Gå til indhold

Svært tilgængelige mærker i én butik

Mærker, der er svære at finde i dit land – samlet i én butik

Hjælp og kontakt
  • Danmark (DKK kr.)
Medpak
Konto Indkøbskurv
  • Vitaminer & Kosttilskud
    • Vitaminer & Kosttilskud
    • Aminosyrer
      • L-Arginin
      • L-Carnitin
      • L-Carnosin
      • L-Citrulin
      • L-Glutathion
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl Cystein (NAC)
    • Antioxidanter
      • Alfa-liponsyre
      • Astaxanthin
      • Coenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein og zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Urter
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Katteklo (Una de Gato)
      • Curcumin og gurkemeje
      • Malkebotterod
      • Djavleklo
      • Echinacea
      • Hvidlog
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Dvargpalme
      • Rodklover
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraler
      • Krom
      • Calcium
      • Jod
      • Jern
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Silica
      • Zink
    • Vitaminer
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskeolie og omega-fedtsyrer (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Grønne fødevarer og superfoods
  • Sundhedsmål
    • Sundhedsmål
    • Hjerne og kognitiv funktion
    • Knogler, led og brusk
    • Hjerte og kredsløb
    • Detox og udrensning
    • Fordøjelsessystemet
    • Energi
    • Øjne og syn
    • Hår, hud og negle
    • Immunsystemet
    • Nyrer og urinveje
    • Luftveje
    • Søvn
    • Vægttab
    • Mænds sundhed
    • Kvinders sundhed
    Alle Sundhedsmål →
  • Sport
    • Sport
    • Kulhydrater

      Kulhydrater

      Alle Kulhydrater →
      • Carbo
      • Energigels
      • Isotoniske drikkevarer
    • Kreatin

      Kreatin

      Alle Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pra-workout

      Pra-workout

      Alle Pra-workout →
      • Pra-workout stimulanter
      • Pra-workout pump
      • Pra-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alle Proteinpulver →
      • Vegetabilsk protein
      • Valleproteinblandinger
      • Valleproteinkoncentrat (WPC)
      • Valleproteinisolat (WPI)
    • Vagtogning

      Vagtogning

      Alle Vagtogning →
      • Gainere
    • Fedtforbrandere
    • Restitution
    • Testosteronforstarkere
    Alle Sport →
  • Skønhed
    • Skønhed
    • Bad og bruser

      Bad og bruser

      Alle Bad og bruser →
      • Badetilbehor
      • Badebomber og salte
      • Kropsskrub
      • Brusegels
      • Saber
    • Kropskosmetik

      Kropskosmetik

      Alle Kropskosmetik →
      • Deodoranter og antiperspiranter
      • Bodylotion, smor, cremer og kropsolier
    • Ansigtskosmetik

      Ansigtskosmetik

      Alle Ansigtskosmetik →
      • Ojencremer
      • Ansigtscreme
      • Ansigtsyrer, olier og serums
      • Ansigtsrengoring
      • Hydrolater, tager og tonics
      • Masker og ler
    • Hander og fodder

      Hander og fodder

      Alle Hander og fodder →
      • Behandling af ligtorne, hard hud og halluks
      • Fodpleje
      • Handpleje
    • Harkosmetik

      Harkosmetik

      Alle Harkosmetik →
      • Balsam
      • Harfarvning
      • Harmasker
      • Harolier, serums og sprays
      • Shampoo
    • Intimhygiejne

      Intimhygiejne

      Alle Intimhygiejne →
      • Gels og saber
      • Bind, trusseindlag, tamponer
    • Mundpleje

      Mundpleje

      Alle Mundpleje →
      • Mundskyl
      • Tandbørster
      • Tandpasta
      • Erstatningsbørstehoveder
    • Solbeskyttelse

      Solbeskyttelse

      Alle Solbeskyttelse →
      • Solcremer, lotioner
    Alle Skønhed →
  • Makeup
    • Makeup
    • Ansigtsmakeup

