Gå til indhold

Svært tilgængelige mærker i én butik

Mærker, der er svære at finde i dit land – samlet i én butik

Hjælp og kontakt
  • Danmark (DKK kr.)
Medpak
Konto Indkøbskurv
  • Vitaminer & Kosttilskud
    • Vitaminer & Kosttilskud
    • Aminosyrer
      • L-Arginin
      • L-Carnitin
      • L-Carnosin
      • L-Citrulin
      • L-Glutathion
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl Cystein (NAC)
    • Antioxidanter
      • Alfa-liponsyre
      • Astaxanthin
      • Coenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein og zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Urter
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Katteklo (Una de Gato)
      • Curcumin og gurkemeje
      • Malkebotterod
      • Djavleklo
      • Echinacea
      • Hvidlog
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Dvargpalme
      • Rodklover
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraler
      • Krom
      • Calcium
      • Jod
      • Jern
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Silica
      • Zink
    • Vitaminer
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskeolie og omega-fedtsyrer (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Grønne fødevarer og superfoods
  • Sundhedsmål
    • Sundhedsmål
    • Hjerne og kognitiv funktion
    • Knogler, led og brusk
    • Hjerte og kredsløb
    • Detox og udrensning
    • Fordøjelsessystemet
    • Energi
    • Øjne og syn
    • Hår, hud og negle
    • Immunsystemet
    • Nyrer og urinveje
    • Luftveje
    • Søvn
    • Vægttab
    • Mænds sundhed
    • Kvinders sundhed
    Alle Sundhedsmål →
  • Sport
    • Sport
    • Kulhydrater

      Kulhydrater

      Alle Kulhydrater →
      • Carbo
      • Energigels
      • Isotoniske drikkevarer
    • Kreatin

      Kreatin

      Alle Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pra-workout

      Pra-workout

      Alle Pra-workout →
      • Pra-workout stimulanter
      • Pra-workout pump
      • Pra-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alle Proteinpulver →
      • Vegetabilsk protein
      • Valleproteinblandinger
      • Valleproteinkoncentrat (WPC)
      • Valleproteinisolat (WPI)
    • Vagtogning

      Vagtogning

      Alle Vagtogning →
      • Gainere
    • Fedtforbrandere
    • Restitution
    • Testosteronforstarkere
    Alle Sport →
  • Skønhed
    • Skønhed
    • Bad og bruser

      Bad og bruser

      Alle Bad og bruser →
      • Badetilbehor
      • Badebomber og salte
      • Kropsskrub
      • Brusegels
      • Saber
    • Kropskosmetik

      Kropskosmetik

      Alle Kropskosmetik →
      • Deodoranter og antiperspiranter
      • Bodylotion, smor, cremer og kropsolier
    • Ansigtskosmetik

      Ansigtskosmetik

      Alle Ansigtskosmetik →
      • Ojencremer
      • Ansigtscreme
      • Ansigtsyrer, olier og serums
      • Ansigtsrengoring
      • Hydrolater, tager og tonics
      • Masker og ler
    • Hander og fodder

      Hander og fodder

      Alle Hander og fodder →
      • Behandling af ligtorne, hard hud og halluks
      • Fodpleje
      • Handpleje
    • Harkosmetik

      Harkosmetik

      Alle Harkosmetik →
      • Balsam
      • Harfarvning
      • Harmasker
      • Harolier, serums og sprays
      • Shampoo
    • Intimhygiejne

      Intimhygiejne

      Alle Intimhygiejne →
      • Gels og saber
      • Bind, trusseindlag, tamponer
    • Mundpleje

      Mundpleje

      Alle Mundpleje →
      • Mundskyl
      • Tandbørster
      • Tandpasta
      • Erstatningsbørstehoveder
    • Solbeskyttelse

      Solbeskyttelse

      Alle Solbeskyttelse →
      • Solcremer, lotioner
    Alle Skønhed →
  • Makeup
    • Makeup
    • Ansigtsmakeup

      Ansigtsmakeup

      Alle Ansigtsmakeup →
      • BB- og CC-cremer
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Anden ansigtsmakeup
    • Læbemakeup

      Læbemakeup

      Alle Læbemakeup →
      • Læbestifter
      • Læbefarver og -gloss
      • Læbepleje
    • Øjenmakeup

      Øjenmakeup

      Alle Øjenmakeup →
      • Mascara
    • Makeupværktøjer og tilbehør
    Alle Makeup →
  • Mor og baby
    • Mor og baby
    • Graviditet og moderskab

