Gå til indhold

Svært tilgængelige mærker i én butik

Mærker, der er svære at finde i dit land – samlet i én butik

Hjælp og kontakt
  • Danmark (DKK kr.)
Medpak
Konto Indkøbskurv
  • Vitaminer & Kosttilskud
    • Vitaminer & Kosttilskud
    • Aminosyrer
      • L-Arginin
      • L-Carnitin
      • L-Carnosin
      • L-Citrulin
      • L-Glutathion
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl Cystein (NAC)
    • Antioxidanter
      • Alfa-liponsyre
      • Astaxanthin
      • Coenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein og zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Urter
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Katteklo (Una de Gato)
      • Curcumin og gurkemeje
      • Malkebotterod
      • Djavleklo
      • Echinacea
      • Hvidlog
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Dvargpalme
      • Rodklover
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraler
      • Krom
      • Calcium
      • Jod
      • Jern
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Silica
      • Zink
    • Vitaminer
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskeolie og omega-fedtsyrer (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Grønne fødevarer og superfoods
  • Sundhedsmål
    • Sundhedsmål
    • Hjerne og kognitiv funktion
    • Knogler, led og brusk
    • Hjerte og kredsløb
    • Detox og udrensning
    • Fordøjelsessystemet
    • Energi
    • Øjne og syn
    • Hår, hud og negle
    • Immunsystemet
    • Nyrer og urinveje
    • Luftveje
    • Søvn
    • Vægttab
    • Mænds sundhed
    • Kvinders sundhed
    Alle Sundhedsmål →
  • Sport
    • Sport
    • Kulhydrater

      Kulhydrater

      Alle Kulhydrater →
      • Carbo
      • Energigels
      • Isotoniske drikkevarer
    • Kreatin

      Kreatin

      Alle Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pra-workout

      Pra-workout

      Alle Pra-workout →
      • Pra-workout stimulanter
      • Pra-workout pump
      • Pra-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alle Proteinpulver →
      • Vegetabilsk protein
      • Valleproteinblandinger
      • Valleproteinkoncentrat (WPC)
      • Valleproteinisolat (WPI)
    • Vagtogning

      Vagtogning

      Alle Vagtogning →
      • Gainere
    • Fedtforbrandere
    • Restitution
    • Testosteronforstarkere
    Alle Sport →
  • Skønhed
    • Skønhed
    • Bad og bruser

      Bad og bruser

      Alle Bad og bruser →
      • Badetilbehor
      • Badebomber og salte
      • Kropsskrub
      • Brusegels
      • Saber
    • Kropskosmetik

      Kropskosmetik

      Alle Kropskosmetik →
      • Deodoranter og antiperspiranter
      • Bodylotion, smor, cremer og kropsolier
    • Ansigtskosmetik

      Ansigtskosmetik

      Alle Ansigtskosmetik →
      • Ojencremer
      • Ansigtscreme
      • Ansigtsyrer, olier og serums
      • Ansigtsrengoring
      • Hydrolater, tager og tonics
      • Masker og ler
    • Hander og fodder

      Hander og fodder

      Alle Hander og fodder →
      • Behandling af ligtorne, hard hud og halluks
      • Fodpleje
      • Handpleje
    • Harkosmetik

      Harkosmetik

      Alle Harkosmetik →
      • Balsam
      • Harfarvning
      • Harmasker
      • Harolier, serums og sprays
      • Shampoo
    • Intimhygiejne

      Intimhygiejne

      Alle Intimhygiejne →
      • Gels og saber
      • Bind, trusseindlag, tamponer
    • Mundpleje

      Mundpleje

      Alle Mundpleje →
      • Mundskyl
      • Tandbørster
      • Tandpasta
      • Erstatningsbørstehoveder
    • Solbeskyttelse

      Solbeskyttelse

      Alle Solbeskyttelse →
      • Solcremer, lotioner
    Alle Skønhed →
  • Makeup
    • Makeup
    • Ansigtsmakeup

      Ansigtsmakeup

      Alle Ansigtsmakeup →
      • BB- og CC-cremer
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Anden ansigtsmakeup
    • Læbemakeup

      Læbemakeup

      Alle Læbemakeup →
      • Læbestifter
      • Læbefarver og -gloss
      • Læbepleje
    • Øjenmakeup

