Gå til indhold

Svært tilgængelige mærker i én butik

Mærker, der er svære at finde i dit land – samlet i én butik

Hjælp og kontakt
  • Danmark (DKK kr.)
Medpak
Konto Indkøbskurv
  • Vitaminer & Kosttilskud
    • Vitaminer & Kosttilskud
    • Aminosyrer
      • L-Arginin
      • L-Carnitin
      • L-Carnosin
      • L-Citrulin
      • L-Glutathion
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl Cystein (NAC)
    • Antioxidanter
      • Alfa-liponsyre
      • Astaxanthin
      • Coenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein og zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Urter
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Katteklo (Una de Gato)
      • Curcumin og gurkemeje
      • Malkebotterod
      • Djavleklo
      • Echinacea
      • Hvidlog
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Dvargpalme
      • Rodklover
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraler
      • Krom
      • Calcium
      • Jod
      • Jern
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Silica
      • Zink
    • Vitaminer
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskeolie og omega-fedtsyrer (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Grønne fødevarer og superfoods
  • Sundhedsmål
    • Sundhedsmål
    • Hjerne og kognitiv funktion
    • Knogler, led og brusk
    • Hjerte og kredsløb
    • Detox og udrensning
    • Fordøjelsessystemet
    • Energi
    • Øjne og syn
    • Hår, hud og negle
    • Immunsystemet
    • Nyrer og urinveje
    • Luftveje
    • Søvn
    • Vægttab
    • Mænds sundhed
    • Kvinders sundhed
    Alle Sundhedsmål →
  • Sport
    • Sport
    • Kulhydrater

      Kulhydrater

      Alle Kulhydrater →
      • Carbo
      • Energigels
      • Isotoniske drikkevarer
    • Kreatin

      Kreatin

      Alle Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pra-workout

      Pra-workout

      Alle Pra-workout →
      • Pra-workout stimulanter
      • Pra-workout pump
      • Pra-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alle Proteinpulver →
      • Vegetabilsk protein
      • Valleproteinblandinger
      • Valleproteinkoncentrat (WPC)
      • Valleproteinisolat (WPI)
    • Vagtogning

      Vagtogning

      Alle Vagtogning →
      • Gainere
    • Fedtforbrandere
    • Restitution
    • Testosteronforstarkere
    Alle Sport →
  • Skønhed
    • Skønhed
    • Bad og bruser

      Bad og bruser

      Alle Bad og bruser →
      • Badetilbehor
      • Badebomber og salte
      • Kropsskrub
      • Brusegels
      • Saber
    • Kropskosmetik

      Kropskosmetik

      Alle Kropskosmetik →
      • Deodoranter og antiperspiranter
      • Bodylotion, smor, cremer og kropsolier
    • Ansigtskosmetik

      Ansigtskosmetik

      Alle Ansigtskosmetik →
      • Ojencremer
      • Ansigtscreme
      • Ansigtsyrer, olier og serums
      • Ansigtsrengoring
      • Hydrolater, tager og tonics
      • Masker og ler
    • Hander og fodder

      Hander og fodder

      Alle Hander og fodder →
      • Behandling af ligtorne, hard hud og halluks
      • Fodpleje
      • Handpleje
    • Harkosmetik

      Harkosmetik

      Alle Harkosmetik →
      • Balsam
      • Harfarvning
      • Harmasker
      • Harolier, serums og sprays
      • Shampoo
    • Intimhygiejne

      Intimhygiejne

      Alle Intimhygiejne →
      • Gels og saber
      • Bind, trusseindlag, tamponer
    • Mundpleje

      Mundpleje

      Alle Mundpleje →
      • Mundskyl
      • Tandbørster
      • Tandpasta
      • Erstatningsbørstehoveder
    • Solbeskyttelse

      Solbeskyttelse

      Alle Solbeskyttelse →
      • Solcremer, lotioner
    Alle Skønhed →
  • Makeup
    • Makeup
    • Ansigtsmakeup

      Ansigtsmakeup

      Alle Ansigtsmakeup →
      • BB- og CC-cremer
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Anden ansigtsmakeup
    • Læbemakeup

      Læbemakeup

      Alle Læbemakeup →
      • Læbestifter
      • Læbefarver og -gloss
      • Læbepleje
    • Øjenmakeup

