Gå til indhold

Svært tilgængelige mærker i én butik

Mærker, der er svære at finde i dit land – samlet i én butik

Hjælp og kontakt
  • Danmark (DKK kr.)
Medpak
Konto Indkøbskurv
  • Vitaminer & Kosttilskud
    • Vitaminer & Kosttilskud
    • Aminosyrer
      • L-Arginin
      • L-Carnitin
      • L-Carnosin
      • L-Citrulin
      • L-Glutathion
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl Cystein (NAC)
    • Antioxidanter
      • Alfa-liponsyre
      • Astaxanthin
      • Coenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein og zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Urter
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Katteklo (Una de Gato)
      • Curcumin og gurkemeje
      • Malkebotterod
      • Djavleklo
      • Echinacea
      • Hvidlog
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Dvargpalme
      • Rodklover
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraler
      • Krom
      • Calcium
      • Jod
      • Jern
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Silica
      • Zink
    • Vitaminer
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskeolie og omega-fedtsyrer (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Grønne fødevarer og superfoods
  • Sundhedsmål
    • Sundhedsmål
    • Hjerne og kognitiv funktion
    • Knogler, led og brusk
    • Hjerte og kredsløb
    • Detox og udrensning
    • Fordøjelsessystemet
    • Energi
    • Øjne og syn
    • Hår, hud og negle
    • Immunsystemet
    • Nyrer og urinveje
    • Luftveje
    • Søvn
    • Vægttab
    • Mænds sundhed
    • Kvinders sundhed
    Alle Sundhedsmål →
  • Sport
    • Sport
    • Kulhydrater

      Kulhydrater

      Alle Kulhydrater →
      • Carbo
      • Energigels
      • Isotoniske drikkevarer
    • Kreatin

      Kreatin

      Alle Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pra-workout

      Pra-workout

      Alle Pra-workout →
      • Pra-workout stimulanter
      • Pra-workout pump
      • Pra-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alle Proteinpulver →
      • Vegetabilsk protein
      • Valleproteinblandinger
      • Valleproteinkoncentrat (WPC)
      • Valleproteinisolat (WPI)
    • Vagtogning

      Vagtogning

      Alle Vagtogning →
      • Gainere
    • Fedtforbrandere
    • Restitution
    • Testosteronforstarkere
    Alle Sport →
  • Skønhed
    • Skønhed
    • Bad og bruser

      Bad og bruser

      Alle Bad og bruser →
      • Badetilbehor
      • Badebomber og salte
      • Kropsskrub
      • Brusegels
      • Saber
    • Kropskosmetik

      Kropskosmetik

      Alle Kropskosmetik →
      • Deodoranter og antiperspiranter
      • Bodylotion, smor, cremer og kropsolier
    • Ansigtskosmetik

      Ansigtskosmetik

      Alle Ansigtskosmetik →
      • Ojencremer
      • Ansigtscreme
      • Ansigtsyrer, olier og serums
      • Ansigtsrengoring
      • Hydrolater, tager og tonics
      • Masker og ler
    • Hander og fodder

      Hander og fodder

      Alle Hander og fodder →
      • Behandling af ligtorne, hard hud og halluks
      • Fodpleje
      • Handpleje
    • Harkosmetik

      Harkosmetik

      Alle Harkosmetik →
      • Balsam
      • Harfarvning
      • Harmasker
      • Harolier, serums og sprays
      • Shampoo
    • Intimhygiejne

      Intimhygiejne

      Alle Intimhygiejne →
      • Gels og saber
      • Bind, trusseindlag, tamponer
    • Mundpleje

      Mundpleje

      Alle Mundpleje →
      • Mundskyl
      • Tandbørster
      • Tandpasta
      • Erstatningsbørstehoveder
    • Solbeskyttelse

      Solbeskyttelse

      Alle Solbeskyttelse →
      • Solcremer, lotioner
    Alle Skønhed →
  • Makeup
    • Makeup
    • Ansigtsmakeup

      Ansigtsmakeup

      Alle Ansigtsmakeup →
      • BB- og CC-cremer
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Anden ansigtsmakeup
    • Læbemakeup

