Gå til indhold

Svært tilgængelige mærker i én butik

Mærker, der er svære at finde i dit land – samlet i én butik

Hjælp og kontakt
  • Danmark (DKK kr.)
Medpak
Konto Indkøbskurv
  • Vitaminer & Kosttilskud
    • Vitaminer & Kosttilskud
    • Aminosyrer
      • L-Arginin
      • L-Carnitin
      • L-Carnosin
      • L-Citrulin
      • L-Glutathion
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl Cystein (NAC)
    • Antioxidanter
      • Alfa-liponsyre
      • Astaxanthin
      • Coenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein og zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Urter
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Katteklo (Una de Gato)
      • Curcumin og gurkemeje
      • Malkebotterod
      • Djavleklo
      • Echinacea
      • Hvidlog
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Dvargpalme
      • Rodklover
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraler
      • Krom
      • Calcium
      • Jod
      • Jern
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Silica
      • Zink
    • Vitaminer
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskeolie og omega-fedtsyrer (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Grønne fødevarer og superfoods
  • Sundhedsmål
    • Sundhedsmål
    • Hjerne og kognitiv funktion
    • Knogler, led og brusk
    • Hjerte og kredsløb
    • Detox og udrensning
    • Fordøjelsessystemet
    • Energi
    • Øjne og syn
    • Hår, hud og negle
    • Immunsystemet
    • Nyrer og urinveje
    • Luftveje
    • Søvn
    • Vægttab
    • Mænds sundhed
    • Kvinders sundhed
    Alle Sundhedsmål →
  • Sport
    • Sport
    • Kulhydrater

      Kulhydrater

      Alle Kulhydrater →
      • Carbo
      • Energigels
      • Isotoniske drikkevarer
    • Kreatin

      Kreatin

      Alle Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pra-workout

      Pra-workout

      Alle Pra-workout →
      • Pra-workout stimulanter
      • Pra-workout pump
      • Pra-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alle Proteinpulver →
      • Vegetabilsk protein
      • Valleproteinblandinger
      • Valleproteinkoncentrat (WPC)
      • Valleproteinisolat (WPI)
    • Vagtogning

      Vagtogning

      Alle Vagtogning →
      • Gainere
    • Fedtforbrandere
    • Restitution
    • Testosteronforstarkere
    Alle Sport →
  • Skønhed
    • Skønhed
    • Bad og bruser

      Bad og bruser

      Alle Bad og bruser →
      • Badetilbehor
      • Badebomber og salte
      • Kropsskrub
      • Brusegels
      • Saber
    • Kropskosmetik

      Kropskosmetik

      Alle Kropskosmetik →
      • Deodoranter og antiperspiranter
      • Bodylotion, smor, cremer og kropsolier
    • Ansigtskosmetik

      Ansigtskosmetik

      Alle Ansigtskosmetik →
      • Ojencremer
      • Ansigtscreme
      • Ansigtsyrer, olier og serums
      • Ansigtsrengoring
      • Hydrolater, tager og tonics
      • Masker og ler
    • Hander og fodder

      Hander og fodder

      Alle Hander og fodder →
      • Behandling af ligtorne, hard hud og halluks
      • Fodpleje
      • Handpleje
    • Harkosmetik

      Harkosmetik

      Alle Harkosmetik →
      • Balsam
      • Harfarvning
      • Harmasker
      • Harolier, serums og sprays
      • Shampoo
    • Intimhygiejne

      Intimhygiejne

      Alle Intimhygiejne →
      • Gels og saber
      • Bind, trusseindlag, tamponer
    • Mundpleje

      Mundpleje

      Alle Mundpleje →
      • Mundskyl
      • Tandbørster
      • Tandpasta
      • Erstatningsbørstehoveder
    • Solbeskyttelse

      Solbeskyttelse

      Alle Solbeskyttelse →
      • Solcremer, lotioner
    Alle Skønhed →
  • Makeup
    • Makeup
    • Ansigtsmakeup

      Ansigtsmakeup

      Alle Ansigtsmakeup →
      • BB- og CC-cremer
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Anden ansigtsmakeup
    • Læbemakeup

      Læbemakeup

      Alle Læbemakeup →
      • Læbestifter
      • Læbefarver og -gloss
      • Læbepleje
    • Øjenmakeup

      Øjenmakeup

      Alle Øjenmakeup →
      • Mascara
    • Makeupværktøjer og tilbehør
    Alle Makeup →
  • Mor og baby
    • Mor og baby
    • Graviditet og moderskab

