Gå til indhold

Svært tilgængelige mærker i én butik

Mærker, der er svære at finde i dit land – samlet i én butik

Hjælp og kontakt
  • Danmark (DKK kr.)
Medpak
Konto Indkøbskurv
  • Vitaminer & Kosttilskud
    • Vitaminer & Kosttilskud
    • Aminosyrer
      • L-Arginin
      • L-Carnitin
      • L-Carnosin
      • L-Citrulin
      • L-Glutathion
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl Cystein (NAC)
    • Antioxidanter
      • Alfa-liponsyre
      • Astaxanthin
      • Coenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein og zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Urter
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Katteklo (Una de Gato)
      • Curcumin og gurkemeje
      • Malkebotterod
      • Djavleklo
      • Echinacea
      • Hvidlog
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Dvargpalme
      • Rodklover
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraler
      • Krom
      • Calcium
      • Jod
      • Jern
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Silica
      • Zink
    • Vitaminer
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskeolie og omega-fedtsyrer (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Grønne fødevarer og superfoods
  • Sundhedsmål
    • Sundhedsmål
    • Hjerne og kognitiv funktion
    • Knogler, led og brusk
    • Hjerte og kredsløb
    • Detox og udrensning
    • Fordøjelsessystemet
    • Energi
    • Øjne og syn
    • Hår, hud og negle
    • Immunsystemet
    • Nyrer og urinveje
    • Luftveje
    • Søvn
    • Vægttab
    • Mænds sundhed
    • Kvinders sundhed
    Alle Sundhedsmål →
  • Sport
    • Sport
    • Kulhydrater

      Kulhydrater

      Alle Kulhydrater →
      • Carbo
      • Energigels
      • Isotoniske drikkevarer
    • Kreatin

      Kreatin

      Alle Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pra-workout

      Pra-workout

      Alle Pra-workout →
      • Pra-workout stimulanter
      • Pra-workout pump
      • Pra-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alle Proteinpulver →
      • Vegetabilsk protein
      • Valleproteinblandinger
      • Valleproteinkoncentrat (WPC)
      • Valleproteinisolat (WPI)
    • Vagtogning

      Vagtogning

      Alle Vagtogning →
      • Gainere
    • Fedtforbrandere
    • Restitution
    • Testosteronforstarkere
    Alle Sport →
  • Skønhed
    • Skønhed
    • Bad og bruser

      Bad og bruser

      Alle Bad og bruser →
      • Badetilbehor
      • Badebomber og salte
      • Kropsskrub
      • Brusegels
      • Saber
    • Kropskosmetik

      Kropskosmetik

      Alle Kropskosmetik →
      • Deodoranter og antiperspiranter
      • Bodylotion, smor, cremer og kropsolier
    • Ansigtskosmetik

      Ansigtskosmetik

      Alle Ansigtskosmetik →
      • Ojencremer
      • Ansigtscreme
      • Ansigtsyrer, olier og serums
      • Ansigtsrengoring
      • Hydrolater, tager og tonics
      • Masker og ler
    • Hander og fodder

      Hander og fodder

      Alle Hander og fodder →
      • Behandling af ligtorne, hard hud og halluks
      • Fodpleje
      • Handpleje
    • Harkosmetik

      Harkosmetik

      Alle Harkosmetik →
      • Balsam
      • Harfarvning
      • Harmasker
      • Harolier, serums og sprays
      • Shampoo
    • Intimhygiejne

      Intimhygiejne

      Alle Intimhygiejne →
      • Gels og saber
      • Bind, trusseindlag, tamponer
    • Mundpleje

      Mundpleje

      Alle Mundpleje →
      • Mundskyl
      • Tandbørster
      • Tandpasta
      • Erstatningsbørstehoveder
    • Solbeskyttelse

      Solbeskyttelse

      Alle Solbeskyttelse →
      • Solcremer, lotioner
    Alle Skønhed →
  • Makeup
    • Makeup
    • Ansigtsmakeup