      Ansigtsmakeup

      Alle Ansigtsmakeup →
      • BB- og CC-cremer
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Anden ansigtsmakeup
    • Læbemakeup

      Læbemakeup

      Alle Læbemakeup →
      • Læbestifter
      • Læbefarver og -gloss
      • Læbepleje
    • Øjenmakeup

      Øjenmakeup

      Alle Øjenmakeup →
      • Mascara
    • Makeupværktøjer og tilbehør
    Alle Makeup →
  • Mor og baby
    • Mor og baby
    • Graviditet og moderskab

      Graviditet og moderskab

      Alle Graviditet og moderskab →
      • Graviditetsplanlægning og tests
      • Pleje under graviditeten
      • Sundhed under graviditeten
      • Amning
      • Hud- og kropspleje
    • Madning af børn

      Madning af børn

      Alle Madning af børn →
      • Flaskesutter
      • Sutteflasker
      • Kopper
      • Tilbehør til madning
      • Opbevaring af mad
    • Børns sundhed
    • Børnehygiejne
    • Børneernæring
    • Sutter
    Alle Mor og baby →
  • Hjem
    • Hjem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alle Aromaterapi →
      • Diffusere og forstovere
      • Ateriske oliesat
      • Enkelte ateriske olier
      • Duftolie
      • Rogelsespinde
    • Horevarn

      Horevarn

      Alle Horevarn →
      • Orepropper mod stoj
      • Oreprop tilbehor
      • Orepropper
    • Hjemmeplejeog rengoring

      Hjemmeplejeog rengoring

      Alle Hjemmeplejeog rengoring →
      • Badevarelsesrengoringsmidler
      • Eco Zone 🍃
      • Kokkenrengoringsmidler
      • Vaskemidler
      • Universelle rengoringsmidler
      • Lugtfjernere
    • Insekt- og flatbeskyttelse

      Insekt- og flatbeskyttelse

      Alle Insekt- og flatbeskyttelse →
      • Elektroniske flatafskrakkere
      • Insektmidler
    • Kaledyr

      Kaledyr

      Alle Kaledyr →
      • Kaledyrstilbehor
      • Kaledyrsmad og godbidder
      • Kaledyrspleje og hygiejne
      • Kosttilskud til kaledyr
      • Flat- og loppebeskyttelse
    • Saunatilbehor

      Saunatilbehor

      Alle Saunatilbehor →
      • Sauna aterisk olie
      • Saunavarktoj og udstyr
    • Vandfiltrering og flasker

      Vandfiltrering og flasker

      Alle Vandfiltrering og flasker →
      • Vandflasker
      • Vandfiltre
    Alle Hjem →
  • Sundhed
    • Sundhed
    • Sund mad & ernæring

      Sund mad & ernæring

      Alle Sund mad & ernæring →
      • Drikkevarer & drikkemiks
      • Morgenmad & kornprodukter
      • Kaffe & te
      • Madolie & eddike
      • Sunde drikke & juice
      • Sunde snacks
      • Urter & krydderier
      • Marmelade, honning & søde pålegg
      • Nøddesmør
      • Pasta & nudler
      • Saucer & krydderier
      • Sportsernæring
      • Sukkererstatninger
      • Alle Sund mad & ernæring →
    • Intimsundhed

      Intimsundhed

      Alle Intimsundhed →
      • Kondomer
      • Glidecreme & intim pleje
      • Voksenprodukter
    • Medicinske forsyninger & tests
    Alle Sundhed →
  • Mærker
    • Mærker
    • Vores marker
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top marker
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nye marker
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alle Mærker →

    Mærker

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Udsalg
  • Immunsæsonen
  1. Forside
  2. Vitaminer og kosttilskud
  3. Sundhedsemner