      Graviditet og moderskab

      Alle Graviditet og moderskab →
      • Graviditetsplanlægning og tests
      • Pleje under graviditeten
      • Sundhed under graviditeten
      • Amning
      • Hud- og kropspleje
    • Madning af børn

      Madning af børn

      Alle Madning af børn →
      • Flaskesutter
      • Sutteflasker
      • Kopper
      • Tilbehør til madning
      • Opbevaring af mad
    • Børns sundhed
    • Børnehygiejne
    • Børneernæring
    • Sutter
    Alle Mor og baby →
  • Hjem
    • Hjem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alle Aromaterapi →
      • Diffusere og forstovere
      • Ateriske oliesat
      • Enkelte ateriske olier
      • Duftolie
      • Rogelsespinde
    • Horevarn

      Horevarn

      Alle Horevarn →
      • Orepropper mod stoj
      • Oreprop tilbehor
      • Orepropper
    • Hjemmeplejeog rengoring

      Hjemmeplejeog rengoring

      Alle Hjemmeplejeog rengoring →
      • Badevarelsesrengoringsmidler
      • Eco Zone 🍃
      • Kokkenrengoringsmidler
      • Vaskemidler
      • Universelle rengoringsmidler
      • Lugtfjernere
    • Insekt- og flatbeskyttelse

      Insekt- og flatbeskyttelse

      Alle Insekt- og flatbeskyttelse →
      • Elektroniske flatafskrakkere
      • Insektmidler
    • Kaledyr

      Kaledyr

      Alle Kaledyr →
      • Kaledyrstilbehor
      • Kaledyrsmad og godbidder
      • Kaledyrspleje og hygiejne
      • Kosttilskud til kaledyr
      • Flat- og loppebeskyttelse
    • Saunatilbehor

      Saunatilbehor

      Alle Saunatilbehor →
      • Sauna aterisk olie
      • Saunavarktoj og udstyr
    • Vandfiltrering og flasker

      Vandfiltrering og flasker

      Alle Vandfiltrering og flasker →
      • Vandflasker
      • Vandfiltre
    Alle Hjem →
  • Sundhed
    • Sundhed
    • Sund mad & ernæring

      Sund mad & ernæring

      Alle Sund mad & ernæring →
      • Drikkevarer & drikkemiks
      • Morgenmad & kornprodukter
      • Kaffe & te
      • Madolie & eddike
      • Sunde drikke & juice
      • Sunde snacks
      • Urter & krydderier
      • Marmelade, honning & søde pålegg
      • Nøddesmør
      • Pasta & nudler
      • Saucer & krydderier
      • Sportsernæring
      • Sukkererstatninger
      • Alle Sund mad & ernæring →
    • Intimsundhed

      Intimsundhed

      Alle Intimsundhed →
      • Kondomer
      • Glidecreme & intim pleje
      • Voksenprodukter
    • Medicinske forsyninger & tests
    Alle Sundhed →
  • Mærker
    • Mærker
    • Vores marker
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top marker
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nye marker
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alle Mærker →

    Mærker

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Udsalg
  • Immunsæsonen
  1. Forside
  2. Skønhed

Skønhed

(2583 produkter)
  • Bad og bruser
  • Kropskosmetik
  • Ansigtskosmetik
  • Hander og fodder
  • Harkosmetik
  • Intimhygiejne
  • Mundpleje
  • Solbeskyttelse
  • Mest relevante
  • Bestsellere
  • Alfabetisk, A-Å
  • Alfabetisk, Å-A
  • Pris, lav til høj
  • Pris, høj til lav
  • Dato, ældre til nyere
  • Dato, nyere til ældre
Vis som

  • Shiseido Tsubaki Premium Repair Mask - 180 g Shiseido Tsubaki Premium Repair Mask - 180 g
    Udsolgt

    Shiseido

    Shiseido Tsubaki Premium Repair Mask - 180 g

    No reviews
    Vejledende pris 146,39 kr
    Enhedspris813,28 kr /kg
    Se detaljer
  • Esthetic House CP-1 Head Spa Peeling Ampoule - 20x20 ml Esthetic House CP-1 Head Spa Peeling Ampoule - 20x20 ml Esthetic House CP-1 Head Spa Peeling Ampoule - 20x20 ml Esthetic House CP-1 Head Spa Peeling Ampoule - 20x20 ml Esthetic House CP-1 Head Spa Peeling Ampoule - 20x20 ml Esthetic House CP-1 Head Spa Peeling Ampoule - 20x20 ml

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Head Spa Peeling Ampoule - 20x20 ml

    No reviews
    Vejledende pris 224,29 kr
    Enhedspris11,21 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Numbuzin No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Sheet Mask - 4 Pieces Numbuzin No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Sheet Mask - 4 Pieces Numbuzin No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Sheet Mask - 4 Pieces Numbuzin No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Sheet Mask - 4 Pieces
    Udsolgt

    Numbuzin

    Numbuzin No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Sheet Mask - 4 stk.

