Gå til indhold

Svært tilgængelige mærker i én butik

Mærker, der er svære at finde i dit land – samlet i én butik

Hjælp og kontakt
  • Danmark (DKK kr.)
Medpak
Konto Indkøbskurv
  • Vitaminer & Kosttilskud
    • Vitaminer & Kosttilskud
    • Aminosyrer
      • L-Arginin
      • L-Carnitin
      • L-Carnosin
      • L-Citrulin
      • L-Glutathion
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl Cystein (NAC)
    • Antioxidanter
      • Alfa-liponsyre
      • Astaxanthin
      • Coenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein og zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Urter
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Katteklo (Una de Gato)
      • Curcumin og gurkemeje
      • Malkebotterod
      • Djavleklo
      • Echinacea
      • Hvidlog
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Dvargpalme
      • Rodklover
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraler
      • Krom
      • Calcium
      • Jod
      • Jern
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Silica
      • Zink
    • Vitaminer
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskeolie og omega-fedtsyrer (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Grønne fødevarer og superfoods
  • Sundhedsmål
    • Sundhedsmål
    • Hjerne og kognitiv funktion
    • Knogler, led og brusk
    • Hjerte og kredsløb
    • Detox og udrensning
    • Fordøjelsessystemet
    • Energi
    • Øjne og syn
    • Hår, hud og negle
    • Immunsystemet
    • Nyrer og urinveje
    • Luftveje
    • Søvn
    • Vægttab
    • Mænds sundhed
    • Kvinders sundhed
    Alle Sundhedsmål →
  • Sport
    • Sport
    • Kulhydrater

      Kulhydrater

      Alle Kulhydrater →
      • Carbo
      • Energigels
      • Isotoniske drikkevarer
    • Kreatin

      Kreatin

      Alle Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pra-workout

      Pra-workout

      Alle Pra-workout →
      • Pra-workout stimulanter
      • Pra-workout pump
      • Pra-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alle Proteinpulver →
      • Vegetabilsk protein
      • Valleproteinblandinger
      • Valleproteinkoncentrat (WPC)
      • Valleproteinisolat (WPI)
    • Vagtogning

      Vagtogning

      Alle Vagtogning →
      • Gainere
    • Fedtforbrandere
    • Restitution
    • Testosteronforstarkere
    Alle Sport →
  • Skønhed
    • Skønhed
    • Bad og bruser

      Bad og bruser

      Alle Bad og bruser →
      • Badetilbehor
      • Badebomber og salte
      • Kropsskrub
      • Brusegels
      • Saber
    • Kropskosmetik

      Kropskosmetik

      Alle Kropskosmetik →
      • Deodoranter og antiperspiranter
      • Bodylotion, smor, cremer og kropsolier
    • Ansigtskosmetik

      Ansigtskosmetik

      Alle Ansigtskosmetik →
      • Ojencremer
      • Ansigtscreme
      • Ansigtsyrer, olier og serums
      • Ansigtsrengoring
      • Hydrolater, tager og tonics
      • Masker og ler
    • Hander og fodder

      Hander og fodder

      Alle Hander og fodder →
      • Behandling af ligtorne, hard hud og halluks
      • Fodpleje
      • Handpleje
    • Harkosmetik

      Harkosmetik

      Alle Harkosmetik →
      • Balsam
      • Harfarvning
      • Harmasker
      • Harolier, serums og sprays
      • Shampoo
    • Intimhygiejne

      Intimhygiejne

      Alle Intimhygiejne →
      • Gels og saber
      • Bind, trusseindlag, tamponer
    • Mundpleje

      Mundpleje

      Alle Mundpleje →
      • Mundskyl
      • Tandbørster
      • Tandpasta
      • Erstatningsbørstehoveder
    • Solbeskyttelse

      Solbeskyttelse

      Alle Solbeskyttelse →
      • Solcremer, lotioner
    Alle Skønhed →
  • Makeup
    • Makeup
    • Ansigtsmakeup

      Ansigtsmakeup

      Alle Ansigtsmakeup →
      • BB- og CC-cremer
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Anden ansigtsmakeup
    • Læbemakeup

      Læbemakeup

      Alle Læbemakeup →
      • Læbestifter
      • Læbefarver og -gloss
      • Læbepleje
    • Øjenmakeup