      Læbemakeup

      Alle Læbemakeup →
      • Læbestifter
      • Læbefarver og -gloss
      • Læbepleje
    • Øjenmakeup

      Øjenmakeup

      Alle Øjenmakeup →
      • Mascara
    • Makeupværktøjer og tilbehør
    Alle Makeup →
  • Mor og baby
    • Mor og baby
    • Graviditet og moderskab

      Graviditet og moderskab

      Alle Graviditet og moderskab →
      • Graviditetsplanlægning og tests
      • Pleje under graviditeten
      • Sundhed under graviditeten
      • Amning
      • Hud- og kropspleje
    • Madning af børn

      Madning af børn

      Alle Madning af børn →
      • Flaskesutter
      • Sutteflasker
      • Kopper
      • Tilbehør til madning
      • Opbevaring af mad
    • Børns sundhed
    • Børnehygiejne
    • Børneernæring
    • Sutter
    Alle Mor og baby →
  • Hjem
    • Hjem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alle Aromaterapi →
      • Diffusere og forstovere
      • Ateriske oliesat
      • Enkelte ateriske olier
      • Duftolie
      • Rogelsespinde
    • Horevarn

      Horevarn

      Alle Horevarn →
      • Orepropper mod stoj
      • Oreprop tilbehor
      • Orepropper
    • Hjemmeplejeog rengoring

      Hjemmeplejeog rengoring

      Alle Hjemmeplejeog rengoring →
      • Badevarelsesrengoringsmidler
      • Eco Zone 🍃
      • Kokkenrengoringsmidler
      • Vaskemidler
      • Universelle rengoringsmidler
      • Lugtfjernere
    • Insekt- og flatbeskyttelse

      Insekt- og flatbeskyttelse

      Alle Insekt- og flatbeskyttelse →
      • Elektroniske flatafskrakkere
      • Insektmidler
    • Kaledyr

      Kaledyr

      Alle Kaledyr →
      • Kaledyrstilbehor
      • Kaledyrsmad og godbidder
      • Kaledyrspleje og hygiejne
      • Kosttilskud til kaledyr
      • Flat- og loppebeskyttelse
    • Saunatilbehor

      Saunatilbehor

      Alle Saunatilbehor →
      • Sauna aterisk olie
      • Saunavarktoj og udstyr
    • Vandfiltrering og flasker

      Vandfiltrering og flasker

      Alle Vandfiltrering og flasker →
      • Vandflasker
      • Vandfiltre
    Alle Hjem →
  • Sundhed
    • Sundhed
    • Sund mad & ernæring

      Sund mad & ernæring

      Alle Sund mad & ernæring →
      • Drikkevarer & drikkemiks
      • Morgenmad & kornprodukter
      • Kaffe & te
      • Madolie & eddike
      • Sunde drikke & juice
      • Sunde snacks
      • Urter & krydderier
      • Marmelade, honning & søde pålegg
      • Nøddesmør
      • Pasta & nudler
      • Saucer & krydderier
      • Sportsernæring
      • Sukkererstatninger
      • Alle Sund mad & ernæring →
    • Intimsundhed

      Intimsundhed

      Alle Intimsundhed →
      • Kondomer
      • Glidecreme & intim pleje
      • Voksenprodukter
    • Medicinske forsyninger & tests
    Alle Sundhed →
  • Mærker
    • Mærker
    • Vores marker
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top marker
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nye marker
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alle Mærker →

    Mærker

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Udsalg
  • Immunsæsonen
  1. Forside
  2. Skønhed

Skønhed

(2583 produkter)
  • Bad og bruser
  • Kropskosmetik
  • Ansigtskosmetik
  • Hander og fodder
  • Harkosmetik
  • Intimhygiejne
  • Mundpleje
  • Solbeskyttelse
  • Mest relevante
  • Bestsellere
  • Alfabetisk, A-Å
  • Alfabetisk, Å-A
  • Pris, lav til høj
  • Pris, høj til lav
  • Dato, ældre til nyere
  • Dato, nyere til ældre
Vis som

