Gå til indhold

Svært tilgængelige mærker i én butik

Mærker, der er svære at finde i dit land – samlet i én butik

Hjælp og kontakt
  • Danmark (DKK kr.)
Medpak
Konto Indkøbskurv
  • Vitaminer & Kosttilskud
    • Vitaminer & Kosttilskud
    • Aminosyrer
      • L-Arginin
      • L-Carnitin
      • L-Carnosin
      • L-Citrulin
      • L-Glutathion
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl Cystein (NAC)
    • Antioxidanter
      • Alfa-liponsyre
      • Astaxanthin
      • Coenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein og zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Urter
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Katteklo (Una de Gato)
      • Curcumin og gurkemeje
      • Malkebotterod
      • Djavleklo
      • Echinacea
      • Hvidlog
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Dvargpalme
      • Rodklover
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraler
      • Krom
      • Calcium
      • Jod
      • Jern
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Silica
      • Zink
    • Vitaminer
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskeolie og omega-fedtsyrer (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Grønne fødevarer og superfoods
  • Sundhedsmål
    • Sundhedsmål
    • Hjerne og kognitiv funktion
    • Knogler, led og brusk
    • Hjerte og kredsløb
    • Detox og udrensning
    • Fordøjelsessystemet
    • Energi
    • Øjne og syn
    • Hår, hud og negle
    • Immunsystemet
    • Nyrer og urinveje
    • Luftveje
    • Søvn
    • Vægttab
    • Mænds sundhed
    • Kvinders sundhed
    Alle Sundhedsmål →
  • Sport
    • Sport
    • Kulhydrater

      Kulhydrater

      Alle Kulhydrater →
      • Carbo
      • Energigels
      • Isotoniske drikkevarer
    • Kreatin

      Kreatin

      Alle Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pra-workout

      Pra-workout

      Alle Pra-workout →
      • Pra-workout stimulanter
      • Pra-workout pump
      • Pra-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alle Proteinpulver →
      • Vegetabilsk protein
      • Valleproteinblandinger
      • Valleproteinkoncentrat (WPC)
      • Valleproteinisolat (WPI)
    • Vagtogning

      Vagtogning

      Alle Vagtogning →
      • Gainere
    • Fedtforbrandere
    • Restitution
    • Testosteronforstarkere
    Alle Sport →
  • Skønhed
    • Skønhed
    • Bad og bruser

      Bad og bruser

      Alle Bad og bruser →
      • Badetilbehor
      • Badebomber og salte
      • Kropsskrub
      • Brusegels
      • Saber
    • Kropskosmetik

      Kropskosmetik

      Alle Kropskosmetik →
      • Deodoranter og antiperspiranter
      • Bodylotion, smor, cremer og kropsolier
    • Ansigtskosmetik

      Ansigtskosmetik

      Alle Ansigtskosmetik →
      • Ojencremer
      • Ansigtscreme
      • Ansigtsyrer, olier og serums
      • Ansigtsrengoring
      • Hydrolater, tager og tonics
      • Masker og ler
    • Hander og fodder

      Hander og fodder

      Alle Hander og fodder →
      • Behandling af ligtorne, hard hud og halluks
      • Fodpleje
      • Handpleje
    • Harkosmetik

      Harkosmetik

      Alle Harkosmetik →
      • Balsam
      • Harfarvning
      • Harmasker
      • Harolier, serums og sprays
      • Shampoo
    • Intimhygiejne

      Intimhygiejne

      Alle Intimhygiejne →
      • Gels og saber
      • Bind, trusseindlag, tamponer
    • Mundpleje

      Mundpleje

      Alle Mundpleje →
      • Mundskyl
      • Tandbørster
      • Tandpasta
      • Erstatningsbørstehoveder
    • Solbeskyttelse

      Solbeskyttelse

      Alle Solbeskyttelse →
      • Solcremer, lotioner
    Alle Skønhed →
  • Makeup
    • Makeup
    • Ansigtsmakeup

      Ansigtsmakeup

      Alle Ansigtsmakeup →
      • BB- og CC-cremer
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Anden ansigtsmakeup
    • Læbemakeup

      Læbemakeup

      Alle Læbemakeup →
      • Læbestifter
      • Læbefarver og -gloss
      • Læbepleje
    • Øjenmakeup

