Medicube
Medicube Exosome Cica Soothing Face Ampoule - 30 ml
Vejledende pris 161,89 krEnhedspris539,63 kr /100mlDr.Althea
Dr. Althea Pro Lab Multi-Action Multifunktionelt ansigtsserum - 30 ml
Tilbudspris 69,28 kr Vejledende pris 76,99 krEnhedspris230,93 kr /100mlAsepta
Asepta Stawosan Q7 Laurel Cream - 50 ml
Tilbudspris 90,09 kr Vejledende pris 100,89 krEnhedspris180,18 kr /100mlDr. Nineteen
Dr. Nineteen Gel Toner med peptider og hyaluronsyre - 150 ml
Tilbudspris 136,85 kr Vejledende pris 171,09 krEnhedspris912,33 kr /lAromatica
Aromatica Purifying Shampoo med tea tree-olie - 180 ml
Tilbudspris 130,34 kr Vejledende pris 153,39 krEnhedspris724,11 kr /lEsfolio
Esfolio Moisture Soothing Gel Aloe Vera - 300 ml
Vejledende pris 57,79 krEnhedspris192,63 kr /lRareCraft
RareCraft Aftershave, Blood Moon - 100 ml
Vejledende pris 133,39 krEnhedspris1.333,90 kr /lCelimax
Celimax Ji Woo Gae Cica BHA Blemish Exfoliating Face Pads - 60 stk.
Vejledende pris 134,89 krEnhedspris2,25 kr pr. stk.Celimax
Celimax Heart Pink Tone Up Moisturising Sun Cream SPF 50+ - 40 ml
Vejledende pris 142,59 krEnhedspris356,48 kr /100mlVatika
Dabur Vatika Enriched Nourishing Argan Hair Oil – 200 ml
Vejledende pris 61,69 krEnhedspris308,45 kr /lSome by Mi
Some by Mi Dual-Action Face Cream med retinol og bakuchiol - 50 ml
Vejledende pris 181,89 krEnhedspris363,78 kr /100mlOral-B
Oral-B Heads Cross Action elektriske tandbørstehoveder, Hvid - 2 stk.
Vejledende pris 57,79 krEnhedspris28,90 kr pr. stk.Oral-B
Oral-B-hoveder iO Gentle Care elektriske tandbørstehoveder, Hvid - 2 stk.
Vejledende pris 123,49 krEnhedspris61,75 kr pr. stk.Some by Mi
Some by Mi Tea Tree Soothing Mask med tea tree-ekstrakt - 25 g
Vejledende pris 20,79 krEnhedspris83,16 kr /100gAs I Am
As I Am Scalp Serum Strengthening Hair Treatment - 60 ml
Vejledende pris 136,39 krEnhedspris227,32 kr /100mlFarmStay
FarmStay Real Essence Sheet Mask med calamansi-frugtekstrakt - 23 ml
Vejledende pris 9,99 krEnhedspris43,43 kr /100mlFarmStay
FarmStay Real Essence Sheet Mask med aloe-ekstrakt - 23 ml
Vejledende pris 9,99 krEnhedspris43,43 kr /100mlTreecell
Treecell Day Collagen Shampoo Morning of Resort - 120 ml
Tilbudspris 76,81 kr Vejledende pris 80,89 krEnhedspris640,08 kr /lKwailnara
Kwailnara Body Lotion med rismælk – 560 g
Vejledende pris 96,29 krEnhedspris171,95 kr /kgEgyptian Magic
Egyptian Magic All Purpose Skin Cream til krop, ansigt og hår - 7,5 ml
Vejledende pris 72,39 krEnhedspris965,20 kr /100mlKwailnara
Kwailnara Body Lotion med kokosmælk - 560 g
Tilbudspris 77,01 kr Vejledende pris 96,29 krEnhedspris137,52 kr /kgKwailnara
Kwailnara Body Lotion med bananmælk - 560 g
Vejledende pris 96,29 krEnhedspris171,95 kr /kg
Opdag det perfekte sortiment af førsteklasses produkter til personlig pleje og skønhed, så du kan blive ved med at se fantastisk ud og føle dig godt tilpas. Vores udvalg af personlig pleje og skønhedsprodukter indeholder et omfattende udvalg af produkter til alle aspekter af din egenomsorgsrutine, fra badning og hudpleje til mundhygiejne og intimpleje.
Forfriskende
Løft din egenomsorg med førsteklasses personlig pleje og skønhedsprodukter
Hos Medpak, tilbyder vi et omfattende udvalg af førsteklasses personlig pleje og skønhedsprodukter, der er designet til at forbedre din daglige rutine. Vores nøje udvalgte udvalg dækker alle aspekter af egenomsorg, og sikrer, at du ser godt ud og har det godt fra top til tå.
Luksuriøse produkter til bad og brusebad
Forvandl din badeoplevelse med vores førsteklasses produkter til bad og brusebad. Vælg mellem en række blide sæber, forfriskende kropsvask, og beroligende badesalt. Vores produkter har milde ingredienser, der forhindrer hudirritation og tørhed, og fås i en række forskellige dufte, der passer til dit humør.
