Gå til indhold

Svært tilgængelige mærker i én butik

Mærker, der er svære at finde i dit land – samlet i én butik

Hjælp og kontakt
  • Danmark (DKK kr.)
Medpak
Konto Indkøbskurv
  • Vitaminer & Kosttilskud
    • Vitaminer & Kosttilskud
    • Aminosyrer
      • L-Arginin
      • L-Carnitin
      • L-Carnosin
      • L-Citrulin
      • L-Glutathion
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl Cystein (NAC)
    • Antioxidanter
      • Alfa-liponsyre
      • Astaxanthin
      • Coenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein og zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Urter
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Katteklo (Una de Gato)
      • Curcumin og gurkemeje
      • Malkebotterod
      • Djavleklo
      • Echinacea
      • Hvidlog
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Dvargpalme
      • Rodklover
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraler
      • Krom
      • Calcium
      • Jod
      • Jern
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Silica
      • Zink
    • Vitaminer
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskeolie og omega-fedtsyrer (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Grønne fødevarer og superfoods
  • Sundhedsmål
    • Sundhedsmål
    • Hjerne og kognitiv funktion
    • Knogler, led og brusk
    • Hjerte og kredsløb
    • Detox og udrensning
    • Fordøjelsessystemet
    • Energi
    • Øjne og syn
    • Hår, hud og negle
    • Immunsystemet
    • Nyrer og urinveje
    • Luftveje
    • Søvn
    • Vægttab
    • Mænds sundhed
    • Kvinders sundhed
    Alle Sundhedsmål →
  • Sport
    • Sport
    • Kulhydrater

      Kulhydrater

      Alle Kulhydrater →
      • Carbo
      • Energigels
      • Isotoniske drikkevarer
    • Kreatin

      Kreatin

      Alle Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pra-workout

      Pra-workout

      Alle Pra-workout →
      • Pra-workout stimulanter
      • Pra-workout pump
      • Pra-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alle Proteinpulver →
      • Vegetabilsk protein
      • Valleproteinblandinger
      • Valleproteinkoncentrat (WPC)
      • Valleproteinisolat (WPI)
    • Vagtogning

      Vagtogning

      Alle Vagtogning →
      • Gainere
    • Fedtforbrandere
    • Restitution
    • Testosteronforstarkere
    Alle Sport →
  • Skønhed
    • Skønhed
    • Bad og bruser

      Bad og bruser

      Alle Bad og bruser →
      • Badetilbehor
      • Badebomber og salte
      • Kropsskrub
      • Brusegels
      • Saber
    • Kropskosmetik

      Kropskosmetik

      Alle Kropskosmetik →
      • Deodoranter og antiperspiranter
      • Bodylotion, smor, cremer og kropsolier
    • Ansigtskosmetik

      Ansigtskosmetik

      Alle Ansigtskosmetik →
      • Ojencremer
      • Ansigtscreme
      • Ansigtsyrer, olier og serums
      • Ansigtsrengoring
      • Hydrolater, tager og tonics
      • Masker og ler
    • Hander og fodder

      Hander og fodder

      Alle Hander og fodder →
      • Behandling af ligtorne, hard hud og halluks
      • Fodpleje
      • Handpleje
    • Harkosmetik

      Harkosmetik

      Alle Harkosmetik →
      • Balsam
      • Harfarvning
      • Harmasker
      • Harolier, serums og sprays
      • Shampoo
    • Intimhygiejne

      Intimhygiejne

      Alle Intimhygiejne →
      • Gels og saber
      • Bind, trusseindlag, tamponer
    • Mundpleje

      Mundpleje

      Alle Mundpleje →
      • Mundskyl
      • Tandbørster
      • Tandpasta
      • Erstatningsbørstehoveder
    • Solbeskyttelse

      Solbeskyttelse

      Alle Solbeskyttelse →
      • Solcremer, lotioner
    Alle Skønhed →
  • Makeup
    • Makeup
    • Ansigtsmakeup

      Ansigtsmakeup

      Alle Ansigtsmakeup →
      • BB- og CC-cremer
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Anden ansigtsmakeup
    • Læbemakeup

      Læbemakeup

      Alle Læbemakeup →
      • Læbestifter
      • Læbefarver og -gloss
      • Læbepleje
    • Øjenmakeup