      Øjenmakeup

      Alle Øjenmakeup →
      • Mascara
    • Makeupværktøjer og tilbehør
    Alle Makeup →
  • Mor og baby
    • Mor og baby
    • Graviditet og moderskab

      Graviditet og moderskab

      Alle Graviditet og moderskab →
      • Graviditetsplanlægning og tests
      • Pleje under graviditeten
      • Sundhed under graviditeten
      • Amning
      • Hud- og kropspleje
    • Madning af børn

      Madning af børn

      Alle Madning af børn →
      • Flaskesutter
      • Sutteflasker
      • Kopper
      • Tilbehør til madning
      • Opbevaring af mad
    • Børns sundhed
    • Børnehygiejne
    • Børneernæring
    • Sutter
    Alle Mor og baby →
  • Hjem
    • Hjem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alle Aromaterapi →
      • Diffusere og forstovere
      • Ateriske oliesat
      • Enkelte ateriske olier
      • Duftolie
      • Rogelsespinde
    • Horevarn

      Horevarn

      Alle Horevarn →
      • Orepropper mod stoj
      • Oreprop tilbehor
      • Orepropper
    • Hjemmeplejeog rengoring

      Hjemmeplejeog rengoring

      Alle Hjemmeplejeog rengoring →
      • Badevarelsesrengoringsmidler
      • Eco Zone 🍃
      • Kokkenrengoringsmidler
      • Vaskemidler
      • Universelle rengoringsmidler
      • Lugtfjernere
    • Insekt- og flatbeskyttelse

      Insekt- og flatbeskyttelse

      Alle Insekt- og flatbeskyttelse →
      • Elektroniske flatafskrakkere
      • Insektmidler
    • Kaledyr

      Kaledyr

      Alle Kaledyr →
      • Kaledyrstilbehor
      • Kaledyrsmad og godbidder
      • Kaledyrspleje og hygiejne
      • Kosttilskud til kaledyr
      • Flat- og loppebeskyttelse
    • Saunatilbehor

      Saunatilbehor

      Alle Saunatilbehor →
      • Sauna aterisk olie
      • Saunavarktoj og udstyr
    • Vandfiltrering og flasker

      Vandfiltrering og flasker

      Alle Vandfiltrering og flasker →
      • Vandflasker
      • Vandfiltre
    Alle Hjem →
  • Sundhed
    • Sundhed
    • Sund mad & ernæring

      Sund mad & ernæring

      Alle Sund mad & ernæring →
      • Drikkevarer & drikkemiks
      • Morgenmad & kornprodukter
      • Kaffe & te
      • Madolie & eddike
      • Sunde drikke & juice
      • Sunde snacks
      • Urter & krydderier
      • Marmelade, honning & søde pålegg
      • Nøddesmør
      • Pasta & nudler
      • Saucer & krydderier
      • Sportsernæring
      • Sukkererstatninger
      • Alle Sund mad & ernæring →
    • Intimsundhed

      Intimsundhed

      Alle Intimsundhed →
      • Kondomer
      • Glidecreme & intim pleje
      • Voksenprodukter
    • Medicinske forsyninger & tests
    Alle Sundhed →
  • Mærker
    • Mærker
    • Vores marker
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top marker
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nye marker
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alle Mærker →

    Mærker

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Udsalg
  • Immunsæsonen
  1. Forside
  2. Skønhed

Skønhed

(2583 produkter)
  • Bad og bruser
  • Kropskosmetik
  • Ansigtskosmetik
  • Hander og fodder
  • Harkosmetik
  • Intimhygiejne
  • Mundpleje
  • Solbeskyttelse
  • Mest relevante
  • Bestsellere
  • Alfabetisk, A-Å
  • Alfabetisk, Å-A
  • Pris, lav til høj
  • Pris, høj til lav
  • Dato, ældre til nyere
  • Dato, nyere til ældre
Vis som

  • Biodance Cera-nol Gel Toner Pads - 60 Pieces Biodance Cera-nol Gel Toner Pads - 60 Pieces Biodance Cera-nol Gel Toner Pads - 60 Pieces
    25% rabat

    Biodance

    Biodance Cera-nol Gel Toner Pads - 60 stk.

