Gå til indhold

Svært tilgængelige mærker i én butik

Mærker, der er svære at finde i dit land – samlet i én butik

Hjælp og kontakt
  • Danmark (DKK kr.)
Medpak
Konto Indkøbskurv
  • Vitaminer & Kosttilskud
    • Vitaminer & Kosttilskud
    • Aminosyrer
      • L-Arginin
      • L-Carnitin
      • L-Carnosin
      • L-Citrulin
      • L-Glutathion
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl Cystein (NAC)
    • Antioxidanter
      • Alfa-liponsyre
      • Astaxanthin
      • Coenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein og zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Urter
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Katteklo (Una de Gato)
      • Curcumin og gurkemeje
      • Malkebotterod
      • Djavleklo
      • Echinacea
      • Hvidlog
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Dvargpalme
      • Rodklover
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraler
      • Krom
      • Calcium
      • Jod
      • Jern
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Silica
      • Zink
    • Vitaminer
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskeolie og omega-fedtsyrer (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Grønne fødevarer og superfoods
  • Sundhedsmål
    • Sundhedsmål
    • Hjerne og kognitiv funktion
    • Knogler, led og brusk
    • Hjerte og kredsløb
    • Detox og udrensning
    • Fordøjelsessystemet
    • Energi
    • Øjne og syn
    • Hår, hud og negle
    • Immunsystemet
    • Nyrer og urinveje
    • Luftveje
    • Søvn
    • Vægttab
    • Mænds sundhed
    • Kvinders sundhed
    Alle Sundhedsmål →
  • Sport
    • Sport
    • Kulhydrater

      Kulhydrater

      Alle Kulhydrater →
      • Carbo
      • Energigels
      • Isotoniske drikkevarer
    • Kreatin

      Kreatin

      Alle Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pra-workout

      Pra-workout

      Alle Pra-workout →
      • Pra-workout stimulanter
      • Pra-workout pump
      • Pra-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alle Proteinpulver →
      • Vegetabilsk protein
      • Valleproteinblandinger
      • Valleproteinkoncentrat (WPC)
      • Valleproteinisolat (WPI)
    • Vagtogning

      Vagtogning

      Alle Vagtogning →
      • Gainere
    • Fedtforbrandere
    • Restitution
    • Testosteronforstarkere
    Alle Sport →
  • Skønhed
    • Skønhed
    • Bad og bruser

      Bad og bruser

      Alle Bad og bruser →
      • Badetilbehor
      • Badebomber og salte
      • Kropsskrub
      • Brusegels
      • Saber
    • Kropskosmetik

      Kropskosmetik

      Alle Kropskosmetik →
      • Deodoranter og antiperspiranter
      • Bodylotion, smor, cremer og kropsolier
    • Ansigtskosmetik

      Ansigtskosmetik

      Alle Ansigtskosmetik →
      • Ojencremer
      • Ansigtscreme
      • Ansigtsyrer, olier og serums
      • Ansigtsrengoring
      • Hydrolater, tager og tonics
      • Masker og ler
    • Hander og fodder

      Hander og fodder

      Alle Hander og fodder →
      • Behandling af ligtorne, hard hud og halluks
      • Fodpleje
      • Handpleje
    • Harkosmetik

      Harkosmetik

      Alle Harkosmetik →
      • Balsam
      • Harfarvning
      • Harmasker
      • Harolier, serums og sprays
      • Shampoo
    • Intimhygiejne

      Intimhygiejne

      Alle Intimhygiejne →
      • Gels og saber
      • Bind, trusseindlag, tamponer
    • Mundpleje

      Mundpleje

      Alle Mundpleje →
      • Mundskyl
      • Tandbørster
      • Tandpasta
      • Erstatningsbørstehoveder
    • Solbeskyttelse

      Solbeskyttelse

      Alle Solbeskyttelse →
      • Solcremer, lotioner
    Alle Skønhed →
  • Makeup
    • Makeup
    • Ansigtsmakeup

      Ansigtsmakeup

      Alle Ansigtsmakeup →
      • BB- og CC-cremer
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Anden ansigtsmakeup
    • Læbemakeup

      Læbemakeup

      Alle Læbemakeup →
      • Læbestifter
      • Læbefarver og -gloss
      • Læbepleje
    • Øjenmakeup

      Øjenmakeup

      Alle Øjenmakeup →
      • Mascara
    • Makeupværktøjer og tilbehør
    Alle Makeup →
  • Mor og baby
    • Mor og baby
    • Graviditet og moderskab