      Ansigtsmakeup

      Alle Ansigtsmakeup →
      • BB- og CC-cremer
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Anden ansigtsmakeup
    • Læbemakeup

      Læbemakeup

      Alle Læbemakeup →
      • Læbestifter
      • Læbefarver og -gloss
      • Læbepleje
    • Øjenmakeup

      Øjenmakeup

      Alle Øjenmakeup →
      • Mascara
    • Makeupværktøjer og tilbehør
    Alle Makeup →
  • Mor og baby
    • Mor og baby
    • Graviditet og moderskab

      Graviditet og moderskab

      Alle Graviditet og moderskab →
      • Graviditetsplanlægning og tests
      • Pleje under graviditeten
      • Sundhed under graviditeten
      • Amning
      • Hud- og kropspleje
    • Madning af børn

      Madning af børn

      Alle Madning af børn →
      • Flaskesutter
      • Sutteflasker
      • Kopper
      • Tilbehør til madning
      • Opbevaring af mad
    • Børns sundhed
    • Børnehygiejne
    • Børneernæring
    • Sutter
    Alle Mor og baby →
  • Hjem
    • Hjem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alle Aromaterapi →
      • Diffusere og forstovere
      • Ateriske oliesat
      • Enkelte ateriske olier
      • Duftolie
      • Rogelsespinde
    • Horevarn

      Horevarn

      Alle Horevarn →
      • Orepropper mod stoj
      • Oreprop tilbehor
      • Orepropper
    • Hjemmeplejeog rengoring

      Hjemmeplejeog rengoring

      Alle Hjemmeplejeog rengoring →
      • Badevarelsesrengoringsmidler
      • Eco Zone 🍃
      • Kokkenrengoringsmidler
      • Vaskemidler
      • Universelle rengoringsmidler
      • Lugtfjernere
    • Insekt- og flatbeskyttelse

      Insekt- og flatbeskyttelse

      Alle Insekt- og flatbeskyttelse →
      • Elektroniske flatafskrakkere
      • Insektmidler
    • Kaledyr

      Kaledyr

      Alle Kaledyr →
      • Kaledyrstilbehor
      • Kaledyrsmad og godbidder
      • Kaledyrspleje og hygiejne
      • Kosttilskud til kaledyr
      • Flat- og loppebeskyttelse
    • Saunatilbehor

      Saunatilbehor

      Alle Saunatilbehor →
      • Sauna aterisk olie
      • Saunavarktoj og udstyr
    • Vandfiltrering og flasker

      Vandfiltrering og flasker

      Alle Vandfiltrering og flasker →
      • Vandflasker
      • Vandfiltre
    Alle Hjem →
  • Sundhed
    • Sundhed
    • Sund mad & ernæring

      Sund mad & ernæring

      Alle Sund mad & ernæring →
      • Drikkevarer & drikkemiks
      • Morgenmad & kornprodukter
      • Kaffe & te
      • Madolie & eddike
      • Sunde drikke & juice
      • Sunde snacks
      • Urter & krydderier
      • Marmelade, honning & søde pålegg
      • Nøddesmør
      • Pasta & nudler
      • Saucer & krydderier
      • Sportsernæring
      • Sukkererstatninger
      • Alle Sund mad & ernæring →
    • Intimsundhed

      Intimsundhed

      Alle Intimsundhed →
      • Kondomer
      • Glidecreme & intim pleje
      • Voksenprodukter
    • Medicinske forsyninger & tests
    Alle Sundhed →
  • Mærker
    • Mærker
    • Vores marker
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top marker
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nye marker
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alle Mærker →

    Mærker

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Udsalg
  • Immunsæsonen
  1. Forside
  2. Skønhed

Skønhed

(2583 produkter)
  • Bad og bruser
  • Kropskosmetik
  • Ansigtskosmetik
  • Hander og fodder
  • Harkosmetik
  • Intimhygiejne
  • Mundpleje
  • Solbeskyttelse
  • Mest relevante
  • Bestsellere
  • Alfabetisk, A-Å
  • Alfabetisk, Å-A
  • Pris, lav til høj
  • Pris, høj til lav
  • Dato, ældre til nyere
  • Dato, nyere til ældre
Vis som