Sundhedsemner

(4738 produkter)
  • Hjerne og kognitiv funktion
  • Knogler, led og brusk
  • Hjerte og kredsløb
  • Detox og udrensning
  • Fordøjelsessystemet
  • Energi
  • Øjne og syn
  • Hår, hud og negle
  • Immunsystemet
  • Nyrer og urinveje
  • Luftveje
  • Søvn
  • Vægttab
  • Mænds sundhed
  • Kvinders sundhed
  • Mest relevante
  • Bestsellere
  • Alfabetisk, A-Å
  • Alfabetisk, Å-A
  • Pris, lav til høj
  • Pris, høj til lav
  • Dato, ældre til nyere
  • Dato, nyere til ældre
Vis som

  • Swanson Garcinia Cambogia 5:1 Extract 80 mg - 60 Capsules

    Swanson

    Swanson Garcinia Cambogia 5:1 ekstrakt 80 mg - 60 kapsler

    1 review
    Vejledende pris 26,29 kr
    Enhedspris0,44 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Aura Herbals Vitamin K2mk7 200 mcg - 90 Capsules Aura Herbals Vitamin K2mk7 200 mcg - 90 Capsules Aura Herbals Vitamin K2mk7 200 mcg - 90 Capsules Aura Herbals Vitamin K2mk7 200 mcg - 90 Capsules Aura Herbals Vitamin K2mk7 200 mcg - 90 Capsules
    10% rabat

    Aura Herbals

    Aura Herbals K2-vitaminmk7 200 mcg - 90 kapsler

    2 reviews
    Tilbudspris 194,83 kr Vejledende pris 216,79 kr
    Enhedspris2,16 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Life Extension Magnesium (Citrate) 100 mg - 100 Veg Capsules Life Extension Magnesium (Citrate) 100 mg - 100 Veg Capsules

    Life Extension

    Life Extension Magnesium (Citrat) 100 mg - 100 vegetabilske kapsler

    No reviews
    Vejledende pris 112,29 kr
    Enhedspris1,12 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Hepatica Sunwic (Guar Bean Fibre) - 200 g

    Hepatica

    Hepatica Sunwic (Guarbønnefibre) - 200 g

    3 reviews
    Vejledende pris 119,29 kr
    Enhedspris59,65 kr /100g
    Se detaljer
  • Progress Labs Coenzyme Q10 Forte 100 mg - 120 Capsules Progress Labs Coenzyme Q10 Forte 100 mg - 120 Capsules Progress Labs Coenzyme Q10 Forte 100 mg - 120 Capsules Progress Labs Coenzyme Q10 Forte 100 mg - 120 Capsules

    Progress Labs

    Progress Labs Coenzym Q10 Forte 100 mg - 120 kapsler

    4 reviews
    Vejledende pris 183,39 kr
    Enhedspris1,53 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Now Foods Vitamin D3 4000 IU - 120 Capsules

    Now Foods

    Now Foods D3-vitamin 4000 IE - 120 kapsler

    2 reviews
    Vejledende pris 70,19 kr
    Enhedspris0,58 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Protego Electrolytes, Cherry - 20 Tablets

    Salvum

    Protego Elektrolytter, Kirsebær - 20 tabletter

    2 reviews
    Vejledende pris 24,49 kr
    Enhedspris1,22 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Now Foods Milk Thistle Extract, Double Strength 300 mg - 200 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods Marietidselekstrakt, Dobbelt styrke 300 mg - 200 vegetabilske kapsler

    3 reviews
    Vejledende pris 240,49 kr
    Enhedspris1,20 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Jarrow Formulas B-Right Optimized B-Complex - 100 Veg Capsules Jarrow Formulas B-Right Optimized B-Complex - 100 Veg Capsules Jarrow Formulas B-Right Optimized B-Complex - 100 Veg Capsules

    Jarrow Formulas

    Jarrow Formulas B-Right Optimized B-Complex - 100 vegetabilske kapsler

    2 reviews
    Vejledende pris 263,39 kr
    Enhedspris2,63 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Nordic Naturals Baby's DHA 1050 mg Omega-3 + Vitamin D3 300 IU - 60 ml Nordic Naturals Baby's DHA 1050 mg Omega-3 + Vitamin D3 300 IU - 60 ml

