Gå til indhold

Svært tilgængelige mærker i én butik

Mærker, der er svære at finde i dit land – samlet i én butik

Hjælp og kontakt
  • Danmark (DKK kr.)
Medpak
Konto Indkøbskurv
  • Vitaminer & Kosttilskud
    • Vitaminer & Kosttilskud
    • Aminosyrer
      • L-Arginin
      • L-Carnitin
      • L-Carnosin
      • L-Citrulin
      • L-Glutathion
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl Cystein (NAC)
    • Antioxidanter
      • Alfa-liponsyre
      • Astaxanthin
      • Coenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein og zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Urter
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Katteklo (Una de Gato)
      • Curcumin og gurkemeje
      • Malkebotterod
      • Djavleklo
      • Echinacea
      • Hvidlog
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Dvargpalme
      • Rodklover
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraler
      • Krom
      • Calcium
      • Jod
      • Jern
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Silica
      • Zink
    • Vitaminer
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskeolie og omega-fedtsyrer (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Grønne fødevarer og superfoods
  • Sundhedsmål
    • Sundhedsmål
    • Hjerne og kognitiv funktion
    • Knogler, led og brusk
    • Hjerte og kredsløb
    • Detox og udrensning
    • Fordøjelsessystemet
    • Energi
    • Øjne og syn
    • Hår, hud og negle
    • Immunsystemet
    • Nyrer og urinveje
    • Luftveje
    • Søvn
    • Vægttab
    • Mænds sundhed
    • Kvinders sundhed
    Alle Sundhedsmål →
  • Sport
    • Sport
    • Kulhydrater

      Kulhydrater

      Alle Kulhydrater →
      • Carbo
      • Energigels
      • Isotoniske drikkevarer
    • Kreatin

      Kreatin

      Alle Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pra-workout

      Pra-workout

      Alle Pra-workout →
      • Pra-workout stimulanter
      • Pra-workout pump
      • Pra-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alle Proteinpulver →
      • Vegetabilsk protein
      • Valleproteinblandinger
      • Valleproteinkoncentrat (WPC)
      • Valleproteinisolat (WPI)
    • Vagtogning

      Vagtogning

      Alle Vagtogning →
      • Gainere
    • Fedtforbrandere
    • Restitution
    • Testosteronforstarkere
    Alle Sport →
  • Skønhed
    • Skønhed
    • Bad og bruser

      Bad og bruser

      Alle Bad og bruser →
      • Badetilbehor
      • Badebomber og salte
      • Kropsskrub
      • Brusegels
      • Saber
    • Kropskosmetik

      Kropskosmetik

      Alle Kropskosmetik →
      • Deodoranter og antiperspiranter
      • Bodylotion, smor, cremer og kropsolier
    • Ansigtskosmetik

      Ansigtskosmetik

      Alle Ansigtskosmetik →
      • Ojencremer
      • Ansigtscreme
      • Ansigtsyrer, olier og serums
      • Ansigtsrengoring
      • Hydrolater, tager og tonics
      • Masker og ler
    • Hander og fodder

      Hander og fodder

      Alle Hander og fodder →
      • Behandling af ligtorne, hard hud og halluks
      • Fodpleje
      • Handpleje
    • Harkosmetik

      Harkosmetik

      Alle Harkosmetik →
      • Balsam
      • Harfarvning
      • Harmasker
      • Harolier, serums og sprays
      • Shampoo
    • Intimhygiejne

      Intimhygiejne

      Alle Intimhygiejne →
      • Gels og saber
      • Bind, trusseindlag, tamponer
    • Mundpleje

      Mundpleje

      Alle Mundpleje →
      • Mundskyl
      • Tandbørster
      • Tandpasta
      • Erstatningsbørstehoveder
    • Solbeskyttelse

      Solbeskyttelse

      Alle Solbeskyttelse →
      • Solcremer, lotioner
    Alle Skønhed →
  • Makeup
    • Makeup
    • Ansigtsmakeup

      Ansigtsmakeup

      Alle Ansigtsmakeup →
      • BB- og CC-cremer
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Anden ansigtsmakeup
    • Læbemakeup

      Læbemakeup

      Alle Læbemakeup →
      • Læbestifter
      • Læbefarver og -gloss
      • Læbepleje
    • Øjenmakeup

      Øjenmakeup

      Alle Øjenmakeup →
      • Mascara
    • Makeupværktøjer og tilbehør
    Alle Makeup →
  • Mor og baby
    • Mor og baby
    • Graviditet og moderskab