    No reviews
    Tilbudspris 146,43 kr Vejledende pris 195,79 kr
    Enhedspris2,44 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • d'Alba White Truffle First Aromatic Spray Serum - 60 ml d'Alba White Truffle First Aromatic Spray Serum - 60 ml

    d'Alba

    d'Alba White Truffle First Aromatic Spray Serum - 60 ml

    No reviews
    Vejledende pris 178,79 kr
    Enhedspris357,58 kr /100ml
    Se detaljer
  • Biodance Skin-Glow Essence Cream - 50 ml Biodance Skin-Glow Essence Cream - 50 ml

    Biodance

    Biodance Skin-Glow Essence Cream - 50 ml

    No reviews
    Vejledende pris 318,39 kr
    Enhedspris636,78 kr /100ml
    Se detaljer
  • Numbuzin No.1 Pantothenic B5 Hyaluronic Active Clear Mask - 5 Pieces Numbuzin No.1 Pantothenic B5 Hyaluronic Active Clear Mask - 5 Pieces Numbuzin No.1 Pantothenic B5 Hyaluronic Active Clear Mask - 5 Pieces

    Numbuzin

    Numbuzin No.1 Pantothenic B5 Hyaluronic Active Clear Mask - 5 stk.

    No reviews
    Vejledende pris 144,19 kr
    Enhedspris28,84 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Ilso Deep Clean Master Facial Cleansing Spatula Ilso Deep Clean Master Facial Cleansing Spatula

    Ilso

    Ilso Deep Clean Master ansigtsrensningsspatel

    No reviews
    Vejledende pris 100,19 kr
    Enhedspris
    Se detaljer
  • Dr. Althea Aqua Glowing Sunscreen SPF50+ with Bamboo Water - 45 ml Dr. Althea Aqua Glowing Sunscreen SPF50+ with Bamboo Water - 45 ml
    15% rabat

    Dr.Althea

    Dr. Althea Aqua Glowing S UNS screenen SPF50+ med bambusvand - 45 ml

    No reviews
    Tilbudspris 121,00 kr Vejledende pris 142,59 kr
    Enhedspris268,89 kr /100ml
    Se detaljer
  • Missha Bee Pollen Renew Ampouler - 40 ml Missha Bee Pollen Renew Ampouler - 40 ml Missha Bee Pollen Renew Ampouler - 40 ml
    5% rabat

    Missha

    Missha Bee Pollen Renew Ampouler - 40 ml

    No reviews
    Tilbudspris 161,21 kr Vejledende pris 169,69 kr
    Enhedspris403,03 kr /100ml
    Se detaljer
  • COSRX Pure Fit Cica Soothing Toner with Centella Asiatica - 150 ml COSRX Pure Fit Cica Soothing Toner with Centella Asiatica - 150 ml COSRX Pure Fit Cica Soothing Toner with Centella Asiatica - 150 ml
    15% rabat

    COSRX

    COSRX Pure Fit Cica Soothing Toner med Centella Asiatica - 150 ml

    No reviews
    Tilbudspris 110,61 kr Vejledende pris 130,19 kr
    Enhedspris737,40 kr /l
    Se detaljer
  • Pyunkang Yul Essence Toner - 100 ml Pyunkang Yul Essence Toner - 100 ml Pyunkang Yul Essence Toner - 100 ml

    Pyunkang Yul

    Pyunkang Yul Essence Toner - 100 ml

    No reviews
    Vejledende pris 84,79 kr
    Enhedspris847,90 kr /l
    Se detaljer
  • iUNIK Lime Moisture Mild Gel Peeling - 90 ml iUNIK Lime Moisture Mild Gel Peeling - 90 ml iUNIK Lime Moisture Mild Gel Peeling - 90 ml iUNIK Lime Moisture Mild Gel Peeling - 90 ml

    iUNIK

    IUNIK Lime Moisture Mild Gel Peeling - 90 ml

    No reviews
    Vejledende pris 84,79 kr
    Enhedspris94,21 kr /100ml
    Se detaljer
  • A'Pieu Pure Block Moisturising Gel/Cream with SPF50+ - 50 ml A'Pieu Pure Block Moisturising Gel/Cream with SPF50+ - 50 ml
    Udsolgt

    A'Pieu

    A'Pieu Pure Block Moisturising Gel/Cream med SPF50+ - 50 ml

    No reviews
    Vejledende pris 111,79 kr
    Enhedspris223,58 kr /100ml
    Se detaljer
  • Eqqualberry Swimming Pool Daily Facial Toner - 50 ml Eqqualberry Swimming Pool Daily Facial Toner - 50 ml Eqqualberry Swimming Pool Daily Facial Toner - 50 ml