      Graviditet og moderskab

      Alle Graviditet og moderskab →
      • Graviditetsplanlægning og tests
      • Pleje under graviditeten
      • Sundhed under graviditeten
      • Amning
      • Hud- og kropspleje
    • Madning af børn

      Madning af børn

      Alle Madning af børn →
      • Flaskesutter
      • Sutteflasker
      • Kopper
      • Tilbehør til madning
      • Opbevaring af mad
    • Børns sundhed
    • Børnehygiejne
    • Børneernæring
    • Sutter
    Alle Mor og baby →
  • Hjem
    • Hjem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alle Aromaterapi →
      • Diffusere og forstovere
      • Ateriske oliesat
      • Enkelte ateriske olier
      • Duftolie
      • Rogelsespinde
    • Horevarn

      Horevarn

      Alle Horevarn →
      • Orepropper mod stoj
      • Oreprop tilbehor
      • Orepropper
    • Hjemmeplejeog rengoring

      Hjemmeplejeog rengoring

      Alle Hjemmeplejeog rengoring →
      • Badevarelsesrengoringsmidler
      • Eco Zone 🍃
      • Kokkenrengoringsmidler
      • Vaskemidler
      • Universelle rengoringsmidler
      • Lugtfjernere
    • Insekt- og flatbeskyttelse

      Insekt- og flatbeskyttelse

      Alle Insekt- og flatbeskyttelse →
      • Elektroniske flatafskrakkere
      • Insektmidler
    • Kaledyr

      Kaledyr

      Alle Kaledyr →
      • Kaledyrstilbehor
      • Kaledyrsmad og godbidder
      • Kaledyrspleje og hygiejne
      • Kosttilskud til kaledyr
      • Flat- og loppebeskyttelse
    • Saunatilbehor

      Saunatilbehor

      Alle Saunatilbehor →
      • Sauna aterisk olie
      • Saunavarktoj og udstyr
    • Vandfiltrering og flasker

      Vandfiltrering og flasker

      Alle Vandfiltrering og flasker →
      • Vandflasker
      • Vandfiltre
    Alle Hjem →
  • Sundhed
    • Sundhed
    • Sund mad & ernæring

      Sund mad & ernæring

      Alle Sund mad & ernæring →
      • Drikkevarer & drikkemiks
      • Morgenmad & kornprodukter
      • Kaffe & te
      • Madolie & eddike
      • Sunde drikke & juice
      • Sunde snacks
      • Urter & krydderier
      • Marmelade, honning & søde pålegg
      • Nøddesmør
      • Pasta & nudler
      • Saucer & krydderier
      • Sportsernæring
      • Sukkererstatninger
      • Alle Sund mad & ernæring →
    • Intimsundhed

      Intimsundhed

      Alle Intimsundhed →
      • Kondomer
      • Glidecreme & intim pleje
      • Voksenprodukter
    • Medicinske forsyninger & tests
    Alle Sundhed →
  • Mærker
    • Mærker
    • Vores marker
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top marker
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nye marker
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alle Mærker →

    Mærker

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Udsalg
  • Immunsæsonen
  1. Forside
  2. Skønhed

Skønhed

(2583 produkter)
  • Bad og bruser
  • Kropskosmetik
  • Ansigtskosmetik
  • Hander og fodder
  • Harkosmetik
  • Intimhygiejne
  • Mundpleje
  • Solbeskyttelse
  • Mest relevante
  • Bestsellere
  • Alfabetisk, A-Å
  • Alfabetisk, Å-A
  • Pris, lav til høj
  • Pris, høj til lav
  • Dato, ældre til nyere
  • Dato, nyere til ældre
Vis som

  • Medi-Peel Melanon X Cream - 30 ml Medi-Peel Melanon X Cream - 30 ml Medi-Peel Melanon X Cream - 30 ml
    Udsolgt

    Medi-Peel

    Medi-Peel Melanon X-creme – 30 ml

    No reviews
    Vejledende pris 123,19 kr
    Enhedspris4.106,33 kr /l
    Se detaljer
  • COSRX Full Fit Honey Sugar Lip Scrub - 20 g COSRX Full Fit Honey Sugar Lip Scrub - 20 g COSRX Full Fit Honey Sugar Lip Scrub - 20 g COSRX Full Fit Honey Sugar Lip Scrub - 20 g
    20% rabat

