Gå til indhold

Svært tilgængelige mærker i én butik

Mærker, der er svære at finde i dit land – samlet i én butik

Hjælp og kontakt
  • Danmark (DKK kr.)
Medpak
Konto Indkøbskurv
  • Vitaminer & Kosttilskud
    • Vitaminer & Kosttilskud
    • Aminosyrer
      • L-Arginin
      • L-Carnitin
      • L-Carnosin
      • L-Citrulin
      • L-Glutathion
      • L-Glutamin
      • L-Lysin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrosin
      • N-Acetyl Cystein (NAC)
    • Antioxidanter
      • Alfa-liponsyre
      • Astaxanthin
      • Coenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein og zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Urter
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Katteklo (Una de Gato)
      • Curcumin og gurkemeje
      • Malkebotterod
      • Djavleklo
      • Echinacea
      • Hvidlog
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Dvargpalme
      • Rodklover
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineraler
      • Krom
      • Calcium
      • Jod
      • Jern
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selen
      • Silica
      • Zink
    • Vitaminer
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitaminer
    • Fiskeolie og omega-fedtsyrer (EPA, DHA)
    • Kollagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Grønne fødevarer og superfoods
  • Sundhedsmål
    • Sundhedsmål
    • Hjerne og kognitiv funktion
    • Knogler, led og brusk
    • Hjerte og kredsløb
    • Detox og udrensning
    • Fordøjelsessystemet
    • Energi
    • Øjne og syn
    • Hår, hud og negle
    • Immunsystemet
    • Nyrer og urinveje
    • Luftveje
    • Søvn
    • Vægttab
    • Mænds sundhed
    • Kvinders sundhed
    Alle Sundhedsmål →
  • Sport
    • Sport
    • Kulhydrater

      Kulhydrater

      Alle Kulhydrater →
      • Carbo
      • Energigels
      • Isotoniske drikkevarer
    • Kreatin

      Kreatin

      Alle Kreatin →
      • Kreatinmalat
      • Kreatinmonohydrat
    • Pra-workout

      Pra-workout

      Alle Pra-workout →
      • Pra-workout stimulanter
      • Pra-workout pump
      • Pra-workout shots
      • Stimulanter
    • Proteinpulver

      Proteinpulver

      Alle Proteinpulver →
      • Vegetabilsk protein
      • Valleproteinblandinger
      • Valleproteinkoncentrat (WPC)
      • Valleproteinisolat (WPI)
    • Vagtogning

      Vagtogning

      Alle Vagtogning →
      • Gainere
    • Fedtforbrandere
    • Restitution
    • Testosteronforstarkere
    Alle Sport →
  • Skønhed
    • Skønhed
    • Bad og bruser

      Bad og bruser

      Alle Bad og bruser →
      • Badetilbehor
      • Badebomber og salte
      • Kropsskrub
      • Brusegels
      • Saber
    • Kropskosmetik

      Kropskosmetik

      Alle Kropskosmetik →
      • Deodoranter og antiperspiranter
      • Bodylotion, smor, cremer og kropsolier
    • Ansigtskosmetik

      Ansigtskosmetik

      Alle Ansigtskosmetik →
      • Ojencremer
      • Ansigtscreme
      • Ansigtsyrer, olier og serums
      • Ansigtsrengoring
      • Hydrolater, tager og tonics
      • Masker og ler
    • Hander og fodder

      Hander og fodder

      Alle Hander og fodder →
      • Behandling af ligtorne, hard hud og halluks
      • Fodpleje
      • Handpleje
    • Harkosmetik

      Harkosmetik

      Alle Harkosmetik →
      • Balsam
      • Harfarvning
      • Harmasker
      • Harolier, serums og sprays
      • Shampoo
    • Intimhygiejne

      Intimhygiejne

      Alle Intimhygiejne →
      • Gels og saber
      • Bind, trusseindlag, tamponer
    • Mundpleje

      Mundpleje

      Alle Mundpleje →
      • Mundskyl
      • Tandbørster
      • Tandpasta
      • Erstatningsbørstehoveder
    • Solbeskyttelse

      Solbeskyttelse

      Alle Solbeskyttelse →
      • Solcremer, lotioner
    Alle Skønhed →
  • Makeup
    • Makeup
    • Ansigtsmakeup

