Gå til indhold

Svært tilgængelige mærker i én butik

Mærker, der er svære at finde i dit land – samlet i én butik

Hjælp og kontakt
  • Danmark (DKK kr.)
Medpak
Konto Indkøbskurv
  • Vitaminer & Kosttilskud
    • Vitaminer & Kosttilskud
    • Aminosyrer
      • L-Arginin
      • L-Carnitin
      • L-Carnosin
      • L-Citrulin
      • L-Glutathion
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl Cystein (NAC)
    • Antioxidanter
      • Alfa-liponsyre
      • Astaxanthin
      • Coenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein og zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Urter
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Katteklo (Una de Gato)
      • Curcumin og gurkemeje
      • Malkebotterod
      • Djavleklo
      • Echinacea
      • Hvidlog
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Dvargpalme
      • Rodklover
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraler
      • Krom
      • Calcium
      • Jod
      • Jern
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Silica
      • Zink
    • Vitaminer
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskeolie og omega-fedtsyrer (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Grønne fødevarer og superfoods
  • Sundhedsmål
    • Sundhedsmål
    • Hjerne og kognitiv funktion
    • Knogler, led og brusk
    • Hjerte og kredsløb
    • Detox og udrensning
    • Fordøjelsessystemet
    • Energi
    • Øjne og syn
    • Hår, hud og negle
    • Immunsystemet
    • Nyrer og urinveje
    • Luftveje
    • Søvn
    • Vægttab
    • Mænds sundhed
    • Kvinders sundhed
    Alle Sundhedsmål →
  • Sport
    • Sport
    • Kulhydrater

      Kulhydrater

      Alle Kulhydrater →
      • Carbo
      • Energigels
      • Isotoniske drikkevarer
    • Kreatin

      Kreatin

      Alle Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pra-workout

      Pra-workout

      Alle Pra-workout →
      • Pra-workout stimulanter
      • Pra-workout pump
      • Pra-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alle Proteinpulver →
      • Vegetabilsk protein
      • Valleproteinblandinger
      • Valleproteinkoncentrat (WPC)
      • Valleproteinisolat (WPI)
    • Vagtogning

      Vagtogning

      Alle Vagtogning →
      • Gainere
    • Fedtforbrandere
    • Restitution
    • Testosteronforstarkere
    Alle Sport →
  • Skønhed
    • Skønhed
    • Bad og bruser

      Bad og bruser

      Alle Bad og bruser →
      • Badetilbehor
      • Badebomber og salte
      • Kropsskrub
      • Brusegels
      • Saber
    • Kropskosmetik

      Kropskosmetik

      Alle Kropskosmetik →
      • Deodoranter og antiperspiranter
      • Bodylotion, smor, cremer og kropsolier
    • Ansigtskosmetik

      Ansigtskosmetik

      Alle Ansigtskosmetik →
      • Ojencremer
      • Ansigtscreme
      • Ansigtsyrer, olier og serums
      • Ansigtsrengoring
      • Hydrolater, tager og tonics
      • Masker og ler
    • Hander og fodder

      Hander og fodder

      Alle Hander og fodder →
      • Behandling af ligtorne, hard hud og halluks
      • Fodpleje
      • Handpleje
    • Harkosmetik

      Harkosmetik

      Alle Harkosmetik →
      • Balsam
      • Harfarvning
      • Harmasker
      • Harolier, serums og sprays
      • Shampoo
    • Intimhygiejne

      Intimhygiejne

      Alle Intimhygiejne →
      • Gels og saber
      • Bind, trusseindlag, tamponer
    • Mundpleje

      Mundpleje

      Alle Mundpleje →
      • Mundskyl
      • Tandbørster
      • Tandpasta
      • Erstatningsbørstehoveder
    • Solbeskyttelse

      Solbeskyttelse

      Alle Solbeskyttelse →
      • Solcremer, lotioner
    Alle Skønhed →
  • Makeup
    • Makeup
    • Ansigtsmakeup

      Ansigtsmakeup

      Alle Ansigtsmakeup →
      • BB- og CC-cremer
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Anden ansigtsmakeup
    • Læbemakeup

      Læbemakeup

      Alle Læbemakeup →
      • Læbestifter
      • Læbefarver og -gloss
      • Læbepleje
    • Øjenmakeup

      Øjenmakeup

      Alle Øjenmakeup →
      • Mascara
    • Makeupværktøjer og tilbehør
    Alle Makeup →
  • Mor og baby
    • Mor og baby
    • Graviditet og moderskab

      Graviditet og moderskab

      Alle Graviditet og moderskab →
      • Graviditetsplanlægning og tests
      • Pleje under graviditeten
      • Sundhed under graviditeten
      • Amning
      • Hud- og kropspleje
    • Madning af børn

