Gå til indhold

Svært tilgængelige mærker i én butik

Mærker, der er svære at finde i dit land – samlet i én butik

Hjælp og kontakt
  • Danmark (DKK kr.)
Medpak
Konto Indkøbskurv
  • Vitaminer & Kosttilskud
    • Vitaminer & Kosttilskud
    • Aminosyrer
      • L-Arginin
      • L-Carnitin
      • L-Carnosin
      • L-Citrulin
      • L-Glutathion
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl Cystein (NAC)
    • Antioxidanter
      • Alfa-liponsyre
      • Astaxanthin
      • Coenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein og zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Urter
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Katteklo (Una de Gato)
      • Curcumin og gurkemeje
      • Malkebotterod
      • Djavleklo
      • Echinacea
      • Hvidlog
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Dvargpalme
      • Rodklover
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraler
      • Krom
      • Calcium
      • Jod
      • Jern
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Silica
      • Zink
    • Vitaminer
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskeolie og omega-fedtsyrer (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Grønne fødevarer og superfoods
  • Sundhedsmål
    • Sundhedsmål
    • Hjerne og kognitiv funktion
    • Knogler, led og brusk
    • Hjerte og kredsløb
    • Detox og udrensning
    • Fordøjelsessystemet
    • Energi
    • Øjne og syn
    • Hår, hud og negle
    • Immunsystemet
    • Nyrer og urinveje
    • Luftveje
    • Søvn
    • Vægttab
    • Mænds sundhed
    • Kvinders sundhed
    Alle Sundhedsmål →
  • Sport
    • Sport
    • Kulhydrater

      Kulhydrater

      Alle Kulhydrater →
      • Carbo
      • Energigels
      • Isotoniske drikkevarer
    • Kreatin

      Kreatin

      Alle Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pra-workout

      Pra-workout

      Alle Pra-workout →
      • Pra-workout stimulanter
      • Pra-workout pump
      • Pra-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alle Proteinpulver →
      • Vegetabilsk protein
      • Valleproteinblandinger
      • Valleproteinkoncentrat (WPC)
      • Valleproteinisolat (WPI)
    • Vagtogning

      Vagtogning

      Alle Vagtogning →
      • Gainere
    • Fedtforbrandere
    • Restitution
    • Testosteronforstarkere
    Alle Sport →
  • Skønhed
    • Skønhed
    • Bad og bruser

      Bad og bruser

      Alle Bad og bruser →
      • Badetilbehor
      • Badebomber og salte
      • Kropsskrub
      • Brusegels
      • Saber
    • Kropskosmetik

      Kropskosmetik

      Alle Kropskosmetik →
      • Deodoranter og antiperspiranter
      • Bodylotion, smor, cremer og kropsolier
    • Ansigtskosmetik

      Ansigtskosmetik

      Alle Ansigtskosmetik →
      • Ojencremer
      • Ansigtscreme
      • Ansigtsyrer, olier og serums
      • Ansigtsrengoring
      • Hydrolater, tager og tonics
      • Masker og ler
    • Hander og fodder

      Hander og fodder

      Alle Hander og fodder →
      • Behandling af ligtorne, hard hud og halluks
      • Fodpleje
      • Handpleje
    • Harkosmetik

      Harkosmetik

      Alle Harkosmetik →
      • Balsam
      • Harfarvning
      • Harmasker
      • Harolier, serums og sprays
      • Shampoo
    • Intimhygiejne

      Intimhygiejne

      Alle Intimhygiejne →
      • Gels og saber
      • Bind, trusseindlag, tamponer
    • Mundpleje

      Mundpleje

      Alle Mundpleje →
      • Mundskyl
      • Tandbørster
      • Tandpasta
      • Erstatningsbørstehoveder
    • Solbeskyttelse

      Solbeskyttelse

      Alle Solbeskyttelse →
      • Solcremer, lotioner
    Alle Skønhed →
  • Makeup
    • Makeup
    • Ansigtsmakeup

      Ansigtsmakeup

      Alle Ansigtsmakeup →
      • BB- og CC-cremer
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Anden ansigtsmakeup
    • Læbemakeup

