Gå til indhold

Svært tilgængelige mærker i én butik

Mærker, der er svære at finde i dit land – samlet i én butik

Hjælp og kontakt
  • Danmark (DKK kr.)
Medpak
Konto Indkøbskurv
  • Vitaminer & Kosttilskud
    • Vitaminer & Kosttilskud
    • Aminosyrer
      • L-Arginin
      • L-Carnitin
      • L-Carnosin
      • L-Citrulin
      • L-Glutathion
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl Cystein (NAC)
    • Antioxidanter
      • Alfa-liponsyre
      • Astaxanthin
      • Coenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein og zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Urter
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Katteklo (Una de Gato)
      • Curcumin og gurkemeje
      • Malkebotterod
      • Djavleklo
      • Echinacea
      • Hvidlog
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Dvargpalme
      • Rodklover
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraler
      • Krom
      • Calcium
      • Jod
      • Jern
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Silica
      • Zink
    • Vitaminer
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskeolie og omega-fedtsyrer (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Grønne fødevarer og superfoods
  • Sundhedsmål
    • Sundhedsmål
    • Hjerne og kognitiv funktion
    • Knogler, led og brusk
    • Hjerte og kredsløb
    • Detox og udrensning
    • Fordøjelsessystemet
    • Energi
    • Øjne og syn
    • Hår, hud og negle
    • Immunsystemet
    • Nyrer og urinveje
    • Luftveje
    • Søvn
    • Vægttab
    • Mænds sundhed
    • Kvinders sundhed
    Alle Sundhedsmål →
  • Sport
    • Sport
    • Kulhydrater

      Kulhydrater

      Alle Kulhydrater →
      • Carbo
      • Energigels
      • Isotoniske drikkevarer
    • Kreatin

      Kreatin

      Alle Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pra-workout

      Pra-workout

      Alle Pra-workout →
      • Pra-workout stimulanter
      • Pra-workout pump
      • Pra-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alle Proteinpulver →
      • Vegetabilsk protein
      • Valleproteinblandinger
      • Valleproteinkoncentrat (WPC)
      • Valleproteinisolat (WPI)
    • Vagtogning

      Vagtogning

      Alle Vagtogning →
      • Gainere
    • Fedtforbrandere
    • Restitution
    • Testosteronforstarkere
    Alle Sport →
  • Skønhed
    • Skønhed
    • Bad og bruser

      Bad og bruser

      Alle Bad og bruser →
      • Badetilbehor
      • Badebomber og salte
      • Kropsskrub
      • Brusegels
      • Saber
    • Kropskosmetik

      Kropskosmetik

      Alle Kropskosmetik →
      • Deodoranter og antiperspiranter
      • Bodylotion, smor, cremer og kropsolier
    • Ansigtskosmetik

      Ansigtskosmetik

      Alle Ansigtskosmetik →
      • Ojencremer
      • Ansigtscreme
      • Ansigtsyrer, olier og serums
      • Ansigtsrengoring
      • Hydrolater, tager og tonics
      • Masker og ler
    • Hander og fodder

      Hander og fodder

      Alle Hander og fodder →
      • Behandling af ligtorne, hard hud og halluks
      • Fodpleje
      • Handpleje
    • Harkosmetik

      Harkosmetik

      Alle Harkosmetik →
      • Balsam
      • Harfarvning
      • Harmasker
      • Harolier, serums og sprays
      • Shampoo
    • Intimhygiejne

      Intimhygiejne

      Alle Intimhygiejne →
      • Gels og saber
      • Bind, trusseindlag, tamponer
    • Mundpleje

      Mundpleje

      Alle Mundpleje →
      • Mundskyl
      • Tandbørster
      • Tandpasta
      • Erstatningsbørstehoveder
    • Solbeskyttelse

      Solbeskyttelse

      Alle Solbeskyttelse →
      • Solcremer, lotioner
    Alle Skønhed →
  • Makeup
    • Makeup
    • Ansigtsmakeup