      Øjenmakeup

      Alle Øjenmakeup →
      • Mascara
    • Makeupværktøjer og tilbehør
    Alle Makeup →
  • Mor og baby
    • Mor og baby
    • Graviditet og moderskab

      Graviditet og moderskab

      Alle Graviditet og moderskab →
      • Graviditetsplanlægning og tests
      • Pleje under graviditeten
      • Sundhed under graviditeten
      • Amning
      • Hud- og kropspleje
    • Madning af børn

      Madning af børn

      Alle Madning af børn →
      • Flaskesutter
      • Sutteflasker
      • Kopper
      • Tilbehør til madning
      • Opbevaring af mad
    • Børns sundhed
    • Børnehygiejne
    • Børneernæring
    • Sutter
    Alle Mor og baby →
  • Hjem
    • Hjem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alle Aromaterapi →
      • Diffusere og forstovere
      • Ateriske oliesat
      • Enkelte ateriske olier
      • Duftolie
      • Rogelsespinde
    • Horevarn

      Horevarn

      Alle Horevarn →
      • Orepropper mod stoj
      • Oreprop tilbehor
      • Orepropper
    • Hjemmeplejeog rengoring

      Hjemmeplejeog rengoring

      Alle Hjemmeplejeog rengoring →
      • Badevarelsesrengoringsmidler
      • Eco Zone 🍃
      • Kokkenrengoringsmidler
      • Vaskemidler
      • Universelle rengoringsmidler
      • Lugtfjernere
    • Insekt- og flatbeskyttelse

      Insekt- og flatbeskyttelse

      Alle Insekt- og flatbeskyttelse →
      • Elektroniske flatafskrakkere
      • Insektmidler
    • Kaledyr

      Kaledyr

      Alle Kaledyr →
      • Kaledyrstilbehor
      • Kaledyrsmad og godbidder
      • Kaledyrspleje og hygiejne
      • Kosttilskud til kaledyr
      • Flat- og loppebeskyttelse
    • Saunatilbehor

      Saunatilbehor

      Alle Saunatilbehor →
      • Sauna aterisk olie
      • Saunavarktoj og udstyr
    • Vandfiltrering og flasker

      Vandfiltrering og flasker

      Alle Vandfiltrering og flasker →
      • Vandflasker
      • Vandfiltre
    Alle Hjem →
  • Sundhed
    • Sundhed
    • Sund mad & ernæring

      Sund mad & ernæring

      Alle Sund mad & ernæring →
      • Drikkevarer & drikkemiks
      • Morgenmad & kornprodukter
      • Kaffe & te
      • Madolie & eddike
      • Sunde drikke & juice
      • Sunde snacks
      • Urter & krydderier
      • Marmelade, honning & søde pålegg
      • Nøddesmør
      • Pasta & nudler
      • Saucer & krydderier
      • Sportsernæring
      • Sukkererstatninger
      • Alle Sund mad & ernæring →
    • Intimsundhed

      Intimsundhed

      Alle Intimsundhed →
      • Kondomer
      • Glidecreme & intim pleje
      • Voksenprodukter
    • Medicinske forsyninger & tests
    Alle Sundhed →
  • Mærker
    • Mærker
    • Vores marker
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top marker
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nye marker
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alle Mærker →

    Mærker

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Udsalg
  • Immunsæsonen
  1. Forside
  2. Skønhed

Skønhed

(2583 produkter)
  • Bad og bruser
  • Kropskosmetik
  • Ansigtskosmetik
  • Hander og fodder
  • Harkosmetik
  • Intimhygiejne
  • Mundpleje
  • Solbeskyttelse
  • Mest relevante
  • Bestsellere
  • Alfabetisk, A-Å
  • Alfabetisk, Å-A
  • Pris, lav til høj
  • Pris, høj til lav
  • Dato, ældre til nyere
  • Dato, nyere til ældre
Vis som

  • Dr. Reju-All Advanced LC-Ceramide Barrier Cream - 50 ml Dr. Reju-All Advanced LC-Ceramide Barrier Cream - 50 ml Dr. Reju-All Advanced LC-Ceramide Barrier Cream - 50 ml

