og loppebeskyttelse
    • Saunatilbehor

      Saunatilbehor

      Alle Saunatilbehor →
      • Sauna aterisk olie
      • Saunavarktoj og udstyr
    • Vandfiltrering og flasker

      Vandfiltrering og flasker

      Alle Vandfiltrering og flasker →
      • Vandflasker
      • Vandfiltre
    Alle Hjem →
  • Sundhed
    • Sundhed
    • Sund mad & ernæring

      Sund mad & ernæring

      Alle Sund mad & ernæring →
      • Drikkevarer & drikkemiks
      • Morgenmad & kornprodukter
      • Kaffe & te
      • Madolie & eddike
      • Sunde drikke & juice
      • Sunde snacks
      • Urter & krydderier
      • Marmelade, honning & søde pålegg
      • Nøddesmør
      • Pasta & nudler
      • Saucer & krydderier
      • Sportsernæring
      • Sukkererstatninger
      • Alle Sund mad & ernæring →
    • Intimsundhed

      Intimsundhed

      Alle Intimsundhed →
      • Kondomer
      • Glidecreme & intim pleje
      • Voksenprodukter
    • Medicinske forsyninger & tests
    Alle Sundhed →
  • Mærker
    • Mærker
    • Vores marker
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top marker
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nye marker
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alle Mærker →

    Mærker

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Udsalg
  • Immunsæsonen
  1. Forside
  2. Dr. Jacob's
Dr. Jacob's

Dr. Jacob's

(22 produkter)
  • Mest relevante
  • Bestsellere
  • Alfabetisk, A-Å
  • Alfabetisk, Å-A
  • Pris, lav til høj
  • Pris, høj til lav
  • Dato, ældre til nyere
  • Dato, nyere til ældre
Vis som

  • vitaminer, mineraler, probiotika og hudpleje til efteråret



    Se nu
  • Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's D3-vitamin+K2 FORTE, dråber - 20 ml

    36 reviews
    Vejledende pris 224,69 kr
    Enhedspris1.123,45 kr /100ml
    Se detaljer
  • Dr. Jacob's Vitamin D3+K2, Drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2, drops - 20 ml

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 , Dråber - 20 ml

    15 reviews
    Vejledende pris 166,79 kr
    Enhedspris833,95 kr /100ml
    Se detaljer
  • Dr. Jacob's Vitamin ADEK, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin ADEK, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin ADEK, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin ADEK, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin ADEK, drops - 20 ml

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's Vitamin ADEK, dråber - 20 ml

    1 review
    Vejledende pris 229,09 kr
    Enhedspris114,55 kr /10ml
    Se detaljer
  • Dr. Jacob's Chi-Cafe Balance - 450 g Dr. Jacob's Chi-Cafe Balance - 450 g Dr. Jacob's Chi-Cafe Balance - 450 g
    10% rabat

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's Chi-Cafe Balance - 450 g

    9 reviews
    Tilbudspris 219,62 kr Vejledende pris 244,29 kr
    Enhedspris488,04 kr /kg
    Se detaljer
  • Dr. Jacob's Iodine, drops - 20 ml Dr. Jacob's Iodine, drops - 20 ml Dr. Jacob's Iodine, drops - 20 ml

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's Jod, dråber - 20 ml

    4 reviews
    Vejledende pris 72,89 kr
    Enhedspris36,45 kr /10ml
    Se detaljer
  • Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's Vitamin A E, dråber - 20 ml

    2 reviews
    Vejledende pris 73,69 kr
    Enhedspris36,85 kr /10ml
    Se detaljer
  • Dr. Jacob's Iodine + Selenium probio - 90 Capsules Dr. Jacob's Iodine + Selenium probio - 90 Capsules Dr. Jacob's Iodine + Selenium probio - 90 Capsules

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's Jod + Selen probio - 90 kapsler

    No reviews
    Vejledende pris 166,79 kr
    Enhedspris1,85 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Dr. Jacob's Vitamin D3 FORTE, drops  - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3 FORTE, drops  - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3 FORTE, drops  - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3 FORTE, drops  - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3 FORTE, drops  - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3 FORTE, drops  - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3 FORTE, drops  - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3 FORTE, drops  - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3 FORTE, drops  - 20 ml