      Øjenmakeup

      Alle Øjenmakeup →
      • Mascara
    • Makeupværktøjer og tilbehør
    Alle Makeup →
  • Mor og baby
    • Mor og baby
    • Graviditet og moderskab

      Graviditet og moderskab

      Alle Graviditet og moderskab →
      • Graviditetsplanlægning og tests
      • Pleje under graviditeten
      • Sundhed under graviditeten
      • Amning
      • Hud- og kropspleje
    • Madning af børn

      Madning af børn

      Alle Madning af børn →
      • Flaskesutter
      • Sutteflasker
      • Kopper
      • Tilbehør til madning
      • Opbevaring af mad
    • Børns sundhed
    • Børnehygiejne
    • Børneernæring
    • Sutter
    Alle Mor og baby →
  • Hjem
    • Hjem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alle Aromaterapi →
      • Diffusere og forstovere
      • Ateriske oliesat
      • Enkelte ateriske olier
      • Duftolie
      • Rogelsespinde
    • Horevarn

      Horevarn

      Alle Horevarn →
      • Orepropper mod stoj
      • Oreprop tilbehor
      • Orepropper
    • Hjemmeplejeog rengoring

      Hjemmeplejeog rengoring

      Alle Hjemmeplejeog rengoring →
      • Badevarelsesrengoringsmidler
      • Eco Zone 🍃
      • Kokkenrengoringsmidler
      • Vaskemidler
      • Universelle rengoringsmidler
      • Lugtfjernere
    • Insekt- og flatbeskyttelse

      Insekt- og flatbeskyttelse

      Alle Insekt- og flatbeskyttelse →
      • Elektroniske flatafskrakkere
      • Insektmidler
    • Kaledyr

      Kaledyr

      Alle Kaledyr →
      • Kaledyrstilbehor
      • Kaledyrsmad og godbidder
      • Kaledyrspleje og hygiejne
      • Kosttilskud til kaledyr
      • Flat- og loppebeskyttelse
    • Saunatilbehor

      Saunatilbehor

      Alle Saunatilbehor →
      • Sauna aterisk olie
      • Saunavarktoj og udstyr
    • Vandfiltrering og flasker

      Vandfiltrering og flasker

      Alle Vandfiltrering og flasker →
      • Vandflasker
      • Vandfiltre
    Alle Hjem →
  • Sundhed
    • Sundhed
    • Sund mad & ernæring

      Sund mad & ernæring

      Alle Sund mad & ernæring →
      • Drikkevarer & drikkemiks
      • Morgenmad & kornprodukter
      • Kaffe & te
      • Madolie & eddike
      • Sunde drikke & juice
      • Sunde snacks
      • Urter & krydderier
      • Marmelade, honning & søde pålegg
      • Nøddesmør
      • Pasta & nudler
      • Saucer & krydderier
      • Sportsernæring
      • Sukkererstatninger
      • Alle Sund mad & ernæring →
    • Intimsundhed

      Intimsundhed

      Alle Intimsundhed →
      • Kondomer
      • Glidecreme & intim pleje
      • Voksenprodukter
    • Medicinske forsyninger & tests
    Alle Sundhed →
  • Mærker
    • Mærker
    • Vores marker
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top marker
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nye marker
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alle Mærker →

    Mærker

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Udsalg
  • Immunsæsonen
  1. Forside
  2. Skønhed

Skønhed

(2583 produkter)
  • Bad og bruser
  • Kropskosmetik
  • Ansigtskosmetik
  • Hander og fodder
  • Harkosmetik
  • Intimhygiejne
  • Mundpleje
  • Solbeskyttelse
  • Mest relevante
  • Bestsellere
  • Alfabetisk, A-Å
  • Alfabetisk, Å-A
  • Pris, lav til høj
  • Pris, høj til lav
  • Dato, ældre til nyere
  • Dato, nyere til ældre
Vis som

  • Dr. Ceuracle Hyal Reyouth Moist Sun SPF 50+ - 50 ml

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Hyal Reyouth Moist Sun SPF 50+ - 50 ml

    No reviews
    Vejledende pris 181,89 kr
    Enhedspris363,78 kr /100ml
    Se detaljer
  • SKIN1004 Madagascar Centella Toning Toner - 400 ml
    15% rabat