  • d'Alba White Truffle Anti-Aging Serum and Cream 2-in-1 - 70 g d'Alba White Truffle Anti-Aging Serum and Cream 2-in-1 - 70 g d'Alba White Truffle Anti-Aging Serum and Cream 2-in-1 - 70 g d'Alba White Truffle Anti-Aging Serum and Cream 2-in-1 - 70 g d'Alba White Truffle Anti-Aging Serum and Cream 2-in-1 - 70 g

    d'Alba

    d'Alba White Truffle Anti-Aging Serum and Cream 2-in-1 - 70 g

    No reviews
    Vejledende pris 323,79 kr
    Enhedspris462,56 kr /100g
    Se detaljer
  • APLB Gentle Facial Gel with Glutathione and Niacinamide - 80 ml APLB Gentle Facial Gel with Glutathione and Niacinamide - 80 ml
    Udsolgt

    APLB

    APLB Gentle Facial Gel med glutathion og niacinamid - 80 ml

    No reviews
    Vejledende pris 100,89 kr
    Enhedspris126,11 kr /100ml
    Se detaljer
  • Skoczylas Cucumber Soap with Lemongrass and Lavender - 100 g

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas agurkesæbe med citrongræs og lavendel - 100 g

    No reviews
    Vejledende pris 51,59 kr
    Enhedspris515,90 kr /kg
    Se detaljer
  • Some By Mi Beta Panthenol Repair Gentle Facial Cleansing Gel - 120 ml Some By Mi Beta Panthenol Repair Gentle Facial Cleansing Gel - 120 ml
    15% rabat

    Some by Mi

    Some by Mi Beta Panthenol Repair Gentle Facial Cleansing Gel - 120 ml

    No reviews
    Tilbudspris 91,70 kr Vejledende pris 107,89 kr
    Enhedspris764,17 kr /l
    Se detaljer
  • La'dor Root Re-Boot Awakening Shampoo with Ginseng - 300 ml La'dor Root Re-Boot Awakening Shampoo with Ginseng - 300 ml La'dor Root Re-Boot Awakening Shampoo with Ginseng - 300 ml

    La'dor

    La'dor Root Re-Boot Awakening Shampoo med ginseng – 300 ml

    No reviews
    Vejledende pris 98,69 kr
    Enhedspris32,90 kr /100ml
    Se detaljer
  • Anua Heartleaf LHA Moisture Peeling Gel - 120 ml Anua Heartleaf LHA Moisture Peeling Gel - 120 ml Anua Heartleaf LHA Moisture Peeling Gel - 120 ml

    Anua

    Anua Heartleaf LHA Moisture Peeling Gel - 120 ml

    No reviews
    Vejledende pris 92,49 kr
    Enhedspris770,75 kr /l
    Se detaljer
  • Palmer's Cocoa Butter Stretch Mark Lotion Formula - 250 ml

    Palmer's

    Palmer's Cocoa Butter Stretch Mark Lotion Formula - 250 ml

    No reviews
    Vejledende pris 62,39 kr
    Enhedspris249,56 kr /l
    Se detaljer
  • Pyunkang Yul Black Tea Enriched Cream - 60 ml Pyunkang Yul Black Tea Enriched Cream - 60 ml
    Udsolgt

    Pyunkang Yul

    Pyunkang Yul Beriget creme med sort te - 60 ml

    1 review
    Vejledende pris 307,59 kr
    Enhedspris512,65 kr /100ml
    Se detaljer
  • Pyunkang Yul Calming Low pH Soothing Face Foam - 150 ml

    Pyunkang Yul

    Pyunkang Yul Beroligende ansigtsskum med lav pH-værdi - 150 ml

    No reviews
    Vejledende pris 76,99 kr
    Enhedspris51,33 kr /100ml
    Se detaljer
  • Medicube Pore One Day Serum - 30 ml Medicube Pore One Day Serum - 30 ml Medicube Pore One Day Serum - 30 ml Medicube Pore One Day Serum - 30 ml