      Læbemakeup

      Alle Læbemakeup →
      • Læbestifter
      • Læbefarver og -gloss
      • Læbepleje
    • Øjenmakeup

      Øjenmakeup

      Alle Øjenmakeup →
      • Mascara
    • Makeupværktøjer og tilbehør
    Alle Makeup →
  • Mor og baby
    • Mor og baby
    • Graviditet og moderskab

      Graviditet og moderskab

      Alle Graviditet og moderskab →
      • Graviditetsplanlægning og tests
      • Pleje under graviditeten
      • Sundhed under graviditeten
      • Amning
      • Hud- og kropspleje
    • Madning af børn

      Madning af børn

      Alle Madning af børn →
      • Flaskesutter
      • Sutteflasker
      • Kopper
      • Tilbehør til madning
      • Opbevaring af mad
    • Børns sundhed
    • Børnehygiejne
    • Børneernæring
    • Sutter
    Alle Mor og baby →
  • Hjem
    • Hjem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alle Aromaterapi →
      • Diffusere og forstovere
      • Ateriske oliesat
      • Enkelte ateriske olier
      • Duftolie
      • Rogelsespinde
    • Horevarn

      Horevarn

      Alle Horevarn →
      • Orepropper mod stoj
      • Oreprop tilbehor
      • Orepropper
    • Hjemmeplejeog rengoring

      Hjemmeplejeog rengoring

      Alle Hjemmeplejeog rengoring →
      • Badevarelsesrengoringsmidler
      • Eco Zone 🍃
      • Kokkenrengoringsmidler
      • Vaskemidler
      • Universelle rengoringsmidler
      • Lugtfjernere
    • Insekt- og flatbeskyttelse

      Insekt- og flatbeskyttelse

      Alle Insekt- og flatbeskyttelse →
      • Elektroniske flatafskrakkere
      • Insektmidler
    • Kaledyr

      Kaledyr

      Alle Kaledyr →
      • Kaledyrstilbehor
      • Kaledyrsmad og godbidder
      • Kaledyrspleje og hygiejne
      • Kosttilskud til kaledyr
      • Flat- og loppebeskyttelse
    • Saunatilbehor

      Saunatilbehor

      Alle Saunatilbehor →
      • Sauna aterisk olie
      • Saunavarktoj og udstyr
    • Vandfiltrering og flasker

      Vandfiltrering og flasker

      Alle Vandfiltrering og flasker →
      • Vandflasker
      • Vandfiltre
    Alle Hjem →
  • Sundhed
    • Sundhed
    • Sund mad & ernæring

      Sund mad & ernæring

      Alle Sund mad & ernæring →
      • Drikkevarer & drikkemiks
      • Morgenmad & kornprodukter
      • Kaffe & te
      • Madolie & eddike
      • Sunde drikke & juice
      • Sunde snacks
      • Urter & krydderier
      • Marmelade, honning & søde pålegg
      • Nøddesmør
      • Pasta & nudler
      • Saucer & krydderier
      • Sportsernæring
      • Sukkererstatninger
      • Alle Sund mad & ernæring →
    • Intimsundhed

      Intimsundhed

      Alle Intimsundhed →
      • Kondomer
      • Glidecreme & intim pleje
      • Voksenprodukter
    • Medicinske forsyninger & tests
    Alle Sundhed →
  • Mærker
    • Mærker
    • Vores marker
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top marker
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nye marker
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alle Mærker →

    Mærker

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Udsalg
  • Immunsæsonen
  1. Forside
  2. Skønhed

Skønhed

(2583 produkter)
  • Bad og bruser
  • Kropskosmetik
  • Ansigtskosmetik
  • Hander og fodder
  • Harkosmetik
  • Intimhygiejne
  • Mundpleje
  • Solbeskyttelse
  • Mest relevante
  • Bestsellere
  • Alfabetisk, A-Å
  • Alfabetisk, Å-A
  • Pris, lav til høj
  • Pris, høj til lav
  • Dato, ældre til nyere
  • Dato, nyere til ældre
Vis som

  • Vivicot Organic Cotton Dualform Sanitary Pads - 35 Pieces Vivicot Organic Cotton Dualform Sanitary Pads - 35 Pieces Vivicot Organic Cotton Dualform Sanitary Pads - 35 Pieces Vivicot Organic Cotton Dualform Sanitary Pads - 35 Pieces

    Vivicot

    Vivicot Dualform-bind af økologisk bomuld - 35 stk.