    SKIN1004

    SKIN1004 Madagascar Centella Toning Toner - 400 ml

    No reviews
    Tilbudspris 173,44 kr Vejledende pris 204,29 kr
    Enhedspris433,60 kr /l
    Se detaljer
  • Isntree Hyaluronic Acid Toner Plus - 200 ml

    Isntree

    Isntree Hyaluronic Acid Toner Plus - 200 ml

    No reviews
    Vejledende pris 130,99 kr
    Enhedspris65,50 kr /100ml
    Se detaljer
  • Isntree Hyaluronic Acid Airy Sun Stick SPF50+ - 22 g Isntree Hyaluronic Acid Airy Sun Stick SPF50+ - 22 g

    Isntree

    Isntree Hyaluronic Acid Airy Sun Stick SPF50+ - 22 g

    No reviews
    Vejledende pris 110,19 kr
    Enhedspris500,86 kr /100g
    Se detaljer
  • COSRX Propolis Light Ampule - 30 ml COSRX Propolis Light Ampule - 30 ml

    COSRX

    COSRX Propolis Light Ampule - 30 ml

    1 review
    Vejledende pris 140,29 kr
    Enhedspris4.676,33 kr /l
    Se detaljer
  • Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Pink Grapefruit - 45 g Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Pink Grapefruit - 45 g Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Pink Grapefruit - 45 g

    Ben&Anna

    Ben&Anna Soda-based Deodorant i Cream Pink Grapefruit - 45 g

    No reviews
    Vejledende pris 65,49 kr
    Enhedspris14,55 kr /10g
    Se detaljer
  • Ben&Anna Whitening Toothpaste with Activated Charcoal - 100 ml Ben&Anna Whitening Toothpaste with Activated Charcoal - 100 ml Ben&Anna Whitening Toothpaste with Activated Charcoal - 100 ml Ben&Anna Whitening Toothpaste with Activated Charcoal - 100 ml Ben&Anna Whitening Toothpaste with Activated Charcoal - 100 ml Ben&Anna Whitening Toothpaste with Activated Charcoal - 100 ml Ben&Anna Whitening Toothpaste with Activated Charcoal - 100 ml Ben&Anna Whitening Toothpaste with Activated Charcoal - 100 ml Ben&Anna Whitening Toothpaste with Activated Charcoal - 100 ml

    Ben&Anna

    Ben&Anna Whitening-tandpasta med aktivt kul - 100 ml

    No reviews
    Vejledende pris 70,09 kr
    Enhedspris70,09 kr /100ml
    Se detaljer
  • Banila Co Clean It Zero Original Makeup Remover Lotion - 180 ml

    Banila Co

    Banila Co Clean It Zero Original Makeup Remover Lotion - 180 ml

    2 reviews
    Vejledende pris 192,69 kr
    Enhedspris107,05 kr /100ml
    Se detaljer
  • A'Pieu Pure Block Aqua Sun Gel SPF 50+ PA++ - 50 ml A'Pieu Pure Block Aqua Sun Gel SPF 50+ PA++ - 50 ml A'Pieu Pure Block Aqua Sun Gel SPF 50+ PA++ - 50 ml

    A'Pieu

    A'Pieu Pure Block Aqua Sun Gel SPF 50+ PA++ - 50 ml

    No reviews
    Vejledende pris 154,09 kr
    Enhedspris308,18 kr /100ml
    Se detaljer
  • Pyunkang Yul Cleansing Foam - 150 ml Pyunkang Yul Cleansing Foam - 150 ml Pyunkang Yul Cleansing Foam - 150 ml Pyunkang Yul Cleansing Foam - 150 ml
    25% rabat

    Pyunkang Yul

    Pyunkang Yul Renseskum - 150 ml

    No reviews
    Tilbudspris 63,19 kr Vejledende pris 84,79 kr
    Enhedspris42,13 kr /100ml
    Se detaljer
  • Ben&Anna Mouthwash Aloe Sage Mint Oil - 500 ml
    Udsolgt

    Ben&Anna

    Ben&Anna Mundskyl Aloe Salvie Mynteolie - 500 ml

    No reviews
    Vejledende pris 113,99 kr
    Enhedspris227,98 kr /l
    Se detaljer
  • Missha Tweezerman Classic Lash Curler, Silver - 1 Piece Missha Tweezerman Classic Lash Curler, Silver - 1 Piece

    Missha

    Missha Tweezerman Classic Lash Curler, Sølv - 1 stk.

