Gå til indhold

Svært tilgængelige mærker i én butik

Mærker, der er svære at finde i dit land – samlet i én butik

Hjælp og kontakt
  • Danmark (DKK kr.)
Medpak
Konto Indkøbskurv
  • Vitaminer & Kosttilskud
    • Vitaminer & Kosttilskud
    • Aminosyrer
      • L-Arginin
      • L-Carnitin
      • L-Carnosin
      • L-Citrulin
      • L-Glutathion
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl Cystein (NAC)
    • Antioxidanter
      • Alfa-liponsyre
      • Astaxanthin
      • Coenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein og zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Urter
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Katteklo (Una de Gato)
      • Curcumin og gurkemeje
      • Malkebotterod
      • Djavleklo
      • Echinacea
      • Hvidlog
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Dvargpalme
      • Rodklover
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraler
      • Krom
      • Calcium
      • Jod
      • Jern
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Silica
      • Zink
    • Vitaminer
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskeolie og omega-fedtsyrer (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Grønne fødevarer og superfoods
  • Sundhedsmål
    • Sundhedsmål
    • Hjerne og kognitiv funktion
    • Knogler, led og brusk
    • Hjerte og kredsløb
    • Detox og udrensning
    • Fordøjelsessystemet
    • Energi
    • Øjne og syn
    • Hår, hud og negle
    • Immunsystemet
    • Nyrer og urinveje
    • Luftveje
    • Søvn
    • Vægttab
    • Mænds sundhed
    • Kvinders sundhed
    Alle Sundhedsmål →
  • Sport
    • Sport
    • Kulhydrater

      Kulhydrater

      Alle Kulhydrater →
      • Carbo
      • Energigels
      • Isotoniske drikkevarer
    • Kreatin

      Kreatin

      Alle Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pra-workout

      Pra-workout

      Alle Pra-workout →
      • Pra-workout stimulanter
      • Pra-workout pump
      • Pra-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alle Proteinpulver →
      • Vegetabilsk protein
      • Valleproteinblandinger
      • Valleproteinkoncentrat (WPC)
      • Valleproteinisolat (WPI)
    • Vagtogning

      Vagtogning

      Alle Vagtogning →
      • Gainere
    • Fedtforbrandere
    • Restitution
    • Testosteronforstarkere
    Alle Sport →
  • Skønhed
    • Skønhed
    • Bad og bruser

      Bad og bruser

      Alle Bad og bruser →
      • Badetilbehor
      • Badebomber og salte
      • Kropsskrub
      • Brusegels
      • Saber
    • Kropskosmetik

      Kropskosmetik

      Alle Kropskosmetik →
      • Deodoranter og antiperspiranter
      • Bodylotion, smor, cremer og kropsolier
    • Ansigtskosmetik

      Ansigtskosmetik

      Alle Ansigtskosmetik →
      • Ojencremer
      • Ansigtscreme
      • Ansigtsyrer, olier og serums
      • Ansigtsrengoring
      • Hydrolater, tager og tonics
      • Masker og ler
    • Hander og fodder

      Hander og fodder

      Alle Hander og fodder →
      • Behandling af ligtorne, hard hud og halluks
      • Fodpleje
      • Handpleje
    • Harkosmetik

      Harkosmetik

      Alle Harkosmetik →
      • Balsam
      • Harfarvning
      • Harmasker
      • Harolier, serums og sprays
      • Shampoo
    • Intimhygiejne

      Intimhygiejne

      Alle Intimhygiejne →
      • Gels og saber
      • Bind, trusseindlag, tamponer
    • Mundpleje

      Mundpleje

      Alle Mundpleje →
      • Mundskyl
      • Tandbørster
      • Tandpasta
      • Erstatningsbørstehoveder
    • Solbeskyttelse

      Solbeskyttelse

      Alle Solbeskyttelse →
      • Solcremer, lotioner
    Alle Skønhed →
  • Makeup
    • Makeup
    • Ansigtsmakeup

      Ansigtsmakeup

      Alle Ansigtsmakeup →
      • BB- og CC-cremer
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Anden ansigtsmakeup
    • Læbemakeup