    No reviews
    Vejledende pris 130,99 kr
    Enhedspris32,75 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Biodance Hydro Cera-nol Ampoule - 50 ml Biodance Hydro Cera-nol Ampoule - 50 ml Biodance Hydro Cera-nol Ampoule - 50 ml Biodance Hydro Cera-nol Ampoule - 50 ml
    Udsolgt

    Biodance

    Biodance Hydro Cera-nol Ampoule - 50 ml

    No reviews
    Vejledende pris 331,99 kr
    Enhedspris663,98 kr /100ml
    Se detaljer
  • TIRTIR Mask Fit Red Cushion Mini Shade 17C, Porcelain
    Udsolgt
    10% rabat

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Red Cushion Mini Shade 17C, Porcelæn

    No reviews
    Tilbudspris 81,07 kr Vejledende pris 90,09 kr
    Enhedspris1.801,56 kr /100g
    Se detaljer
  • Ilso Dual Clean Brush 2-in-1 Silicone Facial Cleansing Brush Ilso Dual Clean Brush 2-in-1 Silicone Facial Cleansing Brush Ilso Dual Clean Brush 2-in-1 Silicone Facial Cleansing Brush Ilso Dual Clean Brush 2-in-1 Silicone Facial Cleansing Brush

    Ilso

    Ilso Dual Clean Brush 2-i-1 silikone ansigtsrensningsbørste

    No reviews
    Vejledende pris 102,49 kr
    Enhedspris
    Se detaljer
  • SCINIC Enjoy Super Active Airy Sun Stick SPF50+ PA++++ - 15 g SCINIC Enjoy Super Active Airy Sun Stick SPF50+ PA++++ - 15 g SCINIC Enjoy Super Active Airy Sun Stick SPF50+ PA++++ - 15 g
    16% rabat

    SCINIC

    SCINIC Enjoy Super Active Airy Sun Stick SPF50+ PA++++ - 15 g

    No reviews
    Tilbudspris 75,42 kr Vejledende pris 89,29 kr
    Enhedspris502,80 kr /100g
    Se detaljer
  • Klavuu Nourishing Care Lip Sleeping Pack, Melon - 20 g Klavuu Nourishing Care Lip Sleeping Pack, Melon - 20 g
    5% rabat

    Klavuu

    Klavuu Nourishing Care Lip Sleeping Pack, Melon - 20 g

    No reviews
    Tilbudspris 100,19 kr Vejledende pris 105,59 kr
    Enhedspris500,95 kr /100g
    Se detaljer
  • Eqqualberry Purlple Rice Makeup Remover Oil for Problem Skin - 200 ml Eqqualberry Purlple Rice Makeup Remover Oil for Problem Skin - 200 ml Eqqualberry Purlple Rice Makeup Remover Oil for Problem Skin - 200 ml
    10% rabat

    EQQUALBERRY

    Eqqualberry Purlple Rice Makeup Remover Oil til problemhud - 200 ml

    No reviews
    Tilbudspris 206,56 kr Vejledende pris 229,69 kr
    Enhedspris1.032,80 kr /l
    Se detaljer
  • Dr. Althea Vita Glow Sheet Mask - 4 Pieces Dr. Althea Vita Glow Sheet Mask - 4 Pieces Dr. Althea Vita Glow Sheet Mask - 4 Pieces Dr. Althea Vita Glow Sheet Mask - 4 Pieces
    Udsolgt

    Dr.Althea

    Dr. Althea Vita Glow Sheet Mask - 4 stk.