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's D3-vitamin FORTE, dråber - 20 ml

    No reviews
    Vejledende pris 125,49 kr
    Enhedspris62,75 kr /10ml
    Se detaljer
  • Dr. Jacob's ReiChi Cafe - 180 g Dr. Jacob's ReiChi Cafe - 180 g Dr. Jacob's ReiChi Cafe - 180 g

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's ReiChi Cafe - 180 g

    3 reviews
    Vejledende pris 166,49 kr
    Enhedspris92,49 kr /100g
    Se detaljer
  • Dr. Jacob's Vitamin B12 Forte - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin B12 Forte - 20 ml

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's B12-vitamin Forte - 20 ml

    2 reviews
    Vejledende pris 115,79 kr
    Enhedspris578,95 kr /100ml
    Se detaljer
  • Dr. Jacob's Liposomal Iron, powder - 64 g Dr. Jacob's Liposomal Iron, powder - 64 g Dr. Jacob's Liposomal Iron, powder - 64 g
    10% rabat

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's Liposomalt jern, pulver - 64 g

    2 reviews
    Tilbudspris 158,85 kr Vejledende pris 177,29 kr
    Enhedspris248,20 kr /100g
    Se detaljer
  • Dr. Jacob's Vitamin D3 BABY, Drops  - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3 BABY, Drops  - 20 ml

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's D3-vitamin BABY, Dråber - 20 ml

    2 reviews
    Vejledende pris 61,39 kr
    Enhedspris306,95 kr /100ml
    Se detaljer
  • Dr. Jacob's Vitamin D3, drops 800 IU - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3, drops 800 IU - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3, drops 800 IU - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3, drops 800 IU - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3, drops 800 IU - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3, drops 800 IU - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3, drops 800 IU - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3, drops 800 IU - 20 ml

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's D3-vitamin, dråber 800 IE - 20 ml

    No reviews
    Vejledende pris 66,69 kr
    Enhedspris33,35 kr /10ml
    Se detaljer
  • Dr. Jacob's Vitamin K2, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin K2, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin K2, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin K2, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin K2, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin K2, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin K2, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin K2, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin K2, drops - 20 ml

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's K2-vitamin, dråber - 20 ml

    No reviews
    Vejledende pris 145,69 kr
    Enhedspris728,45 kr /100ml
    Se detaljer
  • Dr. Jacob's Chi-Cafe Balance - 180 g Dr. Jacob's Chi-Cafe Balance - 180 g Dr. Jacob's Chi-Cafe Balance - 180 g
    Udsolgt

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's Chi-Cafe Balance - 180 g

    1 review
    Vejledende pris 94,00 kr
    Enhedspris52,22 kr /100g
    Se detaljer
  • Dr. Jacob's Vitamin D3 Junior, Drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3 Junior, Drops - 20 ml
    Udsolgt

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's D3-vitamin Junior, Dråber - 20 ml

    No reviews
    Vejledende pris 71,09 kr
    Enhedspris355,45 kr /100ml
    Se detaljer
  • Dr. Jacob's Liposomal Vitamin C Phospholipids - 150 g Dr. Jacob's Liposomal Vitamin C Phospholipids - 150 g Dr. Jacob's Liposomal Vitamin C Phospholipids - 150 g

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's Liposomal C-vitamin fosfolipider - 150 g

    No reviews
    Vejledende pris 142,99 kr
    Enhedspris953,27 kr /kg
    Se detaljer
  • Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces Dr. Jacob's Litmus Papers - 33 pieces

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's Lakmuspapir - 33 stykker

    No reviews
    Vejledende pris 36,19 kr
    Enhedspris1,10 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Dr. Jacob's DHA-EPA Algae Oil - 60 Capsules Dr. Jacob's DHA-EPA Algae Oil - 60 Capsules Dr. Jacob's DHA-EPA Algae Oil - 60 Capsules Dr. Jacob's DHA-EPA Algae Oil - 60 Capsules
    Udsolgt
    5% rabat

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's DHA-EPA-algeolie - 60 kapsler