      Ansigtsmakeup

      Alle Ansigtsmakeup →
      • BB- og CC-cremer
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Anden ansigtsmakeup
    • Læbemakeup

      Læbemakeup

      Alle Læbemakeup →
      • Læbestifter
      • Læbefarver og -gloss
      • Læbepleje
    • Øjenmakeup

      Øjenmakeup

      Alle Øjenmakeup →
      • Mascara
    • Makeupværktøjer og tilbehør
    Alle Makeup →
  • Mor og baby
    • Mor og baby
    • Graviditet og moderskab

      Graviditet og moderskab

      Alle Graviditet og moderskab →
      • Graviditetsplanlægning og tests
      • Pleje under graviditeten
      • Sundhed under graviditeten
      • Amning
      • Hud- og kropspleje
    • Madning af børn

      Madning af børn

      Alle Madning af børn →
      • Flaskesutter
      • Sutteflasker
      • Kopper
      • Tilbehør til madning
      • Opbevaring af mad
    • Børns sundhed
    • Børnehygiejne
    • Børneernæring
    • Sutter
    Alle Mor og baby →
  • Hjem
    • Hjem
    • Aromaterapi

      Aromaterapi

      Alle Aromaterapi →
      • Diffusere og forstovere
      • Ateriske oliesat
      • Enkelte ateriske olier
      • Duftolie
      • Rogelsespinde
    • Horevarn

      Horevarn

      Alle Horevarn →
      • Orepropper mod stoj
      • Oreprop tilbehor
      • Orepropper
    • Hjemmeplejeog rengoring

      Hjemmeplejeog rengoring

      Alle Hjemmeplejeog rengoring →
      • Badevarelsesrengoringsmidler
      • Eco Zone 🍃
      • Kokkenrengoringsmidler
      • Vaskemidler
      • Universelle rengoringsmidler
      • Lugtfjernere
    • Insekt- og flatbeskyttelse

      Insekt- og flatbeskyttelse

      Alle Insekt- og flatbeskyttelse →
      • Elektroniske flatafskrakkere
      • Insektmidler
    • Kaledyr

      Kaledyr

      Alle Kaledyr →
      • Kaledyrstilbehor
      • Kaledyrsmad og godbidder
      • Kaledyrspleje og hygiejne
      • Kosttilskud til kaledyr
      • Flat- og loppebeskyttelse
    • Saunatilbehor

      Saunatilbehor

      Alle Saunatilbehor →
      • Sauna aterisk olie
      • Saunavarktoj og udstyr
    • Vandfiltrering og flasker

      Vandfiltrering og flasker

      Alle Vandfiltrering og flasker →
      • Vandflasker
      • Vandfiltre
    Alle Hjem →
  • Sundhed
    • Sundhed
    • Sund mad & ernæring

      Sund mad & ernæring

      Alle Sund mad & ernæring →
      • Drikkevarer & drikkemiks
      • Morgenmad & kornprodukter
      • Kaffe & te
      • Madolie & eddike
      • Sunde drikke & juice
      • Sunde snacks
      • Urter & krydderier
      • Marmelade, honning & søde pålegg
      • Nøddesmør
      • Pasta & nudler
      • Saucer & krydderier
      • Sportsernæring
      • Sukkererstatninger
      • Alle Sund mad & ernæring →
    • Intimsundhed

      Intimsundhed

      Alle Intimsundhed →
      • Kondomer
      • Glidecreme & intim pleje
      • Voksenprodukter
    • Medicinske forsyninger & tests
    Alle Sundhed →
  • Mærker
    • Mærker
    • Vores marker
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top marker
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nye marker
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Alle Mærker →

    Mærker

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Udsalg
  • Immunsæsonen
  1. Forside
  2. Skønhed

Skønhed

(2583 produkter)
  • Bad og bruser
  • Kropskosmetik
  • Ansigtskosmetik
  • Hander og fodder
  • Harkosmetik
  • Intimhygiejne
  • Mundpleje
  • Solbeskyttelse
  • Mest relevante
  • Bestsellere
  • Alfabetisk, A-Å
  • Alfabetisk, Å-A
  • Pris, lav til høj
  • Pris, høj til lav
  • Dato, ældre til nyere
  • Dato, nyere til ældre
Vis som