    No reviews
    Vejledende pris 37,79 kr
    Enhedspris
    Se detaljer
  • Mary&May Spicule Collagen PDRN Anti-Ageing Cream - 15 g Mary&May Spicule Collagen PDRN Anti-Ageing Cream - 15 g Mary&May Spicule Collagen PDRN Anti-Ageing Cream - 15 g
    20% rabat

    Mary&May

    Mary&May Spicule Collagen PDRN Anti-Ageing Cream - 15 g

    No reviews
    Tilbudspris 61,58 kr Vejledende pris 76,99 kr
    Enhedspris410,53 kr /100g
    Se detaljer
  • Jumiso Niacinamide 20 Brightening Face Serum - 40 ml Jumiso Niacinamide 20 Brightening Face Serum - 40 ml Jumiso Niacinamide 20 Brightening Face Serum - 40 ml

    Jumiso

    Jumiso Niacinamide 20 Brightening Face Serum - 40 ml

    1 review
    Vejledende pris 115,59 kr
    Enhedspris288,98 kr /100ml
    Se detaljer
  • Shiseido Senka Perfect Whip Gentle Face Wash Foam - 100 g Shiseido Senka Perfect Whip Gentle Face Wash Foam - 100 g
    Udsolgt

    Shiseido

    Shiseido Senka Perfect Whip Gentle Face Wash Foam - 100 g

    No reviews
    Vejledende pris 72,39 kr
    Enhedspris723,90 kr /kg
    Se detaljer
  • COSRX Skin Barrier Moisturising Face Cream - 450 ml COSRX Skin Barrier Moisturising Face Cream - 450 ml COSRX Skin Barrier Moisturising Face Cream - 450 ml
    20% rabat

    COSRX

    COSRX Skin Barrier Moisturising Face Cream - 450 ml

    1 review
    Tilbudspris 119,43 kr Vejledende pris 149,49 kr
    Enhedspris265,40 kr /l
    Se detaljer
  • Celimax Pore+Dark Spot Brightening Face Pads - 40 Pieces Celimax Pore+Dark Spot Brightening Face Pads - 40 Pieces Celimax Pore+Dark Spot Brightening Face Pads - 40 Pieces Celimax Pore+Dark Spot Brightening Face Pads - 40 Pieces

    Celimax

    Celimax Pore+Dark Spot Brightening Face Pads - 40 stk.

    No reviews
    Vejledende pris 114,89 kr
    Enhedspris2,87 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Dr. Nineteen PoreXsome CollaBooster Poreshot Cream - 50 ml Dr. Nineteen PoreXsome CollaBooster Poreshot Cream - 50 ml Dr. Nineteen PoreXsome CollaBooster Poreshot Cream - 50 ml
    25% rabat

    Dr. Nineteen

    Dr. Nineteen PoreXsome CollaBooster Poreshot Cream - 50 ml

    No reviews
    Tilbudspris 131,82 kr Vejledende pris 175,79 kr
    Enhedspris263,64 kr /100ml
    Se detaljer
  • Foligain Treatment for Thinning Hair for Women - 59 ml Foligain Treatment for Thinning Hair for Women - 59 ml Foligain Treatment for Thinning Hair for Women - 59 ml Foligain Treatment for Thinning Hair for Women - 59 ml Foligain Treatment for Thinning Hair for Women - 59 ml Foligain Treatment for Thinning Hair for Women - 59 ml

    Foligain

    Foligain-behandling mod tyndt hår til kvinder – 59 ml

    1 review
    Vejledende pris 291,39 kr
    Enhedspris493,88 kr /100ml
    Se detaljer
  • VT Cosmetics Reedle Shot 100 - 10 x 2 ml VT Cosmetics Reedle Shot 100 - 10 x 2 ml

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Reedle Shot 100 - 10 x 2 ml

    1 review
    Vejledende pris 66,19 kr
    Enhedspris6,62 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • APLB Strengthening Serum with Hyaluronic Acid and Ceramides - 40 ml APLB Strengthening Serum with Hyaluronic Acid and Ceramides - 40 ml
    15% rabat