      Graviditet og moderskab

      Alle Graviditet og moderskab →
      • Graviditetsplanlægning og tests
      • Pleje under graviditeten
      • Sundhed under graviditeten
      • Amning
      • Hud- og kropspleje
    • Madning af børn

      Madning af børn

      Alle Madning af børn →
      • Flaskesutter
      • Sutteflasker
      • Kopper
      • Tilbehør til madning
      • Opbevaring af mad
    • Børns sundhed
    • Børnehygiejne
    • Børneernæring
    • Sutter
    Alle Mor og baby →
  • Hjem
    • Hjem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alle Aromaterapi →
      • Diffusere og forstovere
      • Ateriske oliesat
      • Enkelte ateriske olier
      • Duftolie
      • Rogelsespinde
    • Horevarn

      Horevarn

      Alle Horevarn →
      • Orepropper mod stoj
      • Oreprop tilbehor
      • Orepropper
    • Hjemmeplejeog rengoring

      Hjemmeplejeog rengoring

      Alle Hjemmeplejeog rengoring →
      • Badevarelsesrengoringsmidler
      • Eco Zone 🍃
      • Kokkenrengoringsmidler
      • Vaskemidler
      • Universelle rengoringsmidler
      • Lugtfjernere
    • Insekt- og flatbeskyttelse

      Insekt- og flatbeskyttelse

      Alle Insekt- og flatbeskyttelse →
      • Elektroniske flatafskrakkere
      • Insektmidler
    • Kaledyr

      Kaledyr

      Alle Kaledyr →
      • Kaledyrstilbehor
      • Kaledyrsmad og godbidder
      • Kaledyrspleje og hygiejne
      • Kosttilskud til kaledyr
      • Flat- og loppebeskyttelse
    • Saunatilbehor

      Saunatilbehor

      Alle Saunatilbehor →
      • Sauna aterisk olie
      • Saunavarktoj og udstyr
    • Vandfiltrering og flasker

      Vandfiltrering og flasker

      Alle Vandfiltrering og flasker →
      • Vandflasker
      • Vandfiltre
    Alle Hjem →
  • Sundhed
    • Sundhed
    • Sund mad & ernæring

      Sund mad & ernæring

      Alle Sund mad & ernæring →
      • Drikkevarer & drikkemiks
      • Morgenmad & kornprodukter
      • Kaffe & te
      • Madolie & eddike
      • Sunde drikke & juice
      • Sunde snacks
      • Urter & krydderier
      • Marmelade, honning & søde pålegg
      • Nøddesmør
      • Pasta & nudler
      • Saucer & krydderier
      • Sportsernæring
      • Sukkererstatninger
      • Alle Sund mad & ernæring →
    • Intimsundhed

      Intimsundhed

      Alle Intimsundhed →
      • Kondomer
      • Glidecreme & intim pleje
      • Voksenprodukter
    • Medicinske forsyninger & tests
    Alle Sundhed →
  • Mærker
    • Mærker
    • Vores marker
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top marker
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nye marker
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alle Mærker →

    Mærker

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Udsalg
  • Immunsæsonen
  1. Forside
  2. Medi-Peel

Medi-Peel

(49 produkter)
  • Mest relevante
  • Bestsellere
  • Alfabetisk, A-Å
  • Alfabetisk, Å-A
  • Pris, lav til høj
  • Pris, høj til lav
  • Dato, ældre til nyere
  • Dato, nyere til ældre
Vis som

  • Medi-Peel Premium Collagen Naite Thread Neck Cream - 100 ml

    Medi-Peel

    Medi-Peel Premium Collagen Naite Thread Neck Cream – 100 ml

    No reviews
    Vejledende pris 150,29 kr
    Enhedspris1.502,90 kr /l
    Se detaljer
  • Medi-Peel Peptide 9 Aqua Essence Toner - 250 ml Medi-Peel Peptide 9 Aqua Essence Toner - 250 ml

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide 9 Aqua Essence Toner - 250 ml

    No reviews
    Vejledende pris 136,39 kr
    Enhedspris545,56 kr /l
    Se detaljer
  • Medipeel Hyaluron Cica Peptide Eye Patch - 60 Pieces Medipeel Hyaluron Cica Peptide Eye Patch - 60 Pieces Medipeel Hyaluron Cica Peptide Eye Patch - 60 Pieces

    Medi-Peel

    Medipeel Hyaluron Cica Peptide Eye Patch - 60 stk.