  • Skala Expert Mais Cachos Nourishing Treatment for Curly Hair - 1000 g
    Udsolgt

    Skala Expert

    Skala Expert Mais Cachos Nærende behandling til krøllet hår - 1000 g

    1 review
    Vejledende pris 82,39 kr
    Enhedspris82,39 kr /kg
    Se detaljer
  • Shiseido Senka Perfect Whip Foam - 120 g Shiseido Senka Perfect Whip Foam - 120 g
    Udsolgt

    Shiseido

    Shiseido Senka Perfect Whip Foam - 120 g

    2 reviews
    Vejledende pris 46,19 kr
    Enhedspris384,92 kr /kg
    Se detaljer
  • Round Lab Birch Moisture Tone-Up Sunscreen SPF50+ - 50 ml Round Lab Birch Moisture Tone-Up Sunscreen SPF50+ - 50 ml
    15% rabat

    Round Lab

    Round Lab Birch Moisture Tone-Up S UNS creen SPF50+ - 50 ml

    1 review
    Tilbudspris 95,44 kr Vejledende pris 112,39 kr
    Enhedspris190,88 kr /100ml
    Se detaljer
  • Rose of Bulgaria Shower and Bath Gel with Rosehip Oil - 250 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Shower Gel med naturligt rosenvand - 330 ml

    2 reviews
    Vejledende pris 39,99 kr
    Enhedspris159,96 kr /l
    Se detaljer
  • Enough Ultra X10 Collagen Pro Marine Mask - 10 pieces
    Udsolgt

    Enough

    Enough Ultra X10 Collagen Pro Marine Mask - 10 stk.

    3 reviews
    Vejledende pris 46,19 kr
    Enhedspris4,62 kr  pr. stk.
    Se detaljer
  • COSRX BHA Blackhead Power Liquid - 100 ml COSRX BHA Blackhead Power Liquid - 100 ml COSRX BHA Blackhead Power Liquid - 100 ml COSRX BHA Blackhead Power Liquid - 100 ml COSRX BHA Blackhead Power Liquid - 100 ml

    COSRX

    COSRX BHA Blackhead Power flydende - 100 ml

    No reviews
    Vejledende pris 113,19 kr
    Enhedspris1.131,90 kr /l
    Se detaljer
  • Najel Alum spray natural antiperspirant - 125 ml Najel Alum spray natural antiperspirant - 125 ml
    Udsolgt

    Najel

    Najel Alunspray naturlig antiperspirant - 125 ml

    4 reviews
    Vejledende pris 40,79 kr
    Enhedspris32,63 kr /100ml
    Se detaljer
  • Orien Mugwort Zero Film Cleansing Oil - 200 ml Orien Mugwort Zero Film Cleansing Oil - 200 ml Orien Mugwort Zero Film Cleansing Oil - 200 ml Orien Mugwort Zero Film Cleansing Oil - 200 ml
    Udsolgt

    Orien

    Orien Mugwort Zero Film Cleansing Oil - 200 ml

    3 reviews
    Vejledende pris 173,29 kr
    Enhedspris866,45 kr /l
    Se detaljer
  • Mixsoon Glacier Water Hyaluronic Acid Serum - 300 ml Mixsoon Glacier Water Hyaluronic Acid Serum - 300 ml Mixsoon Glacier Water Hyaluronic Acid Serum - 300 ml

    Mixsoon

    Mixsoon Glacier Water Hyaluronic Acid Serum - 300 ml

    2 reviews
    Vejledende pris 152,49 kr
    Enhedspris508,30 kr /l
    Se detaljer
  • Himalaya Olive Extra Nourishing Cream - 150 ml
    Udsolgt

    Himalaya

    Himalaya Olive Extra Nourishing Cream - 150 ml

    6 reviews
    Vejledende pris 32,39 kr
    Enhedspris215,93 kr /l
    Se detaljer
  • Najel Aleppo soap with Dead Sea mud - 100 g Najel Aleppo soap with Dead Sea mud - 100 g
    Udsolgt