      Øjenmakeup

      Alle Øjenmakeup →
      • Mascara
    • Makeupværktøjer og tilbehør
    Alle Makeup →
  • Mor og baby
    • Mor og baby
    • Graviditet og moderskab

      Graviditet og moderskab

      Alle Graviditet og moderskab →
      • Graviditetsplanlægning og tests
      • Pleje under graviditeten
      • Sundhed under graviditeten
      • Amning
      • Hud- og kropspleje
    • Madning af børn

      Madning af børn

      Alle Madning af børn →
      • Flaskesutter
      • Sutteflasker
      • Kopper
      • Tilbehør til madning
      • Opbevaring af mad
    • Børns sundhed
    • Børnehygiejne
    • Børneernæring
    • Sutter
    Alle Mor og baby →
  • Hjem
    • Hjem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alle Aromaterapi →
      • Diffusere og forstovere
      • Ateriske oliesat
      • Enkelte ateriske olier
      • Duftolie
      • Rogelsespinde
    • Horevarn

      Horevarn

      Alle Horevarn →
      • Orepropper mod stoj
      • Oreprop tilbehor
      • Orepropper
    • Hjemmeplejeog rengoring

      Hjemmeplejeog rengoring

      Alle Hjemmeplejeog rengoring →
      • Badevarelsesrengoringsmidler
      • Eco Zone 🍃
      • Kokkenrengoringsmidler
      • Vaskemidler
      • Universelle rengoringsmidler
      • Lugtfjernere
    • Insekt- og flatbeskyttelse

      Insekt- og flatbeskyttelse

      Alle Insekt- og flatbeskyttelse →
      • Elektroniske flatafskrakkere
      • Insektmidler
    • Kaledyr

      Kaledyr

      Alle Kaledyr →
      • Kaledyrstilbehor
      • Kaledyrsmad og godbidder
      • Kaledyrspleje og hygiejne
      • Kosttilskud til kaledyr
      • Flat- og loppebeskyttelse
    • Saunatilbehor

      Saunatilbehor

      Alle Saunatilbehor →
      • Sauna aterisk olie
      • Saunavarktoj og udstyr
    • Vandfiltrering og flasker

      Vandfiltrering og flasker

      Alle Vandfiltrering og flasker →
      • Vandflasker
      • Vandfiltre
    Alle Hjem →
  • Sundhed
    • Sundhed
    • Sund mad & ernæring

      Sund mad & ernæring

      Alle Sund mad & ernæring →
      • Drikkevarer & drikkemiks
      • Morgenmad & kornprodukter
      • Kaffe & te
      • Madolie & eddike
      • Sunde drikke & juice
      • Sunde snacks
      • Urter & krydderier
      • Marmelade, honning & søde pålegg
      • Nøddesmør
      • Pasta & nudler
      • Saucer & krydderier
      • Sportsernæring
      • Sukkererstatninger
      • Alle Sund mad & ernæring →
    • Intimsundhed

      Intimsundhed

      Alle Intimsundhed →
      • Kondomer
      • Glidecreme & intim pleje
      • Voksenprodukter
    • Medicinske forsyninger & tests
    Alle Sundhed →
  • Mærker
    • Mærker
    • Vores marker
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top marker
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nye marker
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alle Mærker →

    Mærker

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Udsalg
  • Immunsæsonen
  1. Forside
  2. Skønhed

Skønhed

(2583 produkter)
  • Bad og bruser
  • Kropskosmetik
  • Ansigtskosmetik
  • Hander og fodder
  • Harkosmetik
  • Intimhygiejne
  • Mundpleje
  • Solbeskyttelse
  • Mest relevante
  • Bestsellere
  • Alfabetisk, A-Å
  • Alfabetisk, Å-A
  • Pris, lav til høj
  • Pris, høj til lav
  • Dato, ældre til nyere
  • Dato, nyere til ældre
Vis som

  • MOEV Annurcatin Hair Tonic - 150 ml MOEV Annurcatin Hair Tonic - 150 ml MOEV Annurcatin Hair Tonic - 150 ml

    MOEV

    MOEV Annurcatin Hair Tonic – 150 ml

    No reviews
    Vejledende pris 161,79 kr
    Enhedspris1.078,60 kr /l
    Se detaljer
  • MOEV Annurcatin Water Treatment Hair Conditioner - 300 ml MOEV Annurcatin Water Treatment Hair Conditioner - 300 ml MOEV Annurcatin Water Treatment Hair Conditioner - 300 ml