    No reviews
    Vejledende pris 130,99 kr
    Enhedspris32,75 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Heimish Marine Care Algae + Peptide Eye Cream - 30 ml Heimish Marine Care Algae + Peptide Eye Cream - 30 ml Heimish Marine Care Algae + Peptide Eye Cream - 30 ml

    Heimish

    Heimish Marine Care Algae + Peptide Eye Cream - 30 ml

    No reviews
    Vejledende pris 174,19 kr
    Enhedspris580,63 kr /100ml
    Se detaljer
  • Dr. Ceuracle Pro Balance Morning Enzyme Wash - 50 g Dr. Ceuracle Pro Balance Morning Enzyme Wash - 50 g Dr. Ceuracle Pro Balance Morning Enzyme Wash - 50 g
    20% rabat

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Pro Balance Morning Enzyme Wash - 50 g

    No reviews
    Tilbudspris 147,97 kr Vejledende pris 184,99 kr
    Enhedspris295,94 kr /100g
    Se detaljer
  • Dr. Ceuracle Pro Balance Creamy Cleansing Foam - 150 ml Dr. Ceuracle Pro Balance Creamy Cleansing Foam - 150 ml Dr. Ceuracle Pro Balance Creamy Cleansing Foam - 150 ml

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Pro Balance Creamy Cleansing Foam - 150 ml

    No reviews
    Vejledende pris 148,69 kr
    Enhedspris991,27 kr /l
    Se detaljer
  • iUNIK Tea Tree Soothing Toner - 200 ml iUNIK Tea Tree Soothing Toner - 200 ml iUNIK Tea Tree Soothing Toner - 200 ml iUNIK Tea Tree Soothing Toner - 200 ml
    15% rabat

    iUNIK

    IUNIK Tea Tree Soothing Toner - 200 ml

    No reviews
    Tilbudspris 181,42 kr Vejledende pris 213,49 kr
    Enhedspris907,10 kr /l
    Se detaljer
  • APLB Ampoule Serum with Salicylic Acid and Arbutin - 40 ml APLB Ampoule Serum with Salicylic Acid and Arbutin - 40 ml

    APLB

    APLB Ampoule Serum med salicylsyre og arbutin - 40 ml

    No reviews
    Vejledende pris 115,59 kr
    Enhedspris288,98 kr /100ml
    Se detaljer
  • Mary&May Idebenone + Blackberry Complex Serum - 80 ml Mary&May Idebenone + Blackberry Complex Serum - 80 ml Mary&May Idebenone + Blackberry Complex Serum - 80 ml Mary&May Idebenone + Blackberry Complex Serum - 80 ml Mary&May Idebenone + Blackberry Complex Serum - 80 ml
    Udsolgt

    Mary&May

    Mary&May Idebenone + Blackberry Complex Serum - 80 ml

    No reviews
    Vejledende pris 149,49 kr
    Enhedspris186,86 kr /100ml
    Se detaljer
  • Eqqualberry Bakuchiol Plumping Serum - 30 ml Eqqualberry Bakuchiol Plumping Serum - 30 ml Eqqualberry Bakuchiol Plumping Serum - 30 ml Eqqualberry Bakuchiol Plumping Serum - 30 ml

    EQQUALBERRY

    Eqqualberry Bakuchiol Plumping Serum - 30 ml

    No reviews
    Vejledende pris 263,69 kr
    Enhedspris878,97 kr /100ml
    Se detaljer
  • TIAM B3 Niacinamide Niacin Sunscreen SPF50+ PA ++++ - 50 ml TIAM B3 Niacinamide Niacin Sunscreen SPF50+ PA ++++ - 50 ml TIAM B3 Niacinamide Niacin Sunscreen SPF50+ PA ++++ - 50 ml TIAM B3 Niacinamide Niacin Sunscreen SPF50+ PA ++++ - 50 ml

    TIA'M

    TIAM B3 Niacinamide Niacin S UNS creme SPF50+ PA ++++ - 50 ml

    No reviews
    Vejledende pris 142,49 kr
    Enhedspris284,98 kr /100ml
    Se detaljer
  • Medi-Peel Phyto Cica-Nol B5 6000 Shot Serum with Microneedles - 50 ml Medi-Peel Phyto Cica-Nol B5 6000 Shot Serum with Microneedles - 50 ml
    5% rabat

    Medi-Peel

    Medi-Peel Phyto Cica-Nol B5 6000 Shot Serum med mikronåle - 50 ml

    No reviews
    Tilbudspris 234,36 kr Vejledende pris 246,69 kr
    Enhedspris468,72 kr /100ml
    Se detaljer
  • Petitfee Koelf Pearl & Shea Butter Hydrogel Eye Patch - 60 Pieces Petitfee Koelf Pearl & Shea Butter Hydrogel Eye Patch - 60 Pieces Petitfee Koelf Pearl & Shea Butter Hydrogel Eye Patch - 60 Pieces
    Udsolgt

    Petitfee

    Petitfee Koelf Pearl & Shea Butter Hydrogel Eye Patch - 60 stk.