    Medicube

    Medicube Pore One Day Serum - 30 ml

    No reviews
    Vejledende pris 138,79 kr
    Enhedspris4.626,33 kr /l
    Se detaljer
  • Herbamedicus Cooling Horse Ointment - 250 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment - 250 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment - 250 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment - 250 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment - 250 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Kølende hestesalve - 250 ml

    No reviews
    Vejledende pris 67,09 kr
    Enhedspris268,36 kr /l
    Se detaljer
  • SKIN1004 Madagascar Centella HYALU-CICA Sleeping Pack - 100 ml SKIN1004 Madagascar Centella HYALU-CICA Sleeping Pack - 100 ml SKIN1004 Madagascar Centella HYALU-CICA Sleeping Pack - 100 ml
    5% rabat

    SKIN1004

    SKIN1004 Madagaskar Centella HYALU-CICA Sleeping Pack - 100 ml

    1 review
    Tilbudspris 122,55 kr Vejledende pris 129,49 kr
    Enhedspris1.225,50 kr /l
    Se detaljer
  • The Face Shop Real Nature, Sheet Mask with Green Tea - 20 g

    The Face Shop

    The Face Shop Real Nature, Sheet Mask med grøn te - 20 g

    1 review
    Vejledende pris 9,99 kr
    Enhedspris
    Se detaljer
  • The Face Shop Real Nature, Sheet Mask with Avocado - 20 g

    The Face Shop

    The Face Shop Real Nature, Sheet Mask med avocado - 20 g

    No reviews
    Vejledende pris 15,39 kr
    Enhedspris
    Se detaljer
  • Round Lab Soybean Nourishing Toner - 300 ml
    25% rabat

    Round Lab

    Round Lab Soybean Nourishing Toner - 300 ml

    No reviews
    Tilbudspris 100,95 kr Vejledende pris 134,89 kr
    Enhedspris336,50 kr /l
    Se detaljer
  • Round Lab Mugwort Calming Toner - 300 ml
    20% rabat

    Round Lab

    Round Lab Mugwort Calming Toner - 300 ml

    No reviews
    Tilbudspris 98,62 kr Vejledende pris 123,29 kr
    Enhedspris328,73 kr /l
    Se detaljer
  • Mary&May Calendula Peptide Ageless Sleeping Mask - 110 g Mary&May Calendula Peptide Ageless Sleeping Mask - 110 g
    Udsolgt

    Mary&May

    Mary&May Calendula Peptide Ageless Sleeping Mask - 110 g

    No reviews
    Vejledende pris 163,39 kr
    Enhedspris1.485,36 kr /kg
    Se detaljer
  • Mary&May Vegan CICA Tea Tree AHA PHA Toner - 30 ml
    Udsolgt

    Mary&May

    Mary&May Vegan CICA Tea Tree AHA PHA Toner - 30 ml

    No reviews
    Vejledende pris 24,59 kr
    Enhedspris81,97 kr /100ml
    Se detaljer
  • Jumiso Snail Mucin 88 + Peptide Facial Cream - 100 ml Jumiso Snail Mucin 88 + Peptide Facial Cream - 100 ml Jumiso Snail Mucin 88 + Peptide Facial Cream - 100 ml

    Jumiso

    Jumiso Snail Mucin 88 + Peptide Facial Cream - 100 ml

    No reviews
    Vejledende pris 169,59 kr
    Enhedspris169,59 kr /100ml
    Se detaljer
  • I'm From Rice Cream - 50 g

    I'm From

    Riscreme - 50 g

    No reviews
    Vejledende pris 205,09 kr
    Enhedspris4.101,80 kr /kg
    Se detaljer
  • Etude Zero Sebum Drying Powder - 4 g
    Udsolgt

    Etude

    Etude Zero Sebum Drying pulver - 4 g

    No reviews
    Vejledende pris 52,39 kr
    Enhedspris130,98 kr /10g
    Se detaljer
  • Dr. Jart+ Dermask Micro Jet Clearing Solution Mask - 5 pieces
    Udsolgt

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Derma sk Micro Jet Clearing Solution Mask - 5 stk.