      Læbemakeup

      Alle Læbemakeup →
      • Læbestifter
      • Læbefarver og -gloss
      • Læbepleje
    • Øjenmakeup

      Øjenmakeup

      Alle Øjenmakeup →
      • Mascara
    • Makeupværktøjer og tilbehør
    Alle Makeup →
  • Mor og baby
    • Mor og baby
    • Graviditet og moderskab

      Graviditet og moderskab

      Alle Graviditet og moderskab →
      • Graviditetsplanlægning og tests
      • Pleje under graviditeten
      • Sundhed under graviditeten
      • Amning
      • Hud- og kropspleje
    • Madning af børn

      Madning af børn

      Alle Madning af børn →
      • Flaskesutter
      • Sutteflasker
      • Kopper
      • Tilbehør til madning
      • Opbevaring af mad
    • Børns sundhed
    • Børnehygiejne
    • Børneernæring
    • Sutter
    Alle Mor og baby →
  • Hjem
    • Hjem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alle Aromaterapi →
      • Diffusere og forstovere
      • Ateriske oliesat
      • Enkelte ateriske olier
      • Duftolie
      • Rogelsespinde
    • Horevarn

      Horevarn

      Alle Horevarn →
      • Orepropper mod stoj
      • Oreprop tilbehor
      • Orepropper
    • Hjemmeplejeog rengoring

      Hjemmeplejeog rengoring

      Alle Hjemmeplejeog rengoring →
      • Badevarelsesrengoringsmidler
      • Eco Zone 🍃
      • Kokkenrengoringsmidler
      • Vaskemidler
      • Universelle rengoringsmidler
      • Lugtfjernere
    • Insekt- og flatbeskyttelse

      Insekt- og flatbeskyttelse

      Alle Insekt- og flatbeskyttelse →
      • Elektroniske flatafskrakkere
      • Insektmidler
    • Kaledyr

      Kaledyr

      Alle Kaledyr →
      • Kaledyrstilbehor
      • Kaledyrsmad og godbidder
      • Kaledyrspleje og hygiejne
      • Kosttilskud til kaledyr
      • Flat- og loppebeskyttelse
    • Saunatilbehor

      Saunatilbehor

      Alle Saunatilbehor →
      • Sauna aterisk olie
      • Saunavarktoj og udstyr
    • Vandfiltrering og flasker

      Vandfiltrering og flasker

      Alle Vandfiltrering og flasker →
      • Vandflasker
      • Vandfiltre
    Alle Hjem →
  • Sundhed
    • Sundhed
    • Sund mad & ernæring

      Sund mad & ernæring

      Alle Sund mad & ernæring →
      • Drikkevarer & drikkemiks
      • Morgenmad & kornprodukter
      • Kaffe & te
      • Madolie & eddike
      • Sunde drikke & juice
      • Sunde snacks
      • Urter & krydderier
      • Marmelade, honning & søde pålegg
      • Nøddesmør
      • Pasta & nudler
      • Saucer & krydderier
      • Sportsernæring
      • Sukkererstatninger
      • Alle Sund mad & ernæring →
    • Intimsundhed

      Intimsundhed

      Alle Intimsundhed →
      • Kondomer
      • Glidecreme & intim pleje
      • Voksenprodukter
    • Medicinske forsyninger & tests
    Alle Sundhed →
  • Mærker
    • Mærker
    • Vores marker
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top marker
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nye marker
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alle Mærker →

    Mærker

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Udsalg
  • Immunsæsonen
  1. Forside
  2. Skønhed

Skønhed

(2583 produkter)
  • Bad og bruser
  • Kropskosmetik
  • Ansigtskosmetik
  • Hander og fodder
  • Harkosmetik
  • Intimhygiejne
  • Mundpleje
  • Solbeskyttelse
  • Mest relevante
  • Bestsellere
  • Alfabetisk, A-Å
  • Alfabetisk, Å-A
  • Pris, lav til høj
  • Pris, høj til lav
  • Dato, ældre til nyere
  • Dato, nyere til ældre
Vis som