      Graviditet og moderskab

      Alle Graviditet og moderskab →
      • Graviditetsplanlægning og tests
      • Pleje under graviditeten
      • Sundhed under graviditeten
      • Amning
      • Hud- og kropspleje
    • Madning af børn

      Madning af børn

      Alle Madning af børn →
      • Flaskesutter
      • Sutteflasker
      • Kopper
      • Tilbehør til madning
      • Opbevaring af mad
    • Børns sundhed
    • Børnehygiejne
    • Børneernæring
    • Sutter
    Alle Mor og baby →
  • Hjem
    • Hjem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alle Aromaterapi →
      • Diffusere og forstovere
      • Ateriske oliesat
      • Enkelte ateriske olier
      • Duftolie
      • Rogelsespinde
    • Horevarn

      Horevarn

      Alle Horevarn →
      • Orepropper mod stoj
      • Oreprop tilbehor
      • Orepropper
    • Hjemmeplejeog rengoring

      Hjemmeplejeog rengoring

      Alle Hjemmeplejeog rengoring →
      • Badevarelsesrengoringsmidler
      • Eco Zone 🍃
      • Kokkenrengoringsmidler
      • Vaskemidler
      • Universelle rengoringsmidler
      • Lugtfjernere
    • Insekt- og flatbeskyttelse

      Insekt- og flatbeskyttelse

      Alle Insekt- og flatbeskyttelse →
      • Elektroniske flatafskrakkere
      • Insektmidler
    • Kaledyr

      Kaledyr

      Alle Kaledyr →
      • Kaledyrstilbehor
      • Kaledyrsmad og godbidder
      • Kaledyrspleje og hygiejne
      • Kosttilskud til kaledyr
      • Flat- og loppebeskyttelse
    • Saunatilbehor

      Saunatilbehor

      Alle Saunatilbehor →
      • Sauna aterisk olie
      • Saunavarktoj og udstyr
    • Vandfiltrering og flasker

      Vandfiltrering og flasker

      Alle Vandfiltrering og flasker →
      • Vandflasker
      • Vandfiltre
    Alle Hjem →
  • Sundhed
    • Sundhed
    • Sund mad & ernæring

      Sund mad & ernæring

      Alle Sund mad & ernæring →
      • Drikkevarer & drikkemiks
      • Morgenmad & kornprodukter
      • Kaffe & te
      • Madolie & eddike
      • Sunde drikke & juice
      • Sunde snacks
      • Urter & krydderier
      • Marmelade, honning & søde pålegg
      • Nøddesmør
      • Pasta & nudler
      • Saucer & krydderier
      • Sportsernæring
      • Sukkererstatninger
      • Alle Sund mad & ernæring →
    • Intimsundhed

      Intimsundhed

      Alle Intimsundhed →
      • Kondomer
      • Glidecreme & intim pleje
      • Voksenprodukter
    • Medicinske forsyninger & tests
    Alle Sundhed →
  • Mærker
    • Mærker
    • Vores marker
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top marker
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nye marker
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alle Mærker →

    Mærker

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Udsalg
  • Immunsæsonen
  1. Forside
  2. Aura Herbals
Aura Herbals

Aura Herbals

(178 produkter)
  • Mest relevante
  • Bestsellere
  • Alfabetisk, A-Å
  • Alfabetisk, Å-A
  • Pris, lav til høj
  • Pris, høj til lav
  • Dato, ældre til nyere
  • Dato, nyere til ældre
Vis som

  • vitaminer, mineraler, probiotika og hudpleje til efteråret



    Se nu
  • Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals D3-vitamin 4000 IE + K2, MCT, dråber - 50 ml

    16 reviews
    Vejledende pris 129,89 kr
    Enhedspris259,78 kr /100ml
    Se detaljer
  • Aura Herbals Vitamin C For Children, drops 100 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin C For Children, drops 100 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin C For Children, drops 100 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin C For Children, drops 100 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin C For Children, drops 100 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin C For Children, drops 100 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin C For Children, drops 100 mg - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals C-vitamin til børn, dråber 100 mg - 30 ml

    13 reviews
    Vejledende pris 54,39 kr
    Enhedspris181,30 kr /100ml
    Se detaljer
  • Aura Herbals Colladrop Forte Marine Collagen 10000 mg - 30 Sachets

    Aura Herbals

    Aura Herbals Colladrop Forte Marine Collagen 10000 mg - 30 poser

    7 reviews
    Vejledende pris 331,79 kr
    Enhedspris11,06 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitamin A + E-dråber - 30 ml