    COSRX

    COSRX Full Fit Honey Sugar Lip Scrub – 20 g

    No reviews
    Tilbudspris 129,44 kr Vejledende pris 162,59 kr
    Enhedspris6.472,00 kr /kg
    Se detaljer
  • Missha Glow Pore Blurring Balm - 40 ml Missha Glow Pore Blurring Balm - 40 ml
    10% rabat

    Missha

    Missha Glow Pore Blurring Balm – 40 ml

    No reviews
    Tilbudspris 145,61 kr Vejledende pris 161,79 kr
    Enhedspris3.640,25 kr /l
    Se detaljer
  • d'Alba White Truffle Double Moisture Cream - 60 ml d'Alba White Truffle Double Moisture Cream - 60 ml d'Alba White Truffle Double Moisture Cream - 60 ml d'Alba White Truffle Double Moisture Cream - 60 ml
    5% rabat

    d'Alba

    d'Alba White Truffle Double Moisture Cream – 60 ml

    No reviews
    Tilbudspris 346,71 kr Vejledende pris 365,19 kr
    Enhedspris5.778,50 kr /l
    Se detaljer
  • Missha M BB Boomer Pearl Makeup Primer - 40 ml Missha M BB Boomer Pearl Makeup Primer - 40 ml

    Missha

    Missha M BB Boomer Pearl Makeup Primer – 40 ml

    No reviews
    Vejledende pris 98,59 kr
    Enhedspris2.464,75 kr /l
    Se detaljer
  • Mediheal Madecassoside Derma Ampoule Mask - 10 Sheets Mediheal Madecassoside Derma Ampoule Mask - 10 Sheets Mediheal Madecassoside Derma Ampoule Mask - 10 Sheets Mediheal Madecassoside Derma Ampoule Mask - 10 Sheets
    25% rabat

    Mediheal

    Mediheal Madecassoside Derma Ampoule Mask – 10 ark

    No reviews
    Tilbudspris 188,72 kr Vejledende pris 251,89 kr
    Enhedspris18,87 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Benton Snail Bee Ultimate Eye Cream - 30 g Benton Snail Bee Ultimate Eye Cream - 30 g Benton Snail Bee Ultimate Eye Cream - 30 g
    20% rabat

    Benton

    Benton Snail Bee Ultimate Eye Cream – 30 g

    No reviews
    Tilbudspris 122,62 kr Vejledende pris 153,29 kr
    Enhedspris408,73 kr /100g
    Se detaljer
  • Nine Less B-Boost 10% Niacinamide Serum - 30 ml Nine Less B-Boost 10% Niacinamide Serum - 30 ml Nine Less B-Boost 10% Niacinamide Serum - 30 ml

    Nine Less

    Nine Less B-Boost 10 % niacinamid-serum – 30 ml

    No reviews
    Vejledende pris 130,19 kr
    Enhedspris433,97 kr /100ml
    Se detaljer
  • Beauty of Joseon Calming Serum Green Tea + Panthenol - 30 ml Beauty of Joseon Calming Serum Green Tea + Panthenol - 30 ml Beauty of Joseon Calming Serum Green Tea + Panthenol - 30 ml
    15% rabat

    Beauty of Joseon

    Beauty of Joseon Calming Serum Grøn te + panthenol – 30 ml

    No reviews
    Tilbudspris 157,96 kr Vejledende pris 186,49 kr
    Enhedspris526,53 kr /100ml
    Se detaljer
  • The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG Eye Serum - 30 ml The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG Eye Serum - 30 ml The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG Eye Serum - 30 ml

    The Ordinary

    The Ordinary Koffeinopløsning 5 % + EGCG øjenserum – 30 ml

    No reviews
    Vejledende pris 128,59 kr
    Enhedspris428,63 kr /100ml
    Se detaljer
  • COSRX Balancium Ceramide Lip Butter Sleeping Mask - 20 g COSRX Balancium Ceramide Lip Butter Sleeping Mask - 20 g COSRX Balancium Ceramide Lip Butter Sleeping Mask - 20 g

    COSRX

    COSRX Balancium Ceramide Lip Butter Sleeping Mask – 20 g

    No reviews
    Vejledende pris 145,59 kr
    Enhedspris727,95 kr /100g
    Se detaljer
  • PURITO Hypochlorous Acid Rescue Spray - 100 ml PURITO Hypochlorous Acid Rescue Spray - 100 ml PURITO Hypochlorous Acid Rescue Spray - 100 ml
    Udsolgt