  • Medicube Collagen Jelly Cream - 50 ml Medicube Collagen Jelly Cream - 50 ml Medicube Collagen Jelly Cream - 50 ml

    Medicube

    Medicube Collagen Jelly Cream - 50 ml

    No reviews
    Vejledende pris 146,49 kr
    Enhedspris292,98 kr /100ml
    Se detaljer
  • Biodance Hydro Cera-nol Real Deep Mask - 4 Pieces
    20% rabat

    Biodance

    Biodance Hydro Cera-nol Real Deep Mask - 4 stykker

    1 review
    Tilbudspris 107,90 kr Vejledende pris 134,89 kr
    Enhedspris26,98 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • SKIN1004 Madagascar Centella Probio-Cica Bakuchiol Eye Cream - 20 ml SKIN1004 Madagascar Centella Probio-Cica Bakuchiol Eye Cream - 20 ml

    SKIN1004

    SKIN1004 Madagascar Centella Probio-Cica Bakuchiol Eye Cream - 20 ml

    No reviews
    Vejledende pris 138,79 kr
    Enhedspris693,95 kr /100ml
    Se detaljer
  • Skoczylas Deodorant in Cream, Mango - 60 ml
    Udsolgt

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Deodorant i Creme, Mango - 60 ml

    No reviews
    Vejledende pris 71,59 kr
    Enhedspris119,32 kr /100ml
    Se detaljer
  • Pullach Hof Aloe Vera Cream with Snake Venom - 100 ml Pullach Hof Aloe Vera Cream with Snake Venom - 100 ml Pullach Hof Aloe Vera Cream with Snake Venom - 100 ml

    Pullach Hof

    Pullach Hof Aloe Vera-creme med slangegift - 100 ml

    2 reviews
    Vejledende pris 51,59 kr
    Enhedspris51,59 kr /100ml
    Se detaljer
  • Etude SoonJung pH 6.5 Whip Cleanser - 150 ml
    Udsolgt

    Etude

    Etude SoonJung pH 6.5 Whip Cleanser - 150 ml

    1 review
    Vejledende pris 123,29 kr
    Enhedspris821,93 kr /kg
    Se detaljer
  • Esthetic House CP-1 Aquaxyl Complex Intense Moisture Shampoo - 100 ml Esthetic House CP-1 Aquaxyl Complex Intense Moisture Shampoo - 100 ml Esthetic House CP-1 Aquaxyl Complex Intense Moisture Shampoo - 100 ml
    Udsolgt

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Aquaxyl Complex Intense Moisture Shampoo - 100 ml

    No reviews
    Vejledende pris 29,99 kr
    Enhedspris29,99 kr /100ml
    Se detaljer
  • La'dor Hydro LPP Treatment Conditioner - 530 ml
    Udsolgt

    La'dor

    La'dor Hydro LPP Treatment Conditioner - 530 ml

    2 reviews
    Vejledende pris 134,89 kr
    Enhedspris254,51 kr /l
    Se detaljer
  • RareCraft Beer Hair Wash Soap - 110 g RareCraft Beer Hair Wash Soap - 110 g RareCraft Beer Hair Wash Soap - 110 g

    RareCraft

    RareCraft Beer Hair Wash Soap - 110 g

    No reviews
    Vejledende pris 43,99 kr
    Enhedspris39,99 kr /100g
    Se detaljer
  • RareCraft Rough Lemon Scrubbing Soap - 110 g RareCraft Rough Lemon Scrubbing Soap - 110 g RareCraft Rough Lemon Scrubbing Soap - 110 g RareCraft Rough Lemon Scrubbing Soap - 110 g

    RareCraft

    RareCraft Rough Lemon Scrubbing Soap - 110 g

    No reviews
    Vejledende pris 37,79 kr
    Enhedspris34,35 kr /100g
    Se detaljer
  • Petittfee 98% Hydro Gel Collagen & COQ10 Eye Patch - 60 pieces

    Petitfee

    Petittfee 98% Hydro Gel Collagen & COQ10 Eye Patch - 60 stk.