    Dr. Reju

    Dr. Reju-All Advanced LC-Ceramide Barrier Cream - 50 ml

    No reviews
    Vejledende pris 213,49 kr
    Enhedspris426,98 kr /100ml
    Se detaljer
  • Pyunkang Yul Calming Deep Moisture Toner - 150 ml Pyunkang Yul Calming Deep Moisture Toner - 150 ml Pyunkang Yul Calming Deep Moisture Toner - 150 ml
    Udsolgt

    Pyunkang Yul

    Pyunkang Yul Beroligende, dybt fugtgivende toner - 150 ml

    No reviews
    Vejledende pris 88,59 kr
    Enhedspris590,60 kr /l
    Se detaljer
  • HaruHaru Wonder Black Rice Probiotics Barrier 2% NAD+ Serum Mist - 80 ml HaruHaru Wonder Black Rice Probiotics Barrier 2% NAD+ Serum Mist - 80 ml HaruHaru Wonder Black Rice Probiotics Barrier 2% NAD+ Serum Mist - 80 ml
    20% rabat

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Probiotics Barrier 2% NAD+ Serum Mist - 80 ml

    No reviews
    Tilbudspris 103,98 kr Vejledende pris 130,19 kr
    Enhedspris129,98 kr /100ml
    Se detaljer
  • Benton Guava Moisture Soothing Cream - 80 ml Benton Guava Moisture Soothing Cream - 80 ml Benton Guava Moisture Soothing Cream - 80 ml Benton Guava Moisture Soothing Cream - 80 ml
    30% rabat

    Benton

    Benton Guava Moisture Soothing Cream - 80 ml

    No reviews
    Tilbudspris 131,01 kr Vejledende pris 187,29 kr
    Enhedspris
    Se detaljer
  • Benton Guava 70 Skin Toner Face Mask Pad - 70 Pads Benton Guava 70 Skin Toner Face Mask Pad - 70 Pads
    20% rabat

    Benton

    Benton Guava 70 Skin Toner Face Mask Pad – 70 pads

    No reviews
    Tilbudspris 130,70 kr Vejledende pris 163,39 kr
    Enhedspris1,87 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Benton Guava 70 Skin Toner Face Mask Pad - 70 Pads Benton Guava 70 Skin Toner Face Mask Pad - 70 Pads Benton Guava 70 Skin Toner Face Mask Pad - 70 Pads Benton Guava 70 Skin Toner Face Mask Pad - 70 Pads
    30% rabat

    Benton

    Benton Guava 70 Skin Toner Face Mask Pad - 70 pads

    No reviews
    Tilbudspris 145,66 kr Vejledende pris 208,89 kr
    Enhedspris2,08 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Benton Aloe Propolis Soothing Gel - 100 ml Benton Aloe Propolis Soothing Gel - 100 ml Benton Aloe Propolis Soothing Gel - 100 ml Benton Aloe Propolis Soothing Gel - 100 ml

    Benton

    Benton Aloe Propolis Soothing Gel - 100 ml

    No reviews
    Vejledende pris 96,29 kr
    Enhedspris962,90 kr /l
    Se detaljer
  • Sol de Janeiro Brazilian Bum Bum Jet Set - 3 Pieces Sol de Janeiro Brazilian Bum Bum Jet Set - 3 Pieces Sol de Janeiro Brazilian Bum Bum Jet Set - 3 Pieces Sol de Janeiro Brazilian Bum Bum Jet Set - 3 Pieces Sol de Janeiro Brazilian Bum Bum Jet Set - 3 Pieces
    Udsolgt

    Sol De Janeiro

    Sol de Janeiro Brazilian Bum Bum Jet Set - 3 stk.

    No reviews
    Vejledende pris 247,39 kr
    Enhedspris
    Se detaljer
  • Numbuzin No.9 NAD Retinol Volumetox Eye Cream - 10 ml Numbuzin No.9 NAD Retinol Volumetox Eye Cream - 10 ml Numbuzin No.9 NAD Retinol Volumetox Eye Cream - 10 ml
    Udsolgt

    Numbuzin

    Numbuzin No.9 NAD Retinol Volumetox Eye Cream - 10 ml

    No reviews
    Vejledende pris 231,19 kr
    Enhedspris2.311,90 kr /100ml
    Se detaljer
  • Torriden DIVE-IN Moisturising Cream – 80 ml Torriden DIVE-IN Moisturising Cream – 80 ml
    Udsolgt