      Ansigtsmakeup

      Alle Ansigtsmakeup →
      • BB- og CC-cremer
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Anden ansigtsmakeup
    • Læbemakeup

      Læbemakeup

      Alle Læbemakeup →
      • Læbestifter
      • Læbefarver og -gloss
      • Læbepleje
    • Øjenmakeup

      Øjenmakeup

      Alle Øjenmakeup →
      • Mascara
    • Makeupværktøjer og tilbehør
    Alle Makeup →
  • Mor og baby
    • Mor og baby
    • Graviditet og moderskab

      Graviditet og moderskab

      Alle Graviditet og moderskab →
      • Graviditetsplanlægning og tests
      • Pleje under graviditeten
      • Sundhed under graviditeten
      • Amning
      • Hud- og kropspleje
    • Madning af børn

      Madning af børn

      Alle Madning af børn →
      • Flaskesutter
      • Sutteflasker
      • Kopper
      • Tilbehør til madning
      • Opbevaring af mad
    • Børns sundhed
    • Børnehygiejne
    • Børneernæring
    • Sutter
    Alle Mor og baby →
  • Hjem
    • Hjem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alle Aromaterapi →
      • Diffusere og forstovere
      • Ateriske oliesat
      • Enkelte ateriske olier
      • Duftolie
      • Rogelsespinde
    • Horevarn

      Horevarn

      Alle Horevarn →
      • Orepropper mod stoj
      • Oreprop tilbehor
      • Orepropper
    • Hjemmeplejeog rengoring

      Hjemmeplejeog rengoring

      Alle Hjemmeplejeog rengoring →
      • Badevarelsesrengoringsmidler
      • Eco Zone 🍃
      • Kokkenrengoringsmidler
      • Vaskemidler
      • Universelle rengoringsmidler
      • Lugtfjernere
    • Insekt- og flatbeskyttelse

      Insekt- og flatbeskyttelse

      Alle Insekt- og flatbeskyttelse →
      • Elektroniske flatafskrakkere
      • Insektmidler
    • Kaledyr

      Kaledyr

      Alle Kaledyr →
      • Kaledyrstilbehor
      • Kaledyrsmad og godbidder
      • Kaledyrspleje og hygiejne
      • Kosttilskud til kaledyr
      • Flat- og loppebeskyttelse
    • Saunatilbehor

      Saunatilbehor

      Alle Saunatilbehor →
      • Sauna aterisk olie
      • Saunavarktoj og udstyr
    • Vandfiltrering og flasker

      Vandfiltrering og flasker

      Alle Vandfiltrering og flasker →
      • Vandflasker
      • Vandfiltre
    Alle Hjem →
  • Sundhed
    • Sundhed
    • Sund mad & ernæring

      Sund mad & ernæring

      Alle Sund mad & ernæring →
      • Drikkevarer & drikkemiks
      • Morgenmad & kornprodukter
      • Kaffe & te
      • Madolie & eddike
      • Sunde drikke & juice
      • Sunde snacks
      • Urter & krydderier
      • Marmelade, honning & søde pålegg
      • Nøddesmør
      • Pasta & nudler
      • Saucer & krydderier
      • Sportsernæring
      • Sukkererstatninger
      • Alle Sund mad & ernæring →
    • Intimsundhed

      Intimsundhed

      Alle Intimsundhed →
      • Kondomer
      • Glidecreme & intim pleje
      • Voksenprodukter
    • Medicinske forsyninger & tests
    Alle Sundhed →
  • Mærker
    • Mærker
    • Vores marker
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top marker
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nye marker
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alle Mærker →

    Mærker

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Udsalg
  • Immunsæsonen
  1. Forside
  2. Sport

Sport

(683 produkter)
  • Kulhydrater
  • Kreatin
  • Pra-workout
  • Proteinpulver
  • Vagtogning
  • Fedtforbrandere
  • Restitution
  • Testosteronforstarkere
  • Mest relevante
  • Bestsellere
  • Alfabetisk, A-Å
  • Alfabetisk, Å-A
  • Pris, lav til høj
  • Pris, høj til lav
  • Dato, ældre til nyere
  • Dato, nyere til ældre
Vis som

