Gå til indhold

Svært tilgængelige mærker i én butik

Mærker, der er svære at finde i dit land – samlet i én butik

Hjælp og kontakt
  • Danmark (DKK kr.)
Medpak
Konto Indkøbskurv
  • Vitaminer & Kosttilskud
    • Vitaminer & Kosttilskud
    • Aminosyrer
      • L-Arginin
      • L-Carnitin
      • L-Carnosin
      • L-Citrulin
      • L-Glutathion
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl Cystein (NAC)
    • Antioxidanter
      • Alfa-liponsyre
      • Astaxanthin
      • Coenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein og zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Urter
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Katteklo (Una de Gato)
      • Curcumin og gurkemeje
      • Malkebotterod
      • Djavleklo
      • Echinacea
      • Hvidlog
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Dvargpalme
      • Rodklover
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraler
      • Krom
      • Calcium
      • Jod
      • Jern
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Silica
      • Zink
    • Vitaminer
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskeolie og omega-fedtsyrer (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Grønne fødevarer og superfoods
  • Sundhedsmål
    • Sundhedsmål
    • Hjerne og kognitiv funktion
    • Knogler, led og brusk
    • Hjerte og kredsløb
    • Detox og udrensning
    • Fordøjelsessystemet
    • Energi
    • Øjne og syn
    • Hår, hud og negle
    • Immunsystemet
    • Nyrer og urinveje
    • Luftveje
    • Søvn
    • Vægttab
    • Mænds sundhed
    • Kvinders sundhed
    Alle Sundhedsmål →
  • Sport
    • Sport
    • Kulhydrater

      Kulhydrater

      Alle Kulhydrater →
      • Carbo
      • Energigels
      • Isotoniske drikkevarer
    • Kreatin

      Kreatin

      Alle Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pra-workout

      Pra-workout

      Alle Pra-workout →
      • Pra-workout stimulanter
      • Pra-workout pump
      • Pra-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alle Proteinpulver →
      • Vegetabilsk protein
      • Valleproteinblandinger
      • Valleproteinkoncentrat (WPC)
      • Valleproteinisolat (WPI)
    • Vagtogning

      Vagtogning

      Alle Vagtogning →
      • Gainere
    • Fedtforbrandere
    • Restitution
    • Testosteronforstarkere
    Alle Sport →
  • Skønhed
    • Skønhed
    • Bad og bruser

      Bad og bruser

      Alle Bad og bruser →
      • Badetilbehor
      • Badebomber og salte
      • Kropsskrub
      • Brusegels
      • Saber
    • Kropskosmetik

      Kropskosmetik

      Alle Kropskosmetik →
      • Deodoranter og antiperspiranter
      • Bodylotion, smor, cremer og kropsolier
    • Ansigtskosmetik

      Ansigtskosmetik

      Alle Ansigtskosmetik →
      • Ojencremer
      • Ansigtscreme
      • Ansigtsyrer, olier og serums
      • Ansigtsrengoring
      • Hydrolater, tager og tonics
      • Masker og ler
    • Hander og fodder

      Hander og fodder

      Alle Hander og fodder →
      • Behandling af ligtorne, hard hud og halluks
      • Fodpleje
      • Handpleje
    • Harkosmetik

      Harkosmetik

      Alle Harkosmetik →
      • Balsam
      • Harfarvning
      • Harmasker
      • Harolier, serums og sprays
      • Shampoo
    • Intimhygiejne

      Intimhygiejne

      Alle Intimhygiejne →
      • Gels og saber
      • Bind, trusseindlag, tamponer
    • Mundpleje

      Mundpleje

      Alle Mundpleje →
      • Mundskyl
      • Tandbørster
      • Tandpasta
      • Erstatningsbørstehoveder
    • Solbeskyttelse

      Solbeskyttelse

      Alle Solbeskyttelse →
      • Solcremer, lotioner
    Alle Skønhed →
  • Makeup
    • Makeup
    • Ansigtsmakeup

      Ansigtsmakeup

      Alle Ansigtsmakeup →
      • BB- og CC-cremer
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Anden ansigtsmakeup
    • Læbemakeup

      Læbemakeup

      Alle Læbemakeup →
      • Læbestifter
      • Læbefarver og -gloss
      • Læbepleje
    • Øjenmakeup

      Øjenmakeup

      Alle Øjenmakeup →
      • Mascara
    • Makeupværktøjer og tilbehør
    Alle Makeup →
  • Mor og baby
    • Mor og baby
    • Graviditet og moderskab

      Graviditet og moderskab

      Alle Graviditet og moderskab →
      • Graviditetsplanlægning og tests
      • Pleje under graviditeten
      • Sundhed under graviditeten
      • Amning
      • Hud- og kropspleje
    • Madning af børn