    No reviews
    Vejledende pris 33,29 kr
    Enhedspris0,95 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Vivicot Biodegradable Daytime Sanitary Towels with Wings - 14 Pieces
    Udsolgt

    Vivicot

    Vivicot Bionedbrydelige hygiejnebind til dagtimerne med vinger - 14 stk.

    No reviews
    Vejledende pris 40,59 kr
    Enhedspris2,90 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Vivicot Be Natural DaytimeSanitary Towels - 12 Pieces

    Vivicot

    Vivicot Be Natural DaytimeSanitærhåndklæder - 12 stk.

    No reviews
    Vejledende pris 27,09 kr
    Enhedspris2,26 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • The Skin House Wrinkle Snail System Cream - 100 ml
    Udsolgt

    The Skin House

    The Skin House Wrinkle Snail System Cream - 100 ml

    1 review
    Vejledende pris 181,09 kr
    Enhedspris1.810,90 kr /l
    Se detaljer
  • The Face Shop Real Nature, Sheet Mask with Bamboo - 20 g

    The Face Shop

    The Face Shop Real Nature, Sheet Mask med bambus - 20 g

    No reviews
    Vejledende pris 15,39 kr
    Enhedspris
    Se detaljer
  • Round Lab Birch Juice Moisturizing Serum - 50 ml Round Lab Birch Juice Moisturizing Serum - 50 ml
    30% rabat

    Round Lab

    Round Lab Birch Juice Moisturizing Serum - 50 ml

    No reviews
    Tilbudspris 124,02 kr Vejledende pris 177,19 kr
    Enhedspris2.480,40 kr /l
    Se detaljer
  • Round Lab 1025 Dokdo Toner - 500 ml Round Lab 1025 Dokdo Toner - 500 ml Round Lab 1025 Dokdo Toner - 500 ml Round Lab 1025 Dokdo Toner - 500 ml

    Round Lab

    Round Lab 1025 Dokdo Toner - 500 ml

    No reviews
    Vejledende pris 192,59 kr
    Enhedspris385,18 kr /l
    Se detaljer
  • Round Lab 1025 Dokdo Bubble Sunscreen SPF50 PA++++ - 50 ml
    Udsolgt

    Round Lab

    Round Lab 1025 Dokdo Bubble S UNS creen SPF50 PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Vejledende pris 142,49 kr
    Enhedspris284,98 kr /100ml
    Se detaljer
  • Rom&nd Zero Matte Lipstick, 04 Before Sunset - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 04 Before Sunset - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 04 Before Sunset - 3 g

    ROM&ND

    Rom&nd Zero Matte Lipstick,04 Before S UNS et - 3 g

    No reviews
    Vejledende pris 61,59 kr
    Enhedspris20,53 kr /g
    Se detaljer
  • Numbuzin No.5 Goodbye Blemish Serum - 50 ml Numbuzin No.5 Goodbye Blemish Serum - 50 ml Numbuzin No.5 Goodbye Blemish Serum - 50 ml
    Udsolgt

    Numbuzin

    Numbuzin No.5 Goodbye Blemish Serum - 50 ml

    No reviews
    Vejledende pris 204,89 kr
    Enhedspris4.097,80 kr /l
    Se detaljer
  • Mary&May Sensitive Soothing Gel Blemish Cream - 70 g Mary&May Sensitive Soothing Gel Blemish Cream - 70 g
    15% rabat

    Mary&May

    Mary&May Sensitive Soothing Gel Blemish Cream - 70 g

    No reviews
    Tilbudspris 118,61 kr Vejledende pris 140,19 kr
    Enhedspris1.694,43 kr /kg
    Se detaljer
  • Mary&May Vegan Blackberry Complex Cream Essence - 30 ml
    Udsolgt

    Mary&May

    Mary&May Vegan Blackberry Complex Cream Essence - 30 ml

    No reviews
    Vejledende pris 46,19 kr
    Enhedspris153,97 kr /100ml
    Se detaljer
  • Goodal Green Tangerine Vita C Dark Spot Care Pad - 70 Patches
    10% rabat