    No reviews
    Vejledende pris 92,49 kr
    Enhedspris1,54 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Bioturm Intimate Cleansing Gel No. 26 - 250 ml

    Bioturm

    Bioturm Intimate Cleansing Gel No. 26 - 250 ml

    No reviews
    Vejledende pris 90,09 kr
    Enhedspris360,36 kr /l
    Se detaljer
  • Some by Mi AHA-BHA-PHA 30 days Miracle Serum - 50 ml Some by Mi AHA-BHA-PHA 30 days Miracle Serum - 50 ml Some by Mi AHA-BHA-PHA 30 days Miracle Serum - 50 ml Some by Mi AHA-BHA-PHA 30 days Miracle Serum - 50 ml

    Some by Mi

    Some by Mi AHA-BHA-PHA 30 dages Miracle Serum - 50 ml

    1 review
    Vejledende pris 123,29 kr
    Enhedspris2.465,80 kr /l
    Se detaljer
  • Purito Seoul Retinol Retinal 2000 NAD+ Serum - 30 ml Purito Seoul Retinol Retinal 2000 NAD+ Serum - 30 ml Purito Seoul Retinol Retinal 2000 NAD+ Serum - 30 ml

    Purito

    Purito Seoul Retinol Retinal 2000 NAD+ Serum – 30 ml

    No reviews
    Vejledende pris 169,59 kr
    Enhedspris565,30 kr /100ml
    Se detaljer
  • Shiseido Adenovital Shampoo for Thin and Damaged Hair - 250 ml Shiseido Adenovital Shampoo for Thin and Damaged Hair - 250 ml

    Shiseido

    Shiseido Adenovital Shampoo til tyndt og beskadiget hår - 250 ml

    1 review
    Vejledende pris 213,49 kr
    Enhedspris853,96 kr /l
    Se detaljer
  • Seapuri Scalpy Strengthening Serum for Hair Loss and Thinning Hair - 20 ml Seapuri Scalpy Strengthening Serum for Hair Loss and Thinning Hair - 20 ml

    Seapuri

    Seapuri Scalpy Strengthening Serum til hårtab og tyndt hår - 20 ml

    2 reviews
    Vejledende pris 188,79 kr
    Enhedspris943,95 kr /100ml
    Se detaljer
  • Pyunkang Yul ATO Cream Blue Label - 120 ml

    Pyunkang Yul

    Pyunkang Yul ATO Cream Blue Label - 120 ml

    1 review
    Vejledende pris 117,19 kr
    Enhedspris976,58 kr /l
    Se detaljer
  • Medi-Peel Peptide-Tox Bor-Cream - 50 ml Medi-Peel Peptide-Tox Bor-Cream - 50 ml Medi-Peel Peptide-Tox Bor-Cream - 50 ml
    Udsolgt

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide-Tox Bor-Cream - 50 ml

    5 reviews
    Vejledende pris 146,49 kr
    Enhedspris292,98 kr /100ml
    Se detaljer
  • The Face Shop Rice & Ceramide Moisturizing Cream - 50 ml

    The Face Shop

    The Face Shop Rice & Ceramide Moisturizing Cream - 50 ml

    3 reviews
    Vejledende pris 61,69 kr
    Enhedspris123,38 kr /100ml
    Se detaljer
  • Pestlo Spicule Re-born Peeling Mask - 120 g Pestlo Spicule Re-born Peeling Mask - 120 g Pestlo Spicule Re-born Peeling Mask - 120 g Pestlo Spicule Re-born Peeling Mask - 120 g
    Udsolgt

    Pestlo

    Pestlo Spicule Re-born Peeling Mask - 120 g

    1 review
    Vejledende pris 235,09 kr
    Enhedspris1.959,08 kr /kg
    Se detaljer
  • HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner - 300 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner - 300 ml

    1 review
    Vejledende pris 156,49 kr
    Enhedspris521,63 kr /l
    Se detaljer
  • Aunt Jackie's Knot On My Watch Instant Detangling Theraphy - 355 ml