      Madning af børn

      Alle Madning af børn →
      • Flaskesutter
      • Sutteflasker
      • Kopper
      • Tilbehør til madning
      • Opbevaring af mad
    • Børns sundhed
    • Børnehygiejne
    • Børneernæring
    • Sutter
    Alle Mor og baby →
  • Hjem
    • Hjem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alle Aromaterapi →
      • Diffusere og forstovere
      • Ateriske oliesat
      • Enkelte ateriske olier
      • Duftolie
      • Rogelsespinde
    • Horevarn

      Horevarn

      Alle Horevarn →
      • Orepropper mod stoj
      • Oreprop tilbehor
      • Orepropper
    • Hjemmeplejeog rengoring

      Hjemmeplejeog rengoring

      Alle Hjemmeplejeog rengoring →
      • Badevarelsesrengoringsmidler
      • Eco Zone 🍃
      • Kokkenrengoringsmidler
      • Vaskemidler
      • Universelle rengoringsmidler
      • Lugtfjernere
    • Insekt- og flatbeskyttelse

      Insekt- og flatbeskyttelse

      Alle Insekt- og flatbeskyttelse →
      • Elektroniske flatafskrakkere
      • Insektmidler
    • Kaledyr

      Kaledyr

      Alle Kaledyr →
      • Kaledyrstilbehor
      • Kaledyrsmad og godbidder
      • Kaledyrspleje og hygiejne
      • Kosttilskud til kaledyr
      • Flat- og loppebeskyttelse
    • Saunatilbehor

      Saunatilbehor

      Alle Saunatilbehor →
      • Sauna aterisk olie
      • Saunavarktoj og udstyr
    • Vandfiltrering og flasker

      Vandfiltrering og flasker

      Alle Vandfiltrering og flasker →
      • Vandflasker
      • Vandfiltre
    Alle Hjem →
  • Sundhed
    • Sundhed
    • Sund mad & ernæring

      Sund mad & ernæring

      Alle Sund mad & ernæring →
      • Drikkevarer & drikkemiks
      • Morgenmad & kornprodukter
      • Kaffe & te
      • Madolie & eddike
      • Sunde drikke & juice
      • Sunde snacks
      • Urter & krydderier
      • Marmelade, honning & søde pålegg
      • Nøddesmør
      • Pasta & nudler
      • Saucer & krydderier
      • Sportsernæring
      • Sukkererstatninger
      • Alle Sund mad & ernæring →
    • Intimsundhed

      Intimsundhed

      Alle Intimsundhed →
      • Kondomer
      • Glidecreme & intim pleje
      • Voksenprodukter
    • Medicinske forsyninger & tests
    Alle Sundhed →
  • Mærker
    • Mærker
    • Vores marker
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top marker
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nye marker
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alle Mærker →

    Mærker

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Udsalg
  • Immunsæsonen
  1. Forside
  2. Sport

Sport

(683 produkter)
  • Kulhydrater
  • Kreatin
  • Pra-workout
  • Proteinpulver
  • Vagtogning
  • Fedtforbrandere
  • Restitution
  • Testosteronforstarkere
  • Mest relevante
  • Bestsellere
  • Alfabetisk, A-Å
  • Alfabetisk, Å-A
  • Pris, lav til høj
  • Pris, høj til lav
  • Dato, ældre til nyere
  • Dato, nyere til ældre
Vis som

  • Activlab Isoactive Isotonic with Ashwagandha, Peach Iced Tea - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic med Ashwagandha, Peach Iced Tea - 31,5 g

    No reviews
    Vejledende pris 3,49 kr
    Enhedspris110,79 kr /kg
    Se detaljer
  • Primabiotic Collagen Sport Shot, 10000 mg - 30 pieces Primabiotic Collagen Sport Shot, 10000 mg - 30 pieces
    Udsolgt

    PrimaBiotic

    Primabiotic Collagen Sport Shot,10000 mg - 30 stk.

    1 review
    Vejledende pris 669,69 kr
    Enhedspris22.323,00 kr /l
    Se detaljer
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Cookies Cream - 700 g

    Olimp

    Olimp Valleproteinkompleks 100%, Cookies Cream - 700 g

    No reviews
    Vejledende pris 276,39 kr
    Enhedspris394,84 kr /kg
    Se detaljer
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Vanilla Flavour - 700 g

    Olimp

    Olimp Valleproteinkompleks 100%, Vaniljesmag - 700 g

    1 review
    Vejledende pris 278,09 kr
    Enhedspris397,27 kr /kg
    Se detaljer
  • Real Pharm Creatine Monohydrate - 500 g
    5% rabat

    Real Pharm

    Real Pharm Kreatinmonohydrat - 500 g

    2 reviews
    Tilbudspris 91,22 kr Vejledende pris 96,49 kr
    Enhedspris182,44 kr /kg
    Se detaljer
  • BioTech USA TST GH, Orange Flavoured - 300 g
    Udsolgt
    25% rabat