  • Solve Labs Complete Plant-Based Protein, Pumpkin Spice - 500 g Solve Labs Complete Plant-Based Protein, Pumpkin Spice - 500 g
    Udsolgt

    Solve Labs

    Solve Labs Complete Plant-Based Protein, Pumpkin Spice - 500 g

    No reviews
    Vejledende pris 197,39 kr
    Enhedspris394,78 kr /kg
    Se detaljer
  • PVL Mutant Mass Gainer, Vanilla Ice Cream - 2270 g
    Udsolgt

    PVL

    PVL Mutant Mass Gainer, Vanilla Ice Cream - 2270 g

    No reviews
    Vejledende pris 240,39 kr
    Enhedspris105,90 kr /kg
    Se detaljer
  • PowerBar Isoactive - Isotonic Sports Drink, Red Fruits - 1320 g
    Udsolgt

    PowerBar

    PowerBar Isoactive - Isotonisk sportsdrik, Rød frugt - 1320 g

    No reviews
    Vejledende pris 232,49 kr
    Enhedspris176,13 kr /kg
    Se detaljer
  • Powerbar PowerGel Original, Lime Mint - 41 g
    Udsolgt

    PowerBar

    Powerbar PowerGel Original, Lime Mint - 41 g

    No reviews
    Vejledende pris 19,29 kr
    Enhedspris4,70 kr /10g
    Se detaljer
  • WK DZIK Zero Sauce Blueberry - 425 ml WK DZIK Zero Sauce Blueberry - 425 ml WK DZIK Zero Sauce Blueberry - 425 ml

    WK DZIK

    WK DZIK Zero Sauce Blåbær – 425 ml

    No reviews
    Vejledende pris 52,59 kr
    Enhedspris123,74 kr /l
    Se detaljer
  • WK DZIK Citrulline Malate Grape - 540 g WK DZIK Citrulline Malate Grape - 540 g WK DZIK Citrulline Malate Grape - 540 g

    WK DZIK

    WK DZIK Citrullinmalat Druesmag – 540 g

    No reviews
    Vejledende pris 175,49 kr
    Enhedspris324,98 kr /kg
    Se detaljer
  • Activlab Isoactive Electrolytes, Raspberry-Lime - 630 g
    5% rabat

    Activlab

    Activlab Isoactive Electrolytes, Hindbær-Lime - 630 g

    No reviews
    Tilbudspris 77,11 kr Vejledende pris 81,49 kr
    Enhedspris122,40 kr /kg
    Se detaljer
  • Osavi Ashwagandha Extra 400 mg – 180 Capsules
    Udsolgt

    Osavi

    Osavi Ashwagandha Extra 400 mg – 180 kapsler

    No reviews
    Vejledende pris 52,59 kr
    Enhedspris0,29 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Activlab Creatine Monohydrate, Natrual - 300 g

    Activlab

    Activlab Kreatinmonohydrat , Natural - 300 g

    No reviews
    Vejledende pris 70,19 kr
    Enhedspris233,97 kr /kg
    Se detaljer
  • Activlab Creatine Monohydrate, Lemon - 300 g
    16% rabat

    Activlab

    Activlab Kreatinmonohydrat , Citron - 300 g

    1 review
    Tilbudspris 61,38 kr Vejledende pris 72,79 kr
    Enhedspris204,60 kr /kg
    Se detaljer
  • Activlab Whey Protein Shake, Vanilla - 350 g

    Activlab

    Activlab Whey Protein Shake, Vanilje - 350 g

    No reviews
    Vejledende pris 115,79 kr
    Enhedspris330,83 kr /kg
    Se detaljer
  • Mutant Whey, Vanilla Ice Cream - 2270 g Mutant Whey, Vanilla Ice Cream - 2270 g
    Udsolgt