    Najel

    Najel Aleppo-sæbe med mudder fra Det Døde Hav - 100 g

    No reviews
    Vejledende pris 29,19 kr
    Enhedspris291,90 kr /kg
    Se detaljer
  • Johnson's Baby Powder - 400 g

    Johnson & Johnson

    Johnson's Baby Powder - 400 g

    4 reviews
    Vejledende pris 57,79 kr
    Enhedspris144,48 kr /kg
    Se detaljer
  • Himlaya Rumalaya Soothing Gel - 50 g Himlaya Rumalaya Soothing Gel - 50 g
    Udsolgt

    Himalaya

    Himlaya Rumalaya Beroligende Gel - 50 g

    5 reviews
    Vejledende pris 51,59 kr
    Enhedspris103,18 kr /100g
    Se detaljer
  • Dr. Althea 147 Barrier Nourishing, Strengthening Face Cream - 50 ml Dr. Althea 147 Barrier Nourishing, Strengthening Face Cream - 50 ml

    Dr.Althea

    Dr. Althea 147 Barrier Nourishing, Strengthening Face Cream - 50 ml

    1 review
    Vejledende pris 138,69 kr
    Enhedspris277,38 kr /100ml
    Se detaljer
  • Pullach Hof Magnesium Oil Spray - 150 ml

    Pullach Hof

    Pullach Hof Magnesium Oil Spray - 150 ml

    3 reviews
    Vejledende pris 35,39 kr
    Enhedspris23,59 kr /100ml
    Se detaljer
  • Nature's Answer PerioBrite Whitening Toothpaste - 113 g

    Nature's Answer

    Nature's Answer PerioBrite Whitening Tandpasta - 113 g

    2 reviews
    Vejledende pris 68,59 kr
    Enhedspris606,99 kr /kg
    Se detaljer
  • COSRX Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask - 60 ml COSRX Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask - 60 ml COSRX Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask - 60 ml

    COSRX

    COSRX Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask - 60 ml

    No reviews
    Vejledende pris 102,39 kr
    Enhedspris170,65 kr /100ml
    Se detaljer
  • It's Skin Collagen Nutrition Eye Cream+ - 25 ml It's Skin Collagen Nutrition Eye Cream+ - 25 ml It's Skin Collagen Nutrition Eye Cream+ - 25 ml It's Skin Collagen Nutrition Eye Cream+ - 25 ml It's Skin Collagen Nutrition Eye Cream+ - 25 ml It's Skin Collagen Nutrition Eye Cream+ - 25 ml It's Skin Collagen Nutrition Eye Cream+ - 25 ml
    Udsolgt

    It's Skin

    It's Skin Collagen Nutrition Eye Cream+ - 25 ml

    2 reviews
    Vejledende pris 76,99 kr
    Enhedspris30,80 kr /10ml
    Se detaljer
  • Centellian24 Madeca Anti-Ageing Face Cream - 50 ml Centellian24 Madeca Anti-Ageing Face Cream - 50 ml Centellian24 Madeca Anti-Ageing Face Cream - 50 ml
    Udsolgt

    Centellian24

    Centellian24 Madeca Anti-Ageing Face Cream - 50 ml

    3 reviews
    Vejledende pris 159,39 kr
    Enhedspris318,78 kr /100ml
    Se detaljer
  • Beauty of Joseon Relief Sun Rice + Probiotics SPF 50+ - 10 ml
    Udsolgt

    Beauty of Joseon

    Beauty of Joseon Relief Sun Relief Sun Rice + Probiotics SPF 50+ - 10 ml

    No reviews
    Vejledende pris 26,99 kr
    Enhedspris26,99 kr /10ml
    Se detaljer
  • Beauty of Joseon Refreshing Face Wash Gel - 100 ml Beauty of Joseon Refreshing Face Wash Gel - 100 ml Beauty of Joseon Refreshing Face Wash Gel - 100 ml Beauty of Joseon Refreshing Face Wash Gel - 100 ml Beauty of Joseon Refreshing Face Wash Gel - 100 ml Beauty of Joseon Refreshing Face Wash Gel - 100 ml Beauty of Joseon Refreshing Face Wash Gel - 100 ml