    Purito

    PURITO Hypochlorous Acid Rescue Spray – 100 ml

    No reviews
    Vejledende pris 130,19 kr
    Enhedspris1.301,90 kr /l
    Se detaljer
  • HaruHaru Wonder Rose PDRN Peptide Glowy Balm - 10 ml HaruHaru Wonder Rose PDRN Peptide Glowy Balm - 10 ml HaruHaru Wonder Rose PDRN Peptide Glowy Balm - 10 ml HaruHaru Wonder Rose PDRN Peptide Glowy Balm - 10 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Rose PDRN Peptide Glowy Balm – 10 ml

    No reviews
    Vejledende pris 91,69 kr
    Enhedspris916,90 kr /100ml
    Se detaljer
  • HaruHaru Wonder Black Bamboo Mist - 80 ml HaruHaru Wonder Black Bamboo Mist - 80 ml HaruHaru Wonder Black Bamboo Mist - 80 ml
    15% rabat

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Bamboo Mist – 80 ml

    No reviews
    Tilbudspris 73,18 kr Vejledende pris 86,29 kr
    Enhedspris91,48 kr /100ml
    Se detaljer
  • Tocobo Cica Cooling Sun Stick SPF50+ - 18 g Tocobo Cica Cooling Sun Stick SPF50+ - 18 g Tocobo Cica Cooling Sun Stick SPF50+ - 18 g
    Udsolgt

    Tocobo

    Tocobo Cica Cooling Sun Stick SPF50+ – 18 g

    No reviews
    Vejledende pris 112,49 kr
    Enhedspris624,94 kr /100g
    Se detaljer
  • Medicube Kojic Acid Turmeric Night Wrapping Mask - 75 ml Medicube Kojic Acid Turmeric Night Wrapping Mask - 75 ml Medicube Kojic Acid Turmeric Night Wrapping Mask - 75 ml Medicube Kojic Acid Turmeric Night Wrapping Mask - 75 ml

    Medicube

    Medicube Kojic Acid Turmeric Night Wrapping Mask – 75 ml

    No reviews
    Vejledende pris 190,19 kr
    Enhedspris253,59 kr /100ml
    Se detaljer
  • Abib Jericho Rose Firming Sheet Mask Daily Pick - 30 Sheets Abib Jericho Rose Firming Sheet Mask Daily Pick - 30 Sheets Abib Jericho Rose Firming Sheet Mask Daily Pick - 30 Sheets
    20% rabat

    Abib

    Abib Jericho Rose Firming Sheet Mask Daily Pick – 30 ark

    No reviews
    Tilbudspris 130,94 kr Vejledende pris 164,09 kr
    Enhedspris4,36 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • B:Lab Matcha Airyfit Sun Stick SPF 50+ - 15 g B:Lab Matcha Airyfit Sun Stick SPF 50+ - 15 g B:Lab Matcha Airyfit Sun Stick SPF 50+ - 15 g
    15% rabat

    B_Lab

    B:Lab Matcha Airyfit Sun Stick SPF 50+ - 15 g

    No reviews
    Tilbudspris 97,86 kr Vejledende pris 115,59 kr
    Enhedspris652,40 kr /100g
    Se detaljer
  • Isntree Ultra Low Molecular Hyaluronic Acid Mask - 10 Sheets Isntree Ultra Low Molecular Hyaluronic Acid Mask - 10 Sheets Isntree Ultra Low Molecular Hyaluronic Acid Mask - 10 Sheets Isntree Ultra Low Molecular Hyaluronic Acid Mask - 10 Sheets

    Isntree

    Isntree Ultra Low Molecular Hyaluronic Acid Mask – 10 ark

    No reviews
    Vejledende pris 174,09 kr
    Enhedspris17,41 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Medicube Kojic Acid Turmeric Pad - 70 Pads Medicube Kojic Acid Turmeric Pad - 70 Pads Medicube Kojic Acid Turmeric Pad - 70 Pads Medicube Kojic Acid Turmeric Pad - 70 Pads

    Medicube

    Medicube Kojic Acid Turmeric Pad – 70 pads

    No reviews
    Vejledende pris 221,89 kr
    Enhedspris3,17 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Medicube Azelaic Acid Exosome Shot 2000 - 30 ml Medicube Azelaic Acid Exosome Shot 2000 - 30 ml