    Aunt Jackie's

    Aunt Jackie's Knot On My Watch Instant Detangling Theraphy - 355 ml

    1 review
    Vejledende pris 80,89 kr
    Enhedspris227,86 kr /l
    Se detaljer
  • Enough Premium 8 Peptide Sensation Pro Balancing Eye Cream - 30 ml Enough Premium 8 Peptide Sensation Pro Balancing Eye Cream - 30 ml
    Udsolgt

    Enough

    Enough Premium 8 Peptide Sensation Pro Balancing Eye Cream - 30 ml

    2 reviews
    Vejledende pris 80,89 kr
    Enhedspris269,63 kr /100ml
    Se detaljer
  • Skoczylas Deodorant in Cream, Aloe Vera with Mint - 60 ml

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Deodorant in Cream, Aloe Vera with Mint - 60 ml

    No reviews
    Vejledende pris 73,99 kr
    Enhedspris123,32 kr /100ml
    Se detaljer
  • Forrige
  • Side 22 / 108
  • 1
  • …
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • …
  • 108
  • Næste

Opdag det perfekte sortiment af førsteklasses produkter til personlig pleje og skønhed, så du kan blive ved med at se fantastisk ud og føle dig godt tilpas. Vores udvalg af personlig pleje og skønhedsprodukter indeholder et omfattende udvalg af produkter til alle aspekter af din egenomsorgsrutine, fra badning og hudpleje til mundhygiejne og intimpleje.

Forfriskende

Løft din egenomsorg med førsteklasses personlig pleje og skønhedsprodukter

Hos Medpak, tilbyder vi et omfattende udvalg af førsteklasses personlig pleje og skønhedsprodukter, der er designet til at forbedre din daglige rutine. Vores nøje udvalgte udvalg dækker alle aspekter af egenomsorg, og sikrer, at du ser godt ud og har det godt fra top til tå.

Luksuriøse produkter til bad og brusebad

Forvandl din badeoplevelse med vores førsteklasses produkter til bad og brusebad. Vælg mellem en række blide sæber, forfriskende kropsvask, og beroligende badesalt. Vores produkter har milde ingredienser, der forhindrer hudirritation og tørhed, og fås i en række forskellige dufte, der passer til dit humør.

Nærende kropsplejeløsninger

Hold din hud sund og strålende med vores omfattende kropsplejeserie. Vores sortiment omfatter:

  • Fugtgivende lotions og kropsolier
  • Eksfolierende scrubs til glat hud
  • Målrettede cellulitecremer

Tilsat økologiske ingredienser som kokosolie, sheasmør, og E-vitamin, giver vores produkter varig hydrering og forbedret hudelasticitet.

Advanced Facial Skincare

Opnå en strålende teint med vores avancerede hudplejeserie til ansigtet. Vores produkter er skræddersyet til forskellige hudtyper og bekymringer, inklusive:

  • Blide rensemidler til alle hudtyper
  • Balancerende tonere
  • Målrettede serummer til specifikke hudproblemer
  • Nærende fugtighedscremer

Uanset om du har fedtet, tør, eller følsom hud, leverer vores omhyggeligt formulerede produkter effektive resultater uden at gå på kompromis med hudens sundhed.

Specialiseret pleje til hænder og fødder

Giv dine ekstremiteter den opmærksomhed, de fortjener, med vores specialiserede hånd- og fodplejeprodukter . Vores udvalg omfatter nærende håndcremer, foryngende fodscrubs, og effektive callusfjernere, der holder dine hænder og fødder bløde og glatte.

Innovative hårplejeløsninger

Opnå sundt, smukt hår med vores innovative hårplejekollektion. Vores sortiment omfatter:

  • Nærende shampoo og balsam
  • Dybdeplejende hårmasker
  • Stylingprodukter til alle hårtyper

Vores ekspertformulerede produkter fremmer stærk hårvækst, reducerer krus, og forbedrer glansen for smukke, sunde lokker.