    No reviews
    Vejledende pris 123,19 kr
    Enhedspris2,05 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Dear, Klairs Gentle Black Deep Cleansing Oil - 150 ml Dear, Klairs Gentle Black Deep Cleansing Oil - 150 ml Dear, Klairs Gentle Black Deep Cleansing Oil - 150 ml

    Dear, Klairs

    Kære, Klairs Gentle Black Deep Cleansing Oil - 150 ml

    No reviews
    Vejledende pris 183,39 kr
    Enhedspris940,46 kr /l
    Se detaljer
  • iUNIK Centella Mild Cleansing Foam - 120 ml iUNIK Centella Mild Cleansing Foam - 120 ml iUNIK Centella Mild Cleansing Foam - 120 ml
    20% rabat

    iUNIK

    IUNIK Centella Mild Cleansing Foam - 120 ml

    No reviews
    Tilbudspris 94,30 kr Vejledende pris 117,89 kr
    Enhedspris785,83 kr /l
    Se detaljer
  • Ma:nyo Blackhead Pure Cleansing Killpad - 50 Pieces Ma:nyo Blackhead Pure Cleansing Killpad - 50 Pieces Ma:nyo Blackhead Pure Cleansing Killpad - 50 Pieces
    Udsolgt

    Ma:nyo

    Ma:nyo Blackhead Pure Cleansing Killpad - 50 stk.

    No reviews
    Vejledende pris 200,69 kr
    Enhedspris4,01 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • TIRTIR Mask Fit Red Cushion Mini Shade 24W, Soft Beige

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Red Cushion Mini Shade 24W, Soft Beige

    No reviews
    Vejledende pris 113,99 kr
    Enhedspris633,28 kr /100g
    Se detaljer
  • Forrige
  • Side 89 / 108
  • 1
  • …
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • …
  • 108
  • Næste

Opdag det perfekte sortiment af førsteklasses produkter til personlig pleje og skønhed, så du kan blive ved med at se fantastisk ud og føle dig godt tilpas. Vores udvalg af personlig pleje og skønhedsprodukter indeholder et omfattende udvalg af produkter til alle aspekter af din egenomsorgsrutine, fra badning og hudpleje til mundhygiejne og intimpleje.

Forfriskende

Løft din egenomsorg med førsteklasses personlig pleje og skønhedsprodukter

Hos Medpak, tilbyder vi et omfattende udvalg af førsteklasses personlig pleje og skønhedsprodukter, der er designet til at forbedre din daglige rutine. Vores nøje udvalgte udvalg dækker alle aspekter af egenomsorg, og sikrer, at du ser godt ud og har det godt fra top til tå.

Luksuriøse produkter til bad og brusebad

Forvandl din badeoplevelse med vores førsteklasses produkter til bad og brusebad. Vælg mellem en række blide sæber, forfriskende kropsvask, og beroligende badesalt. Vores produkter har milde ingredienser, der forhindrer hudirritation og tørhed, og fås i en række forskellige dufte, der passer til dit humør.

Nærende kropsplejeløsninger

Hold din hud sund og strålende med vores omfattende kropsplejeserie. Vores sortiment omfatter:

  • Fugtgivende lotions og kropsolier
  • Eksfolierende scrubs til glat hud
  • Målrettede cellulitecremer

Tilsat økologiske ingredienser som kokosolie, sheasmør, og E-vitamin, giver vores produkter varig hydrering og forbedret hudelasticitet.

Advanced Facial Skincare

Opnå en strålende teint med vores avancerede hudplejeserie til ansigtet. Vores produkter er skræddersyet til forskellige hudtyper og bekymringer, inklusive:

  • Blide rensemidler til alle hudtyper
  • Balancerende tonere
  • Målrettede serummer til specifikke hudproblemer
  • Nærende fugtighedscremer

Uanset om du har fedtet, tør, eller følsom hud, leverer vores omhyggeligt formulerede produkter effektive resultater uden at gå på kompromis med hudens sundhed.

Specialiseret pleje til hænder og fødder

Giv dine ekstremiteter den opmærksomhed, de fortjener, med vores specialiserede hånd- og fodplejeprodukter . Vores udvalg omfatter nærende håndcremer, foryngende fodscrubs, og effektive callusfjernere, der holder dine hænder og fødder bløde og glatte.