    Goodal

    Goodal Green Tangerine Vita C Dark Spot Care Pad - 70 plastre

    No reviews
    Tilbudspris 145,63 kr Vejledende pris 162,59 kr
    Enhedspris2,08 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Banila Co Clean It Zero Original Makeup Remover Lotion with Acerola - 100 ml Banila Co Clean It Zero Original Makeup Remover Lotion with Acerola - 100 ml

    Banila Co

    Banila Co Clean It Zero Original Makeup Remover Lotion med Acerola - 100 ml

    No reviews
    Vejledende pris 143,19 kr
    Enhedspris143,19 kr /100ml
    Se detaljer
  • Etude House SoonJung 10-Panthensoside Cica Balm - 50 ml
    10% rabat

    Etude

    Etude House SoonJung 10-Panthensoside Cica Balm - 50 ml

    No reviews
    Tilbudspris 142,10 kr Vejledende pris 157,89 kr
    Enhedspris2.842,00 kr /l
    Se detaljer
  • Enough Ultra X10 Two Way Cake Mattifying Powder - Shade 13 Enough Ultra X10 Two Way Cake Mattifying Powder - Shade 13 Enough Ultra X10 Two Way Cake Mattifying Powder - Shade 13 Enough Ultra X10 Two Way Cake Mattifying Powder - Shade 13

    Enough

    Enough Ultra X10 Two Way Cake Mattifying pulver - Nuance 13

    No reviews
    Vejledende pris 115,59 kr
    Enhedspris10,51 kr /g
    Se detaljer
  • L'Oréal Paris Age Expert 60+ Anti-wrinkle Reconstructing Night Cream - 50 ml L'Oréal Paris Age Expert 60+ Anti-wrinkle Reconstructing Night Cream - 50 ml L'Oréal Paris Age Expert 60+ Anti-wrinkle Reconstructing Night Cream - 50 ml L'Oréal Paris Age Expert 60+ Anti-wrinkle Reconstructing Night Cream - 50 ml L'Oréal Paris Age Expert 60+ Anti-wrinkle Reconstructing Night Cream - 50 ml
    Udsolgt

    L'Oréal Paris

    L'Oréal Paris Age Expert 60+ Anti-wrinkle Reconstructing Night Cream - 50 ml

    No reviews
    Vejledende pris 46,99 kr
    Enhedspris939,80 kr /l
    Se detaljer
  • La'dor Damage Protector Acid Shampoo - 900 ml
    Udsolgt

    La'dor

    La'dor Damage Protector Acid Shampoo - 900 ml

    No reviews
    Vejledende pris 125,49 kr
    Enhedspris139,43 kr /l
    Se detaljer
  • La'dor Triple X3 Natural Shampoo - 150 ml

    La'dor

    La'dor Triple X3 Natural Shampoo - 150 ml

    No reviews
    Vejledende pris 54,59 kr
    Enhedspris363,93 kr /l
    Se detaljer
  • Anthyllis Moisturising Bar Shampoo, Pomegranate and Aloe Vera Extract - 80 g Anthyllis Moisturising Bar Shampoo, Pomegranate and Aloe Vera Extract - 80 g Anthyllis Moisturising Bar Shampoo, Pomegranate and Aloe Vera Extract - 80 g Anthyllis Moisturising Bar Shampoo, Pomegranate and Aloe Vera Extract - 80 g Anthyllis Moisturising Bar Shampoo, Pomegranate and Aloe Vera Extract - 80 g Anthyllis Moisturising Bar Shampoo, Pomegranate and Aloe Vera Extract - 80 g

    Pierpaoli

    Anthyllis Moisturising Bar Shampoo, Granatæble og Aloe Vera Ekstrakt - 80 g

    No reviews
    Vejledende pris 70,09 kr
    Enhedspris87,61 kr /100g
    Se detaljer
  • Tocobo Coconut Clay Cleansing Foam - 150 ml
    26% rabat