      Øjenmakeup

      Alle Øjenmakeup →
      • Mascara
    • Makeupværktøjer og tilbehør
    Alle Makeup →
  • Mor og baby
    • Mor og baby
    • Graviditet og moderskab

      Graviditet og moderskab

      Alle Graviditet og moderskab →
      • Graviditetsplanlægning og tests
      • Pleje under graviditeten
      • Sundhed under graviditeten
      • Amning
      • Hud- og kropspleje
    • Madning af børn

      Madning af børn

      Alle Madning af børn →
      • Flaskesutter
      • Sutteflasker
      • Kopper
      • Tilbehør til madning
      • Opbevaring af mad
    • Børns sundhed
    • Børnehygiejne
    • Børneernæring
    • Sutter
    Alle Mor og baby →
  • Hjem
    • Hjem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alle Aromaterapi →
      • Diffusere og forstovere
      • Ateriske oliesat
      • Enkelte ateriske olier
      • Duftolie
      • Rogelsespinde
    • Horevarn

      Horevarn

      Alle Horevarn →
      • Orepropper mod stoj
      • Oreprop tilbehor
      • Orepropper
    • Hjemmeplejeog rengoring

      Hjemmeplejeog rengoring

      Alle Hjemmeplejeog rengoring →
      • Badevarelsesrengoringsmidler
      • Eco Zone 🍃
      • Kokkenrengoringsmidler
      • Vaskemidler
      • Universelle rengoringsmidler
      • Lugtfjernere
    • Insekt- og flatbeskyttelse

      Insekt- og flatbeskyttelse

      Alle Insekt- og flatbeskyttelse →
      • Elektroniske flatafskrakkere
      • Insektmidler
    • Kaledyr

      Kaledyr

      Alle Kaledyr →
      • Kaledyrstilbehor
      • Kaledyrsmad og godbidder
      • Kaledyrspleje og hygiejne
      • Kosttilskud til kaledyr
      • Flat- og loppebeskyttelse
    • Saunatilbehor

      Saunatilbehor

      Alle Saunatilbehor →
      • Sauna aterisk olie
      • Saunavarktoj og udstyr
    • Vandfiltrering og flasker

      Vandfiltrering og flasker

      Alle Vandfiltrering og flasker →
      • Vandflasker
      • Vandfiltre
    Alle Hjem →
  • Sundhed
    • Sundhed
    • Sund mad & ernæring

      Sund mad & ernæring

      Alle Sund mad & ernæring →
      • Drikkevarer & drikkemiks
      • Morgenmad & kornprodukter
      • Kaffe & te
      • Madolie & eddike
      • Sunde drikke & juice
      • Sunde snacks
      • Urter & krydderier
      • Marmelade, honning & søde pålegg
      • Nøddesmør
      • Pasta & nudler
      • Saucer & krydderier
      • Sportsernæring
      • Sukkererstatninger
      • Alle Sund mad & ernæring →
    • Intimsundhed

      Intimsundhed

      Alle Intimsundhed →
      • Kondomer
      • Glidecreme & intim pleje
      • Voksenprodukter
    • Medicinske forsyninger & tests
    Alle Sundhed →
  • Mærker
    • Mærker
    • Vores marker
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top marker
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nye marker
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alle Mærker →

    Mærker

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Udsalg
  • Immunsæsonen
  1. Forside
  2. Sport
  3. Kreatin

Kreatin

(89 produkter)
  • Kreatinmalat
  • Kreatinmonohydrat
  • Mest relevante
  • Bestsellere
  • Alfabetisk, A-Å
  • Alfabetisk, Å-A
  • Pris, lav til høj
  • Pris, høj til lav
  • Dato, ældre til nyere
  • Dato, nyere til ældre
Vis som

  • Skill Creatine Monohydrate Powder - 300 g

    Skill Nutrition

    Skill Kreatinmonohydratpulver - 300 g

    No reviews
    Vejledende pris 96,99 kr
    Enhedspris323,30 kr /kg
    Se detaljer
  • Laborell Creatine Monohydrate Powder, Apple - 500 g

    Laborell

    Laborell Kreatin Monohydrat Pulver, Æble - 500 g

    No reviews
    Vejledende pris 172,79 kr
    Enhedspris345,58 kr /kg
    Se detaljer
  • WK DZIK Creatine Monohydrate Cola-Lemon - 369 g WK DZIK Creatine Monohydrate Cola-Lemon - 369 g WK DZIK Creatine Monohydrate Cola-Lemon - 369 g
    Udsolgt

    WK DZIK

    WK DZIK Kreatinmonohydrat Cola-Citron - 369 g

    No reviews
    Vejledende pris 116,59 kr
    Enhedspris315,96 kr /kg
    Se detaljer
  • Nutrend Creatine Gummies, Forest Fruits – 60 Pieces Nutrend Creatine Gummies, Forest Fruits – 60 Pieces
    Udsolgt

    Nutrend

    Nutrend Creatine Gummies, Skovfrugter – 60 stk.