    No reviews
    Vejledende pris 146,49 kr
    Enhedspris2,44 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Medipeel Hyaluron Rose Peptide Eye Patch - 60 Pieces Medipeel Hyaluron Rose Peptide Eye Patch - 60 Pieces

    Medi-Peel

    Medipeel Hyaluron Rose Peptide Eye Patch - 60 stykker

    No reviews
    Vejledende pris 130,99 kr
    Enhedspris2,18 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Medi-Peel Bio-Intense Brightening Serum with Glutathione - 30 ml Medi-Peel Bio-Intense Brightening Serum with Glutathione - 30 ml

    Medi-Peel

    Medi-Peel Bio-Intense Brightening Serum med glutathion - 30 ml

    1 review
    Vejledende pris 191,09 kr
    Enhedspris636,97 kr /100ml
    Se detaljer
  • Medi-Peel Melanon X Drop Gel Cream - 50 ml Medi-Peel Melanon X Drop Gel Cream - 50 ml Medi-Peel Melanon X Drop Gel Cream - 50 ml
    20% rabat

    Medi-Peel

    Medi-Peel Melanon X Drop Gel Cream - 50 ml

    1 review
    Tilbudspris 132,54 kr Vejledende pris 165,69 kr
    Enhedspris265,08 kr /100ml
    Se detaljer
  • Medi-Peel Peptide 9 Volume Bio Tox Ampoule Pro - 100 ml Medi-Peel Peptide 9 Volume Bio Tox Ampoule Pro - 100 ml
    Udsolgt

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide 9 Volume Bio Tox Ampoule Pro – 100 ml

    No reviews
    Vejledende pris 168,79 kr
    Enhedspris1.687,90 kr /l
    Se detaljer
  • Medi-Peel Peptide 9 Volume Lifting All In One Essence - 100 ml Medi-Peel Peptide 9 Volume Lifting All In One Essence - 100 ml
    Udsolgt

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptid 9 Volume Lifting All In One Essence - 100 ml

    No reviews
    Vejledende pris 275,19 kr
    Enhedspris2.751,90 kr /l
    Se detaljer
  • Medi-Peel Hyal Kombucha Tea-Tox Cream - 50 ml Medi-Peel Hyal Kombucha Tea-Tox Cream - 50 ml Medi-Peel Hyal Kombucha Tea-Tox Cream - 50 ml

    Medi-Peel

    Medi-Peel Hyal Kombucha Tea-Tox Cream - 50 ml

    No reviews
    Vejledende pris 154,09 kr
    Enhedspris308,18 kr /100ml
    Se detaljer
  • Medi-Peel Peptide 9 Golden Camellia Essence - 50 ml Medi-Peel Peptide 9 Golden Camellia Essence - 50 ml

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide 9 Golden Camellia Essence - 50 ml

    No reviews
    Vejledende pris 258,29 kr
    Enhedspris516,58 kr /100ml
    Se detaljer
  • Medi-Peel Peptide 9 Golden Camellia Wrinkle Cream - 50 ml Medi-Peel Peptide 9 Golden Camellia Wrinkle Cream - 50 ml
    15% rabat

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide 9 Golden Camellia Wrinkle Cream - 50 ml

    No reviews
    Tilbudspris 245,15 kr Vejledende pris 289,09 kr
    Enhedspris490,30 kr /100ml
    Se detaljer
  • Medi-Peel Melanon X Cream - 30 ml Medi-Peel Melanon X Cream - 30 ml Medi-Peel Melanon X Cream - 30 ml
    Udsolgt

    Medi-Peel

    Medi-Peel Melanon X Cream - 30 ml

    No reviews
    Vejledende pris 114,89 kr
    Enhedspris3.829,67 kr /l
    Se detaljer
  • Medi-Peel Phyto EX PDRN Lifting Shot Drop Gel Cream - 50 ml Medi-Peel Phyto EX PDRN Lifting Shot Drop Gel Cream - 50 ml Medi-Peel Phyto EX PDRN Lifting Shot Drop Gel Cream - 50 ml
    5% rabat

    Medi-Peel

    Medi-Peel Phyto EX PDRN Lifting Shot Drop Gel Cream – 50 ml

    No reviews
    Tilbudspris 208,11 kr Vejledende pris 219,69 kr
    Enhedspris4.162,20 kr /l
    Se detaljer
  • Medi-Peel Red Lacto Collagen Mask - 70 ml Medi-Peel Red Lacto Collagen Mask - 70 ml