    MOEV

    MOEV Annurcatin vandbehandlende hårbalsam – 300 ml

    No reviews
    Vejledende pris 128,59 kr
    Enhedspris428,63 kr /l
    Se detaljer
  • Numbuzin No.5 Glutathione TXA Advanced Dark Spot Ampoule - 10 g Numbuzin No.5 Glutathione TXA Advanced Dark Spot Ampoule - 10 g Numbuzin No.5 Glutathione TXA Advanced Dark Spot Ampoule - 10 g
    Udsolgt

    Numbuzin

    Numbuzin No.5 Glutathion TXA Advanced Ampulle mod mørke pletter – 10 g

    1 review
    Vejledende pris 146,39 kr
    Enhedspris1.463,90 kr /100g
    Se detaljer
  • Esfolio Pure Skin Collagen Essence Mask Sheet - 10 Sheets Esfolio Pure Skin Collagen Essence Mask Sheet - 10 Sheets
    21% rabat

    Esfolio

    Esfolio Pure Skin Collagen Essence Mask Sheet – 10 ark

    No reviews
    Tilbudspris 43,91 kr Vejledende pris 55,49 kr
    Enhedspris4,39 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • BLITHE Pressed Serum Tundra Chaga - 50 ml BLITHE Pressed Serum Tundra Chaga - 50 ml BLITHE Pressed Serum Tundra Chaga - 50 ml BLITHE Pressed Serum Tundra Chaga - 50 ml

    Blithe

    BLITHE Pressed Serum Tundra Chaga – 50 ml

    1 review
    Vejledende pris 247,29 kr
    Enhedspris494,58 kr /100ml
    Se detaljer
  • KAO Bioré UV Aqua Rich Light Up Essence SPF 50+ PA++++ - 70 g KAO Bioré UV Aqua Rich Light Up Essence SPF 50+ PA++++ - 70 g
    Udsolgt

    KAO

    KAO Bioré UV Aqua Rich Light Up Essence SPF 50+ PA++++ - 70 g

    1 review
    Vejledende pris 91,69 kr
    Enhedspris130,99 kr /100g
    Se detaljer
  • Mixsoon Bean Sun Moisturising Sun Serum – 50 ml Mixsoon Bean Sun Moisturising Sun Serum – 50 ml Mixsoon Bean Sun Moisturising Sun Serum – 50 ml

    Mixsoon

    Mixsoon Bean Sun fugtgivende solcreme – 50 ml

    No reviews
    Vejledende pris 138,69 kr
    Enhedspris277,38 kr /100ml
    Se detaljer
  • VT Cosmetics R5 Firming Face Ampoule – 30 ml VT Cosmetics R5 Firming Face Ampoule – 30 ml
    15% rabat

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics R5 Firming Face Ampoule – 30 ml

    No reviews
    Tilbudspris 144,05 kr Vejledende pris 169,49 kr
    Enhedspris480,17 kr /100ml
    Se detaljer
  • Abib Jericho Rose Pha Toner Moisturising Face Booster - 200 ml Abib Jericho Rose Pha Toner Moisturising Face Booster - 200 ml Abib Jericho Rose Pha Toner Moisturising Face Booster - 200 ml

    Abib

    Abib Jericho Rose Pha Toner Moisturising Face Booster – 200 ml

    1 review
    Vejledende pris 137,79 kr
    Enhedspris688,95 kr /l
    Se detaljer
  • COSRX 5 PDRN Hya Acid Vital Hydrogel Sheet Mask - 3 x 34 g COSRX 5 PDRN Hya Acid Vital Hydrogel Sheet Mask - 3 x 34 g COSRX 5 PDRN Hya Acid Vital Hydrogel Sheet Mask - 3 x 34 g COSRX 5 PDRN Hya Acid Vital Hydrogel Sheet Mask - 3 x 34 g
    25% rabat

    COSRX

    COSRX 5 PDRN Hya Acid Vital Hydrogel Sheet Mask - 3 x 34 g

    No reviews
    Tilbudspris 86,29 kr Vejledende pris 115,59 kr
    Enhedspris28,76 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Numbuzin No.1 Pantothenic B5 Active Soothing Face Cream - 80 ml Numbuzin No.1 Pantothenic B5 Active Soothing Face Cream - 80 ml Numbuzin No.1 Pantothenic B5 Active Soothing Face Cream - 80 ml
    10% rabat