      Madning af børn

      Alle Madning af børn →
      • Flaskesutter
      • Sutteflasker
      • Kopper
      • Tilbehør til madning
      • Opbevaring af mad
    • Børns sundhed
    • Børnehygiejne
    • Børneernæring
    • Sutter
    Alle Mor og baby →
  • Hjem
    • Hjem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alle Aromaterapi →
      • Diffusere og forstovere
      • Ateriske oliesat
      • Enkelte ateriske olier
      • Duftolie
      • Rogelsespinde
    • Horevarn

      Horevarn

      Alle Horevarn →
      • Orepropper mod stoj
      • Oreprop tilbehor
      • Orepropper
    • Hjemmeplejeog rengoring

      Hjemmeplejeog rengoring

      Alle Hjemmeplejeog rengoring →
      • Badevarelsesrengoringsmidler
      • Eco Zone 🍃
      • Kokkenrengoringsmidler
      • Vaskemidler
      • Universelle rengoringsmidler
      • Lugtfjernere
    • Insekt- og flatbeskyttelse

      Insekt- og flatbeskyttelse

      Alle Insekt- og flatbeskyttelse →
      • Elektroniske flatafskrakkere
      • Insektmidler
    • Kaledyr

      Kaledyr

      Alle Kaledyr →
      • Kaledyrstilbehor
      • Kaledyrsmad og godbidder
      • Kaledyrspleje og hygiejne
      • Kosttilskud til kaledyr
      • Flat- og loppebeskyttelse
    • Saunatilbehor

      Saunatilbehor

      Alle Saunatilbehor →
      • Sauna aterisk olie
      • Saunavarktoj og udstyr
    • Vandfiltrering og flasker

      Vandfiltrering og flasker

      Alle Vandfiltrering og flasker →
      • Vandflasker
      • Vandfiltre
    Alle Hjem →
  • Sundhed
    • Sundhed
    • Sund mad & ernæring

      Sund mad & ernæring

      Alle Sund mad & ernæring →
      • Drikkevarer & drikkemiks
      • Morgenmad & kornprodukter
      • Kaffe & te
      • Madolie & eddike
      • Sunde drikke & juice
      • Sunde snacks
      • Urter & krydderier
      • Marmelade, honning & søde pålegg
      • Nøddesmør
      • Pasta & nudler
      • Saucer & krydderier
      • Sportsernæring
      • Sukkererstatninger
      • Alle Sund mad & ernæring →
    • Intimsundhed

      Intimsundhed

      Alle Intimsundhed →
      • Kondomer
      • Glidecreme & intim pleje
      • Voksenprodukter
    • Medicinske forsyninger & tests
    Alle Sundhed →
  • Mærker
    • Mærker
    • Vores marker
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top marker
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nye marker
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alle Mærker →

    Mærker

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Udsalg
  • Immunsæsonen
  1. Forside
  2. Sport

Sport

(683 produkter)
  • Kulhydrater
  • Kreatin
  • Pra-workout
  • Proteinpulver
  • Vagtogning
  • Fedtforbrandere
  • Restitution
  • Testosteronforstarkere
  • Mest relevante
  • Bestsellere
  • Alfabetisk, A-Å
  • Alfabetisk, Å-A
  • Pris, lav til høj
  • Pris, høj til lav
  • Dato, ældre til nyere
  • Dato, nyere til ældre
Vis som

  • Olimp COLLAGEN Bar, Chocolate - 25 Pieces

    Olimp

    Olimp COLLAGEN Bar, Chokolade - 25 stykker

    1 review
    Vejledende pris 265,79 kr
    Enhedspris10,63 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Vitargo Carbohydrate Gel with Caffeine, Lemon - 45 g

    Vitargo

    Vitargo kulhydratgel med koffein, Citron - 45 g

    No reviews
    Vejledende pris 16,59 kr
    Enhedspris36,87 kr /100g
    Se detaljer
  • Vitargo Carbohydrate Gel with Caffeine, Orange - 45 g

    Vitargo

    Vitargo kulhydratgel med koffein, Orange - 45 g

    1 review
    Vejledende pris 16,59 kr
    Enhedspris368,67 kr /kg
    Se detaljer
  • Activlab EAA Extra, Orange - 500 g

    Activlab

    Activlab EAA Extra, Orange - 500 g

    1 review
    Vejledende pris 157,89 kr
    Enhedspris315,78 kr /kg
    Se detaljer
  • Trec Endurance Energy Gel, Multivitamin - 40 g

    Trec Nutrition

    Trec Endurance Energy Gel, Multivitamin - 40 g

    No reviews
    Vejledende pris 14,79 kr
    Enhedspris369,75 kr /kg
    Se detaljer
  • SIS GO Isotonic Energy, Lemon-Lime - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Citron-Lime - 60 ml