    Torriden

    Torriden DIVE-IN fugtighedscreme – 80 ml

    No reviews
    Vejledende pris 125,59 kr
    Enhedspris156,99 kr /100ml
    Se detaljer
  • Aromatica Rosemary Hair Thickening Conditioner - 180 ml Aromatica Rosemary Hair Thickening Conditioner - 180 ml Aromatica Rosemary Hair Thickening Conditioner - 180 ml

    Aromatica

    Aromatica Rosemary Hair Thickening Conditioner - 180 ml

    No reviews
    Vejledende pris 106,29 kr
    Enhedspris590,50 kr /l
    Se detaljer
  • Foligain Triple Action Shampoo for Men - 473 ml Foligain Triple Action Shampoo for Men - 473 ml Foligain Triple Action Shampoo for Men - 473 ml
    10% rabat

    Foligain

    Foligain Triple Action Shampoo til mænd - 473 ml

    No reviews
    Tilbudspris 345,35 kr Vejledende pris 383,89 kr
    Enhedspris730,13 kr /l
    Se detaljer
  • COSRX Master Patch Intensive Spot Patches – 36 Pieces COSRX Master Patch Intensive Spot Patches – 36 Pieces
    31% rabat

    COSRX

    COSRX Master Patch Intensive Spot Patches – 36 stk.

    No reviews
    Tilbudspris 60,88 kr Vejledende pris 87,89 kr
    Enhedspris1,69 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • JUMISO D-Panthenol Barrier Soothing Cream - 80 ml JUMISO D-Panthenol Barrier Soothing Cream - 80 ml JUMISO D-Panthenol Barrier Soothing Cream - 80 ml

    Jumiso

    JUMISO D-Panthenol Barrier Soothing Cream - 80 ml

    No reviews
    Vejledende pris 121,79 kr
    Enhedspris152,24 kr /100ml
    Se detaljer
  • Dr. Althea ABC Glow Whipped Serum - 100 ml Dr. Althea ABC Glow Whipped Serum - 100 ml Dr. Althea ABC Glow Whipped Serum - 100 ml
    20% rabat

    Dr.Althea

    Dr. Althea ABC Glow W Hipp ed Serum – 100 ml

    No reviews
    Tilbudspris 151,05 kr Vejledende pris 189,59 kr
    Enhedspris151,05 kr /100ml
    Se detaljer
  • Missha Airy Pressed Powder, Transparent - 5 g Missha Airy Pressed Powder, Transparent - 5 g Missha Airy Pressed Powder, Transparent - 5 g
    Udsolgt

    Missha

    Missha Airy Pressed Powder, Transparent - 5 g

    No reviews
    Vejledende pris 107,89 kr
    Enhedspris2.157,80 kr /100g
    Se detaljer
  • HaruHaru Wonder Centella 4% TXA Dark Spot Serum - 30 ml HaruHaru Wonder Centella 4% TXA Dark Spot Serum - 30 ml HaruHaru Wonder Centella 4% TXA Dark Spot Serum - 30 ml HaruHaru Wonder Centella 4% TXA Dark Spot Serum - 30 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Centella 4% TXA Dark Spot Serum - 30 ml

    No reviews
    Vejledende pris 136,39 kr
    Enhedspris454,63 kr /100ml
    Se detaljer
  • HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner - 300 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner - 300 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner - 300 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner - 300 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner – 300 ml

    No reviews
    Vejledende pris 161,89 kr
    Enhedspris539,63 kr /l
    Se detaljer
  • VT Cosmetics TX Toning Special Sheet Mask - 1 Piece VT Cosmetics TX Toning Special Sheet Mask - 1 Piece VT Cosmetics TX Toning Special Sheet Mask - 1 Piece VT Cosmetics TX Toning Special Sheet Mask - 1 Piece
    Udsolgt

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics TX Toning Special Sheet Mask - 1 stk

    No reviews
    Vejledende pris 23,09 kr
    Enhedspris92,36 kr /100g
    Se detaljer
  • Herbaria Banfi Nettle Shampoo for Normal Hair - 250 ml

    Herbaria

    Herbaria Banfi Nettle Shampoo til normalt hår - 250 ml

    No reviews
    Vejledende pris 69,39 kr
    Enhedspris277,56 kr /l
    Se detaljer
  • Herbaria Banfi Nettle Conditioner for Dry Hair – 250 ml