    Numbuzin

    Numbuzin No.1 Pantothenic B5 Active Soothing Face Cream - 80 ml

    No reviews
    Tilbudspris 136,60 kr Vejledende pris 151,79 kr
    Enhedspris170,75 kr /100ml
    Se detaljer
  • Medi-Peel Bio-Intense Brightening Serum with Glutathione - 30 ml Medi-Peel Bio-Intense Brightening Serum with Glutathione - 30 ml

    Medi-Peel

    Medi-Peel Bio-Intense Brightening Serum med glutathion - 30 ml

    1 review
    Vejledende pris 190,99 kr
    Enhedspris636,63 kr /100ml
    Se detaljer
  • La'dor Keratin Layered Two-Phase Hair Mist - 130 ml La'dor Keratin Layered Two-Phase Hair Mist - 130 ml La'dor Keratin Layered Two-Phase Hair Mist - 130 ml
    Udsolgt
    20% rabat

    La'dor

    La'dor Keratin Layered Two-Phase Hair Mist - 130 ml

    No reviews
    Tilbudspris 95,50 kr Vejledende pris 119,39 kr
    Enhedspris734,62 kr /l
    Se detaljer
  • The Ordinary Serum with 23% Vitamin C and Hyaluronic Acid - 30 ml The Ordinary Serum with 23% Vitamin C and Hyaluronic Acid - 30 ml The Ordinary Serum with 23% Vitamin C and Hyaluronic Acid - 30 ml
    Udsolgt

    The Ordinary

    The Ordinary Serum med 23 % C-vitamin og hyaluronsyre - 30 ml

    1 review
    Vejledende pris 115,59 kr
    Enhedspris385,30 kr /100ml
    Se detaljer
  • Arencia Pore Melt Mochi Makeup Remover Oil - 200 ml Arencia Pore Melt Mochi Makeup Remover Oil - 200 ml Arencia Pore Melt Mochi Makeup Remover Oil - 200 ml

    Arencia

    Arencia Pore Melt Mochi Makeup Remover Oil - 200 ml

    1 review
    Vejledende pris 153,29 kr
    Enhedspris766,45 kr /l
    Se detaljer
  • VT Cosmetics PDRN 100 Regenerating Face Cream - 50 ml VT Cosmetics PDRN 100 Regenerating Face Cream - 50 ml
    5% rabat

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics PDRN 100 Regenererende ansigtscreme - 50 ml

    No reviews
    Tilbudspris 268,05 kr Vejledende pris 282,69 kr
    Enhedspris536,10 kr /100ml
    Se detaljer
  • VT Cosmetics PDRN Reedle Shot 300dL Scalp Ampoule - 15 ml VT Cosmetics PDRN Reedle Shot 300dL Scalp Ampoule - 15 ml VT Cosmetics PDRN Reedle Shot 300dL Scalp Ampoule - 15 ml VT Cosmetics PDRN Reedle Shot 300dL Scalp Ampoule - 15 ml
    Udsolgt

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics PDRN Reedle Shot 300dL Scalp Ampoule - 15 ml

    No reviews
    Vejledende pris 381,39 kr
    Enhedspris2.542,60 kr /100ml
    Se detaljer
  • Isntree Mugwort Calming Face Wash Powder - 15 g Isntree Mugwort Calming Face Wash Powder - 15 g Isntree Mugwort Calming Face Wash Powder - 15 g

    Isntree

    Isntree Mugwort Calming Face Wash Powder - 15 g

    No reviews
    Vejledende pris 61,59 kr
    Enhedspris410,60 kr /100g
    Se detaljer
  • Esfolio Ampoule Cica Centella Soothing Face Serum - 30 ml Esfolio Ampoule Cica Centella Soothing Face Serum - 30 ml

    Esfolio

    Esfolio Ampoule Cica Centella Beroligende ansigtsserum - 30 ml

    No reviews
    Vejledende pris 38,49 kr
    Enhedspris128,30 kr /100ml
    Se detaljer
  • IsNtree Ultra Low Mole Hyaluronic Acid Moisturising Face Cream - 80 ml IsNtree Ultra Low Mole Hyaluronic Acid Moisturising Face Cream - 80 ml

    Isntree

    IsNtree Ultra Low Mole Hyaluronsyre Fugtgivende Ansigtscreme - 80 ml

    No reviews
    Vejledende pris 137,79 kr
    Enhedspris172,24 kr /100ml
    Se detaljer
  • COSRX Arbutin Discoloration Hydrogel Sheet Mask - 3 Pieces COSRX Arbutin Discoloration Hydrogel Sheet Mask - 3 Pieces COSRX Arbutin Discoloration Hydrogel Sheet Mask - 3 Pieces
    10% rabat

    COSRX

    COSRX Arbutin Discoloration Hydrogel Sheet Mask - 3 stk.