    EQQUALBERRY

    Eqqualberry Swimming Pool-ampul med squalan – 50 ml

    No reviews
    Vejledende pris 154,09 kr
    Enhedspris308,18 kr /100ml
    Se detaljer
  • Axis-Y Quinoa One-Step Balanced Gel Cleanser - 180 ml Axis-Y Quinoa One-Step Balanced Gel Cleanser - 180 ml Axis-Y Quinoa One-Step Balanced Gel Cleanser - 180 ml Axis-Y Quinoa One-Step Balanced Gel Cleanser - 180 ml

    Axis-Y

    Axis-Y Quinoa One-Step Balanced Gel Cleanser - 180 ml

    No reviews
    Vejledende pris 120,19 kr
    Enhedspris667,72 kr /l
    Se detaljer
  • Axis-Y 61% Green Vital Energy Complex Sheet Mask - 5 Pieces Axis-Y 61% Green Vital Energy Complex Sheet Mask - 5 Pieces Axis-Y 61% Green Vital Energy Complex Sheet Mask - 5 Pieces
    10% rabat

    Axis-Y

    Axis-Y 61% Green Vital Energy Complex Sheet Mask - 5 stk.

    No reviews
    Tilbudspris 86,65 kr Vejledende pris 96,29 kr
    Enhedspris17,33 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • SKIN1004 Madagascar Centella HYALU-CICA First Ampoule - 50 ml SKIN1004 Madagascar Centella HYALU-CICA First Ampoule - 50 ml

    SKIN1004

    SKIN1004 Madagascar Centella HYALU-CICA First Ampoule - 50 ml

    No reviews
    Vejledende pris 107,89 kr
    Enhedspris215,78 kr /100ml
    Se detaljer
  • Round Lab Birch Juice Moisturizing Sun Cushion SPF 50+ PA++++ - 15 g Round Lab Birch Juice Moisturizing Sun Cushion SPF 50+ PA++++ - 15 g Round Lab Birch Juice Moisturizing Sun Cushion SPF 50+ PA++++ - 15 g

    Round Lab

    Round Lab Birch Juice Moisturizing Sun Cushion SPF 50+ PA++++ - 15 g

    No reviews
    Vejledende pris 115,59 kr
    Enhedspris770,60 kr /100g
    Se detaljer
  • Hayejin Rice Bran Oil for Body - 200 ml Hayejin Rice Bran Oil for Body - 200 ml Hayejin Rice Bran Oil for Body - 200 ml
    15% rabat

    Hayejin

    Hayejin Risklidolie til kroppen - 200 ml

    No reviews
    Tilbudspris 134,82 kr Vejledende pris 159,49 kr
    Enhedspris674,10 kr /l
    Se detaljer
  • Medicube Red Succinic Acid Clarifying Serum - 30 ml Medicube Red Succinic Acid Clarifying Serum - 30 ml Medicube Red Succinic Acid Clarifying Serum - 30 ml
    Udsolgt

    Medicube

    Medicube Red Succinic Acid Clarifying Serum - 30 ml

    1 review
    Vejledende pris 225,79 kr
    Enhedspris752,63 kr /100ml
    Se detaljer
  • Numbuzin No.1 Easy Peasy Cleansing Oil - 200 ml Numbuzin No.1 Easy Peasy Cleansing Oil - 200 ml Numbuzin No.1 Easy Peasy Cleansing Oil - 200 ml Numbuzin No.1 Easy Peasy Cleansing Oil - 200 ml

    Numbuzin

    Numbuzin No.1 Easy Peasy Cleansing Oil - 200 ml

    No reviews
    Vejledende pris 162,69 kr
    Enhedspris813,45 kr /l
    Se detaljer
  • Medicube Kojic Acid Turmeric Brightening Face Mask - 4 Pieces Medicube Kojic Acid Turmeric Brightening Face Mask - 4 Pieces Medicube Kojic Acid Turmeric Brightening Face Mask - 4 Pieces
    Udsolgt

    Medicube

    Medicube Kojic Acid Turmeric Brightening Face Mask - 4 stk.