    Medicube

    Medicube Azelainsyre Exosome Shot 2000 – 30 ml

    No reviews
    Vejledende pris 192,59 kr
    Enhedspris641,97 kr /100ml
    Se detaljer
  • Anthyllis Baby Body Cream Moisturising & Soothing Chamomile & Rice - 100 ml Anthyllis Baby Body Cream Moisturising & Soothing Chamomile & Rice - 100 ml Anthyllis Baby Body Cream Moisturising & Soothing Chamomile & Rice - 100 ml

    Pierpaoli

    Anthyllis Baby Body Cream Fugtgivende & beroligende kamille & ris - 100 ml

    No reviews
    Vejledende pris 91,69 kr
    Enhedspris916,90 kr /l
    Se detaljer
  • Purito Wonder Releaf Centella Serum Unscented - 60 ml Purito Wonder Releaf Centella Serum Unscented - 60 ml Purito Wonder Releaf Centella Serum Unscented - 60 ml Purito Wonder Releaf Centella Serum Unscented - 60 ml

    Purito

    Purito Wonder Releaf Centella Serum UNS duftende – 60 ml

    No reviews
    Vejledende pris 167,99 kr
    Enhedspris279,98 kr /100ml
    Se detaljer
  • Purito Seoul Peel Shot Exfoliating Pad - 8 Sheets Purito Seoul Peel Shot Exfoliating Pad - 8 Sheets Purito Seoul Peel Shot Exfoliating Pad - 8 Sheets

    Purito

    Purito Seoul Peel Shot eksfolierende vatrondeller – 8 stk.

    No reviews
    Vejledende pris 129,39 kr
    Enhedspris16,17 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • Forrige
  • Side 100 / 108
  • 1
  • …
  • 98
  • 99
  • 100
  • 101
  • 102
  • …
  • 108
  • Næste

Opdag det perfekte sortiment af førsteklasses produkter til personlig pleje og skønhed, så du kan blive ved med at se fantastisk ud og føle dig godt tilpas. Vores udvalg af personlig pleje og skønhedsprodukter indeholder et omfattende udvalg af produkter til alle aspekter af din egenomsorgsrutine, fra badning og hudpleje til mundhygiejne og intimpleje.

Forfriskende

Løft din egenomsorg med førsteklasses personlig pleje og skønhedsprodukter

Hos Medpak, tilbyder vi et omfattende udvalg af førsteklasses personlig pleje og skønhedsprodukter, der er designet til at forbedre din daglige rutine. Vores nøje udvalgte udvalg dækker alle aspekter af egenomsorg, og sikrer, at du ser godt ud og har det godt fra top til tå.

Luksuriøse produkter til bad og brusebad

Forvandl din badeoplevelse med vores førsteklasses produkter til bad og brusebad. Vælg mellem en række blide sæber, forfriskende kropsvask, og beroligende badesalt. Vores produkter har milde ingredienser, der forhindrer hudirritation og tørhed, og fås i en række forskellige dufte, der passer til dit humør.

Nærende kropsplejeløsninger

Hold din hud sund og strålende med vores omfattende kropsplejeserie. Vores sortiment omfatter:

  • Fugtgivende lotions og kropsolier
  • Eksfolierende scrubs til glat hud
  • Målrettede cellulitecremer

Tilsat økologiske ingredienser som kokosolie, sheasmør, og E-vitamin, giver vores produkter varig hydrering og forbedret hudelasticitet.

Advanced Facial Skincare

Opnå en strålende teint med vores avancerede hudplejeserie til ansigtet. Vores produkter er skræddersyet til forskellige hudtyper og bekymringer, inklusive:

  • Blide rensemidler til alle hudtyper
  • Balancerende tonere
  • Målrettede serummer til specifikke hudproblemer
  • Nærende fugtighedscremer

Uanset om du har fedtet, tør, eller følsom hud, leverer vores omhyggeligt formulerede produkter effektive resultater uden at gå på kompromis med hudens sundhed.

Specialiseret pleje til hænder og fødder

Giv dine ekstremiteter den opmærksomhed, de fortjener, med vores specialiserede hånd- og fodplejeprodukter . Vores udvalg omfatter nærende håndcremer, foryngende fodscrubs, og effektive callusfjernere, der holder dine hænder og fødder bløde og glatte.