    APLB

    APLB Strengthening Serum med hyaluronsyre og ceramider - 40 ml

    1 review
    Tilbudspris 65,43 kr Vejledende pris 76,99 kr
    Enhedspris163,58 kr /100ml
    Se detaljer
  • Medi-Peel Peptide Naite 1000 Shot Neck Stick - 20 g Medi-Peel Peptide Naite 1000 Shot Neck Stick - 20 g Medi-Peel Peptide Naite 1000 Shot Neck Stick - 20 g
    Udsolgt

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide Naite 1000 Shot Neck Stick - 20 g

    No reviews
    Vejledende pris 160,29 kr
    Enhedspris801,45 kr /100ml
    Se detaljer
  • VT Cosmetics Reedle Shot Vita-Light Cream - 50 ml VT Cosmetics Reedle Shot Vita-Light Cream - 50 ml
    5% rabat

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Reedle Shot Vita-Light Cream - 50 ml

    No reviews
    Tilbudspris 161,11 kr Vejledende pris 169,59 kr
    Enhedspris322,22 kr /100ml
    Se detaljer
  • Laneige Cica Sleeping Mask - 60 ml Laneige Cica Sleeping Mask - 60 ml
    Udsolgt

    Laneige

    Laneige Cica Sleeping Mask - 60 ml

    No reviews
    Vejledende pris 231,19 kr
    Enhedspris3.853,17 kr /l
    Se detaljer
  • Forrige
  • Side 38 / 108
  • 1
  • …
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • …
  • 108
  • Næste

Opdag det perfekte sortiment af førsteklasses produkter til personlig pleje og skønhed, så du kan blive ved med at se fantastisk ud og føle dig godt tilpas. Vores udvalg af personlig pleje og skønhedsprodukter indeholder et omfattende udvalg af produkter til alle aspekter af din egenomsorgsrutine, fra badning og hudpleje til mundhygiejne og intimpleje.

Forfriskende

Løft din egenomsorg med førsteklasses personlig pleje og skønhedsprodukter

Hos Medpak, tilbyder vi et omfattende udvalg af førsteklasses personlig pleje og skønhedsprodukter, der er designet til at forbedre din daglige rutine. Vores nøje udvalgte udvalg dækker alle aspekter af egenomsorg, og sikrer, at du ser godt ud og har det godt fra top til tå.

Luksuriøse produkter til bad og brusebad

Forvandl din badeoplevelse med vores førsteklasses produkter til bad og brusebad. Vælg mellem en række blide sæber, forfriskende kropsvask, og beroligende badesalt. Vores produkter har milde ingredienser, der forhindrer hudirritation og tørhed, og fås i en række forskellige dufte, der passer til dit humør.

Nærende kropsplejeløsninger

Hold din hud sund og strålende med vores omfattende kropsplejeserie. Vores sortiment omfatter:

  • Fugtgivende lotions og kropsolier
  • Eksfolierende scrubs til glat hud
  • Målrettede cellulitecremer

Tilsat økologiske ingredienser som kokosolie, sheasmør, og E-vitamin, giver vores produkter varig hydrering og forbedret hudelasticitet.

Advanced Facial Skincare

Opnå en strålende teint med vores avancerede hudplejeserie til ansigtet. Vores produkter er skræddersyet til forskellige hudtyper og bekymringer, inklusive:

  • Blide rensemidler til alle hudtyper
  • Balancerende tonere
  • Målrettede serummer til specifikke hudproblemer
  • Nærende fugtighedscremer

Uanset om du har fedtet, tør, eller følsom hud, leverer vores omhyggeligt formulerede produkter effektive resultater uden at gå på kompromis med hudens sundhed.

Specialiseret pleje til hænder og fødder

Giv dine ekstremiteter den opmærksomhed, de fortjener, med vores specialiserede hånd- og fodplejeprodukter . Vores udvalg omfatter nærende håndcremer, foryngende fodscrubs, og effektive callusfjernere, der holder dine hænder og fødder bløde og glatte.