    No reviews
    Vejledende pris 155,69 kr
    Enhedspris31,14 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • The Face Shop Rice Ceramide Moisturizing Toner - 150 ml The Face Shop Rice Ceramide Moisturizing Toner - 150 ml The Face Shop Rice Ceramide Moisturizing Toner - 150 ml The Face Shop Rice Ceramide Moisturizing Toner - 150 ml

    The Face Shop

    The Face Shop Rice Ceramide fugtgivende toner - 150 ml

    2 reviews
    Vejledende pris 104,09 kr
    Enhedspris693,93 kr /l
    Se detaljer
  • COSRX Refresh AHA BHA Vitamin C Daily Toner - 150 ml COSRX Refresh AHA BHA Vitamin C Daily Toner - 150 ml
    Udsolgt

    COSRX

    COSRX Refresh AHA BHA C-vitamin Daily Toner - 150 ml

    No reviews
    Vejledende pris 103,29 kr
    Enhedspris688,60 kr /l
    Se detaljer
  • Forrige
  • Side 46 / 108
  • 1
  • …
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • …
  • 108
  • Næste

Opdag det perfekte sortiment af førsteklasses produkter til personlig pleje og skønhed, så du kan blive ved med at se fantastisk ud og føle dig godt tilpas. Vores udvalg af personlig pleje og skønhedsprodukter indeholder et omfattende udvalg af produkter til alle aspekter af din egenomsorgsrutine, fra badning og hudpleje til mundhygiejne og intimpleje.

Forfriskende

Løft din egenomsorg med førsteklasses personlig pleje og skønhedsprodukter

Hos Medpak, tilbyder vi et omfattende udvalg af førsteklasses personlig pleje og skønhedsprodukter, der er designet til at forbedre din daglige rutine. Vores nøje udvalgte udvalg dækker alle aspekter af egenomsorg, og sikrer, at du ser godt ud og har det godt fra top til tå.

Luksuriøse produkter til bad og brusebad

Forvandl din badeoplevelse med vores førsteklasses produkter til bad og brusebad. Vælg mellem en række blide sæber, forfriskende kropsvask, og beroligende badesalt. Vores produkter har milde ingredienser, der forhindrer hudirritation og tørhed, og fås i en række forskellige dufte, der passer til dit humør.

Nærende kropsplejeløsninger

Hold din hud sund og strålende med vores omfattende kropsplejeserie. Vores sortiment omfatter:

  • Fugtgivende lotions og kropsolier
  • Eksfolierende scrubs til glat hud
  • Målrettede cellulitecremer

Tilsat økologiske ingredienser som kokosolie, sheasmør, og E-vitamin, giver vores produkter varig hydrering og forbedret hudelasticitet.

Advanced Facial Skincare

Opnå en strålende teint med vores avancerede hudplejeserie til ansigtet. Vores produkter er skræddersyet til forskellige hudtyper og bekymringer, inklusive:

  • Blide rensemidler til alle hudtyper
  • Balancerende tonere
  • Målrettede serummer til specifikke hudproblemer
  • Nærende fugtighedscremer

Uanset om du har fedtet, tør, eller følsom hud, leverer vores omhyggeligt formulerede produkter effektive resultater uden at gå på kompromis med hudens sundhed.

Specialiseret pleje til hænder og fødder

Giv dine ekstremiteter den opmærksomhed, de fortjener, med vores specialiserede hånd- og fodplejeprodukter . Vores udvalg omfatter nærende håndcremer, foryngende fodscrubs, og effektive callusfjernere, der holder dine hænder og fødder bløde og glatte.

Innovative hårplejeløsninger

Opnå sundt, smukt hår med vores innovative hårplejekollektion. Vores sortiment omfatter:

  • Nærende shampoo og balsam
  • Dybdeplejende hårmasker
  • Stylingprodukter til alle hårtyper

Vores ekspertformulerede produkter fremmer stærk hårvækst, reducerer krus, og forbedrer glansen for smukke, sunde lokker.