    6 reviews
    Vejledende pris 51,69 kr
    Enhedspris1.723,00 kr /l
    Se detaljer
  • Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2mk7 FORTE, drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2mk7 FORTE, drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2mk7 FORTE, drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2mk7 FORTE, drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2mk7 FORTE, drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2mk7 FORTE, drops - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals D3-vitamin 4000 IE + K2mk7 FORTE, dråber - 30 ml

    4 reviews
    Vejledende pris 114,09 kr
    Enhedspris38,03 kr /10ml
    Se detaljer
  • Aura Herbals Vitamin “ADEK” A + D3 (2000IU) + E + K2 MK7 drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin “ADEK” A + D3 (2000IU) + E + K2 MK7 drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin “ADEK” A + D3 (2000IU) + E + K2 MK7 drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin “ADEK” A + D3 (2000IU) + E + K2 MK7 drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin “ADEK” A + D3 (2000IU) + E + K2 MK7 drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin “ADEK” A + D3 (2000IU) + E + K2 MK7 drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin “ADEK” A + D3 (2000IU) + E + K2 MK7 drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin “ADEK” A + D3 (2000IU) + E + K2 MK7 drops - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitamin ADEK A + D3 (2000IE) + E + K2 MK7 dråber - 30 ml

    6 reviews
    Vejledende pris 119,29 kr
    Enhedspris3.976,33 kr /l
    Se detaljer
  • Aura Herbals Vitamin D3 2000 IU + K2 + Zinc + Selenium - 90 Tablets Aura Herbals Vitamin D3 2000 IU + K2 + Zinc + Selenium - 90 Tablets Aura Herbals Vitamin D3 2000 IU + K2 + Zinc + Selenium - 90 Tablets Aura Herbals Vitamin D3 2000 IU + K2 + Zinc + Selenium - 90 Tablets

    Aura Herbals

    Aura Herbals D3-vitamin 2000 IE + K2 + Zink + Selen - 90 tabletter

    8 reviews
    Vejledende pris 81,59 kr
    Enhedspris0,91 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Aura Herbals Vitamin ADEK for the family, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin ADEK for the family, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin ADEK for the family, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin ADEK for the family, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin ADEK for the family, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin ADEK for the family, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin ADEK for the family, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin ADEK for the family, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin ADEK for the family, MCT, drops - 50 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitamin ADEK til familien, MCT, dråber - 50 ml

    5 reviews
    Vejledende pris 168,59 kr
    Enhedspris3.371,80 kr /l
    Se detaljer
  • Aura Herbals Berberine (Berberis aristata) 500 mg - 60 Capsules

    Aura Herbals

    Aura Herbals Berberin (Berberis aristata) 490 mg – 60 kapsler

    3 reviews
    Vejledende pris 94,79 kr
    Enhedspris1,58 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Aura Herbals Vitamin K2 MK-7 drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin K2 MK-7 drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin K2 MK-7 drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin K2 MK-7 drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin K2 MK-7 drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin K2 MK-7 drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin K2 MK-7 drops - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals K2-vitamin MK - 7 dråber - 30 ml

    3 reviews
    Vejledende pris 76,39 kr
    Enhedspris2.546,33 kr /l
    Se detaljer
  • Aura Herbals Vitamin B Complex, drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin B Complex, drops - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitamin B Complex, dråber - 30 ml

    No reviews
    Vejledende pris 51,69 kr
    Enhedspris1.723,00 kr /l
    Se detaljer
  • Aura Herbals Ferradrop – Liquid Iron + Folic Acid - 500 ml Aura Herbals Ferradrop – Liquid Iron + Folic Acid - 500 ml Aura Herbals Ferradrop – Liquid Iron + Folic Acid - 500 ml Aura Herbals Ferradrop – Liquid Iron + Folic Acid - 500 ml Aura Herbals Ferradrop – Liquid Iron + Folic Acid - 500 ml Aura Herbals Ferradrop – Liquid Iron + Folic Acid - 500 ml Aura Herbals Ferradrop – Liquid Iron + Folic Acid - 500 ml Aura Herbals Ferradrop – Liquid Iron + Folic Acid - 500 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Ferradrop - flydende jern + folinsyre - 500 ml

    4 reviews
    Vejledende pris 64,89 kr
    Enhedspris129,78 kr /l
    Se detaljer
  • Aura Herbals Inositol 1100 mg Myo-Inositol - 60 Capsules

    Aura Herbals

    Aura Herbals Inositol 1100 mg Myo-Inositol - 60 kapsler

    6 reviews
    Vejledende pris 90,39 kr
    Enhedspris1,51 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU, Drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU, Drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU, Drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU, Drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU, Drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU, Drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU, Drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU, Drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU, Drops - 50 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals D3-vitamin 4000 IE, Dråber - 50 ml