    Herbaria

    Herbaria Banfi Nettle Conditioner til tørt hår – 250 ml

    No reviews
    Vejledende pris 70,89 kr
    Enhedspris283,56 kr /l
    Se detaljer
  • Shiseido Tsubaki Premium EX Damage Regenerating Conditioner - 300 ml Shiseido Tsubaki Premium EX Damage Regenerating Conditioner - 300 ml
    Udsolgt

    Shiseido

    Shiseido Tsubaki Premium EX Damage Regenerating Conditioner - 300 ml

    No reviews
    Vejledende pris 154,09 kr
    Enhedspris513,63 kr /l
    Se detaljer
  • Ongredients Skin Barrier Calming Sheet Mask - 27 ml x 6 Ongredients Skin Barrier Calming Sheet Mask - 27 ml x 6 Ongredients Skin Barrier Calming Sheet Mask - 27 ml x 6 Ongredients Skin Barrier Calming Sheet Mask - 27 ml x 6

    Ongredients

    Ongredients Skin Barrier Calming Sheet Mask - 27 ml x 6

    No reviews
    Vejledende pris 126,49 kr
    Enhedspris21,08 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Medicube Zero Foam Cleanser - 120 ml Medicube Zero Foam Cleanser - 120 ml Medicube Zero Foam Cleanser - 120 ml
    Udsolgt

    Medicube

    Medicube Zero Foam Cleanser - 120 ml

    No reviews
    Vejledende pris 128,69 kr
    Enhedspris1.072,42 kr /l
    Se detaljer
  • Forrige
  • Side 86 / 108
  • 1
  • …
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88
  • …
  • 108
  • Næste

Opdag det perfekte sortiment af førsteklasses produkter til personlig pleje og skønhed, så du kan blive ved med at se fantastisk ud og føle dig godt tilpas. Vores udvalg af personlig pleje og skønhedsprodukter indeholder et omfattende udvalg af produkter til alle aspekter af din egenomsorgsrutine, fra badning og hudpleje til mundhygiejne og intimpleje.

Forfriskende

Løft din egenomsorg med førsteklasses personlig pleje og skønhedsprodukter

Hos Medpak, tilbyder vi et omfattende udvalg af førsteklasses personlig pleje og skønhedsprodukter, der er designet til at forbedre din daglige rutine. Vores nøje udvalgte udvalg dækker alle aspekter af egenomsorg, og sikrer, at du ser godt ud og har det godt fra top til tå.

Luksuriøse produkter til bad og brusebad

Forvandl din badeoplevelse med vores førsteklasses produkter til bad og brusebad. Vælg mellem en række blide sæber, forfriskende kropsvask, og beroligende badesalt. Vores produkter har milde ingredienser, der forhindrer hudirritation og tørhed, og fås i en række forskellige dufte, der passer til dit humør.

Nærende kropsplejeløsninger

Hold din hud sund og strålende med vores omfattende kropsplejeserie. Vores sortiment omfatter:

  • Fugtgivende lotions og kropsolier
  • Eksfolierende scrubs til glat hud
  • Målrettede cellulitecremer

Tilsat økologiske ingredienser som kokosolie, sheasmør, og E-vitamin, giver vores produkter varig hydrering og forbedret hudelasticitet.

Advanced Facial Skincare

Opnå en strålende teint med vores avancerede hudplejeserie til ansigtet. Vores produkter er skræddersyet til forskellige hudtyper og bekymringer, inklusive:

  • Blide rensemidler til alle hudtyper
  • Balancerende tonere
  • Målrettede serummer til specifikke hudproblemer
  • Nærende fugtighedscremer

Uanset om du har fedtet, tør, eller følsom hud, leverer vores omhyggeligt formulerede produkter effektive resultater uden at gå på kompromis med hudens sundhed.

Specialiseret pleje til hænder og fødder

Giv dine ekstremiteter den opmærksomhed, de fortjener, med vores specialiserede hånd- og fodplejeprodukter . Vores udvalg omfatter nærende håndcremer, foryngende fodscrubs, og effektive callusfjernere, der holder dine hænder og fødder bløde og glatte.