  • Purcell Pixcell Biom 2Billion/mL Lactobacillus Concentrate/Serum - 30 ml

    Purcell

    Purcell Pixcell Biom 2Billion/mL Lactobacillus-koncentrat/serum – 30 ml

    No reviews
    Vejledende pris 262,89 kr
    Enhedspris876,30 kr /100ml
    Se detaljer
  • Medi-Peel Peptide 9 Vitanol Pro Cream - 50 g Medi-Peel Peptide 9 Vitanol Pro Cream - 50 g
    15% rabat

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide 9 Vitanol Pro Cream - 50 g

    No reviews
    Tilbudspris 144,13 kr Vejledende pris 169,59 kr
    Enhedspris288,26 kr /100g
    Se detaljer
  • Anua Niacinamide 5 + TXA Toner Pads - 60 Pieces Anua Niacinamide 5 + TXA Toner Pads - 60 Pieces Anua Niacinamide 5 + TXA Toner Pads - 60 Pieces Anua Niacinamide 5 + TXA Toner Pads - 60 Pieces

    Anua

    Anua Niacinamid 5 + TXA Toner Pads - 60 stk.

    No reviews
    Vejledende pris 164,89 kr
    Enhedspris2,75 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Celimax Oil Control Light Sunscreen SPF50+ - 40 ml Celimax Oil Control Light Sunscreen SPF50+ - 40 ml Celimax Oil Control Light Sunscreen SPF50+ - 40 ml
    Udsolgt

    Celimax

    Celimax Oil Control Light S UNScreen SPF50+ - 40 ml

    No reviews
    Vejledende pris 120,19 kr
    Enhedspris300,48 kr /100ml
    Se detaljer
  • La'dor Wonder Full Moisturizing Hair Serum - 100 ml La'dor Wonder Full Moisturizing Hair Serum - 100 ml La'dor Wonder Full Moisturizing Hair Serum - 100 ml

    La'dor

    La'dor Wonder Full Moisturizing Hair Serum - 100 ml

    1 review
    Vejledende pris 101,69 kr
    Enhedspris101,69 kr /100ml
    Se detaljer
  • La'dor Wonder Bubble, Volume-enhancing Shampoo - 250 ml La'dor Wonder Bubble, Volume-enhancing Shampoo - 250 ml La'dor Wonder Bubble, Volume-enhancing Shampoo - 250 ml

    La'dor

    La'dor Wonder Bubble, Volumenforøgende shampoo - 250 ml

    No reviews
    Vejledende pris 92,49 kr
    Enhedspris369,96 kr /l
    Se detaljer
  • VT Cosmetics Reedle Shot 300 2-Step Firming Mask - 1.5 g + 25 g VT Cosmetics Reedle Shot 300 2-Step Firming Mask - 1.5 g + 25 g

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Reedle Shot 300 2-trins opstrammende maske - 1,5 g + 25 g

    No reviews
    Vejledende pris 23,89 kr
    Enhedspris90,15 kr /100g
    Se detaljer
  • Himalaya Whitening Toothpaste with Turmeric and Coconut Oil - 75 ml Himalaya Whitening Toothpaste with Turmeric and Coconut Oil - 75 ml

    Himalaya

    Himalaya Whitening-tandpasta med gurkemeje og kokosnøddeolie - 75 ml

    1 review
    Vejledende pris 65,49 kr
    Enhedspris87,32 kr /100ml
    Se detaljer
  • Pierpaoli Bioconte Hand Cream with Moisturising Glycerine and Chamomile Hydrolate - 75 ml Pierpaoli Bioconte Hand Cream with Moisturising Glycerine and Chamomile Hydrolate - 75 ml
    Udsolgt

    Pierpaoli

    Pierpaoli Bioconte håndcreme med fugtgivende glycerin og kamillehydrolat - 75 ml

    No reviews
    Vejledende pris 27,69 kr
    Enhedspris55,38 kr /100ml
    Se detaljer
  • Esthetic House CP-1 Aquaxyl Complex Intense Moisture Shampoo - 500 ml Esthetic House CP-1 Aquaxyl Complex Intense Moisture Shampoo - 500 ml
    Udsolgt

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Aquaxyl Complex Intense Moisture Shampoo - 500 ml