    1 review
    Vejledende pris 76,39 kr
    Enhedspris152,78 kr /100ml
    Se detaljer
  • Aura Herbals Oregadrop Oregano Oil, Drops - 30 ml Aura Herbals Oregadrop Oregano Oil, Drops - 30 ml Aura Herbals Oregadrop Oregano Oil, Drops - 30 ml Aura Herbals Oregadrop Oregano Oil, Drops - 30 ml Aura Herbals Oregadrop Oregano Oil, Drops - 30 ml Aura Herbals Oregadrop Oregano Oil, Drops - 30 ml Aura Herbals Oregadrop Oregano Oil, Drops - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Oregadrop Oregano Oil, Dråber - 30 ml

    4 reviews
    Vejledende pris 52,69 kr
    Enhedspris1.756,33 kr /l
    Se detaljer
  • Aura Herbals Liver Support – Artichoke, Milk Thistle, Turmeric - 60 Capsules Aura Herbals Liver Support – Artichoke, Milk Thistle, Turmeric - 60 Capsules Aura Herbals Liver Support – Artichoke, Milk Thistle, Turmeric - 60 Capsules Aura Herbals Liver Support – Artichoke, Milk Thistle, Turmeric - 60 Capsules Aura Herbals Liver Support – Artichoke, Milk Thistle, Turmeric - 60 Capsules

    Aura Herbals

    Aura Herbals Leverstøtte - 60 kapsler

    6 reviews
    Vejledende pris 94,79 kr
    Enhedspris1,58 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Aura Herbals Silidrop – organic silicon MMST liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop – organic silicon MMST liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop – organic silicon MMST liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop – organic silicon MMST liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop – organic silicon MMST liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop – organic silicon MMST liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop – organic silicon MMST liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop – organic silicon MMST liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop – organic silicon MMST liquid - 500 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Silidrop - organisk silicium MMST væske - 500 ml

    6 reviews
    Vejledende pris 168,59 kr
    Enhedspris337,18 kr /l
    Se detaljer
  • Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals D3-vitamin Junior, dråber 800 IE - 30 ml

    1 review
    Vejledende pris 42,99 kr
    Enhedspris1.433,00 kr /l
    Se detaljer
  • Aura Herbals Vitamin D3 2000 IU + K2 - 90 Capsules Aura Herbals Vitamin D3 2000 IU + K2 - 90 Capsules Aura Herbals Vitamin D3 2000 IU + K2 - 90 Capsules Aura Herbals Vitamin D3 2000 IU + K2 - 90 Capsules

    Aura Herbals

    Aura Herbals D3-vitamin 2000 IE + K2 - 90 kapsler

    4 reviews
    Vejledende pris 96,59 kr
    Enhedspris1,07 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Aura Herbals Vitamin E, drops 12 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin E, drops 12 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin E, drops 12 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin E, drops 12 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin E, drops 12 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin E, drops 12 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin E, drops 12 mg - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals E-vitamin, dråber 12 mg - 30 ml

    3 reviews
    Vejledende pris 48,19 kr
    Enhedspris1.606,33 kr /l
    Se detaljer
  • Aura Herbals Chlorophyll from White Mulberry, Drops - 30 ml Aura Herbals Chlorophyll from White Mulberry, Drops - 30 ml Aura Herbals Chlorophyll from White Mulberry, Drops - 30 ml Aura Herbals Chlorophyll from White Mulberry, Drops - 30 ml Aura Herbals Chlorophyll from White Mulberry, Drops - 30 ml Aura Herbals Chlorophyll from White Mulberry, Drops - 30 ml Aura Herbals Chlorophyll from White Mulberry, Drops - 30 ml Aura Herbals Chlorophyll from White Mulberry, Drops - 30 ml Aura Herbals Chlorophyll from White Mulberry, Drops - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Klorofyl fra hvid morbær, Dråber - 30 ml

    2 reviews
    Vejledende pris 102,69 kr
    Enhedspris342,30 kr /100ml
    Se detaljer
  • Aura Herbals Lutein Zeaxanthin Vitamin A DHA & EPA Acids, drops - 30 ml Aura Herbals Lutein Zeaxanthin Vitamin A DHA & EPA Acids, drops - 30 ml Aura Herbals Lutein Zeaxanthin Vitamin A DHA & EPA Acids, drops - 30 ml Aura Herbals Lutein Zeaxanthin Vitamin A DHA & EPA Acids, drops - 30 ml Aura Herbals Lutein Zeaxanthin Vitamin A DHA & EPA Acids, drops - 30 ml Aura Herbals Lutein Zeaxanthin Vitamin A DHA & EPA Acids, drops - 30 ml Aura Herbals Lutein Zeaxanthin Vitamin A DHA & EPA Acids, drops - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Lutein Zeaxanthin A-vitamin DHA- og EPA-syrer, dråber - 30 ml