    No reviews
    Vejledende pris 145,69 kr
    Enhedspris36,42 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • VT Cosmetics Hydrop Reedle Shot 100 - 50 ml VT Cosmetics Hydrop Reedle Shot 100 - 50 ml
    10% rabat

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Hydrop Reedle Shot 100 - 50 ml

    No reviews
    Tilbudspris 149,12 kr Vejledende pris 165,69 kr
    Enhedspris298,24 kr /100ml
    Se detaljer
  • Some By Mi PDRN Spirulina Relief Serum - 50 ml Some By Mi PDRN Spirulina Relief Serum - 50 ml Some By Mi PDRN Spirulina Relief Serum - 50 ml Some By Mi PDRN Spirulina Relief Serum - 50 ml

    Some by Mi

    Some by Mi PDRN Spirulina Relief Serum - 50 ml

    No reviews
    Vejledende pris 146,49 kr
    Enhedspris292,98 kr /100ml
    Se detaljer
  • Some By Mi Galactomyces Glutathione Glow Milky Toner -  200 ml Some By Mi Galactomyces Glutathione Glow Milky Toner -  200 ml Some By Mi Galactomyces Glutathione Glow Milky Toner -  200 ml
    20% rabat

    Some by Mi

    Some by Mi Galactomyces Glutathione Glow Milky Toner - 200 ml

    No reviews
    Tilbudspris 98,62 kr Vejledende pris 123,29 kr
    Enhedspris493,10 kr /l
    Se detaljer
  • Dear, Klairs Midnight Blue Moisturizing Cream - 60 ml Dear, Klairs Midnight Blue Moisturizing Cream - 60 ml Dear, Klairs Midnight Blue Moisturizing Cream - 60 ml

    Dear, Klairs

    Kære, Klairs Midnight Blue Moisturizing Cream - 60 ml

    No reviews
    Vejledende pris 211,99 kr
    Enhedspris353,32 kr /100ml
    Se detaljer
  • Forrige
  • Side 80 / 108
  • 1
  • …
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • …
  • 108
  • Næste

Opdag det perfekte sortiment af førsteklasses produkter til personlig pleje og skønhed, så du kan blive ved med at se fantastisk ud og føle dig godt tilpas. Vores udvalg af personlig pleje og skønhedsprodukter indeholder et omfattende udvalg af produkter til alle aspekter af din egenomsorgsrutine, fra badning og hudpleje til mundhygiejne og intimpleje.

Forfriskende

Løft din egenomsorg med førsteklasses personlig pleje og skønhedsprodukter

Hos Medpak, tilbyder vi et omfattende udvalg af førsteklasses personlig pleje og skønhedsprodukter, der er designet til at forbedre din daglige rutine. Vores nøje udvalgte udvalg dækker alle aspekter af egenomsorg, og sikrer, at du ser godt ud og har det godt fra top til tå.

Luksuriøse produkter til bad og brusebad

Forvandl din badeoplevelse med vores førsteklasses produkter til bad og brusebad. Vælg mellem en række blide sæber, forfriskende kropsvask, og beroligende badesalt. Vores produkter har milde ingredienser, der forhindrer hudirritation og tørhed, og fås i en række forskellige dufte, der passer til dit humør.

Nærende kropsplejeløsninger

Hold din hud sund og strålende med vores omfattende kropsplejeserie. Vores sortiment omfatter:

  • Fugtgivende lotions og kropsolier
  • Eksfolierende scrubs til glat hud
  • Målrettede cellulitecremer

Tilsat økologiske ingredienser som kokosolie, sheasmør, og E-vitamin, giver vores produkter varig hydrering og forbedret hudelasticitet.

Advanced Facial Skincare

Opnå en strålende teint med vores avancerede hudplejeserie til ansigtet. Vores produkter er skræddersyet til forskellige hudtyper og bekymringer, inklusive:

  • Blide rensemidler til alle hudtyper
  • Balancerende tonere
  • Målrettede serummer til specifikke hudproblemer
  • Nærende fugtighedscremer

Uanset om du har fedtet, tør, eller følsom hud, leverer vores omhyggeligt formulerede produkter effektive resultater uden at gå på kompromis med hudens sundhed.

Specialiseret pleje til hænder og fødder

Giv dine ekstremiteter den opmærksomhed, de fortjener, med vores specialiserede hånd- og fodplejeprodukter . Vores udvalg omfatter nærende håndcremer, foryngende fodscrubs, og effektive callusfjernere, der holder dine hænder og fødder bløde og glatte.