    No reviews
    Tilbudspris 68,49 kr Vejledende pris 76,19 kr
    Enhedspris22,83 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Nature Republic Sheet Mask with Green Tea Extract - 23 ml Nature Republic Sheet Mask with Green Tea Extract - 23 ml

    Nature Republic

    Nature Republic Sheet Mask med grøn te-ekstrakt - 23 ml

    1 review
    Vejledende pris 9,99 kr
    Enhedspris43,43 kr /100ml
    Se detaljer
  • Nature Republic Sheet Mask with Acai Berry Extract - 23 ml Nature Republic Sheet Mask with Acai Berry Extract - 23 ml

    Nature Republic

    Nature Republic Sheet Mask med Acai Berry-ekstrakt - 23 ml

    No reviews
    Vejledende pris 9,99 kr
    Enhedspris43,43 kr /100ml
    Se detaljer
  • Nature Republic Sheet Mask with Orange Extract - 23 ml Nature Republic Sheet Mask with Orange Extract - 23 ml

    Nature Republic

    Nature Republic Sheet Mask med appelsinekstrakt - 23 ml

    No reviews
    Vejledende pris 9,99 kr
    Enhedspris43,43 kr /100ml
    Se detaljer
  • Forrige
  • Side 59 / 108
  • 1
  • …
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • …
  • 108
  • Næste

Opdag det perfekte sortiment af førsteklasses produkter til personlig pleje og skønhed, så du kan blive ved med at se fantastisk ud og føle dig godt tilpas. Vores udvalg af personlig pleje og skønhedsprodukter indeholder et omfattende udvalg af produkter til alle aspekter af din egenomsorgsrutine, fra badning og hudpleje til mundhygiejne og intimpleje.

Forfriskende

Løft din egenomsorg med førsteklasses personlig pleje og skønhedsprodukter

Hos Medpak, tilbyder vi et omfattende udvalg af førsteklasses personlig pleje og skønhedsprodukter, der er designet til at forbedre din daglige rutine. Vores nøje udvalgte udvalg dækker alle aspekter af egenomsorg, og sikrer, at du ser godt ud og har det godt fra top til tå.

Luksuriøse produkter til bad og brusebad

Forvandl din badeoplevelse med vores førsteklasses produkter til bad og brusebad. Vælg mellem en række blide sæber, forfriskende kropsvask, og beroligende badesalt. Vores produkter har milde ingredienser, der forhindrer hudirritation og tørhed, og fås i en række forskellige dufte, der passer til dit humør.

Nærende kropsplejeløsninger

Hold din hud sund og strålende med vores omfattende kropsplejeserie. Vores sortiment omfatter:

  • Fugtgivende lotions og kropsolier
  • Eksfolierende scrubs til glat hud
  • Målrettede cellulitecremer

Tilsat økologiske ingredienser som kokosolie, sheasmør, og E-vitamin, giver vores produkter varig hydrering og forbedret hudelasticitet.

Advanced Facial Skincare

Opnå en strålende teint med vores avancerede hudplejeserie til ansigtet. Vores produkter er skræddersyet til forskellige hudtyper og bekymringer, inklusive:

  • Blide rensemidler til alle hudtyper
  • Balancerende tonere
  • Målrettede serummer til specifikke hudproblemer
  • Nærende fugtighedscremer

Uanset om du har fedtet, tør, eller følsom hud, leverer vores omhyggeligt formulerede produkter effektive resultater uden at gå på kompromis med hudens sundhed.

Specialiseret pleje til hænder og fødder

Giv dine ekstremiteter den opmærksomhed, de fortjener, med vores specialiserede hånd- og fodplejeprodukter . Vores udvalg omfatter nærende håndcremer, foryngende fodscrubs, og effektive callusfjernere, der holder dine hænder og fødder bløde og glatte.