    6 reviews
    Vejledende pris 84,29 kr
    Enhedspris28,10 kr /10ml
    Se detaljer
  • Aura Herbals Sodium Butyrate 600 mg - 90 Capsules

    Aura Herbals

    Aura Herbals Natriumbutyrat 600 mg - 90 kapsler

    1 review
    Vejledende pris 117,29 kr
    Enhedspris1,30 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Forrige
  • Side 1 / 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 8
  • Næste

Aura Herbals er både importør og producent af sunde fødevarer og, mere specifikt, af kosttilskud med et meget bredt virkningsspektrum og høj effektivitet. Det er også en virksomhed, der tilbyder produkter, som understøtter en sund kost og en sund livsstil. Disse produkter omfatter Superfoods, BIO-certificerede fødevarer, innovative vitamin- og mineralpræparater, samt kosttilskud med høj optagelighed takket være brugen af urteekstrakter.

Hovedmålet og missionen for Aura Herbals er at levere produkter med den højeste biotilgængelighed og biodiversitet. Dette muliggøres af omhyggeligt udvalgte RAW materialer, som virksomheden importerer fra hele verden. Virksomheden er ikke kun en producent, men også en distributør af sund mad og funktionel mad. Aura Herbals samarbejder med helsekostbutikker, apoteker, detailkæder, grossister og urtebutikker. Desuden har, virksomheden også sit eget konditori til fødevarer og kosttilskud.

Produkter af højeste kvalitet

I øjeblikket tilbyder, virksomheden hele 150 af sine egne, unikke produkter. Hvert af dem er kendetegnet ved den højeste kvalitet. Det er muligt takket være de strenge standarder, som virksomheden sætter for sig selv og sine leverandører. Sidstnævnte skal til hver levering vedlægge en specifikation af RAW-materialer, der ikke er mere end 60 dage gamle. Sidstnævnte skal omfatte, blandt andet, resultaterne af mikrobiologiske analyser, samt indholdet af tungmetaller eller andre urenheder. Disse data verificeres yderligere.

Produktionskontrollen begynder således på leverandørstadiet helt frem til det endelige produkt.

Unikke formler

Aura Herbals produkter er ikke kun af høj kvalitet, de har også helt unikke formler. Hvert produkt er udviklet i samråd med ernæringseksperter, og formuleringerne er baseret på den nyeste, dokumenterede forskning. Ved formuleringen af produkterne, undersøges ingrediensernes indvirkning på hinanden. Desuden viser, forskning kontinuitet, så der løbende foretages ændringer for at garantere den højeste kvalitet. Effektivitet er de vigtigste egenskaber, som virksomheden kræver af sine produkter.

Hver opskrift beskriver alle de aspekter, der er nødvendige for at fremstille det endelige produkt. Den indeholder meget detaljerede oplysninger som f.eks. ingrediensspecifikationer, produktions- og laboratorieprocedurer og oplysninger, der skal placeres på produktetiketten. Hver opskrift opfylder anbefalingerne fra Chief Sanitary Inspectorate med hensyn til mængden af aktive ingredienser. Dette gør Aura Herbals til et sikkert og effektivt valg for alle, der ønsker at føre en sund livsstil og afbalancere deres daglige kost.

Medpak

Oplev Medpak – din pålidelige destination for premium sundheds- og wellnessprodukter siden 2014. Vi tilbyder nøje udvalgte kosttilskud, fitnesstilbehør og kosmetik fra Krakow, Polen til kunder i hele Europa.


  • Facebook
  • Instagram
  • Danmark (DKK kr.)

Information

  • Privatlivspolitik
  • Returpolitik
  • Servicevilkar
  • Fortrydelse
  • Foreslå et produkt

Kundeservice

  • Om os
  • Betalingsinfo
  • Forsendelsesinfo
  • Returneringer og ombytninger
  • Kolofon
  • Blog
  • Vores engrosside
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Man–fre: 08:00-16:00

Kontakt os nu

© 2026 Medpak.
Accepterede betalingsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vælg varianter

Varen er lagt i din indkøbskurv.

Se indkøbskurv