    No reviews
    Vejledende pris 92,09 kr
    Enhedspris1,53 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Nutrend Carbonex - 12 Tablets Nutrend Carbonex - 12 Tablets

    Nutrend

    Nutrend Carbonex - 12 tabletter

    No reviews
    Vejledende pris 49,99 kr
    Enhedspris4,17 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • WK DZIK Creatine Monohydrate, Cola - 369 g WK DZIK Creatine Monohydrate, Cola - 369 g
    Nyhed

    WK DZIK

    WK DZIK Kreatinmonohydrat, Cola – 369 g

    No reviews
    Vejledende pris 120,09 kr
    Enhedspris325,45 kr /kg
    Se detaljer
  • Yango Creatine Monohydrate - 100 Capsules Yango Creatine Monohydrate - 100 Capsules

    Yango

    Yango Kreatinmonohydrat – 100 kapsler

    No reviews
    Vejledende pris 78,79 kr
    Enhedspris0,79 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Now Foods Creatine Monohydrate Powder - 500 g

    Now Foods

    Now Foods Kreatinmonohydratpulver - 500 g

    No reviews
    Vejledende pris 232,49 kr
    Enhedspris464,98 kr /kg
    Se detaljer
  • Optimum Nutrition Micronized Creatine, Powder - 634 g
    Udsolgt

    Optimum Nutrition

    Optimum Nutrition Mikroniseret kreatin, Pulver - 634 g

    1 review
    Vejledende pris 258,09 kr
    Enhedspris407,08 kr /kg
    Se detaljer
  • Olimp Labs Creatine Xplode Powder, Pineapple - 260 g
    Udsolgt
    Nyhed

    Olimp Labs

    Olimp Labs Creatine Xplode Powder, ananas – 260 g

    No reviews
    Vejledende pris 123,69 kr
    Enhedspris475,73 kr /kg
    Se detaljer
  • BestLab BestCreatine Powder, Lemon - 500 g
    Udsolgt
    Nyhed

    BestLab

    BestLab BestCreatine-pulver, citron – 500 g

    No reviews
    Vejledende pris 197,39 kr
    Enhedspris394,78 kr /kg
    Se detaljer
  • Swanson Creatine Monohydrate Gummies Watermelon - 120 Gummies

    Swanson

    Swanson Kreatinmonohydrat-gummier med vandmelon - 120 gummier

    No reviews
    Vejledende pris 284,89 kr
    Enhedspris
    Se detaljer
  • OstroVit Creatine Monohydrate 3300 mg - 120 Capsules
    Udsolgt

    OstroVit

    OstroVit Kreatinmonohydrat 3300 mg – 120 kapsler

    No reviews
    Vejledende pris 68,39 kr
    Enhedspris0,57 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Swanson Creatine Monohydrate Gummies Wild Berry Punch - 120 Gummies

    Swanson

    Swanson Kreatinmonohydrat-gummier med vilde bær - 120 gummier

    No reviews
    Vejledende pris 284,89 kr
    Enhedspris2,37 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Swanson Creatine Monohydrate, Unflavoured – 30 Sachets

    Swanson

    Swanson Kreatinmonohydrat , Uden smag – 30 poser

    No reviews
    Vejledende pris 147,29 kr
    Enhedspris4,91 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Vitaler's Shaker Starter Kit
    Udsolgt

    Vitaler's

    Vitaler's Shaker-startsæt

    33 reviews
    Vejledende pris 178,79 kr
    Enhedspris
    Se detaljer
  • Vitaler's Intensive Training Kit
    Udsolgt

    Vitaler's

    Vitaler's Intensivt træningssæt

    33 reviews
    Vejledende pris 247,19 kr
    Enhedspris
    Se detaljer
  • Forrige
  • Side 4 / 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Næste

Kreatin: Det ultimative tilskud til muskelvækst og R Ecover y

Hos Medpak, tilbyder vi et omfattende udvalg af kreatintilskud, der er designet til at støtte muskelr Ecover y, forbedre ydeevnen, og fremme muskelvækst. Vores kreatinprodukter af høj kvalitet henvender sig til atleter på tværs af forskellige styrkediscipliner, og giver den nødvendige støtte til optimale resultater.