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Baby's DHA 1050 mg Omega - 3 + D3-vitamin 300 IE - 60 ml

    2 reviews
    Vejledende pris 157,99 kr
    Enhedspris263,32 kr /100ml
    Se detaljer
  • Swanson Tocotrienols 50 mg - 60 Softgels Swanson Tocotrienols 50 mg - 60 Softgels Swanson Tocotrienols 50 mg - 60 Softgels Swanson Tocotrienols 50 mg - 60 Softgels

    Swanson

    Swanson Tocotrienoler 50 mg - 60 bløde kapsler

    5 reviews
    Vejledende pris 183,39 kr
    Enhedspris3,06 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Now Foods Spirulina 500 mg - 100 Tablets Now Foods Spirulina 500 mg - 100 Tablets Now Foods Spirulina 500 mg - 100 Tablets

    Now Foods

    Now Foods Spirulina 500 mg - 100 tabletter

    No reviews
    Vejledende pris 55,19 kr
    Enhedspris0,55 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Biowen Omega 3 - 90 Capsules

    Biowen

    Biowen Omega 3 - 90 kapsler

    No reviews
    Vejledende pris 125,49 kr
    Enhedspris1,39 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Zinzino Xtend - 60 Tablets

    Zinzino

    Zinzino Xtend - 60 tabletter

    3 reviews
    Vejledende pris 370,39 kr
    Enhedspris6,17 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Life Extension Two-Per-Day Capsules (Multivitamin) - 120 Capsules Life Extension Two-Per-Day Capsules (Multivitamin) - 120 Capsules Life Extension Two-Per-Day Capsules (Multivitamin) - 120 Capsules Life Extension Two-Per-Day Capsules (Multivitamin) - 120 Capsules
    Udsolgt

    Life Extension

    Life Extension Kapsler til to om dagen (Multivitamin) - 120 kapsler

    3 reviews
    Vejledende pris 320,49 kr
    Enhedspris2,67 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Swanson Green Tea Extract 500 mg - 60 Capsules

    Swanson

    Swanson Ekstrakt af grøn te 500 mg - 60 kapsler

    2 reviews
    Vejledende pris 46,49 kr
    Enhedspris0,77 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Solgar Formula VM-75 - 180 Tablets Solgar Formula VM-75 - 180 Tablets Solgar Formula VM-75 - 180 Tablets Solgar Formula VM-75 - 180 Tablets
    Udsolgt

    Solgar

    Solgar Formula VM-75 - 180 tabletter

    6 reviews
    Vejledende pris 583,79 kr
    Enhedspris3,24 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Now Foods Valerian Root 500 mg - 100 Veg Capsules Now Foods Valerian Root 500 mg - 100 Veg Capsules Now Foods Valerian Root 500 mg - 100 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods Baldrianrod 500 mg - 100 vegetabilske kapsler

    2 reviews
    Vejledende pris 78,89 kr
    Enhedspris0,79 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Hepatica Bulgarian Tribulus Original - 120 Veg Capsules Hepatica Bulgarian Tribulus Original - 120 Veg Capsules Hepatica Bulgarian Tribulus Original - 120 Veg Capsules

    Hepatica

    Hepatica Bulgarsk Tribulus Original - 120 vegetabilske kapsler

    4 reviews
    Vejledende pris 132,49 kr
    Enhedspris1,10 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Jarrow Formulas Neuro Optimizer - 120 Capsules Jarrow Formulas Neuro Optimizer - 120 Capsules Jarrow Formulas Neuro Optimizer - 120 Capsules
    5% rabat

    Jarrow Formulas

    Jarrow Formulas Neuro Optimiser - 120 kapsler

    2 reviews
    Tilbudspris 426,66 kr Vejledende pris 449,49 kr
    Enhedspris3,56 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • BioTech USA 100% Creatine Monohydrate - 500 g