Gentle Intimate Care

Oprethold optimal intimsundhed med vores diskrete og effektive intimplejeserie. Vores produkter omfatter pH-balancerede vaske, blide klude, og beroligende cremer, der alle er formuleret med milde ingredienser som aloe vera og kamille til sikker og grundig rensning.

Omfattende mundpleje

Opnå fremragende mundhygiejne med vores brede udvalg af mundplejeprodukter. Vores udvalg omfatter:

  • Tandpastaer med naturlige ingredienser
  • Forfriskende mundskyllemidler
  • Effektiv tandtråd

Formuleret med naturlige ingredienser som pebermynteolie og tetræolie, giver vores produkter TiB aktive egenskaber for en ren, sund mund.

Hvorfor vælge Medpak til dine behov for personlig pleje og skønhed?

Hos Medpak, er vi forpligtet til at give dig personlig pleje og skønhedsprodukter af højeste kvalitet. Vores udvalg er:

  • Omhyggeligt udvalgt fra pålidelige mærker
  • Formuleret med naturlige og økologiske ingredienser, hvor det er muligt
  • Velegnet til forskellige hudtyper og -problemer
  • Grundigt testet for kvalitet og effektivitet

Udforsk vores omfattende Personal Care & Beauty-kollektionen og find de perfekte produkter til at forbedre din egenomsorgsrutine. Fra essentielle hudplejeprodukter til hårplejeinnovationer, Medpak har alt, hvad du behøver for at se godt ud og føle dig godt tilpas.

Løft din personlige plejerutine med Medpaks førsteklasses udvalg. Din rejse mod strålende hud, sundt hår, og generelt velvære starter her!

Bade- og bruseoplevelser: Foryng og plej

Løft dit bad eller din brusebadstid med vores førsteklasses kollektion af bade- og brusebadsprodukter. Vores udvalg omfatter sæber, body wash, og badesalt, der er fremstillet med milde ingredienser for at forhindre irritation og tørhed. Vælg mellem et bredt udvalg af dufte, der passer til dit humør, uanset om du søger den beroligende duft af lavendel eller en energigivende citrusaroma.

Essential Body Care: Revitaliser og beskyt din hud

Hold din hud sund og velplejet med vores omfattende kropsplejeserie. Vores produkter omfatter lotions, olier, eksfolierende scrubs, og cellulitecremer, alle tilsat økologiske ingredienser som kokosolie, sheasmør, og vitamin E. Oplev varig hydrering og forbedret hudelasticitet, der efterlader din hud smidig og fløjlsblød.

Advanced Facial Skincare: Opnå strålende, sund hud

Opnå strålende, sund hud med vores avancerede hudplejeserie til ansigtet, med rensemidler, tonere, serummer, og fugtighedscremer. Vores produkter er skræddersyet til at passe til forskellige hudtyper og -problemer, og henvender sig til fedtet, tør, eller følsom hud. Omhyggeligt udvalgte ingredienser sikrer skånsomme, men effektive resultater, så du kan nå dine hudplejemål uden at sætte din huds velbefindende på spil.

Forkælelse af hænder og fødder: Vis dine ekstremiteter lidt kærlighed

Forkæl dine Vis mere

Medpak

Oplev Medpak – din pålidelige destination for premium sundheds- og wellnessprodukter siden 2014. Vi tilbyder nøje udvalgte kosttilskud, fitnesstilbehør og kosmetik fra Krakow, Polen til kunder i hele Europa.


  • Facebook
  • Instagram
  • Danmark (DKK kr.)

Information

  • Privatlivspolitik
  • Returpolitik
  • Servicevilkar
  • Fortrydelse
  • Foreslå et produkt

Kundeservice

  • Om os
  • Betalingsinfo
  • Forsendelsesinfo
  • Returneringer og ombytninger
  • Kolofon
  • Blog
  • Vores engrosside
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Man–fre: 08:00-16:00

Kontakt os nu

© 2026 Medpak.
Accepterede betalingsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vælg varianter

Varen er lagt i din indkøbskurv.

Se indkøbskurv