    No reviews
    Vejledende pris 99,39 kr
    Enhedspris198,78 kr /l
    Se detaljer
  • Dr.Althea Pure Grinding Facial Cleansing Lotion - 50 ml Dr.Althea Pure Grinding Facial Cleansing Lotion - 50 ml
    15% rabat

    Dr.Althea

    Dr. Althea Pure Grinding Facial Cleansing Lotion - 50 ml

    No reviews
    Tilbudspris 98,65 kr Vejledende pris 116,39 kr
    Enhedspris197,30 kr /100ml
    Se detaljer
  • Cantu Shea Butter Strengthening and Fixing Styling Gel for Curly Hair - 370 g

    Cantu

    Cantu Shea Butter Strengthening and Fixing Styling Gel til krollet har - 370 g

    1 review
    Vejledende pris 74,79 kr
    Enhedspris202,14 kr /kg
    Se detaljer
  • Some By Mi Real Snail Skin Barrier Care Sheetmask - 20 g

    Some by Mi

    Some by Mi Real Snail Skin Barrier Care Sheetmask - 20 g

    No reviews
    Vejledende pris 10,79 kr
    Enhedspris53,95 kr /100g
    Se detaljer
  • Some By Mi Real AHA-BHA-PHA Calming Care Sheetmask - 20 g

    Some by Mi

    Some by Mi Real AHA-BHA-PHA Calming Care Sheetmask - 20 g

    No reviews
    Vejledende pris 11,49 kr
    Enhedspris57,45 kr /100g
    Se detaljer
  • Activlab Pharma IceFlex, Cooling Gel - 150 ml

    Activlab

    Activlab Pharma IceFlex, Kølende gel - 150 ml

    No reviews
    Vejledende pris 40,79 kr
    Enhedspris27,19 kr /100ml
    Se detaljer
  • Palmer's Cocoa Butter Formula Firming Body Lotion with Coenzyme Q10 - 315 ml

    Palmer's

    Palmer's Cocoa Butter Formula Firming Body Lotion med coenzym Q10 - 315 ml

    No reviews
    Vejledende pris 65,49 kr
    Enhedspris207,90 kr /l
    Se detaljer
  • Cantu Shea Butter Curl Defining Cream - 340 g

    Cantu

    Cantu Shea Butter Curl Defining Cream - 340 g

    1 review
    Vejledende pris 68,59 kr
    Enhedspris201,74 kr /kg
    Se detaljer
  • Missha Mascure Calming Solution Sheet Mask Guaiazulene - 28 ml

    Missha

    Missha Mascure Calming Solution Sheet Mask Guaiazulene - 28 ml

    No reviews
    Vejledende pris 15,39 kr
    Enhedspris54,96 kr /100ml
    Se detaljer
  • Missha Mascure Rescue Solution Sheet Mask Madecassoside - 28 ml

    Missha

    Missha Mascure Rescue Solution Sheet Mask Madecassoside - 28 ml

    No reviews
    Vejledende pris 15,39 kr
    Enhedspris54,96 kr /100ml
    Se detaljer
  • Pyunkang Yul Low pH Cleansing Water - 290 ml
    Udsolgt

    Pyunkang Yul

    Pyunkang Yul Rensevand med lav pH-værdi - 290 ml

    No reviews
    Vejledende pris 115,59 kr
    Enhedspris398,59 kr /l
    Se detaljer
  • Pyunkang Yul Deep Clear Make-up Remover Lotion - 100 ml Pyunkang Yul Deep Clear Make-up Remover Lotion - 100 ml Pyunkang Yul Deep Clear Make-up Remover Lotion - 100 ml
    Udsolgt

    Pyunkang Yul

    Pyunkang Yul Deep Clear Make-up Remover Lotion - 100 ml

    No reviews
    Vejledende pris 107,89 kr
    Enhedspris1.078,90 kr /l
    Se detaljer
  • Medicube Zero Pore Pad Mild Exfoliating Pads - 70 Pieces Medicube Zero Pore Pad Mild Exfoliating Pads - 70 Pieces Medicube Zero Pore Pad Mild Exfoliating Pads - 70 Pieces Medicube Zero Pore Pad Mild Exfoliating Pads - 70 Pieces
    Udsolgt