    Medi-Peel

    Medi-Peel Red Lacto Collagen Mask - 70 ml

    No reviews
    Vejledende pris 256,69 kr
    Enhedspris366,70 kr /100ml
    Se detaljer
  • Medi-Peel 24K Gold Regenerating Cream with Colloidal Gold and Snail Mucin - 50 g Medi-Peel 24K Gold Regenerating Cream with Colloidal Gold and Snail Mucin - 50 g Medi-Peel 24K Gold Regenerating Cream with Colloidal Gold and Snail Mucin - 50 g
    Udsolgt
    15% rabat

    Medi-Peel

    Medi-Peel 24K Gold Regenererende Creme med kolloidalt guld og sneglemucin – 50 g

    No reviews
    Tilbudspris 248,00 kr Vejledende pris 292,00 kr
    Enhedspris496,00 kr /100g
    Se detaljer
  • Medi-Peel Phyto EX PDRN Lifting Shot Eye Cream - 40 ml Medi-Peel Phyto EX PDRN Lifting Shot Eye Cream - 40 ml
    Udsolgt

    Medi-Peel

    Medi-Peel Phyto EX PDRN Lifting Shot øjencreme – 40 ml

    No reviews
    Vejledende pris 151,09 kr
    Enhedspris3.777,25 kr /l
    Se detaljer
  • Medi-Peel Retinal NMN Bounce Shot Eye Cream - 15 ml Medi-Peel Retinal NMN Bounce Shot Eye Cream - 15 ml Medi-Peel Retinal NMN Bounce Shot Eye Cream - 15 ml Medi-Peel Retinal NMN Bounce Shot Eye Cream - 15 ml
    20% rabat

    Medi-Peel

    Medi-Peel Retinal NMN Bounce Shot øjencreme – 15 ml

    No reviews
    Tilbudspris 189,58 kr Vejledende pris 237,39 kr
    Enhedspris12.638,67 kr /l
    Se detaljer
  • Medi-Peel Peptide 9 Volume White Cica Face Essence - 100 ml Medi-Peel Peptide 9 Volume White Cica Face Essence - 100 ml Medi-Peel Peptide 9 Volume White Cica Face Essence - 100 ml
    10% rabat

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide 9 Volume White Cica Face Essence - 100 ml

    No reviews
    Tilbudspris 222,20 kr Vejledende pris 246,89 kr
    Enhedspris222,20 kr /100ml
    Se detaljer
  • Medi-Peel 24K Gold Regenerating Cream with Colloidal Gold and Snail Mucin - 50 g Medi-Peel 24K Gold Regenerating Cream with Colloidal Gold and Snail Mucin - 50 g Medi-Peel 24K Gold Regenerating Cream with Colloidal Gold and Snail Mucin - 50 g
    Udsolgt

    Medi-Peel

    Medi-Peel 24K Gold Regenerating Cream med kolloidalt guld og sneglemucin - 50 g

    No reviews
    Vejledende pris 300,59 kr
    Enhedspris601,18 kr /100g
    Se detaljer
  • Medi-Peel Phyto Cica-Nol B5 6000 Shot Serum with Microneedles - 50 ml Medi-Peel Phyto Cica-Nol B5 6000 Shot Serum with Microneedles - 50 ml
    5% rabat

    Medi-Peel

    Medi-Peel Phyto Cica-Nol B5 6000 Shot Serum med mikronåle - 50 ml

    No reviews
    Tilbudspris 234,36 kr Vejledende pris 246,69 kr
    Enhedspris468,72 kr /100ml
    Se detaljer
  • Medi-Peel Phyto EX PDRN Melting Glow Lip Sleeping Mask - 11 g Medi-Peel Phyto EX PDRN Melting Glow Lip Sleeping Mask - 11 g Medi-Peel Phyto EX PDRN Melting Glow Lip Sleeping Mask - 11 g Medi-Peel Phyto EX PDRN Melting Glow Lip Sleeping Mask - 11 g Medi-Peel Phyto EX PDRN Melting Glow Lip Sleeping Mask - 11 g
    15% rabat

    Medi-Peel

    Medi-Peel Phyto EX PDRN Melting Glow Lip Sleeping Mask – 11 g

    No reviews
    Tilbudspris 116,36 kr Vejledende pris 137,19 kr
    Enhedspris116,36 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Medi-Peel Melanon X Cream - 30 ml Medi-Peel Melanon X Cream - 30 ml Medi-Peel Melanon X Cream - 30 ml
    Udsolgt