Innovative hårplejeløsninger

Opnå sundt, smukt hår med vores innovative hårplejekollektion. Vores sortiment omfatter:

  • Nærende shampoo og balsam
  • Dybdeplejende hårmasker
  • Stylingprodukter til alle hårtyper

Vores ekspertformulerede produkter fremmer stærk hårvækst, reducerer krus, og forbedrer glansen for smukke, sunde lokker.

Gentle Intimate Care

Oprethold optimal intimsundhed med vores diskrete og effektive intimplejeserie. Vores produkter omfatter pH-balancerede vaske, blide klude, og beroligende cremer, der alle er formuleret med milde ingredienser som aloe vera og kamille til sikker og grundig rensning.

Omfattende mundpleje

Opnå fremragende mundhygiejne med vores brede udvalg af mundplejeprodukter. Vores udvalg omfatter:

  • Tandpastaer med naturlige ingredienser
  • Forfriskende mundskyllemidler
  • Effektiv tandtråd

Formuleret med naturlige ingredienser som pebermynteolie og tetræolie, giver vores produkter TiB aktive egenskaber for en ren, sund mund.

Hvorfor vælge Medpak til dine behov for personlig pleje og skønhed?

Hos Medpak, er vi forpligtet til at give dig personlig pleje og skønhedsprodukter af højeste kvalitet. Vores udvalg er:

  • Omhyggeligt udvalgt fra pålidelige mærker
  • Formuleret med naturlige og økologiske ingredienser, hvor det er muligt
  • Velegnet til forskellige hudtyper og -problemer
  • Grundigt testet for kvalitet og effektivitet

Udforsk vores omfattende Personal Care & Beauty-kollektionen og find de perfekte produkter til at forbedre din egenomsorgsrutine. Fra essentielle hudplejeprodukter til hårplejeinnovationer, Medpak har alt, hvad du behøver for at se godt ud og føle dig godt tilpas.

Løft din personlige plejerutine med Medpaks førsteklasses udvalg. Din rejse mod strålende hud, sundt hår, og generelt velvære starter her!

Bade- og bruseoplevelser: Foryng og plej

Løft dit bad eller din brusebadstid med vores førsteklasses kollektion af bade- og brusebadsprodukter. Vores udvalg omfatter sæber, body wash, og badesalt, der er fremstillet med milde ingredienser for at forhindre irritation og tørhed. Vælg mellem et bredt udvalg af dufte, der passer til dit humør, uanset om du søger den beroligende duft af lavendel eller en energigivende citrusaroma.

Essential Body Care: Revitaliser og beskyt din hud

Hold din hud sund og velplejet med vores omfattende kropsplejeserie. Vores produkter omfatter lotions, olier, eksfolierende scrubs, og cellulitecremer, alle tilsat økologiske ingredienser som kokosolie, sheasmør, og vitamin E. Oplev varig hydrering og forbedret hudelasticitet, der efterlader din hud smidig og fløjlsblød.

Advanced Facial Skincare: Opnå strålende, sund hud

Opnå strålende, sund hud med vores avancerede hudplejeserie til ansigtet, med rensemidler, tonere, serummer, og fugtighedscremer. Vores produkter er skræddersyet til at passe til forskellige hudtyper og -problemer, og henvender sig til fedtet, tør, eller følsom hud. Omhyggeligt udvalgte ingredienser sikrer skånsomme, men effektive resultater, så du kan nå dine hudplejemål uden at sætte din huds velbefindende på spil.

Forkælelse af hænder og fødder: Vis dine ekstremiteter lidt kærlighed

Forkæl dine Vis mere

Medpak

Oplev Medpak – din pålidelige destination for premium sundheds- og wellnessprodukter siden 2014. Vi tilbyder nøje udvalgte kosttilskud, fitnesstilbehør og kosmetik fra Krakow, Polen til kunder i hele Europa.


  • Facebook
  • Instagram
  • Danmark (DKK kr.)

Information

  • Privatlivspolitik
  • Returpolitik
  • Servicevilkar
  • Fortrydelse
  • Foreslå et produkt

Kundeservice

  • Om os
  • Betalingsinfo
  • Forsendelsesinfo
  • Returneringer og ombytninger
  • Kolofon
  • Blog
  • Vores engrosside
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Man–fre: 08:00-16:00

Kontakt os nu

© 2026 Medpak.
Accepterede betalingsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vælg varianter

Varen er lagt i din indkøbskurv.

Se indkøbskurv