    Beauty of Joseon

    Beauty of Joseon Refreshing Face Wash Gel - 100 ml

    No reviews
    Vejledende pris 83,19 kr
    Enhedspris83,19 kr /100ml
    Se detaljer
  • APLB Moisturising Face Cream with Glutathione and Niacinamide - 55 ml APLB Moisturising Face Cream with Glutathione and Niacinamide - 55 ml APLB Moisturising Face Cream with Glutathione and Niacinamide - 55 ml

    APLB

    APLB Fugtgivende ansigtscreme med glutathion og niacinamid - 55 ml

    2 reviews
    Vejledende pris 100,89 kr
    Enhedspris183,44 kr /100ml
    Se detaljer
  • Activlab Pharma Alantella Protective Lip Balm SPF30 - 4,9 g

    Activlab

    Activlab Pharma Alantella Ochranný balzám na rty SPF30 - 4,9 g

    1 review
    Vejledende pris 12,29 kr
    Enhedspris2.731,11 kr /kg
    Se detaljer
  • Laneige Lip Sleeping Mask - 20 g Laneige Lip Sleeping Mask - 20 g Laneige Lip Sleeping Mask - 20 g

    Laneige

    Laneige Lip Sleeping Mask - 20 g

    1 review
    Vejledende pris 138,69 kr
    Enhedspris693,45 kr /100g
    Se detaljer
  • Forrige
  • Side 10 / 108
  • 1
  • …
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • …
  • 108
  • Næste

Opdag det perfekte sortiment af førsteklasses produkter til personlig pleje og skønhed, så du kan blive ved med at se fantastisk ud og føle dig godt tilpas. Vores udvalg af personlig pleje og skønhedsprodukter indeholder et omfattende udvalg af produkter til alle aspekter af din egenomsorgsrutine, fra badning og hudpleje til mundhygiejne og intimpleje.

Forfriskende

Løft din egenomsorg med førsteklasses personlig pleje og skønhedsprodukter

Hos Medpak, tilbyder vi et omfattende udvalg af førsteklasses personlig pleje og skønhedsprodukter, der er designet til at forbedre din daglige rutine. Vores nøje udvalgte udvalg dækker alle aspekter af egenomsorg, og sikrer, at du ser godt ud og har det godt fra top til tå.

Luksuriøse produkter til bad og brusebad

Forvandl din badeoplevelse med vores førsteklasses produkter til bad og brusebad. Vælg mellem en række blide sæber, forfriskende kropsvask, og beroligende badesalt. Vores produkter har milde ingredienser, der forhindrer hudirritation og tørhed, og fås i en række forskellige dufte, der passer til dit humør.

Nærende kropsplejeløsninger

Hold din hud sund og strålende med vores omfattende kropsplejeserie. Vores sortiment omfatter:

  • Fugtgivende lotions og kropsolier
  • Eksfolierende scrubs til glat hud
  • Målrettede cellulitecremer

Tilsat økologiske ingredienser som kokosolie, sheasmør, og E-vitamin, giver vores produkter varig hydrering og forbedret hudelasticitet.

Advanced Facial Skincare

Opnå en strålende teint med vores avancerede hudplejeserie til ansigtet. Vores produkter er skræddersyet til forskellige hudtyper og bekymringer, inklusive:

  • Blide rensemidler til alle hudtyper
  • Balancerende tonere
  • Målrettede serummer til specifikke hudproblemer
  • Nærende fugtighedscremer

Uanset om du har fedtet, tør, eller følsom hud, leverer vores omhyggeligt formulerede produkter effektive resultater uden at gå på kompromis med hudens sundhed.

Specialiseret pleje til hænder og fødder

Giv dine ekstremiteter den opmærksomhed, de fortjener, med vores specialiserede hånd- og fodplejeprodukter . Vores udvalg omfatter nærende håndcremer, foryngende fodscrubs, og effektive callusfjernere, der holder dine hænder og fødder bløde og glatte.

Innovative hårplejeløsninger

Opnå sundt, smukt hår med vores innovative hårplejekollektion. Vores sortiment omfatter:

  • Nærende shampoo og balsam
  • Dybdeplejende hårmasker
  • Stylingprodukter til alle hårtyper

Vores ekspertformulerede produkter fremmer stærk hårvækst, reducerer krus, og forbedrer glansen for smukke, sunde lokker.