Gentle Intimate Care

Oprethold optimal intimsundhed med vores diskrete og effektive intimplejeserie. Vores produkter omfatter pH-balancerede vaske, blide klude, og beroligende cremer, der alle er formuleret med milde ingredienser som aloe vera og kamille til sikker og grundig rensning.

Omfattende mundpleje

Opnå fremragende mundhygiejne med vores brede udvalg af mundplejeprodukter. Vores udvalg omfatter:

  • Tandpastaer med naturlige ingredienser
  • Forfriskende mundskyllemidler
  • Effektiv tandtråd

Formuleret med naturlige ingredienser som pebermynteolie og tetræolie, giver vores produkter TiB aktive egenskaber for en ren, sund mund.

Hvorfor vælge Medpak til dine behov for personlig pleje og skønhed?

Hos Medpak, er vi forpligtet til at give dig personlig pleje og skønhedsprodukter af højeste kvalitet. Vores udvalg er:

  • Omhyggeligt udvalgt fra pålidelige mærker
  • Formuleret med naturlige og økologiske ingredienser, hvor det er muligt
  • Velegnet til forskellige hudtyper og -problemer
  • Grundigt testet for kvalitet og effektivitet

Udforsk vores omfattende Personal Care & Beauty-kollektionen og find de perfekte produkter til at forbedre din egenomsorgsrutine. Fra essentielle hudplejeprodukter til hårplejeinnovationer, Medpak har alt, hvad du behøver for at se godt ud og føle dig godt tilpas.

Løft din personlige plejerutine med Medpaks førsteklasses udvalg. Din rejse mod strålende hud, sundt hår, og generelt velvære starter her!

Bade- og bruseoplevelser: Foryng og plej

Løft dit bad eller din brusebadstid med vores førsteklasses kollektion af bade- og brusebadsprodukter. Vores udvalg omfatter sæber, body wash, og badesalt, der er fremstillet med milde ingredienser for at forhindre irritation og tørhed. Vælg mellem et bredt udvalg af dufte, der passer til dit humør, uanset om du søger den beroligende duft af lavendel eller en energigivende citrusaroma.

Essential Body Care: Revitaliser og beskyt din hud

Hold din hud sund og velplejet med vores omfattende kropsplejeserie. Vores produkter omfatter lotions, olier, eksfolierende scrubs, og cellulitecremer, alle tilsat økologiske ingredienser som kokosolie, sheasmør, og vitamin E. Oplev varig hydrering og forbedret hudelasticitet, der efterlader din hud smidig og fløjlsblød.

Advanced Facial Skincare: Opnå strålende, sund hud

Opnå strålende, sund hud med vores avancerede hudplejeserie til ansigtet, med rensemidler, tonere, serummer, og fugtighedscremer. Vores produkter er skræddersyet til at passe til forskellige hudtyper og -problemer, og henvender sig til fedtet, tør, eller følsom hud. Omhyggeligt udvalgte ingredienser sikrer skånsomme, men effektive resultater, så du kan nå dine hudplejemål uden at sætte din huds velbefindende på spil.

Forkælelse af hænder og fødder: Vis dine ekstremiteter lidt kærlighed

Forkæl dine Vis mere

Medpak

Oplev Medpak – din pålidelige destination for premium sundheds- og wellnessprodukter siden 2014. Vi tilbyder nøje udvalgte kosttilskud, fitnesstilbehør og kosmetik fra Krakow, Polen til kunder i hele Europa.


  • Facebook
  • Instagram
  • Danmark (DKK kr.)

Information

  • Privatlivspolitik
  • Returpolitik
  • Servicevilkar
  • Fortrydelse
  • Foreslå et produkt

Kundeservice

  • Om os
  • Betalingsinfo
  • Forsendelsesinfo
  • Returneringer og ombytninger
  • Kolofon
  • Blog
  • Vores engrosside
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Man–fre: 08:00-16:00

Kontakt os nu

© 2026 Medpak.
Accepterede betalingsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vælg varianter

Varen er lagt i din indkøbskurv.

Se indkøbskurv