Innovative hårplejeløsninger

Opnå sundt, smukt hår med vores innovative hårplejekollektion. Vores sortiment omfatter:

  • Nærende shampoo og balsam
  • Dybdeplejende hårmasker
  • Stylingprodukter til alle hårtyper

Vores ekspertformulerede produkter fremmer stærk hårvækst, reducerer krus, og forbedrer glansen for smukke, sunde lokker.

Gentle Intimate Care

Oprethold optimal intimsundhed med vores diskrete og effektive intimplejeserie. Vores produkter omfatter pH-balancerede vaske, blide klude, og beroligende cremer, der alle er formuleret med milde ingredienser som aloe vera og kamille til sikker og grundig rensning.

Omfattende mundpleje

Opnå fremragende mundhygiejne med vores brede udvalg af mundplejeprodukter. Vores udvalg omfatter:

  • Tandpastaer med naturlige ingredienser
  • Forfriskende mundskyllemidler
  • Effektiv tandtråd

Formuleret med naturlige ingredienser som pebermynteolie og tetræolie, giver vores produkter TiB aktive egenskaber for en ren, sund mund.

Hvorfor vælge Medpak til dine behov for personlig pleje og skønhed?

Hos Medpak, er vi forpligtet til at give dig personlig pleje og skønhedsprodukter af højeste kvalitet. Vores udvalg er:

  • Omhyggeligt udvalgt fra pålidelige mærker
  • Formuleret med naturlige og økologiske ingredienser, hvor det er muligt
  • Velegnet til forskellige hudtyper og -problemer
  • Grundigt testet for kvalitet og effektivitet

Udforsk vores omfattende Personal Care & Beauty-kollektionen og find de perfekte produkter til at forbedre din egenomsorgsrutine. Fra essentielle hudplejeprodukter til hårplejeinnovationer, Medpak har alt, hvad du behøver for at se godt ud og føle dig godt tilpas.

Løft din personlige plejerutine med Medpaks førsteklasses udvalg. Din rejse mod strålende hud, sundt hår, og generelt velvære starter her!

Bade- og bruseoplevelser: Foryng og plej

Løft dit bad eller din brusebadstid med vores førsteklasses kollektion af bade- og brusebadsprodukter. Vores udvalg omfatter sæber, body wash, og badesalt, der er fremstillet med milde ingredienser for at forhindre irritation og tørhed. Vælg mellem et bredt udvalg af dufte, der passer til dit humør, uanset om du søger den beroligende duft af lavendel eller en energigivende citrusaroma.

Essential Body Care: Revitaliser og beskyt din hud

Hold din hud sund og velplejet med vores omfattende kropsplejeserie. Vores produkter omfatter lotions, olier, eksfolierende scrubs, og cellulitecremer, alle tilsat økologiske ingredienser som kokosolie, sheasmør, og vitamin E. Oplev varig hydrering og forbedret hudelasticitet, der efterlader din hud smidig og fløjlsblød.

Advanced Facial Skincare: Opnå strålende, sund hud

Opnå strålende, sund hud med vores avancerede hudplejeserie til ansigtet, med rensemidler, tonere, serummer, og fugtighedscremer. Vores produkter er skræddersyet til at passe til forskellige hudtyper og -problemer, og henvender sig til fedtet, tør, eller følsom hud. Omhyggeligt udvalgte ingredienser sikrer skånsomme, men effektive resultater, så du kan nå dine hudplejemål uden at sætte din huds velbefindende på spil.

Forkælelse af hænder og fødder: Vis dine ekstremiteter lidt kærlighed

Forkæl dine Vis mere

Medpak

Oplev Medpak – din pålidelige destination for premium sundheds- og wellnessprodukter siden 2014. Vi tilbyder nøje udvalgte kosttilskud, fitnesstilbehør og kosmetik fra Krakow, Polen til kunder i hele Europa.


  • Facebook
  • Instagram
  • Danmark (DKK kr.)

Information

  • Privatlivspolitik
  • Returpolitik
  • Servicevilkar
  • Fortrydelse
  • Foreslå et produkt

Kundeservice

  • Om os
  • Betalingsinfo
  • Forsendelsesinfo
  • Returneringer og ombytninger
  • Kolofon
  • Blog
  • Vores engrosside
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Man–fre: 08:00-16:00

Kontakt os nu

© 2026 Medpak.
Accepterede betalingsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vælg varianter

Varen er lagt i din indkøbskurv.

Se indkøbskurv