    PVL

    Mutant Whey, Vaniljeis - 2270 g

    2 reviews
    Vejledende pris 416,69 kr
    Enhedspris183,56 kr /kg
    Se detaljer
  • Optimum Nutrition Micronized Creatine, Powder - 187 g Optimum Nutrition Micronized Creatine, Powder - 187 g Optimum Nutrition Micronized Creatine, Powder - 187 g
    Udsolgt

    Optimum Nutrition

    Optimum Nutrition Mikroniseret kreatin, pulver - 187 g

    No reviews
    Vejledende pris 106,99 kr
    Enhedspris572,14 kr /kg
    Se detaljer
  • Isostar Actifood, Energy Gel, Apple - 90 g Isostar Actifood, Energy Gel, Apple - 90 g Isostar Actifood, Energy Gel, Apple - 90 g
    Udsolgt

    Isostar

    Isostar Actifood, Energigel, Æble - 90 g

    No reviews
    Vejledende pris 38,49 kr
    Enhedspris42,77 kr /100g
    Se detaljer
  • Skill Creatine Monohydrate Powder - 300 g

    Skill Nutrition

    Skill Kreatinmonohydratpulver - 300 g

    No reviews
    Vejledende pris 97,09 kr
    Enhedspris323,63 kr /kg
    Se detaljer
  • Laborell Creatine Monohydrate Powder, Apple - 500 g

    Laborell

    Laborell Kreatin Monohydrat Pulver, Æble - 500 g

    No reviews
    Vejledende pris 172,79 kr
    Enhedspris345,58 kr /kg
    Se detaljer
  • Vitargo Carboloader, Carbohydrate Powder Drink, Orange - 75 g

    Vitargo

    Vitargo Carboloader, Kulhydratpulverdrik, Orange - 75 g

    1 review
    Vejledende pris 27,19 kr
    Enhedspris36,25 kr /100g
    Se detaljer
  • Vitargo Carboloader, Carbohydrate Powder Drink, Orange - 700 g
    Udsolgt

    Vitargo

    Vitargo Carboloader, Kulhydratpulverdrik, Orange - 700 g

    1 review
    Vejledende pris 166,59 kr
    Enhedspris237,99 kr /kg
    Se detaljer
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Coconut - 700 g

    Olimp

    Olimp Valleproteinkompleks 100%, Kokosnød - 700 g

    No reviews
    Vejledende pris 278,99 kr
    Enhedspris398,56 kr /kg
    Se detaljer
  • PVL Mutant Mass Gainer, Chocolate Fudge Brownie - 2270 g
    Udsolgt

    PVL

    PVL Mutant Mass Gainer, Chocolate Fudge Brownie - 2270g

    1 review
    Vejledende pris 238,89 kr
    Enhedspris105,24 kr /kg
    Se detaljer
  • Nutrend Unisport Hypotonic Drink, Grapefruit - 500 ml
    6% rabat

    Nutrend

    Nutrend Unisport Unisport Hypotonic Drink, Grapefrugt - 500 ml

    No reviews
    Tilbudspris 70,10 kr Vejledende pris 74,49 kr
    Enhedspris140,20 kr /l
    Se detaljer
  • Nutrend Magneslife Liquid, Orange - 25 ml

    Nutrend

    Nutrend Magneslife flydende, Orange - 25 ml

    No reviews
    Vejledende pris 8,79 kr
    Enhedspris3,52 kr /10ml
    Se detaljer
  • WK DZIK Citrulline Malate Lemon - 540 g WK DZIK Citrulline Malate Lemon - 540 g WK DZIK Citrulline Malate Lemon - 540 g

    WK DZIK

    WK DZIK Citrullinmalat Citron - 540 g

    No reviews
    Vejledende pris 175,49 kr
    Enhedspris324,98 kr /kg
    Se detaljer
  • WK DZIK Creatine Monohydrate Cola-Lemon - 369 g WK DZIK Creatine Monohydrate Cola-Lemon - 369 g WK DZIK Creatine Monohydrate Cola-Lemon - 369 g
    Udsolgt