    BioTech USA

    BioTech USA 100 % kreatinmonohydrat – 500 g

    1 review
    Vejledende pris 143,29 kr
    Enhedspris286,58 kr /kg
    Se detaljer
  • EkoToTu Parasite - 60 Capsules
    Udsolgt

    EkoToTu

    EkoToTu Parasit - 60 kapsler

    5 reviews
    Vejledende pris 110,59 kr
    Enhedspris1,84 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Medverita Bor 3 mg - 120 Capsules
    Udsolgt

    Medverita

    Medverita Bor 3 mg - 120 kapsler

    1 review
    Vejledende pris 41,19 kr
    Enhedspris0,34 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Nutrend Flexit Gold Orange Drink - 400 g

    Nutrend

    Nutrend Flexit Flexit Gold Orange Drink - 400 g

    7 reviews
    Vejledende pris 190,49 kr
    Enhedspris476,23 kr /kg
    Se detaljer
  • Forrige
  • Side 33 / 198
  • 1
  • …
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • …
  • 198
  • Næste

Almindelige sundhedsproblemer og effektive forebyggelsesstrategier

Sundhedsproblemer, lige fra mindre lidelser til kroniske tilstande, kan påvirke vores daglige liv betydeligt. At forstå disse almindelige sundhedsudfordringer og lære, hvordan man forebygger dem, er afgørende for at opretholde optimal trivsel. I denne omfattende guide, udforsker vi de hyppigste sundhedsproblemer, der påvirker mennesker Toda y og giver praktiske strategier til forebyggelse og håndtering.

De mest almindelige sundhedsproblemer, der påvirker mennesker Toda y

Statistisk forskning har identificeret flere sundhedsproblemer, der påvirker en stor del af befolkningen. Disse omfatter:

  • Forkølelse og influenza: Virusinfektioner, der påvirker åndedrætssystemet
  • Smerter i bevægeapparatet: Herunder rygsmerter, nakkesmerter, og ubehag i leddene
  • Søvnforstyrrelser: Såsom søvnløshed, søvnapnø, og restless leg syndrome
  • Fordøjelsesproblemer: Herunder halsbrand, gastroøsofageal reflukssygdom (GERD), forstoppelse, og irritabel tyktarm (IBS)
  • Hovedpine og migræne: Lige fra spændingshovedpine til invaliderende migræne
  • Allergier: Både sæson- og fødevarerelaterede
  • Psykiske problemer: Herunder depression, angst, og stressrelaterede lidelser
  • Kardiovaskulære problemer: Såsom højt blodtryk og højt kolesterol
  • Vægtkontrol: Herunder fedme og relaterede stofskiftesygdomme
  • Hudsygdomme: Såsom akne, eksem, og psoriasis

Interessant nok har, undersøgelser vist, at kvinder er mere tilbøjelige til at rapportere de fleste sundhedsproblemer, med undtagelse af højt blodtryk og højt kolesteroltal, som oftere rapporteres af mænd.

Effektive strategier til sygdomsforebyggelse

Selv om det er umuligt helt at undgå alle sygdomme, kan en sund livsstil reducere din risiko for at udvikle mange almindelige sundhedsproblemer betydeligt. Her er nogle vigtige strategier til at opretholde et optimalt helbred:

1. Afbalanceret ernæring

En velafbalanceret kost er afgørende for at opretholde et stærkt immunforsvar og et godt helbred generelt. Fokuser på:

  • At inddrage en række forskellige frugter og grøntsager
  • At vælge fuldkorn frem for raffinerede kulhydrater
  • At indtage magre proteiner og sunde fedtstoffer
  • Begrænsning af forarbejdede fødevarer og tilsat sukker

Til dem, der har svært ved at opfylde deres ernæringsmæssige behov gennem kosten alene, vores Vitaminer & Supplements kollektion tilbyder en række produkter til at understøtte optimal ernæring.