    Medicube

    Medicube Zero Pore Pad Mild Exfoliating Pads - 70 stykker

    No reviews
    Vejledende pris 154,09 kr
    Enhedspris2,20 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • iUNIK Propolis Vitamin Eye Cream - 30 ml iUNIK Propolis Vitamin Eye Cream - 30 ml iUNIK Propolis Vitamin Eye Cream - 30 ml iUNIK Propolis Vitamin Eye Cream - 30 ml iUNIK Propolis Vitamin Eye Cream - 30 ml iUNIK Propolis Vitamin Eye Cream - 30 ml

    iUNIK

    IENIK Propolis Vitamin Eye Cream - 30 ml

    1 review
    Vejledende pris 107,89 kr
    Enhedspris3.596,33 kr /l
    Se detaljer
  • Isntree C-Niacin Toning Cream - 50 ml Isntree C-Niacin Toning Cream - 50 ml

    Isntree

    Isntree C-Niacin Toning Cream - 50 ml

    No reviews
    Vejledende pris 118,69 kr
    Enhedspris2.373,80 kr /l
    Se detaljer
  • Forrige
  • Side 42 / 108
  • 1
  • …
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • …
  • 108
  • Næste

Opdag det perfekte sortiment af førsteklasses produkter til personlig pleje og skønhed, så du kan blive ved med at se fantastisk ud og føle dig godt tilpas. Vores udvalg af personlig pleje og skønhedsprodukter indeholder et omfattende udvalg af produkter til alle aspekter af din egenomsorgsrutine, fra badning og hudpleje til mundhygiejne og intimpleje.

Forfriskende

Løft din egenomsorg med førsteklasses personlig pleje og skønhedsprodukter

Hos Medpak, tilbyder vi et omfattende udvalg af førsteklasses personlig pleje og skønhedsprodukter, der er designet til at forbedre din daglige rutine. Vores nøje udvalgte udvalg dækker alle aspekter af egenomsorg, og sikrer, at du ser godt ud og har det godt fra top til tå.

Luksuriøse produkter til bad og brusebad

Forvandl din badeoplevelse med vores førsteklasses produkter til bad og brusebad. Vælg mellem en række blide sæber, forfriskende kropsvask, og beroligende badesalt. Vores produkter har milde ingredienser, der forhindrer hudirritation og tørhed, og fås i en række forskellige dufte, der passer til dit humør.

Nærende kropsplejeløsninger

Hold din hud sund og strålende med vores omfattende kropsplejeserie. Vores sortiment omfatter:

  • Fugtgivende lotions og kropsolier
  • Eksfolierende scrubs til glat hud
  • Målrettede cellulitecremer

Tilsat økologiske ingredienser som kokosolie, sheasmør, og E-vitamin, giver vores produkter varig hydrering og forbedret hudelasticitet.

Advanced Facial Skincare

Opnå en strålende teint med vores avancerede hudplejeserie til ansigtet. Vores produkter er skræddersyet til forskellige hudtyper og bekymringer, inklusive:

  • Blide rensemidler til alle hudtyper
  • Balancerende tonere
  • Målrettede serummer til specifikke hudproblemer
  • Nærende fugtighedscremer

Uanset om du har fedtet, tør, eller følsom hud, leverer vores omhyggeligt formulerede produkter effektive resultater uden at gå på kompromis med hudens sundhed.

Specialiseret pleje til hænder og fødder

Giv dine ekstremiteter den opmærksomhed, de fortjener, med vores specialiserede hånd- og fodplejeprodukter . Vores udvalg omfatter nærende håndcremer, foryngende fodscrubs, og effektive callusfjernere, der holder dine hænder og fødder bløde og glatte.

Innovative hårplejeløsninger

Opnå sundt, smukt hår med vores innovative hårplejekollektion. Vores sortiment omfatter:

  • Nærende shampoo og balsam
  • Dybdeplejende hårmasker
  • Stylingprodukter til alle hårtyper

Vores ekspertformulerede produkter fremmer stærk hårvækst, reducerer krus, og forbedrer glansen for smukke, sunde lokker.