    No reviews
    Vejledende pris 16,59 kr
    Enhedspris553,00 kr /l
    Se detaljer
  • 6PAK Nutrition Milky Shake Whey, Cookies - 1800 g
    Udsolgt

    6PAK

    6PAK Nutrition Milky Shake Whey, Småkager - 1800 g

    No reviews
    Vejledende pris 427,39 kr
    Enhedspris237,44 kr /kg
    Se detaljer
  • 6PAK Soy Protein, Chocolate Salted Caramel Flavour - 700 g
    Udsolgt

    6PAK

    6PAK Sojaprotein, Chokolade med saltet karamelsmag - 700 g

    1 review
    Vejledende pris 103,99 kr
    Enhedspris148,56 kr /kg
    Se detaljer
  • BioTech USA EAA Zero, Lemon Flavoured - 350 g BioTech USA EAA Zero, Lemon Flavoured - 350 g
    30% rabat

    BioTech USA

    BioTech USA EAA Zero, Med citronsmag - 350 g

    No reviews
    Tilbudspris 214,00 kr Vejledende pris 306,19 kr
    Enhedspris611,43 kr /kg
    Se detaljer
  • Progress Labs Ashwagandha 666 mg - 90 Tablets

    Progress Labs

    Progress Labs Ashwagandha 666 mg - 90 tabletter

    No reviews
    Vejledende pris 49,99 kr
    Enhedspris0,56 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Himalaya Stress Wellness Ashwagandha - 60 Tablets

    Himalaya

    Himalaya Stress Wellness Ashwagandha - 60 tabletter

    2 reviews
    Vejledende pris 77,99 kr
    Enhedspris1,30 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Vitargo Carbohydrates + Electrolytes, Citrus - 1500 g Vitargo Carbohydrates + Electrolytes, Citrus - 1500 g

    Vitargo

    Vitargo-kulhydrater + elektrolytter , Citrus - 1500 g

    No reviews
    Vejledende pris 366,69 kr
    Enhedspris244,46 kr /kg
    Se detaljer
  • BioTech USA Effervescent, Creatine, Orange - 18 Effervescent Tablets

    BioTech USA

    BioTech USA Brusende, Kreatin, Appelsin - 18 brusende tabletter

    1 review
    Vejledende pris 49,99 kr
    Enhedspris2,78 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Acitvlab Isodrink Zero, Electrolytes + Vitamins, Lemon - 300 g

    Activlab

    Acitvlab Isodrink Zero, Elektrolytter + vitaminer, Citron - 300 g

    1 review
    Vejledende pris 59,69 kr
    Enhedspris198,97 kr /kg
    Se detaljer
  • Activlab Isoactive Isotonic with Rhodiola, Lemongrass Tea - 20 Sachets Activlab Isoactive Isotonic with Rhodiola, Lemongrass Tea - 20 Sachets

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic med Rhodiola, Citrongræste - 20 breve

    No reviews
    Vejledende pris 59,69 kr
    Enhedspris2,98 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Trec Crea Xtreme Powder Creatine Complex, Watermelon - 180 g
    Udsolgt

    Trec Nutrition

    Trec Crea Xtreme pulver kreatin kompleks, vandmelon - 180 g

    No reviews
    Vejledende pris 94,69 kr
    Enhedspris526,06 kr /kg
    Se detaljer
  • Nutrend Endurosnack (Sachet), Blackberry - 75 g x 10 Nutrend Endurosnack (Sachet), Blackberry - 75 g x 10

    Nutrend

    Nutrend Endurosnack (Sachet), Brombær - 75 g x 10

    No reviews
    Vejledende pris 113,00 kr
    Enhedspris11,30 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Vanilla - 2270 g
    Udsolgt

    Olimp

    Olimp Valleproteinkompleks 100%, Vanilje - 2270 g

    1 review
    Vejledende pris 911,59 kr
    Enhedspris401,58 kr /kg
    Se detaljer
  • Olimp Iso Plus Isotonic with L- Carnitine Powder, Lemon - 1505 g

    Olimp

    Olimp Iso Plus Isotonic med L-carnitinpulver, Citron - 1505 g

    No reviews
    Vejledende pris 185,99 kr
    Enhedspris123,58 kr /kg
    Se detaljer
  • BioTech USA Energy Gel Pro, Orange - 40 g

    BioTech USA

    BioTech USA Energy Gel Pro, Orange - 40 g

    No reviews
    Vejledende pris 19,29 kr
    Enhedspris482,25 kr /kg
    Se detaljer
  • Fitness Authority Napalm Igniter Juice Shot, Yuzu - 24 Pieces
    Udsolgt