    BioTech USA

    BioTech USA TST GH, Appelsinsmag - 300 g

    1 review
    Tilbudspris 178,95 kr Vejledende pris 239,49 kr
    Enhedspris596,50 kr /kg
    Se detaljer
  • Applied Nutrition Stainless Steel Shaker, Blue - 750 ml Applied Nutrition Stainless Steel Shaker, Blue - 750 ml Applied Nutrition Stainless Steel Shaker, Blue - 750 ml
    Udsolgt

    Applied Nutrition

    Applied Nutrition Shaker i rustfrit stål, Blå - 750 ml

    No reviews
    Vejledende pris 30,79 kr
    Enhedspris
    Se detaljer
  • Activlab 100% Whey Protein Premium, Strawberry - 500 g

    Activlab

    Activlab 100% valleprotein Premium, St RAW berry - 500 g

    1 review
    Vejledende pris 167,59 kr
    Enhedspris335,18 kr /kg
    Se detaljer
  • Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot, Orange Flavour - 20 pieces

    Olimp

    Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot, Appelsinsmag - 20 stk.

    No reviews
    Vejledende pris 347,49 kr
    Enhedspris139,00 kr /10ml
    Se detaljer
  • Applied Nutrition Shaker Clear, Blue - 700 ml Applied Nutrition Shaker Clear, Blue - 700 ml
    Udsolgt

    Applied Nutrition

    Applied Nutrition Shaker Clear, Blue - 700 ml

    2 reviews
    Vejledende pris 15,39 kr
    Enhedspris
    Se detaljer
  • Now Foods L-Carnitine 500 mg - 60 Capsules Now Foods L-Carnitine 500 mg - 60 Capsules Now Foods L-Carnitine 500 mg - 60 Capsules

    Now Foods

    Now Foods L-carnitin 500 mg - 60 kapsler

    No reviews
    Vejledende pris 137,69 kr
    Enhedspris2,29 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Activlab Creatine Powder Super 5000 mg - 500 g

    Activlab

    Activlab Creatine pulver Super 5000 mg - 500 g

    2 reviews
    Vejledende pris 107,89 kr
    Enhedspris215,78 kr /kg
    Se detaljer
  • Activlab Isoactive Isotonic with Guarana, Orange - 20 Sachets

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic med Guarana, Orange - 20 poser

    1 review
    Vejledende pris 62,19 kr
    Enhedspris1.974,29 kr /kg
    Se detaljer
  • SIS Hydro Electrolytes, Grapefruit - 20 Effervescent Tablets

    SIS (Science In Sport)

    SIS Hydro Electrolytes, Grapefruit - 20 brusetabletter

    No reviews
    Vejledende pris 63,99 kr
    Enhedspris3,20 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Olimp Beta-Alanine Xplode Powder - 250 g

    Olimp

    Olimp Beta-Alanine Xplode-pulver - 250 g

    2 reviews
    Vejledende pris 139,39 kr
    Enhedspris557,56 kr /kg
    Se detaljer
  • Haya Labs Super Greens, Lemon Shake - 300 g

    Haya Labs

    Haya Labs Super Greens, Lemon Shake - 300 g

    2 reviews
    Vejledende pris 96,49 kr
    Enhedspris321,63 kr /kg
    Se detaljer
  • Aura Herbals Creatine Monohydrate 3000 mg - 30 Sachets

    Aura Herbals

    Aura Herbals Kreatinmonohydrat 3000 mg - 30 poser

    2 reviews
    Vejledende pris 62,39 kr
    Enhedspris2,08 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Activlab Isoactive Isotonic with Acerola, Frozen Lemonade - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic med Acerola, Frozen Lemonade - 31,5 g

    No reviews
    Vejledende pris 3,49 kr
    Enhedspris110,79 kr /kg
    Se detaljer
  • Activlab Isoactive Isotonic with L-carnitine, Pineapple - 20 Sachets Activlab Isoactive Isotonic with L-carnitine, Pineapple - 20 Sachets

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic med L-carnitin, Ananas - 20 poser

    No reviews
    Vejledende pris 59,69 kr
    Enhedspris2,98 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • SIS GO Isotonic Energy, Orange - 60 ml x 10 pieces SIS GO Isotonic Energy, Orange - 60 ml x 10 pieces SIS GO Isotonic Energy, Orange - 60 ml x 10 pieces

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Orange - 60 ml x 10 stk.