Forståelse af kreatin: Din krops kraftværk

Kreatin er en naturligt forekommende forbindelse, der er afgørende for energiproduktion og -lagring i musklerne. Det spiller en vigtig rolle i:

  • Regenerering og dannelse af muskelceller
  • Forbedring af fysisk præstation og styrke
  • Understøttelse af proteinsyntese og opbygning af muskelfibre
  • Tilvejebringelse af hurtig energi til højintensive øvelser

Mens kroppen producerer kreatin naturligt, kan tilskud øge niveauerne betydeligt, hvilket fører til forbedret atletisk præstation og hurtigere muskelvækst.

Forskellige former for kreatin: Skræddersyet til dine behov

Vores produktsortiment omfatter forskellige former for kreatin, hver med unikke fordele:

1. Kreatinmonohydrat

Den mest undersøgte og udbredte form, der er kendt for sin effektivitet til at øge muskelmasse og styrke. Vores kreatinmonohydrat produkter tilbyder en ren, meget absorberbar formel.

2. Kreatincitrat

Meget opløseligt og stabilt i sure miljøer, hvilket gør det til et fremragende valg for dem med følsomme maver.

3. Kreatinmalat

Understøtter reduktion af fedtvæv, mens muskelvolumen bevares. Ideelt til atleter, der ønsker at bevare muskelmassen.

4. Kreatinpyruvat

En effektiv hybrid, der hjælper med fedtreduktion og fremskynder r Ecover y, perfekt til atleter, der ønsker et tilskud med dobbelt virkning.

Optimal kreatinanvendelse for maksimale fordele

For at få mest muligt ud af dit kreatintilskud:

  • Dosering: Den typiske anbefaling er 5-10 g om dagen, fordelt på to doser.
  • Timing: Indtag omkring din træningsperiode for optimal muskelforberedelse og r Ecover y.
  • Konsistens: Regelmæssig brug, kombineret med intens styrketræning, fører til betydelig vækst i muskelmassen.
  • Hydrering: Sørg for tilstrækkeligt vandindtag, når du supplerer med kreatin.

Vælg dit ideelle kreatintilskud

Vi tilbyder kreatin i forskellige former, der passer til dine præferencer:

Kreatinpulver

Vores kreatinpulver findes i forskellige smagsvarianter og koncentrationer. Let at blande og alsidig i brug, det er perfekt til dem, der foretrækker tilpassede portioner.

Kreatinkapsler

For bekvemmelighed og præcis dosering, tilbyder vores kreatinkapsler en hurtig og nem tilskudsmulighed.

Forbedr din præstation med Medpaks kreatin

Uanset om du er bodybuilder, styrkeatlet, eller fitnessentusiast, kan vores udvalg af kreatintilskud hjælpe dig med at nå dine mål for præstation og muskelopbygning. For en omfattende tilgang til muskelvækst og r Ecover y, overvej at kombinere vores kreatinprodukter med vores Aminosyretilskud .

Oplev styrken ved videnskabeligt underbyggede kreatintilskud. Køb Medpaks førsteklasses kreatinsortiment Toda og tag din atletiske præstation til det næste niveau!

Medpak

Oplev Medpak – din pålidelige destination for premium sundheds- og wellnessprodukter siden 2014. Vi tilbyder nøje udvalgte kosttilskud, fitnesstilbehør og kosmetik fra Krakow, Polen til kunder i hele Europa.


  • Facebook
  • Instagram
  • Danmark (DKK kr.)

Information

  • Privatlivspolitik
  • Returpolitik
  • Servicevilkar
  • Fortrydelse
  • Foreslå et produkt

Kundeservice

  • Om os
  • Betalingsinfo
  • Forsendelsesinfo
  • Returneringer og ombytninger
  • Kolofon
  • Blog
  • Vores engrosside
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Man–fre: 08:00-16:00

Kontakt os nu

© 2026 Medpak.
Accepterede betalingsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vælg varianter

Varen er lagt i din indkøbskurv.

Se indkøbskurv