Gentle Intimate Care

Oprethold optimal intimsundhed med vores diskrete og effektive intimplejeserie. Vores produkter omfatter pH-balancerede vaske, blide klude, og beroligende cremer, der alle er formuleret med milde ingredienser som aloe vera og kamille til sikker og grundig rensning.

Omfattende mundpleje

Opnå fremragende mundhygiejne med vores brede udvalg af mundplejeprodukter. Vores udvalg omfatter:

  • Tandpastaer med naturlige ingredienser
  • Forfriskende mundskyllemidler
  • Effektiv tandtråd

Formuleret med naturlige ingredienser som pebermynteolie og tetræolie, giver vores produkter TiB aktive egenskaber for en ren, sund mund.

Hvorfor vælge Medpak til dine behov for personlig pleje og skønhed?

Hos Medpak, er vi forpligtet til at give dig personlig pleje og skønhedsprodukter af højeste kvalitet. Vores udvalg er:

  • Omhyggeligt udvalgt fra pålidelige mærker
  • Formuleret med naturlige og økologiske ingredienser, hvor det er muligt
  • Velegnet til forskellige hudtyper og -problemer
  • Grundigt testet for kvalitet og effektivitet

Udforsk vores omfattende Personal Care & Beauty-kollektionen og find de perfekte produkter til at forbedre din egenomsorgsrutine. Fra essentielle hudplejeprodukter til hårplejeinnovationer, Medpak har alt, hvad du behøver for at se godt ud og føle dig godt tilpas.

Løft din personlige plejerutine med Medpaks førsteklasses udvalg. Din rejse mod strålende hud, sundt hår, og generelt velvære starter her!

Bade- og bruseoplevelser: Foryng og plej

Løft dit bad eller din brusebadstid med vores førsteklasses kollektion af bade- og brusebadsprodukter. Vores udvalg omfatter sæber, body wash, og badesalt, der er fremstillet med milde ingredienser for at forhindre irritation og tørhed. Vælg mellem et bredt udvalg af dufte, der passer til dit humør, uanset om du søger den beroligende duft af lavendel eller en energigivende citrusaroma.

Essential Body Care: Revitaliser og beskyt din hud

Hold din hud sund og velplejet med vores omfattende kropsplejeserie. Vores produkter omfatter lotions, olier, eksfolierende scrubs, og cellulitecremer, alle tilsat økologiske ingredienser som kokosolie, sheasmør, og vitamin E. Oplev varig hydrering og forbedret hudelasticitet, der efterlader din hud smidig og fløjlsblød.

Advanced Facial Skincare: Opnå strålende, sund hud

Opnå strålende, sund hud med vores avancerede hudplejeserie til ansigtet, med rensemidler, tonere, serummer, og fugtighedscremer. Vores produkter er skræddersyet til at passe til forskellige hudtyper og -problemer, og henvender sig til fedtet, tør, eller følsom hud. Omhyggeligt udvalgte ingredienser sikrer skånsomme, men effektive resultater, så du kan nå dine hudplejemål uden at sætte din huds velbefindende på spil.

Forkælelse af hænder og fødder: Vis dine ekstremiteter lidt kærlighed

Forkæl dine Vis mere

Medpak

Oplev Medpak – din pålidelige destination for premium sundheds- og wellnessprodukter siden 2014. Vi tilbyder nøje udvalgte kosttilskud, fitnesstilbehør og kosmetik fra Krakow, Polen til kunder i hele Europa.


  • Facebook
  • Instagram
  • Danmark (DKK kr.)

Information

  • Privatlivspolitik
  • Returpolitik
  • Servicevilkar
  • Fortrydelse
  • Foreslå et produkt

Kundeservice

  • Om os
  • Betalingsinfo
  • Forsendelsesinfo
  • Returneringer og ombytninger
  • Kolofon
  • Blog
  • Vores engrosside
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Man–fre: 08:00-16:00

Kontakt os nu

© 2026 Medpak.
Accepterede betalingsmetoder
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vælg varianter

Varen er lagt i din indkøbskurv.

Se indkøbskurv