Innovative hårplejeløsninger

Opnå sundt, smukt hår med vores innovative hårplejekollektion. Vores sortiment omfatter:

  • Nærende shampoo og balsam
  • Dybdeplejende hårmasker
  • Stylingprodukter til alle hårtyper

Vores ekspertformulerede produkter fremmer stærk hårvækst, reducerer krus, og forbedrer glansen for smukke, sunde lokker.

Gentle Intimate Care

Oprethold optimal intimsundhed med vores diskrete og effektive intimplejeserie. Vores produkter omfatter pH-balancerede vaske, blide klude, og beroligende cremer, der alle er formuleret med milde ingredienser som aloe vera og kamille til sikker og grundig rensning.

Omfattende mundpleje

Opnå fremragende mundhygiejne med vores brede udvalg af mundplejeprodukter. Vores udvalg omfatter:

  • Tandpastaer med naturlige ingredienser
  • Forfriskende mundskyllemidler
  • Effektiv tandtråd

Formuleret med naturlige ingredienser som pebermynteolie og tetræolie, giver vores produkter TiB aktive egenskaber for en ren, sund mund.

Hvorfor vælge Medpak til dine behov for personlig pleje og skønhed?

Hos Medpak, er vi forpligtet til at give dig personlig pleje og skønhedsprodukter af højeste kvalitet. Vores udvalg er:

  • Omhyggeligt udvalgt fra pålidelige mærker
  • Formuleret med naturlige og økologiske ingredienser, hvor det er muligt
  • Velegnet til forskellige hudtyper og -problemer
  • Grundigt testet for kvalitet og effektivitet

Udforsk vores omfattende Personal Care & Beauty-kollektionen og find de perfekte produkter til at forbedre din egenomsorgsrutine. Fra essentielle hudplejeprodukter til hårplejeinnovationer, Medpak har alt, hvad du behøver for at se godt ud og føle dig godt tilpas.

Løft din personlige plejerutine med Medpaks førsteklasses udvalg. Din rejse mod strålende hud, sundt hår, og generelt velvære starter her!

Bade- og bruseoplevelser: Foryng og plej

Løft dit bad eller din brusebadstid med vores førsteklasses kollektion af bade- og brusebadsprodukter. Vores udvalg omfatter sæber, body wash, og badesalt, der er fremstillet med milde ingredienser for at forhindre irritation og tørhed. Vælg mellem et bredt udvalg af dufte, der passer til dit humør, uanset om du søger den beroligende duft af lavendel eller en energigivende citrusaroma.

Essential Body Care: Revitaliser og beskyt din hud

Hold din hud sund og velplejet med vores omfattende kropsplejeserie. Vores produkter omfatter lotions, olier, eksfolierende scrubs, og cellulitecremer, alle tilsat økologiske ingredienser som kokosolie, sheasmør, og vitamin E. Oplev varig hydrering og forbedret hudelasticitet, der efterlader din hud smidig og fløjlsblød.

Advanced Facial Skincare: Opnå strålende, sund hud

Opnå strålende, sund hud med vores avancerede hudplejeserie til ansigtet, med rensemidler, tonere, serummer, og fugtighedscremer. Vores produkter er skræddersyet til at passe til forskellige hudtyper og -problemer, og henvender sig til fedtet, tør, eller følsom hud. Omhyggeligt udvalgte ingredienser sikrer skånsomme, men effektive resultater, så du kan nå dine hudplejemål uden at sætte din huds velbefindende på spil.

Forkælelse af hænder og fødder: Vis dine ekstremiteter lidt kærlighed

Forkæl dine Vis mere

Medpak

Oplev Medpak – din pålidelige destination for premium sundheds- og wellnessprodukter siden 2014. Vi tilbyder nøje udvalgte kosttilskud, fitnesstilbehør og kosmetik fra Krakow, Polen til kunder i hele Europa.


  • Facebook
  • Instagram
  • Danmark (DKK kr.)

Information

  • Privatlivspolitik
  • Returpolitik
  • Servicevilkar
  • Fortrydelse
  • Foreslå et produkt

Kundeservice

  • Om os
  • Betalingsinfo
  • Forsendelsesinfo
  • Returneringer og ombytninger
  • Kolofon
  • Blog
  • Vores engrosside
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Man–fre: 08:00-16:00

Kontakt os nu

© 2026 Medpak.
Accepterede betalingsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vælg varianter

Varen er lagt i din indkøbskurv.

Se indkøbskurv