    Fitness Authority

    Fitness Authority Napalm Igniter Juice Shot, Yuzu - 24 stykker

    No reviews
    Vejledende pris 204,79 kr
    Enhedspris8,53 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • SIS GO Isotonic Energy, Tropical Fruit - 60 ml
    Udsolgt

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Tropisk frugt - 60 ml

    No reviews
    Vejledende pris 13,09 kr
    Enhedspris436,33 kr /l
    Se detaljer
  • SIS GO Isotonic Energy, Pink Grapefruit - 60 ml
    Udsolgt

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Pink Grapefruit - 60 ml

    No reviews
    Vejledende pris 13,99 kr
    Enhedspris466,33 kr /l
    Se detaljer
  • SIS GO Isotonic Energy, Apple - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Æble - 60 ml

    1 review
    Vejledende pris 13,09 kr
    Enhedspris43,63 kr /100ml
    Se detaljer
  • Forrige
  • Side 14 / 29
  • 1
  • …
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • …
  • 29
  • Næste

Sports- og fitnesstilskud til toppræstationer

Løft din atletiske præstation med Medpaks omfattende udvalg af sports- og fitnesstilskud. Uanset om du er professionel atlet eller fitnessentusiast, er vores nøje udvalgte produkter designet til at understøtte din krops øgede krav under intense fysiske aktiviteter.

Regelmæssig motion og hård træning presser vores kroppe til det yderste. Mens bevægelse er afgørende for det generelle helbred, , kræver højintensiv træning, der udfordrer muskler, led, og udholdenhed, specialiseret ernæringsmæssig støtte . Vores sports- og fitnesstilskud går ud over basale vitaminer og mineraler, og tilbyder målrettede ingredienser til at forbedre præstationen, fremskynde r Ecover y, og opretholde optimal ledsundhed.

Essentielle kosttilskud til atleter

En velafrundet atletisk kost bør være rig på antioxidanter for at bekæmpe træningsinducerede frie radikaler. Vores udvalg omfatter potente antioxidanter som vitamin C, A, og E, som ikke kun understøtter kroppens generelle funktioner, men også bidrager til en sund, glødende hud. Til dem, der deltager i anstrengende aktiviteter, som øger niveauet af stresshormoner, tilbyder vi naturlige urtetilskud, som øger energi og udholdenhed under træning , såsom Ashwagandha (indisk ginseng) .

Skræddersyede produkter til styrke- og udholdenhedsatleter

Styrketræning og udholdenhedssport stiller unikke krav til kroppen. Derfor tilbyder vi et bredt udvalg af protein-, kulhydrat-, og aminosyretilskud til at understøtte intense træningsprogrammer . Vores proteinpulvere er grundlaget for muskelvækst og -reparation, og kan nemt blandes med vand eller din yndlingsshake. For udholdenhedsatleter, tilbyder vores kulhydrattilskud en blanding af hurtigt og langsomt absorberende kulhydrater, der giver brændstof til langvarig præstation.

Aminosyrer, især kreatin , spiller en afgørende rolle i opbygning af muskelmasse og forbedring af muskelstyrke og udholdenhed. Disse kosttilskud er vigtige for atleter, der ønsker at maksimere deres træningsresultater og nå deres fitnessmål.

Omfattende støtte til atletisk succes

At supplere din fitnessrutine med vores sportsernæringsprodukter er en effektiv måde at opfylde din krops øgede ernærings- og energibehov på. Mange af vores kosttilskud har mange fordele, og understøtter ikke kun muskelvækst, men hjælper også med fedttab og generelle forbedringer af kropssammensætningen.

Hos Medpak, er vi forpligtet til at levere sports- og fitnesstilskud af høj kvalitet, der imødekommer de forskellige behov hos atleter og fitnessentusiaster. Udforsk vores sortiment Toda y og tag din præstation til det næste niveau!

Medpak

Oplev Medpak – din pålidelige destination for premium sundheds- og wellnessprodukter siden 2014. Vi tilbyder nøje udvalgte kosttilskud, fitnesstilbehør og kosmetik fra Krakow, Polen til kunder i hele Europa.


  • Facebook
  • Instagram
  • Danmark (DKK kr.)

Information

  • Privatlivspolitik
  • Returpolitik
  • Servicevilkar
  • Fortrydelse
  • Foreslå et produkt

Kundeservice

  • Om os
  • Betalingsinfo
  • Forsendelsesinfo
  • Returneringer og ombytninger
  • Kolofon
  • Blog
  • Vores engrosside
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Man–fre: 08:00-16:00

Kontakt os nu

© 2026 Medpak.
Accepterede betalingsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vælg varianter

Varen er lagt i din indkøbskurv.

Se indkøbskurv