Nærende kropsplejeløsninger
Hold din hud sund og strålende med vores omfattende kropsplejeserie. Vores sortiment omfatter:
- Fugtgivende lotions og kropsolier
- Eksfolierende scrubs til glat hud
- Målrettede cellulitecremer
Tilsat økologiske ingredienser som kokosolie, sheasmør, og E-vitamin, giver vores produkter varig hydrering og forbedret hudelasticitet.
Advanced Facial Skincare
Opnå en strålende teint med vores avancerede hudplejeserie til ansigtet. Vores produkter er skræddersyet til forskellige hudtyper og bekymringer, inklusive:
- Blide rensemidler til alle hudtyper
- Balancerende tonere
- Målrettede serummer til specifikke hudproblemer
- Nærende fugtighedscremer
Uanset om du har fedtet, tør, eller følsom hud, leverer vores omhyggeligt formulerede produkter effektive resultater uden at gå på kompromis med hudens sundhed.
Specialiseret pleje til hænder og fødder
Giv dine ekstremiteter den opmærksomhed, de fortjener, med vores specialiserede hånd- og fodplejeprodukter . Vores udvalg omfatter nærende håndcremer, foryngende fodscrubs, og effektive callusfjernere, der holder dine hænder og fødder bløde og glatte.
Innovative hårplejeløsninger
Opnå sundt, smukt hår med vores innovative hårplejekollektion. Vores sortiment omfatter:
- Nærende shampoo og balsam
- Dybdeplejende hårmasker
- Stylingprodukter til alle hårtyper
Vores ekspertformulerede produkter fremmer stærk hårvækst, reducerer krus, og forbedrer glansen for smukke, sunde lokker.
Gentle Intimate Care
Oprethold optimal intimsundhed med vores diskrete og effektive intimplejeserie. Vores produkter omfatter pH-balancerede vaske, blide klude, og beroligende cremer, der alle er formuleret med milde ingredienser som aloe vera og kamille til sikker og grundig rensning.
Omfattende mundpleje
Opnå fremragende mundhygiejne med vores brede udvalg af mundplejeprodukter. Vores udvalg omfatter:
- Tandpastaer med naturlige ingredienser
- Forfriskende mundskyllemidler
- Effektiv tandtråd
Formuleret med naturlige ingredienser som pebermynteolie og tetræolie, giver vores produkter TiB aktive egenskaber for en ren, sund mund.
Hvorfor vælge Medpak til dine behov for personlig pleje og skønhed?
Hos Medpak, er vi forpligtet til at give dig personlig pleje og skønhedsprodukter af højeste kvalitet. Vores udvalg er:
- Omhyggeligt udvalgt fra pålidelige mærker
- Formuleret med naturlige og økologiske ingredienser, hvor det er muligt
- Velegnet til forskellige hudtyper og -problemer
- Grundigt testet for kvalitet og effektivitet
Udforsk vores omfattende Personal Care & Beauty-kollektionen og find de perfekte produkter til at forbedre din egenomsorgsrutine. Fra essentielle hudplejeprodukter til hårplejeinnovationer, Medpak har alt, hvad du behøver for at se godt ud og føle dig godt tilpas.
Løft din personlige plejerutine med Medpaks førsteklasses udvalg. Din rejse mod strålende hud, sundt hår, og generelt velvære starter her!
Bade- og bruseoplevelser: Foryng og plej
Løft dit bad eller din brusebadstid med vores førsteklasses kollektion af bade- og brusebadsprodukter. Vores udvalg omfatter sæber, body wash, og badesalt, der er fremstillet med milde ingredienser for at forhindre irritation og tørhed. Vælg mellem et bredt udvalg af dufte, der passer til dit humør, uanset om du søger den beroligende duft af lavendel eller en energigivende citrusaroma.
Essential Body Care: Revitaliser og beskyt din hud
Hold din hud sund og velplejet med vores omfattende kropsplejeserie. Vores produkter omfatter lotions, olier, eksfolierende scrubs, og cellulitecremer, alle tilsat økologiske ingredienser som kokosolie, sheasmør, og vitamin E. Oplev varig hydrering og forbedret hudelasticitet, der efterlader din hud smidig og fløjlsblød.
Advanced Facial Skincare: Opnå strålende, sund hud
Opnå strålende, sund hud med vores avancerede hudplejeserie til ansigtet, med rensemidler, tonere, serummer, og fugtighedscremer. Vores produkter er skræddersyet til at passe til forskellige hudtyper og -problemer, og henvender sig til fedtet, tør, eller følsom hud. Omhyggeligt udvalgte ingredienser sikrer skånsomme, men effektive resultater, så du kan nå dine hudplejemål uden at sætte din huds velbefindende på spil.
Forkælelse af hænder og fødder: Vis dine ekstremiteter lidt kærlighed
Forkæl dine Vis mere