    No reviews
    Vejledende pris 114,09 kr
    Enhedspris11,41 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • PVL Multi Athlete's Vitamin - 60 Tablets

    PVL

    PVL Multi Athlete's Vitamin - 60 tabletter

    1 review
    Vejledende pris 92,09 kr
    Enhedspris1,53 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Olimp BCAA Xplode Powder, Orange Flavoured - 500 g Olimp BCAA Xplode Powder, Orange Flavoured - 500 g Olimp BCAA Xplode Powder, Orange Flavoured - 500 g

    Olimp

    Olimp BCAA Xplode-pulver, med appelsinsmag - 500 g

    2 reviews
    Vejledende pris 245,69 kr
    Enhedspris491,38 kr /kg
    Se detaljer
  • Sunwarrior Warrior Blend Protein, Chocolate, USA - 750 g

    Sunwarrior

    Sunwarrior Warrior Blend Protein, Chokolade, USA - 750 g

    No reviews
    Vejledende pris 425,49 kr
    Enhedspris567,32 kr /kg
    Se detaljer
  • Olimp Chela-Mag B6 Forte Sport Edition - 90 Capsules

    Olimp

    Olimp Chela-Mag B6 Forte Sport Edition - 90 kapsler

    2 reviews
    Vejledende pris 151,79 kr
    Enhedspris1,69 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Forrige
  • Side 7 / 29
  • 1
  • …
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • …
  • 29
  • Næste

Sports- og fitnesstilskud til toppræstationer

Løft din atletiske præstation med Medpaks omfattende udvalg af sports- og fitnesstilskud. Uanset om du er professionel atlet eller fitnessentusiast, er vores nøje udvalgte produkter designet til at understøtte din krops øgede krav under intense fysiske aktiviteter.

Regelmæssig motion og hård træning presser vores kroppe til det yderste. Mens bevægelse er afgørende for det generelle helbred, , kræver højintensiv træning, der udfordrer muskler, led, og udholdenhed, specialiseret ernæringsmæssig støtte . Vores sports- og fitnesstilskud går ud over basale vitaminer og mineraler, og tilbyder målrettede ingredienser til at forbedre præstationen, fremskynde r Ecover y, og opretholde optimal ledsundhed.

Essentielle kosttilskud til atleter

En velafrundet atletisk kost bør være rig på antioxidanter for at bekæmpe træningsinducerede frie radikaler. Vores udvalg omfatter potente antioxidanter som vitamin C, A, og E, som ikke kun understøtter kroppens generelle funktioner, men også bidrager til en sund, glødende hud. Til dem, der deltager i anstrengende aktiviteter, som øger niveauet af stresshormoner, tilbyder vi naturlige urtetilskud, som øger energi og udholdenhed under træning , såsom Ashwagandha (indisk ginseng) .

Skræddersyede produkter til styrke- og udholdenhedsatleter

Styrketræning og udholdenhedssport stiller unikke krav til kroppen. Derfor tilbyder vi et bredt udvalg af protein-, kulhydrat-, og aminosyretilskud til at understøtte intense træningsprogrammer . Vores proteinpulvere er grundlaget for muskelvækst og -reparation, og kan nemt blandes med vand eller din yndlingsshake. For udholdenhedsatleter, tilbyder vores kulhydrattilskud en blanding af hurtigt og langsomt absorberende kulhydrater, der giver brændstof til langvarig præstation.

Aminosyrer, især kreatin , spiller en afgørende rolle i opbygning af muskelmasse og forbedring af muskelstyrke og udholdenhed. Disse kosttilskud er vigtige for atleter, der ønsker at maksimere deres træningsresultater og nå deres fitnessmål.

Omfattende støtte til atletisk succes

At supplere din fitnessrutine med vores sportsernæringsprodukter er en effektiv måde at opfylde din krops øgede ernærings- og energibehov på. Mange af vores kosttilskud har mange fordele, og understøtter ikke kun muskelvækst, men hjælper også med fedttab og generelle forbedringer af kropssammensætningen.

Hos Medpak, er vi forpligtet til at levere sports- og fitnesstilskud af høj kvalitet, der imødekommer de forskellige behov hos atleter og fitnessentusiaster. Udforsk vores sortiment Toda y og tag din præstation til det næste niveau!

Medpak

Oplev Medpak – din pålidelige destination for premium sundheds- og wellnessprodukter siden 2014. Vi tilbyder nøje udvalgte kosttilskud, fitnesstilbehør og kosmetik fra Krakow, Polen til kunder i hele Europa.


  • Facebook
  • Instagram
  • Danmark (DKK kr.)

Information

  • Privatlivspolitik
  • Returpolitik
  • Servicevilkar
  • Fortrydelse
  • Foreslå et produkt

Kundeservice

  • Om os
  • Betalingsinfo
  • Forsendelsesinfo
  • Returneringer og ombytninger
  • Kolofon
  • Blog
  • Vores engrosside
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Man–fre: 08:00-16:00

Kontakt os nu

© 2026 Medpak.
Accepterede betalingsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vælg varianter

Varen er lagt i din indkøbskurv.

Se indkøbskurv