    2 reviews
    Tilbudspris 217,69 kr Vejledende pris 229,99 kr
    Enhedspris3,63 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Dr. Jacob's Alkaline Powder pH Balance PLUS - 300 g Dr. Jacob's Alkaline Powder pH Balance PLUS - 300 g Dr. Jacob's Alkaline Powder pH Balance PLUS - 300 g

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's Alkalisk pulver pH Balance PLUS - 300 g

    1 review
    Vejledende pris 191,39 kr
    Enhedspris637,97 kr /kg
    Se detaljer
  • Dr. Jacob's Strong Nerves - 100 Capsules Dr. Jacob's Strong Nerves - 100 Capsules Dr. Jacob's Strong Nerves - 100 Capsules

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's Stærke nerver - 100 kapsler

    No reviews
    Vejledende pris 219,49 kr
    Enhedspris2,19 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Dr. Jacob's Imurol - 90 Capsules

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's Imurol - 90 kapsler

    No reviews
    Vejledende pris 329,19 kr
    Enhedspris3,66 kr  pr. stk.
    Se detaljer

Dr. Jacob's er et tysk kosttilskudsbrand, der er kendt for vitaminer af høj kvalitet, mineraler, og funktionelle sundhedsprodukter. Med fokus på biotilgængelige formuleringer og innovative leveringssystemer som dråber og liposomale produkter repræsenterer, Dr. Jacob's tysk præcision inden for kosttilskud.

Tysk innovation inden for kosttilskud

Dr. Jacob's kombinerer tysk produktionskvalitet med innovative formuleringstilgange. Mærket tilbyder mange kosttilskud i praktiske flydende dråbeformater, der muliggør præcis dosering og kan forbedre absorptionen sammenlignet med tabletter. Deres liposomale produkter bruger avanceret leveringsteknologi for forbedret biotilgængelighed. Det alsidige sortiment omfatter vitaminer, mineraler, pH-test, og unikke funktionelle produkter som deres Chi-Cafe-blandinger.

Dr. Jacob's Produkter hos Medpak

Hos Medpak, tilbyder vi et omfattende sortiment af Dr. Jacob's. Vitamindråber omfatter D3, D3+K2, D3+K2 FORTE, D3 FORTE, K2, Vitamin A+E, og ADEK kombinationer. Liposomale produkter omfatter vitamin C-fosfolipider og liposomalt jernpulver for forbedret absorption. Mineralsk støtte omfatter joddråber og jod + selen probio-kapsler.

De unikke Chi-Cafe- og ReiChi Cafe-blandinger kombinerer instantkaffe med adaptogene ingredienser for afbalanceret energi. Strong Nerves-kapsler understøtter stressmodstandsdygtighed. DHA-EPA Algae Oil leverer plantebaserede omega-3-fedtsyrer. Litmus Papers gør det muligt at teste pH-værdien derhjemme. Dette sortiment afspejler Dr. Jacob's's tilgang til omfattende sundhedsstøtte .

Hvorfor vælge Dr. Jacob's

Dr. Jacob's tilbyder tysk kvalitet med innovative leveringsformater. Mærkets flydende og liposomale produkter er et alternativ for dem, der foretrækker ikke at sluge kapsler eller ønsker forbedret absorption. For alle, der søger præcise tyske kosttilskud med fleksible doseringsmuligheder, Dr. Jacob's leverer kvalitet, du kan stole på.

Medpak

Oplev Medpak – din pålidelige destination for premium sundheds- og wellnessprodukter siden 2014. Vi tilbyder nøje udvalgte kosttilskud, fitnesstilbehør og kosmetik fra Krakow, Polen til kunder i hele Europa.


  • Facebook
  • Instagram
  • Danmark (DKK kr.)

Information

  • Privatlivspolitik
  • Returpolitik
  • Servicevilkar
  • Fortrydelse
  • Foreslå et produkt

Kundeservice

  • Om os
  • Betalingsinfo
  • Forsendelsesinfo
  • Returneringer og ombytninger
  • Kolofon
  • Blog
  • Vores engrosside
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Man–fre: 08:00-16:00

Kontakt os nu

© 2026 Medpak.
Accepterede betalingsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vælg varianter

Varen er lagt i din indkøbskurv.

Se indkøbskurv