Dr. Ceuracle
Dr. Ceuracle Azelaic 10 & Madeca Ampoule – 30 ml
Vejledende pris 111,79 krEnhedspris3.726,33 kr /lMediheal
Mediheal Collagen Essential Mask – 1 ark
Vejledende pris 14,69 krEnhedspris14,69 kr pr. stk.Puries
Puries almindelige elektriske tandbørstehoveder til Oral-B – 4 stk.
Vejledende pris 40,09 krEnhedspris10,02 kr pr. stk.Puries
Puries Standard elektriske tandbørstehoveder til Soocas – 4 stk.
Tilbudspris 30,08 kr Vejledende pris 43,99 krEnhedspris7,52 kr pr. stk.Puries
Puries Prime Black elektriske tandbørstehoveder til Seysso – 4 stk.
Vejledende pris 43,09 krEnhedspris10,77 kr pr. stk.Rohto
Rohto Mentholatum Skin Aqua Super Moisture solcreme-gel SPF50+ – 140 g
Vejledende pris 201,89 krEnhedspris1.442,07 kr /kgAnua
Anua PDRN Hyaluronsyre 100 Fugtighedscreme – 60 ml
Vejledende pris 180,39 krEnhedspris3.006,50 kr /lTorriden
Torriden Dive-In Watery Moisture solcreme SPF50+ PA++++ – 60 ml
Tilbudspris 117,90 kr Vejledende pris 139,49 krEnhedspris1.965,00 kr /lMedi-Peel
Medi-Peel Phyto EX PDRN Lifting Shot Drop Gel Cream – 50 ml
Tilbudspris 208,11 kr Vejledende pris 219,69 krEnhedspris4.162,20 kr /lBeauty of Joseon
Beauty of Joseon Green Plum Refreshing Cleanser – 200 ml
Vejledende pris 161,89 krEnhedspris809,45 kr /lBenton
Benton Aloe BHA Skin Toner – 200 ml
Tilbudspris 77,86 kr Vejledende pris 104,09 krEnhedspris389,30 kr /lNumbuzin
Numbuzin No.5 Glutathion Vitamin Tone-up Sun Serum – 30 ml
Vejledende pris 153,39 krEnhedspris511,30 kr /100mlMedicube
Medicube Kojic Acid Turmeric Resurfacing Toner – 250 ml
Vejledende pris 147,99 krEnhedspris591,96 kr /lEsfolio
Esfolio Pure Skin Aloe Essence Mask – 10 ark
Tilbudspris 49,94 kr Vejledende pris 55,49 krEnhedspris4,99 kr pr. stk.Esfolio
Esfolio Pure Skin Milk Essence Mask Sheet – 10 ark
Vejledende pris 55,49 krEnhedspris5,55 kr pr. stk.Beauty of Joseon
Beauty of Joseon Glow Serum Propolis + Niacinamid – 60 ml
Vejledende pris 153,39 krEnhedspris255,65 kr /100mlBlithe
BLITHE Pressed Eye Cream Koffein 1,0 – 20 ml
Vejledende pris 208,89 krEnhedspris1.044,45 kr /100mlCanmake
Canmake Mermaid Skin Gel UV 01 Clear – 40 g
Vejledende pris 117,89 krEnhedspris294,73 kr /100gAnua
Anua Heartleaf Centella Red Spot Cream – 30 g
Vejledende pris 115,59 krEnhedspris385,30 kr /100gBenton
Benton Guava Moisture Soothing Serum – 30 ml
Tilbudspris 105,61 kr Vejledende pris 141,09 krEnhedspris352,03 kr /100ml
Opdag det perfekte sortiment af førsteklasses produkter til personlig pleje og skønhed, så du kan blive ved med at se fantastisk ud og føle dig godt tilpas. Vores udvalg af personlig pleje og skønhedsprodukter indeholder et omfattende udvalg af produkter til alle aspekter af din egenomsorgsrutine, fra badning og hudpleje til mundhygiejne og intimpleje.
Forfriskende
Løft din egenomsorg med førsteklasses personlig pleje og skønhedsprodukter
Hos Medpak, tilbyder vi et omfattende udvalg af førsteklasses personlig pleje og skønhedsprodukter, der er designet til at forbedre din daglige rutine. Vores nøje udvalgte udvalg dækker alle aspekter af egenomsorg, og sikrer, at du ser godt ud og har det godt fra top til tå.
Luksuriøse produkter til bad og brusebad
Forvandl din badeoplevelse med vores førsteklasses produkter til bad og brusebad. Vælg mellem en række blide sæber, forfriskende kropsvask, og beroligende badesalt. Vores produkter har milde ingredienser, der forhindrer hudirritation og tørhed, og fås i en række forskellige dufte, der passer til dit humør.