Gentle Intimate Care

Oprethold optimal intimsundhed med vores diskrete og effektive intimplejeserie. Vores produkter omfatter pH-balancerede vaske, blide klude, og beroligende cremer, der alle er formuleret med milde ingredienser som aloe vera og kamille til sikker og grundig rensning.

Omfattende mundpleje

Opnå fremragende mundhygiejne med vores brede udvalg af mundplejeprodukter. Vores udvalg omfatter:

  • Tandpastaer med naturlige ingredienser
  • Forfriskende mundskyllemidler
  • Effektiv tandtråd

Formuleret med naturlige ingredienser som pebermynteolie og tetræolie, giver vores produkter TiB aktive egenskaber for en ren, sund mund.

Hvorfor vælge Medpak til dine behov for personlig pleje og skønhed?

Hos Medpak, er vi forpligtet til at give dig personlig pleje og skønhedsprodukter af højeste kvalitet. Vores udvalg er:

  • Omhyggeligt udvalgt fra pålidelige mærker
  • Formuleret med naturlige og økologiske ingredienser, hvor det er muligt
  • Velegnet til forskellige hudtyper og -problemer
  • Grundigt testet for kvalitet og effektivitet

Udforsk vores omfattende Personal Care & Beauty-kollektionen og find de perfekte produkter til at forbedre din egenomsorgsrutine. Fra essentielle hudplejeprodukter til hårplejeinnovationer, Medpak har alt, hvad du behøver for at se godt ud og føle dig godt tilpas.

Løft din personlige plejerutine med Medpaks førsteklasses udvalg. Din rejse mod strålende hud, sundt hår, og generelt velvære starter her!

Bade- og bruseoplevelser: Foryng og plej

Løft dit bad eller din brusebadstid med vores førsteklasses kollektion af bade- og brusebadsprodukter. Vores udvalg omfatter sæber, body wash, og badesalt, der er fremstillet med milde ingredienser for at forhindre irritation og tørhed. Vælg mellem et bredt udvalg af dufte, der passer til dit humør, uanset om du søger den beroligende duft af lavendel eller en energigivende citrusaroma.

Essential Body Care: Revitaliser og beskyt din hud

Hold din hud sund og velplejet med vores omfattende kropsplejeserie. Vores produkter omfatter lotions, olier, eksfolierende scrubs, og cellulitecremer, alle tilsat økologiske ingredienser som kokosolie, sheasmør, og vitamin E. Oplev varig hydrering og forbedret hudelasticitet, der efterlader din hud smidig og fløjlsblød.

Advanced Facial Skincare: Opnå strålende, sund hud

Opnå strålende, sund hud med vores avancerede hudplejeserie til ansigtet, med rensemidler, tonere, serummer, og fugtighedscremer. Vores produkter er skræddersyet til at passe til forskellige hudtyper og -problemer, og henvender sig til fedtet, tør, eller følsom hud. Omhyggeligt udvalgte ingredienser sikrer skånsomme, men effektive resultater, så du kan nå dine hudplejemål uden at sætte din huds velbefindende på spil.

Forkælelse af hænder og fødder: Vis dine ekstremiteter lidt kærlighed

Forkæl dine Vis mere

Medpak

Oplev Medpak – din pålidelige destination for premium sundheds- og wellnessprodukter siden 2014. Vi tilbyder nøje udvalgte kosttilskud, fitnesstilbehør og kosmetik fra Krakow, Polen til kunder i hele Europa.


  • Facebook
  • Instagram
  • Danmark (DKK kr.)

Information

  • Privatlivspolitik
  • Returpolitik
  • Servicevilkar
  • Fortrydelse
  • Foreslå et produkt

Kundeservice

  • Om os
  • Betalingsinfo
  • Forsendelsesinfo
  • Returneringer og ombytninger
  • Kolofon
  • Blog
  • Vores engrosside
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Man–fre: 08:00-16:00

Kontakt os nu

© 2026 Medpak.
Accepterede betalingsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vælg varianter

Varen er lagt i din indkøbskurv.

Se indkøbskurv