2. Regelmæssig fysisk aktivitet

Motion er afgørende for at bevare fysisk og mental sundhed. Sigt efter det:

  • Mindst 150 minutters aerob aktivitet af moderat intensitet om ugen
  • Styrketræningsøvelser mindst to gange om ugen
  • Inkorporering af fleksibilitets- og balanceøvelser

3. Tilstrækkelig søvn

Kvalitetssøvn er afgørende for det generelle helbred og velbefindende. For at forbedre søvnen:

  • Hold dig til en konsekvent søvnplan
  • Skab en afslappende rutine ved sengetid
  • Sørg for, at dit søvnmiljø er behageligt og befordrende for hvile

For dem, der kæmper med søvnproblemer, vores Sleep Support collection naturlige løsninger til at fremme bedre søvnkvalitet.

4. Stresshåndtering

Kronisk stress kan påvirke både det fysiske og det mentale helbred negativt. Prøv disse stressreducerende teknikker:

  • Mindfulness-meditation
  • Dybe vejrtrækningsøvelser
  • Yoga eller tai chi
  • Aromaterapi med beroligende æteriske olier

5. Regelmæssige helbredsundersøgelser

Forebyggelse er nøglen til at fange potentielle helbredsproblemer tidligt. Sørg for at gøre det:

  • Planlæg regelmæssige undersøgelser hos din sundhedsplejerske
  • Hold dig ajour med anbefalede
  • Overvåg dit blodtryk, kolesterol, og blodsukkerniveau

Støt dit generelle helbred med kosttilskud og superfoods

Mens en afbalanceret kost bør være grundlaget for et godt helbred, kan kosttilskud og superfoods give yderligere støtte:

  • Multivitaminer: For at udfylde potentielle ernæringsmæssige huller
  • Omega-3-fedtsyrer: For hjerte- og hjernesundhed
  • Probiotika: For at støtte fordøjelses- og immunforsvaret
  • Superfoods: Såsom bær, bladgrønt, og nødder på grund af deres høje næringstæthed

Vigtigheden af afgiftning

Regelmæssig afgiftning kan hjælpe med at befri kroppen for skadelige giftstoffer, der kan bidrage til forskellige sundhedsproblemer. Overvej:

  • Øget vandindtag for at understøtte naturlige afgiftningsprocesser
  • Indtag af fødevarer med et højt indhold af antioxidanter
  • Udforsk blide afgiftningsprogrammer under professionel vejledning

Konklusion: En holistisk tilgang til sundhed

Ved at tage fat på almindelige sundhedsproblemer gennem en kombination af forebyggende strategier, afbalanceret ernæring, regelmæssig motion, og målrettet tilskud, når det er nødvendigt, kan du forbedre dit generelle velbefindende betydeligt. Husk, at sundhed er en rejse, ikke en destination, og små, konsekvente skridt kan føre til betydelige forbedringer over tid.

Selvom disse strategier kan hjælpe med at forebygge mange almindelige sundhedsproblemer, er det vigtigt at konsultere sundhedspersonale for personlig rådgivning, især når det drejer sig om kroniske tilstande eller specifikke sundhedsmæssige bekymringer. Ved at tage en proaktiv tilgang til dit helbred, kan du forbedre din livskvalitet og reducere indvirkningen af almindelige lidelser på dine daglige aktiviteter.

Medpak

Oplev Medpak – din pålidelige destination for premium sundheds- og wellnessprodukter siden 2014. Vi tilbyder nøje udvalgte kosttilskud, fitnesstilbehør og kosmetik fra Krakow, Polen til kunder i hele Europa.


  • Facebook
  • Instagram
  • Danmark (DKK kr.)

Information

  • Privatlivspolitik
  • Returpolitik
  • Servicevilkar
  • Fortrydelse
  • Foreslå et produkt

Kundeservice

  • Om os
  • Betalingsinfo
  • Forsendelsesinfo
  • Returneringer og ombytninger
  • Kolofon
  • Blog
  • Vores engrosside
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Man–fre: 08:00-16:00

Kontakt os nu

© 2026 Medpak.
Accepterede betalingsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vælg varianter

Varen er lagt i din indkøbskurv.

Se indkøbskurv