Nærende kropsplejeløsninger
Hold din hud sund og strålende med vores omfattende kropsplejeserie. Vores sortiment omfatter:
- Fugtgivende lotions og kropsolier
- Eksfolierende scrubs til glat hud
- Målrettede cellulitecremer
Tilsat økologiske ingredienser som kokosolie, sheasmør, og E-vitamin, giver vores produkter varig hydrering og forbedret hudelasticitet.
Advanced Facial Skincare
Opnå en strålende teint med vores avancerede hudplejeserie til ansigtet. Vores produkter er skræddersyet til forskellige hudtyper og bekymringer, inklusive:
- Blide rensemidler til alle hudtyper
- Balancerende tonere
- Målrettede serummer til specifikke hudproblemer
- Nærende fugtighedscremer
Uanset om du har fedtet, tør, eller følsom hud, leverer vores omhyggeligt formulerede produkter effektive resultater uden at gå på kompromis med hudens sundhed.
Specialiseret pleje til hænder og fødder
Giv dine ekstremiteter den opmærksomhed, de fortjener, med vores specialiserede hånd- og fodplejeprodukter . Vores udvalg omfatter nærende håndcremer, foryngende fodscrubs, og effektive callusfjernere, der holder dine hænder og fødder bløde og glatte.
Innovative hårplejeløsninger
Opnå sundt, smukt hår med vores innovative hårplejekollektion. Vores sortiment omfatter:
- Nærende shampoo og balsam
- Dybdeplejende hårmasker
- Stylingprodukter til alle hårtyper
Vores ekspertformulerede produkter fremmer stærk hårvækst, reducerer krus, og forbedrer glansen for smukke, sunde lokker.
Gentle Intimate Care
Oprethold optimal intimsundhed med vores diskrete og effektive intimplejeserie. Vores produkter omfatter pH-balancerede vaske, blide klude, og beroligende cremer, der alle er formuleret med milde ingredienser som aloe vera og kamille til sikker og grundig rensning.
Omfattende mundpleje
Opnå fremragende mundhygiejne med vores brede udvalg af mundplejeprodukter. Vores udvalg omfatter:
- Tandpastaer med naturlige ingredienser
- Forfriskende mundskyllemidler
- Effektiv tandtråd
Formuleret med naturlige ingredienser som pebermynteolie og tetræolie, giver vores produkter TiB aktive egenskaber for en ren, sund mund.
Hvorfor vælge Medpak til dine behov for personlig pleje og skønhed?
Hos Medpak, er vi forpligtet til at give dig personlig pleje og skønhedsprodukter af højeste kvalitet. Vores udvalg er:
- Omhyggeligt udvalgt fra pålidelige mærker
- Formuleret med naturlige og økologiske ingredienser, hvor det er muligt
- Velegnet til forskellige hudtyper og -problemer
- Grundigt testet for kvalitet og effektivitet
Udforsk vores omfattende Personal Care & Beauty-kollektionen og find de perfekte produkter til at forbedre din egenomsorgsrutine. Fra essentielle hudplejeprodukter til hårplejeinnovationer, Medpak har alt, hvad du behøver for at se godt ud og føle dig godt tilpas.
Løft din personlige plejerutine med Medpaks førsteklasses udvalg. Din rejse mod strålende hud, sundt hår, og generelt velvære starter her!
Bade- og bruseoplevelser: Foryng og plej
Løft dit bad eller din brusebadstid med vores førsteklasses kollektion af bade- og brusebadsprodukter. Vores udvalg omfatter sæber, body wash, og badesalt, der er fremstillet med milde ingredienser for at forhindre irritation og tørhed. Vælg mellem et bredt udvalg af dufte, der passer til dit humør, uanset om du søger den beroligende duft af lavendel eller en energigivende citrusaroma.
Essential Body Care: Revitaliser og beskyt din hud
Hold din hud sund og velplejet med vores omfattende kropsplejeserie. Vores produkter omfatter lotions, olier, eksfolierende scrubs, og cellulitecremer, alle tilsat økologiske ingredienser som kokosolie, sheasmør, og vitamin E. Oplev varig hydrering og forbedret hudelasticitet, der efterlader din hud smidig og fløjlsblød.
Advanced Facial Skincare: Opnå strålende, sund hud
Opnå strålende, sund hud med vores avancerede hudplejeserie til ansigtet, med rensemidler, tonere, serummer, og fugtighedscremer. Vores produkter er skræddersyet til at passe til forskellige hudtyper og -problemer, og henvender sig til fedtet, tør, eller følsom hud. Omhyggeligt udvalgte ingredienser sikrer skånsomme, men effektive resultater, så du kan nå dine hudplejemål uden at sætte din huds velbefindende på spil.
Forkælelse af hænder og fødder: Vis dine ekstremiteter lidt kærlighed
Forkæl dine Vis mere