    Tocobo

    Tocobo Coconut Clay Cleansing Foam - 150 ml

    No reviews
    Tilbudspris 60,07 kr Vejledende pris 80,89 kr
    Enhedspris400,47 kr /l
    Se detaljer
  • Pyunkang Yul Moisture Ampoule - 100 ml Pyunkang Yul Moisture Ampoule - 100 ml Pyunkang Yul Moisture Ampoule - 100 ml Pyunkang Yul Moisture Ampoule - 100 ml Pyunkang Yul Moisture Ampoule - 100 ml
    Udsolgt

    Pyunkang Yul

    Pyunkang Yul Moisture Ampoule - 100 ml

    No reviews
    Vejledende pris 150,29 kr
    Enhedspris1.502,90 kr /l
    Se detaljer
  • Isntree Hyaluronic Acid Daily Sun Gel SPF30 PA+++ - 50 ml
    Udsolgt

    Isntree

    Isntree Hyaluronic Acid Daily Sun Gel SPF30 PA+++ - 50 ml

    No reviews
    Vejledende pris 113,99 kr
    Enhedspris2.279,80 kr /l
    Se detaljer
  • Isntree C-Niacin Toning Ampoule - 50 ml Isntree C-Niacin Toning Ampoule - 50 ml

    Isntree

    Isntree C-Niacin Toning Ampoule - 50 ml

    No reviews
    Vejledende pris 115,59 kr
    Enhedspris2.311,80 kr /l
    Se detaljer
  • Forrige
  • Side 63 / 108
  • 1
  • …
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • …
  • 108
  • Næste

Opdag det perfekte sortiment af førsteklasses produkter til personlig pleje og skønhed, så du kan blive ved med at se fantastisk ud og føle dig godt tilpas. Vores udvalg af personlig pleje og skønhedsprodukter indeholder et omfattende udvalg af produkter til alle aspekter af din egenomsorgsrutine, fra badning og hudpleje til mundhygiejne og intimpleje.

Forfriskende

Løft din egenomsorg med førsteklasses personlig pleje og skønhedsprodukter

Hos Medpak, tilbyder vi et omfattende udvalg af førsteklasses personlig pleje og skønhedsprodukter, der er designet til at forbedre din daglige rutine. Vores nøje udvalgte udvalg dækker alle aspekter af egenomsorg, og sikrer, at du ser godt ud og har det godt fra top til tå.

Luksuriøse produkter til bad og brusebad

Forvandl din badeoplevelse med vores førsteklasses produkter til bad og brusebad. Vælg mellem en række blide sæber, forfriskende kropsvask, og beroligende badesalt. Vores produkter har milde ingredienser, der forhindrer hudirritation og tørhed, og fås i en række forskellige dufte, der passer til dit humør.

Nærende kropsplejeløsninger

Hold din hud sund og strålende med vores omfattende kropsplejeserie. Vores sortiment omfatter:

  • Fugtgivende lotions og kropsolier
  • Eksfolierende scrubs til glat hud
  • Målrettede cellulitecremer

Tilsat økologiske ingredienser som kokosolie, sheasmør, og E-vitamin, giver vores produkter varig hydrering og forbedret hudelasticitet.

Advanced Facial Skincare

Opnå en strålende teint med vores avancerede hudplejeserie til ansigtet. Vores produkter er skræddersyet til forskellige hudtyper og bekymringer, inklusive:

  • Blide rensemidler til alle hudtyper
  • Balancerende tonere
  • Målrettede serummer til specifikke hudproblemer
  • Nærende fugtighedscremer

Uanset om du har fedtet, tør, eller følsom hud, leverer vores omhyggeligt formulerede produkter effektive resultater uden at gå på kompromis med hudens sundhed.

Specialiseret pleje til hænder og fødder

Giv dine ekstremiteter den opmærksomhed, de fortjener, med vores specialiserede hånd- og fodplejeprodukter . Vores udvalg omfatter nærende håndcremer, foryngende fodscrubs, og effektive callusfjernere, der holder dine hænder og fødder bløde og glatte.

Innovative hårplejeløsninger

Opnå sundt, smukt hår med vores innovative hårplejekollektion. Vores sortiment omfatter:

  • Nærende shampoo og balsam
  • Dybdeplejende hårmasker
  • Stylingprodukter til alle hårtyper

Vores ekspertformulerede produkter fremmer stærk hårvækst, reducerer krus, og forbedrer glansen for smukke, sunde lokker.

