
iAI
Billederne i denne sektion er genereret med AI
Om Vitaler’s
Vitaler’s blev grundlagt ud fra et ønske om ægthed inden for kosttilskudsbranchen. Vores mission er at levere rene, naturlige kosttilskud uden kunstige farvestoffer, konserveringsmidler og unødvendige tilsætningsstoffer.
Vi mener, at det er vigtigt at træffe velinformerede valg, og derfor skabte vi vores egne produkter, da vi ikke kunne finde nogen, der levede op til vores standarder.
Vi tilbyder nøje udvalgte kosttilskud, der understøtter dine daglige behov.
-
· En minimalistisk, effektiv formel ·
kun det, der er essentielt
-
· Høje kvalitetsstandarder i produktionen ·
-
· Gennemsigtighed og ægthed ·
fuld gennemsigtighed med hensyn til ingredienser og fordele
-
· Ansvarligt valg af ingredienser ·
vi arbejder udelukkende med pålidelige leverandører
iAI
Billederne i denne sektion er genereret med AI
Vitaminer
-
Vitaler's
Vitaler's D3-vitamin 4000 IE - 240 bløde kapsler
11 reviewsVejledende pris 65,09 krEnhedspris0,27 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin D3 4000 IE + K2 MK-7 100 mcg - 120 tabletter
3 reviewsVejledende pris 63,39 krEnhedspris0,53 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin B12 100 mcg – 120 tabletter
No reviewsVejledende pris 47,49 krEnhedspris0,40 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin K2 MK-7 200 mcg - 120 tabletter
1 reviewVejledende pris 69,59 krEnhedspris0,58 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Biotin 2500 mcg - 240 tabletter
1 reviewVejledende pris 63,39 krEnhedspris0,26 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's C-vitamin 1000 mg - 120 kapsler
10 reviewsVejledende pris 57,19 krEnhedspris0,48 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin ADEK Junior, dråber - 30 ml
No reviewsTilbudspris 63,34 kr Vejledende pris 84,49 krEnhedspris21,11 kr /10ml -
Vitaler's
Vitaler's Amygdalin (Vitamin B17) 4 mg - 120 kapsler
4 reviewsVejledende pris 78,39 krEnhedspris0,65 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin D3 4000 IE, Dråber - 30 ml
No reviewsTilbudspris 36,22 kr Vejledende pris 48,39 krEnhedspris12,07 kr /10ml -
Vitaler's
Vitaler's B3-vitamin 500 mg - 60 kapsler
No reviewsTilbudspris 41,48 kr Vejledende pris 55,39 krEnhedspris0,69 kr pr. stk.
Mineraler
-
Vitaler's
Vitaler's Zink 15 mg + Selen 200 mcg - 120 kapsler
24 reviewsVejledende pris 57,19 krEnhedspris0,48 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Økologisk selen 200 mcg - 120 kapsler
8 reviewsVejledende pris 48,39 krEnhedspris0,40 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Jod 200 mcg - 120 kapsler
No reviewsVejledende pris 52,89 krEnhedspris0,44 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Zinkpikolinat 15 mg - 120 kapsler
2 reviewsVejledende pris 35,19 krEnhedspris0,29 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Kobber 2 mg - 120 tabletter
4 reviewsVejledende pris 43,99 krEnhedspris0,37 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Kaliumcitrat 380 mg - 120 kapsler
4 reviewsVejledende pris 74,79 krEnhedspris0,62 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Magnesium 100 mg + Kalium 150 mg + B6 6 mg - 120 kapsler
No reviewsVejledende pris 97,79 krEnhedspris0,81 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Magnesium 125 mg + Vitamin B6 – 60 kapsler
1 reviewVejledende pris 52,89 krEnhedspris0,88 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Calciumcitrat 1200 mg + D3-vitamin 2000 IE - 60 kapsler
2 reviewsVejledende pris 58,89 krEnhedspris0,98 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's ZMB Mg + Zn + B6 – 120 kapsler
6 reviewsVejledende pris 69,59 krEnhedspris0,58 kr pr. stk.
I vores sortiment finder du:
iAI
Billederne i denne sektion er genereret med AI
Kosttilskud
-
Vitaler's
Vitaler's Ashwagandha 9% 600 mg - 60 kapsler
72 reviewsVejledende pris 66,09 krEnhedspris1,10 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Uridin 300 mg - 60 kapsler
28 reviewsVejledende pris 88,09 krEnhedspris1,47 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Maca 600 mg - 60 kapsler
1 reviewVejledende pris 47,49 krEnhedspris0,79 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Curcumin + Piperine - 60 kapsler
No reviewsVejledende pris 114,49 krEnhedspris1,91 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's MCT-kokosolie - 500 ml
6 reviewsVejledende pris 98,59 krEnhedspris197,18 kr /l -
Vitaler's
Vitaler's Pygeum 500 mg - 60 kapsler
5 reviewsVejledende pris 88,09 krEnhedspris1,47 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Ginkgo Biloba 120 mg - 60 kapsler
5 reviewsVejledende pris 49,29 krEnhedspris0,82 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Lion's Mane 500 mg - 60 kapsler
6 reviewsVejledende pris 78,39 krEnhedspris1,31 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Spermidin 10 mg - 30 kapsler
3 reviewsTilbudspris 132,12 kr Vejledende pris 176,19 krEnhedspris4,40 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Sulforaphane 400 mcg - 120 tabletter
7 reviewsVejledende pris 63,39 krEnhedspris0,53 kr pr. stk.
Sport-serien
-
Vitaler's
Vitaler's Sport Citrulline (L-Citrulline Malate), Pulver - 500 g
12 reviewsVejledende pris 96,89 krEnhedspris193,78 kr /kg -
Vitaler's
Vitaler's Sport Isotonic Drink, jordbær - 22 g
No reviewsVejledende pris 4,29 krEnhedspris195,00 kr /kg -
Vitaler's
Vitaler's Sport mikroniseret kreatinmonohydrat 5000 mg, Kirsebær - 500 g
No reviewsVejledende pris 104,89 krEnhedspris209,78 kr /kg -
-
Vitaler's
Vitaler's Sport Isotonic Drink, Citron-lime - 660 g
No reviewsVejledende pris 69,59 krEnhedspris105,44 kr /kg -
Vitaler's
Vitaler's Sport Natural Fish Collagen - 350 g
No reviewsTilbudspris 137,99 kr Vejledende pris 184,09 krEnhedspris394,26 kr /kg -
Vitaler's
Vitaler's Collagen Sport 5000 mg, blåbær – 500 ml
No reviewsTilbudspris 130,32 kr Vejledende pris 174,39 krEnhedspris260,64 kr /l -
Vitaler's
Vitaler's Sport Isotonisk Drik, Kirsebær - 20 x 22 g
No reviewsTilbudspris 58,07 kr Vejledende pris 61,59 krEnhedspris2,90 kr pr. stk. -
Vitaler's
Vitaler's Shaker med si, Sort - 500 ml + 150 ml
1 reviewVejledende pris 23,19 krEnhedspris35,68 kr /l -
Vitaler's
Vitaler's Sport mikroniseret kreatinmonohydrat 5000 mg, St RAW bær - 500 g
3 reviewsVejledende pris 104,89 krEnhedspris209,78 kr /kg



iAI
Billederne i denne sektion er genereret med AI