Innovative hårplejeløsninger

Opnå sundt, smukt hår med vores innovative hårplejekollektion. Vores sortiment omfatter:

  • Nærende shampoo og balsam
  • Dybdeplejende hårmasker
  • Stylingprodukter til alle hårtyper

Vores ekspertformulerede produkter fremmer stærk hårvækst, reducerer krus, og forbedrer glansen for smukke, sunde lokker.

Gentle Intimate Care

Oprethold optimal intimsundhed med vores diskrete og effektive intimplejeserie. Vores produkter omfatter pH-balancerede vaske, blide klude, og beroligende cremer, der alle er formuleret med milde ingredienser som aloe vera og kamille til sikker og grundig rensning.

Omfattende mundpleje

Opnå fremragende mundhygiejne med vores brede udvalg af mundplejeprodukter. Vores udvalg omfatter:

  • Tandpastaer med naturlige ingredienser
  • Forfriskende mundskyllemidler
  • Effektiv tandtråd

Formuleret med naturlige ingredienser som pebermynteolie og tetræolie, giver vores produkter TiB aktive egenskaber for en ren, sund mund.

Hvorfor vælge Medpak til dine behov for personlig pleje og skønhed?

Hos Medpak, er vi forpligtet til at give dig personlig pleje og skønhedsprodukter af højeste kvalitet. Vores udvalg er:

  • Omhyggeligt udvalgt fra pålidelige mærker
  • Formuleret med naturlige og økologiske ingredienser, hvor det er muligt
  • Velegnet til forskellige hudtyper og -problemer
  • Grundigt testet for kvalitet og effektivitet

Udforsk vores omfattende Personal Care & Beauty-kollektionen og find de perfekte produkter til at forbedre din egenomsorgsrutine. Fra essentielle hudplejeprodukter til hårplejeinnovationer, Medpak har alt, hvad du behøver for at se godt ud og føle dig godt tilpas.

Løft din personlige plejerutine med Medpaks førsteklasses udvalg. Din rejse mod strålende hud, sundt hår, og generelt velvære starter her!

Bade- og bruseoplevelser: Foryng og plej

Løft dit bad eller din brusebadstid med vores førsteklasses kollektion af bade- og brusebadsprodukter. Vores udvalg omfatter sæber, body wash, og badesalt, der er fremstillet med milde ingredienser for at forhindre irritation og tørhed. Vælg mellem et bredt udvalg af dufte, der passer til dit humør, uanset om du søger den beroligende duft af lavendel eller en energigivende citrusaroma.

Essential Body Care: Revitaliser og beskyt din hud

Hold din hud sund og velplejet med vores omfattende kropsplejeserie. Vores produkter omfatter lotions, olier, eksfolierende scrubs, og cellulitecremer, alle tilsat økologiske ingredienser som kokosolie, sheasmør, og vitamin E. Oplev varig hydrering og forbedret hudelasticitet, der efterlader din hud smidig og fløjlsblød.

Advanced Facial Skincare: Opnå strålende, sund hud

Opnå strålende, sund hud med vores avancerede hudplejeserie til ansigtet, med rensemidler, tonere, serummer, og fugtighedscremer. Vores produkter er skræddersyet til at passe til forskellige hudtyper og -problemer, og henvender sig til fedtet, tør, eller følsom hud. Omhyggeligt udvalgte ingredienser sikrer skånsomme, men effektive resultater, så du kan nå dine hudplejemål uden at sætte din huds velbefindende på spil.

Forkælelse af hænder og fødder: Vis dine ekstremiteter lidt kærlighed

Forkæl dine Vis mere

Medpak

Oplev Medpak – din pålidelige destination for premium sundheds- og wellnessprodukter siden 2014. Vi tilbyder nøje udvalgte kosttilskud, fitnesstilbehør og kosmetik fra Krakow, Polen til kunder i hele Europa.


  • Facebook
  • Instagram
  • Danmark (DKK kr.)

Information

  • Privatlivspolitik
  • Returpolitik
  • Servicevilkar
  • Fortrydelse
  • Foreslå et produkt

Kundeservice

  • Om os
  • Betalingsinfo
  • Forsendelsesinfo
  • Returneringer og ombytninger
  • Kolofon
  • Blog
  • Vores engrosside
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Man–fre: 08:00-16:00

Kontakt os nu

© 2026 Medpak.
Accepterede betalingsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vælg varianter

Varen er lagt i din indkøbskurv.

Se indkøbskurv