    Medi-Peel

    Medi-Peel Melanon X-creme – 30 ml

    No reviews
    Vejledende pris 123,29 kr
    Enhedspris4.109,67 kr /l
    Se detaljer
  • Medi-Peel Retinol Collagen Face Toner with Retinol and Collagen - 150 ml Medi-Peel Retinol Collagen Face Toner with Retinol and Collagen - 150 ml Medi-Peel Retinol Collagen Face Toner with Retinol and Collagen - 150 ml Medi-Peel Retinol Collagen Face Toner with Retinol and Collagen - 150 ml

    Medi-Peel

    Medi-Peel Retinol Collagen Face Toner med retinol og kollagen - 150 ml

    No reviews
    Vejledende pris 159,49 kr
    Enhedspris1.063,27 kr /l
    Se detaljer
  • Medi-Peel Phyto Cica-Nol B5 3000 Shot Serum - 50 ml
    25% rabat

    Medi-Peel

    Medi-Peel Phyto Cica-Nol B5 3000 Shot Serum - 50 ml

    No reviews
    Tilbudspris 199,36 kr Vejledende pris 265,89 kr
    Enhedspris398,72 kr /100ml
    Se detaljer
  • Forrige
  • Side 2 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • Næste

Medi-Peel er et koreansk hudplejemærke, der kombinerer Derma tologisk videnskab med K-Beauty-innovation. Med peptidrige formler, der er målrettet mod anti-aging, opstramning, og hudforyngelse, leverer Medi-Peel hudpleje i klinisk styrke, der bygger bro mellem professionelle behandlinger og hjemmepleje.

Klinisk K-Beauty-innovation

Medi-Peel henter inspiration fra æstetisk medicin, og omsætter professionelle behandlingsprincipper til effektiv daglig hudpleje. Mærkets fokus på peptidkomplekser – ofte med ni eller flere peptider i en enkelt formel – bekæmper synlige tegn på aldring med seriøse formler. Denne medi-æstetiske tilgang tiltaler dem, der søger resultatorienteret hudpleje ud over de grundlæggende rutiner.

Medi-Peel-produkter hos Medpak

Hos Medpak, tilbyder vi Medi-Peels avancerede hudplejeserie. Flagskibet Peptide 9-serien omfatter Volume Tox-cremer, Bio Tox-tonere, all-in-one-essenser, øjencremer, og solbeskyttelse. Bor-Tox-produkterne har en løftende og opstrammende virkning med botox-lignende peptider. Øjenplejen omfatter hydrogelplastre med hyaluronsyre, rosepeptid, og cica-ingredienser samt målrettede øjenserum og -cremer. Halsplejen omfatter Premium Naite Thread Cream og stickformater. Golden Camellia-serien tilføjer luksuriøse botaniske aktive ingredienser. Phyto Cica-Nol-serum indeholder mikronåle-teknologi. Yderligere produkter omfatter retinol-kollagen-tonere, kombucha-formuleringer, lysnende geler, sovecremer, og professionelle peelingmasker.

Hvorfor vælge Medi-Peel

Medi-Peel leverer koreansk klinisk hudpleje med multi-peptidkomplekser og medi-æstetiske formuleringer. Mærket bygger effektivt bro mellem professionelle og hjemmebehandlinger. For dem, der søger seriøs anti-aging K-Beauty med videnskabelig baggrund, er Medi-Peel det kliniske valg.

Medpak

Oplev Medpak – din pålidelige destination for premium sundheds- og wellnessprodukter siden 2014. Vi tilbyder nøje udvalgte kosttilskud, fitnesstilbehør og kosmetik fra Krakow, Polen til kunder i hele Europa.


  • Facebook
  • Instagram
  • Danmark (DKK kr.)

Information

  • Privatlivspolitik
  • Returpolitik
  • Servicevilkar
  • Fortrydelse
  • Foreslå et produkt

Kundeservice

  • Om os
  • Betalingsinfo
  • Forsendelsesinfo
  • Returneringer og ombytninger
  • Kolofon
  • Blog
  • Vores engrosside
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Man–fre: 08:00-16:00

Kontakt os nu

© 2026 Medpak.
Accepterede betalingsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vælg varianter

Varen er lagt i din indkøbskurv.

Se indkøbskurv