Innovative hårplejeløsninger

Opnå sundt, smukt hår med vores innovative hårplejekollektion. Vores sortiment omfatter:

  • Nærende shampoo og balsam
  • Dybdeplejende hårmasker
  • Stylingprodukter til alle hårtyper

Vores ekspertformulerede produkter fremmer stærk hårvækst, reducerer krus, og forbedrer glansen for smukke, sunde lokker.

Gentle Intimate Care

Oprethold optimal intimsundhed med vores diskrete og effektive intimplejeserie. Vores produkter omfatter pH-balancerede vaske, blide klude, og beroligende cremer, der alle er formuleret med milde ingredienser som aloe vera og kamille til sikker og grundig rensning.

Omfattende mundpleje

Opnå fremragende mundhygiejne med vores brede udvalg af mundplejeprodukter. Vores udvalg omfatter:

  • Tandpastaer med naturlige ingredienser
  • Forfriskende mundskyllemidler
  • Effektiv tandtråd

Formuleret med naturlige ingredienser som pebermynteolie og tetræolie, giver vores produkter TiB aktive egenskaber for en ren, sund mund.

Hvorfor vælge Medpak til dine behov for personlig pleje og skønhed?

Hos Medpak, er vi forpligtet til at give dig personlig pleje og skønhedsprodukter af højeste kvalitet. Vores udvalg er:

  • Omhyggeligt udvalgt fra pålidelige mærker
  • Formuleret med naturlige og økologiske ingredienser, hvor det er muligt
  • Velegnet til forskellige hudtyper og -problemer
  • Grundigt testet for kvalitet og effektivitet

Udforsk vores omfattende Personal Care & Beauty-kollektionen og find de perfekte produkter til at forbedre din egenomsorgsrutine. Fra essentielle hudplejeprodukter til hårplejeinnovationer, Medpak har alt, hvad du behøver for at se godt ud og føle dig godt tilpas.

Løft din personlige plejerutine med Medpaks førsteklasses udvalg. Din rejse mod strålende hud, sundt hår, og generelt velvære starter her!

Bade- og bruseoplevelser: Foryng og plej

Løft dit bad eller din brusebadstid med vores førsteklasses kollektion af bade- og brusebadsprodukter. Vores udvalg omfatter sæber, body wash, og badesalt, der er fremstillet med milde ingredienser for at forhindre irritation og tørhed. Vælg mellem et bredt udvalg af dufte, der passer til dit humør, uanset om du søger den beroligende duft af lavendel eller en energigivende citrusaroma.

Essential Body Care: Revitaliser og beskyt din hud

Hold din hud sund og velplejet med vores omfattende kropsplejeserie. Vores produkter omfatter lotions, olier, eksfolierende scrubs, og cellulitecremer, alle tilsat økologiske ingredienser som kokosolie, sheasmør, og vitamin E. Oplev varig hydrering og forbedret hudelasticitet, der efterlader din hud smidig og fløjlsblød.

Advanced Facial Skincare: Opnå strålende, sund hud

Opnå strålende, sund hud med vores avancerede hudplejeserie til ansigtet, med rensemidler, tonere, serummer, og fugtighedscremer. Vores produkter er skræddersyet til at passe til forskellige hudtyper og -problemer, og henvender sig til fedtet, tør, eller følsom hud. Omhyggeligt udvalgte ingredienser sikrer skånsomme, men effektive resultater, så du kan nå dine hudplejemål uden at sætte din huds velbefindende på spil.

Forkælelse af hænder og fødder: Vis dine ekstremiteter lidt kærlighed

Forkæl dine Vis mere

Medpak

Oplev Medpak – din pålidelige destination for premium sundheds- og wellnessprodukter siden 2014. Vi tilbyder nøje udvalgte kosttilskud, fitnesstilbehør og kosmetik fra Krakow, Polen til kunder i hele Europa.


  • Facebook
  • Instagram
  • Danmark (DKK kr.)

Information

  • Privatlivspolitik
  • Returpolitik
  • Servicevilkar
  • Fortrydelse
  • Foreslå et produkt

Kundeservice

  • Om os
  • Betalingsinfo
  • Forsendelsesinfo
  • Returneringer og ombytninger
  • Kolofon
  • Blog
  • Vores engrosside
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Man–fre: 08:00-16:00

Kontakt os nu

© 2026 Medpak.
Accepterede betalingsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vælg varianter

Varen er lagt i din indkøbskurv.

Se indkøbskurv