Gentle Intimate Care

Oprethold optimal intimsundhed med vores diskrete og effektive intimplejeserie. Vores produkter omfatter pH-balancerede vaske, blide klude, og beroligende cremer, der alle er formuleret med milde ingredienser som aloe vera og kamille til sikker og grundig rensning.

Omfattende mundpleje

Opnå fremragende mundhygiejne med vores brede udvalg af mundplejeprodukter. Vores udvalg omfatter:

  • Tandpastaer med naturlige ingredienser
  • Forfriskende mundskyllemidler
  • Effektiv tandtråd

Formuleret med naturlige ingredienser som pebermynteolie og tetræolie, giver vores produkter TiB aktive egenskaber for en ren, sund mund.

Hvorfor vælge Medpak til dine behov for personlig pleje og skønhed?

Hos Medpak, er vi forpligtet til at give dig personlig pleje og skønhedsprodukter af højeste kvalitet. Vores udvalg er:

  • Omhyggeligt udvalgt fra pålidelige mærker
  • Formuleret med naturlige og økologiske ingredienser, hvor det er muligt
  • Velegnet til forskellige hudtyper og -problemer
  • Grundigt testet for kvalitet og effektivitet

Udforsk vores omfattende Personal Care & Beauty-kollektionen og find de perfekte produkter til at forbedre din egenomsorgsrutine. Fra essentielle hudplejeprodukter til hårplejeinnovationer, Medpak har alt, hvad du behøver for at se godt ud og føle dig godt tilpas.

Løft din personlige plejerutine med Medpaks førsteklasses udvalg. Din rejse mod strålende hud, sundt hår, og generelt velvære starter her!

Bade- og bruseoplevelser: Foryng og plej

Løft dit bad eller din brusebadstid med vores førsteklasses kollektion af bade- og brusebadsprodukter. Vores udvalg omfatter sæber, body wash, og badesalt, der er fremstillet med milde ingredienser for at forhindre irritation og tørhed. Vælg mellem et bredt udvalg af dufte, der passer til dit humør, uanset om du søger den beroligende duft af lavendel eller en energigivende citrusaroma.

Essential Body Care: Revitaliser og beskyt din hud

Hold din hud sund og velplejet med vores omfattende kropsplejeserie. Vores produkter omfatter lotions, olier, eksfolierende scrubs, og cellulitecremer, alle tilsat økologiske ingredienser som kokosolie, sheasmør, og vitamin E. Oplev varig hydrering og forbedret hudelasticitet, der efterlader din hud smidig og fløjlsblød.

Advanced Facial Skincare: Opnå strålende, sund hud

Opnå strålende, sund hud med vores avancerede hudplejeserie til ansigtet, med rensemidler, tonere, serummer, og fugtighedscremer. Vores produkter er skræddersyet til at passe til forskellige hudtyper og -problemer, og henvender sig til fedtet, tør, eller følsom hud. Omhyggeligt udvalgte ingredienser sikrer skånsomme, men effektive resultater, så du kan nå dine hudplejemål uden at sætte din huds velbefindende på spil.

Forkælelse af hænder og fødder: Vis dine ekstremiteter lidt kærlighed

Forkæl dine Vis mere

Medpak

Oplev Medpak – din pålidelige destination for premium sundheds- og wellnessprodukter siden 2014. Vi tilbyder nøje udvalgte kosttilskud, fitnesstilbehør og kosmetik fra Krakow, Polen til kunder i hele Europa.


  • Facebook
  • Instagram
  • Danmark (DKK kr.)

Information

  • Privatlivspolitik
  • Returpolitik
  • Servicevilkar
  • Fortrydelse
  • Foreslå et produkt

Kundeservice

  • Om os
  • Betalingsinfo
  • Forsendelsesinfo
  • Returneringer og ombytninger
  • Kolofon
  • Blog
  • Vores engrosside
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Man–fre: 08:00-16:00

Kontakt os nu

© 2026 Medpak.
Accepterede betalingsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vælg varianter

Varen er lagt i din indkøbskurv.

Se indkøbskurv