    WK DZIK

    WK DZIK Kreatinmonohydrat Cola-Citron - 369 g

    No reviews
    Vejledende pris 116,69 kr
    Enhedspris316,23 kr /kg
    Se detaljer
  • Forrige
  • Side 22 / 29
  • 1
  • …
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • …
  • 29
  • Næste

Sports- og fitnesstilskud til toppræstationer

Løft din atletiske præstation med Medpaks omfattende udvalg af sports- og fitnesstilskud. Uanset om du er professionel atlet eller fitnessentusiast, er vores nøje udvalgte produkter designet til at understøtte din krops øgede krav under intense fysiske aktiviteter.

Regelmæssig motion og hård træning presser vores kroppe til det yderste. Mens bevægelse er afgørende for det generelle helbred, , kræver højintensiv træning, der udfordrer muskler, led, og udholdenhed, specialiseret ernæringsmæssig støtte . Vores sports- og fitnesstilskud går ud over basale vitaminer og mineraler, og tilbyder målrettede ingredienser til at forbedre præstationen, fremskynde r Ecover y, og opretholde optimal ledsundhed.

Essentielle kosttilskud til atleter

En velafrundet atletisk kost bør være rig på antioxidanter for at bekæmpe træningsinducerede frie radikaler. Vores udvalg omfatter potente antioxidanter som vitamin C, A, og E, som ikke kun understøtter kroppens generelle funktioner, men også bidrager til en sund, glødende hud. Til dem, der deltager i anstrengende aktiviteter, som øger niveauet af stresshormoner, tilbyder vi naturlige urtetilskud, som øger energi og udholdenhed under træning , såsom Ashwagandha (indisk ginseng) .

Skræddersyede produkter til styrke- og udholdenhedsatleter

Styrketræning og udholdenhedssport stiller unikke krav til kroppen. Derfor tilbyder vi et bredt udvalg af protein-, kulhydrat-, og aminosyretilskud til at understøtte intense træningsprogrammer . Vores proteinpulvere er grundlaget for muskelvækst og -reparation, og kan nemt blandes med vand eller din yndlingsshake. For udholdenhedsatleter, tilbyder vores kulhydrattilskud en blanding af hurtigt og langsomt absorberende kulhydrater, der giver brændstof til langvarig præstation.

Aminosyrer, især kreatin , spiller en afgørende rolle i opbygning af muskelmasse og forbedring af muskelstyrke og udholdenhed. Disse kosttilskud er vigtige for atleter, der ønsker at maksimere deres træningsresultater og nå deres fitnessmål.

Omfattende støtte til atletisk succes

At supplere din fitnessrutine med vores sportsernæringsprodukter er en effektiv måde at opfylde din krops øgede ernærings- og energibehov på. Mange af vores kosttilskud har mange fordele, og understøtter ikke kun muskelvækst, men hjælper også med fedttab og generelle forbedringer af kropssammensætningen.

Hos Medpak, er vi forpligtet til at levere sports- og fitnesstilskud af høj kvalitet, der imødekommer de forskellige behov hos atleter og fitnessentusiaster. Udforsk vores sortiment Toda y og tag din præstation til det næste niveau!

Medpak

Oplev Medpak – din pålidelige destination for premium sundheds- og wellnessprodukter siden 2014. Vi tilbyder nøje udvalgte kosttilskud, fitnesstilbehør og kosmetik fra Krakow, Polen til kunder i hele Europa.


  • Facebook
  • Instagram
  • Danmark (DKK kr.)

Information

  • Privatlivspolitik
  • Returpolitik
  • Servicevilkar
  • Fortrydelse
  • Foreslå et produkt

Kundeservice

  • Om os
  • Betalingsinfo
  • Forsendelsesinfo
  • Returneringer og ombytninger
  • Kolofon
  • Blog
  • Vores engrosside
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Man–fre: 08:00-16:00

Kontakt os nu

© 2026 Medpak.
Accepterede betalingsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vælg varianter

Varen er lagt i din indkøbskurv.

Se indkøbskurv