Innovative hårplejeløsninger

Opnå sundt, smukt hår med vores innovative hårplejekollektion. Vores sortiment omfatter:

  • Nærende shampoo og balsam
  • Dybdeplejende hårmasker
  • Stylingprodukter til alle hårtyper

Vores ekspertformulerede produkter fremmer stærk hårvækst, reducerer krus, og forbedrer glansen for smukke, sunde lokker.

Gentle Intimate Care

Oprethold optimal intimsundhed med vores diskrete og effektive intimplejeserie. Vores produkter omfatter pH-balancerede vaske, blide klude, og beroligende cremer, der alle er formuleret med milde ingredienser som aloe vera og kamille til sikker og grundig rensning.

Omfattende mundpleje

Opnå fremragende mundhygiejne med vores brede udvalg af mundplejeprodukter. Vores udvalg omfatter:

  • Tandpastaer med naturlige ingredienser
  • Forfriskende mundskyllemidler
  • Effektiv tandtråd

Formuleret med naturlige ingredienser som pebermynteolie og tetræolie, giver vores produkter TiB aktive egenskaber for en ren, sund mund.

Hvorfor vælge Medpak til dine behov for personlig pleje og skønhed?

Hos Medpak, er vi forpligtet til at give dig personlig pleje og skønhedsprodukter af højeste kvalitet. Vores udvalg er:

  • Omhyggeligt udvalgt fra pålidelige mærker
  • Formuleret med naturlige og økologiske ingredienser, hvor det er muligt
  • Velegnet til forskellige hudtyper og -problemer
  • Grundigt testet for kvalitet og effektivitet

Udforsk vores omfattende Personal Care & Beauty-kollektionen og find de perfekte produkter til at forbedre din egenomsorgsrutine. Fra essentielle hudplejeprodukter til hårplejeinnovationer, Medpak har alt, hvad du behøver for at se godt ud og føle dig godt tilpas.

Løft din personlige plejerutine med Medpaks førsteklasses udvalg. Din rejse mod strålende hud, sundt hår, og generelt velvære starter her!

Bade- og bruseoplevelser: Foryng og plej

Løft dit bad eller din brusebadstid med vores førsteklasses kollektion af bade- og brusebadsprodukter. Vores udvalg omfatter sæber, body wash, og badesalt, der er fremstillet med milde ingredienser for at forhindre irritation og tørhed. Vælg mellem et bredt udvalg af dufte, der passer til dit humør, uanset om du søger den beroligende duft af lavendel eller en energigivende citrusaroma.

Essential Body Care: Revitaliser og beskyt din hud

Hold din hud sund og velplejet med vores omfattende kropsplejeserie. Vores produkter omfatter lotions, olier, eksfolierende scrubs, og cellulitecremer, alle tilsat økologiske ingredienser som kokosolie, sheasmør, og vitamin E. Oplev varig hydrering og forbedret hudelasticitet, der efterlader din hud smidig og fløjlsblød.

Advanced Facial Skincare: Opnå strålende, sund hud

Opnå strålende, sund hud med vores avancerede hudplejeserie til ansigtet, med rensemidler, tonere, serummer, og fugtighedscremer. Vores produkter er skræddersyet til at passe til forskellige hudtyper og -problemer, og henvender sig til fedtet, tør, eller følsom hud. Omhyggeligt udvalgte ingredienser sikrer skånsomme, men effektive resultater, så du kan nå dine hudplejemål uden at sætte din huds velbefindende på spil.

Forkælelse af hænder og fødder: Vis dine ekstremiteter lidt kærlighed

Forkæl dine Vis mere

Medpak

Oplev Medpak – din pålidelige destination for premium sundheds- og wellnessprodukter siden 2014. Vi tilbyder nøje udvalgte kosttilskud, fitnesstilbehør og kosmetik fra Krakow, Polen til kunder i hele Europa.


  • Facebook
  • Instagram
  • Danmark (DKK kr.)

Information

  • Privatlivspolitik
  • Returpolitik
  • Servicevilkar
  • Fortrydelse
  • Foreslå et produkt

Kundeservice

  • Om os
  • Betalingsinfo
  • Forsendelsesinfo
  • Returneringer og ombytninger
  • Kolofon
  • Blog
  • Vores engrosside
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Man–fre: 08:00-16:00

Kontakt os nu

© 2026 Medpak.
Accepterede betalingsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vælg varianter

Varen er lagt i din indkøbskurv.

Se indkøbskurv